10 додатків Firefox Кожен SEO і Link Builder повинен мати

 1. Flem
 2. MozBar
 3. PageRank для FireFox
 4. Величний SEO Backlink Аналізатор
 5. Знайти цю посилання
 6. Linkchecker
 7. Multilinks
 8. Менеджер паролів LastPass
 9. Бумеранг
 10. YSlow
 11. Цей пост був Джеймі Кноп

По-перше, я не вибрав 10, тому що це звучить як хороша назва, там просто так буває 10! Я дуже вірю в економію часу, коли це можливо, і саме тому я використовую всі доступні мені додатки FireFox. Це список я курував з плином часу, і з кожним разом і знову я зустрічаю з іншими, які допомагають мені, тому я буду оновлювати цей пост з будь-якими новими я виявляю. Деякі з них будуть більш специфічними для певних областей SEO, але в основному вони допоможуть вам з побудовою посилання та пошуком. Деякі, я впевнений, що ви вже чули про раніше, але я також впевнений, що будуть деякі ви не почули. Отже, без подальших зусиль, ми проходимо через них!

Flem

Добре, так що Флем не зовсім чудово звучить Добре, так що Флем не зовсім чудово звучить? Але для пошуку це! Це дозволяє легко переглядати список URL-адрес. Ви просто скопіюєте список URL-адрес у буфер обміну і вставте їх на панель інструментів Flem. Потім Flem дозволяє переходити від однієї URL до іншої, просто натиснувши наступну / попередню. Це відмінно підходить для пошуку списку URL-адрес, які ви могли б зібрати. Він схожий на BuzzBar з BuzzStream багато в чому. Додаток дозволить вам видалити URL-адреси, які не потрібно в списку, а також дозволити їх експортувати. Набагато краще, ніж копіювати та вставляти кожну URL-адресу, яку потрібно переглянути у списку!

Отримати його тут!

MozBar

MozBar

Надбудова MozBar - це люди Moz . Вона має багато корисних функцій, коли ваш "перевіряти" веб-сайт. Ви можете легко переглядати різні метрики, такі як Авторизація сторінок, Адміністрація домену та зв'язування кореневих доменів з сторінкою та доменом. Ці показники також можуть бути вставлені в результати пошуку сервісних записів Google для зручного користування. Він також містить кілька інших корисних функцій, таких як виділення наступних посилань, nofollowed посилання, внутрішні посилання, зовнішні посилання, ключові слова, відображення розташування сервера і IP. Є також параметри для більш детального перегляду елементів сторінки, атрибутів сторінок і даних посилань.

Отримати його тут!

PageRank для FireFox

PageRank для FireFox

Добре, я не думаю, що це потрібно багато пояснювати .. Ви не хочете, щоб будувати посилання на сайти, які мають PR на / або 0. Цей простий додаток буде додати невелику коробку на панелі інструментів, яка буде відображати PageRank сторінки, на якій ви зараз перебуваєте, і всі відкриті вкладки, якщо це необхідно. Зауважте, що PageRank не є єдиним показником, який слід шукати для якості сайту. Ви повинні дивитися на домен адміністрації з Moz, Trust Flow від Majestic, дизайн веб-сайту, веб-сайт залучення і зворотний профіль сайту.

Отримати його тут!

Величний SEO Backlink Аналізатор

Величний SEO Backlink Аналізатор

Особисто мені подобається перевіряти довіру домену з різних джерел, тому я використовую додаток Majestic. Коли на сторінці можна натиснути піктограму Majestic, вона завантажить таблицю з великою кількістю даних для вас. Я в основному використовую його, щоб перевірити потік довіри веб-сайту так часто, як доменна адміністрація і PageRank можуть бути підробленими. Я також використовую його, щоб швидко перевірити якірний текст для домену, щоб переконатися, що немає ніяких дивних віагр або хитрих зворотних посилань.

Отримати його тут!

Знайти цю посилання

Знайти цю посилання

Це доповнення є для мене, і я тільки що випустив його на це дуже малоймовірно, ви чули про нього. Цей додаток буде шукати посилання на сторінку. Причина, чому я побудував це було тому, що я робив багато неприродного аналізу зворотних зв'язків і проходячи через зворотні посилання вручну, може бути робочим завданням. Одна річ, яка займала час, знаходила посилання на сторінці. Часто сторінки були дійсно довгими з великою кількістю тексту та посилань, тому потрібно було шукати посилання. За допомогою цього додатка ви можете просто ввести в кореневий домен сайту, на якому ви хочете бачити посилання, натисніть кнопку Далі і він відразу ж забирає для мене або говорить мені, що на сторінці для цього домену немає посилання.

Отримати його тут!

Linkchecker

Linkchecker

Так що сподіваюся, ви чули про непрацюючі будівлі посилання. Цей додаток перевірить сторінку на наявність непрацюючих посилань, щоб ви могли сповістити власника веб-сайту та спробувати отримати посилання на себе. Будь-які посилання, які він виявляє порушені, виділять їх червоним кольором, будь-які посилання, які є нормальними, виділять їх зеленим кольором. Щоб отримати знімок екрана вище, я дійсно знайшов кілька непрацюючих посилань цю сторінку BBC .

Отримати його тут!

Multilinks

Multilinks

Інший заощаджувач часу! Multilinks дозволяє одночасно відкривати, копіювати або створювати закладки декількох посилань. Вам більше не потрібно копіювати та вставляти десятки посилань з сторінки. Все, що вам потрібно зробити, це перетягнути правою кнопкою миші на деякі посилання на сторінці, і посилання будуть скопійовані в буфер обміну. Приклад того, коли ви будете використовувати це, коли веб-сайт має список корисних сайтів, які потрібно зберегти для майбутнього використання. Набагато простіше, ніж використовувати XPath, щоб перескочити посилання!

Отримати його тут!

Менеджер паролів LastPass

Менеджер паролів LastPass

Так LastPass - це, перш за все, доповнення, яке дозволяє керувати паролями, але це також можна використовувати для автоматичного заповнення форм на веб-сайтах. Ви можете встановити користувальницькі поля, щоб ви могли високо адаптувати його до ваших вимог. Це може бути великим для проектів видалення посилання, де ви зв'язуєтеся з багатьма веб-сайтами з подібною інформацією. Один клік всі заповнені форми!

Отримати його тут!

Бумеранг

Бумеранг

Якщо ви не чули про Бумеранг для Gmail, то вам сподобається! Основними функціями є планування електронних листів, які будуть надіслані пізніше, та подальші нагадування. Обидві ці функції мають вирішальне значення для побудови посилання. Наприклад, ви створюєте посилання для австралійської компанії на .com.au, ви не хочете надсилати електронні листи, коли люди не знаходяться в офісі через різницю в часі. В іншому випадку, коли вони прийдуть на роботу і мають десятки листів, вони можуть подумати, що у мене немає часу відповісти на них і видалити вашу електронну пошту. Так його краще, щоб запланувати електронну пошту близько 11 ранку за місцевим часом з Бумерангом. Друга особливість, яку нагадують, коли хтось не відповідає, надзвичайно цінний. Вам не потрібно відстежувати наступні дії Бумеранг робить це за вас. Я знаходжу, що я отримую додаткові 10% -30% успішності, роблячи наступні повідомлення електронної пошти, так що якщо ви не робите.

Отримати його тут!

YSlow

YSlow

Відмінно підходить для оптимізації швидкості вашого веб-сайту. Вам потрібно буде встановити додатковий компонент Firebug для того, щоб YSlow працювала. YSlow проаналізує сторінку, на якій ви знаходитесь, для швидкості і надайте йому оцінку. Це дасть вам безліч пропозицій щодо того, де можна покращити швидкість сторінки, дивлячись на вміст, файли cookie, CSS, зображення, javascript і сервер.

Отримати його тут!

Якщо у вас є інша доповнення, ви думаєте, що це дуже корисно, що вищезгадане не охоплює, я б хотів тут, і додати його до списку! Просто коментар нижче або стріляти мені по електронній пошті [email protected] .

Цей пост був Джеймі Кноп


Отримати мій секрети SEO і безкоштовні оновлення!