Главная Новости

Як прати дитячі речі

Опубликовано: 10.10.2018

видео Як прати дитячі речі

Огляд! Рідина Royal Powder Baby - незамінний помічник для прання дитячого одягу

Дитина вже на підході, і мама готується щосили! Прийшов час початку прання одягу для вашого карапуза. Є кілька речей, які ви повинні дізнатися перед тим, як закинути все в пральну машинку.Кроки

1

Приберіть всі ярлики з нового одягу, ковдр і простирадл. Також перевірте наклейки і приберіть їх. Якщо ви залишите наклейки на одязі, клей вбереться в тканину, залишивши невитравне пляма на милій нової речі.


Как постирать детские вещи правильно

2

Ретельно відсортуйте поношений одяг. Вживаний одяг може бути забрудненої або прілого від довгого лежання. Так як ви не хочете надягати вашому малюкові затхлу одяг, ви можете окремо випрати її в гарячій воді з миючим засобом і, не обов`язково, з оцтом. Переконайтеся, що весь запах пішов і одяг пахне свіжістю. Можливо, для цього знадобиться кілька прань, і не сумуйте, якщо деякі речі вам доведеться викинути. Гаряча вода або (для білої або збляклою одягу) відбілювач прибере запах прілості, але при цьому тканина може пошкодитися.


Пакети в пологовий (Україна, Львів, вул. Рапопорта) | Що брати зі собою на роди?

Виперіть в останній раз разом з рештою дитячим одягом.

3

Періть дитячі речі так, як ви перете і всю іншу одяг. Краще всього використовувати миючі засоби без ароматизаторів і барвників, часто звані "для чутливої шкіри", уникайте відбілювачі, кондиціонери для білизни та виведення плям. "Tide Свобода і чистота", і "Метод" відмінно підійдуть. Остерігайтеся миючих засобів з сильним ароматом або ефектом відбілювання, так як через них може виникнути подразнення шкіри та слизової дитини. "Без ароматизаторів" зазвичай означає, що в засіб не додано жодних ароматизаторів, в той час як "без запаху" може говорити про те, що засіб або без ароматизаторів, або з їх невеликим додаванням, щоб замаскувати неприємних запах деяких активних компонентів. Використовувати можна будь-яке, але якщо є вибір, краще візьміть "без ароматів".

4

Помістіть одяг в сушарку. Немає потреби використовувати антистатик для сушіння дитячого одягу, але якщо ви їм користуєтеся, вибирайте варіант для чутливої шкіри, без сильного аромату. Дитячий одяг можна також висушити на мотузці. Сонячне світло на пелюшках? відмінний спосіб переконатися, що вони дійсно чисті.

5

Складіть випрані речі і приберіть. Виберіть той метод організації простору, який вам підходить найбільше. Реально розумійте, який одяг дитина буде одягати найчастіше і в чому він буде спати. Складіть одяг, наприклад, дитячу піжаму, там, де вам найпростіше її буде дістати, приміром, у шухлядці пеленального столика або в шафі у вашій кімнаті.

6

Брудну дитячий одяг складайте в окрему корзину для білизни. У перші місяці життя малюка прання буде дуже частою, так як може протекти підгузник, або вам просто захочеться частіше міняти йому одяг. Якщо дитячий одяг акуратно складена, вам буде легше відстежувати її і розуміти, коли прийшов час для чергової прання.

Поради

Якщо у вас є домашні тварини, дитячий одяг складайте вище, скриньки і шафи повинні бути завжди закриті. Шерсть тварин може дратувати дитячу шкіру. Пелюшки періть окремо, використовуючи трохи миючого засобу для великого завантаження пральної машини. Також добре запустити додаткове полоскання, щоб всі залишки прального порошку вимилися з тканини. Не відбілювати пелюшки і не користуйтеся для них антистатиком при сушінні. Коли дитина подорослішає, ви можете прати його одяг з речами всіх членів сім`ї-або ж можете прати свій одяг разом з дитячою, якщо для себе ви теж вибираєте засіб для чутливої шкіри. Навіть якщо ви впевнені в поле майбутнього малюка, не купуйте йому весь одяг до народження. Підготуйте 8-10 речей, цього більш ніж достатньо для перших днів з моменту появи дитини на світ. Виберіть нейтральні кольори і мінімальна кількість одягу, і ви завжди зможете їх обміняти в разі чого.

Попередження

Відбілювач, ароматизатори та інші активні речовини з прального порошку можуть бути небезпечні для чутливої дитячої шкіри. Не використовуйте порошки, не призначені для дітей або для чутливої шкіри. Так як з дитячих порошків виключають деякі активні інгредієнти і нічого не додають натомість, коштують вони також трохи дешевше.

Що вам знадобиться

М`який засіб для прання Пральна машина та сушіння (необов`язково: мотузка для білизни) Місце для складання одягу Місце для зберігання одягу
rss