10 кращих плагінів SEO для WordPress для вищих рейтингів 2017

 1. 1. Yoast SEO
 2. 2. SEO Ultimate
 3. 3. WP Мета SEO
 4. 4. Все в одному SEO Pack
 5. 5. Розмитий SEO
 6. 6. Преміум SEO Pack
 7. 7. WooCommerce - Все в одному SEO Pack
 8. 8. СЕОПрессора
 9. 9. SmartCrawl
 10. 10. SEO WordPress
 11. 11. Google Analytics WD
 12. Висновок

Навіть якщо ви не знайомі з концепцією SEO, немає підстав ігнорувати його важливість. SEO, або пошукова оптимізація, є важливою практикою зробити ваш сайт більш помітним у пошукових рейтингах, таких як Google.

Є багато аспектів SEO і як він може поліпшити видимість вашого сайту. Ось чому це може бути плутаниною для деяких власників сайтів, на яких можна зосередитися, коли всі аспекти здаються не менш важливими.

Це гарна річ, що багато розробників плагінів WordPress створили істотні плагіни SEO, щоб допомогти власникам веб-сайтів з викликом створення оптимізованих для пошукових систем сайтів. С ці WP плагіни , не потрібно бути експертом SEO, щоб забезпечити, щоб його веб-сайт займав високу позицію в пошукових системах.

Якщо у вас є новий веб-сайт або у вас був веб-сайт на деякий час, але ще не встановлено жодних плагінів SEO, то настав час розглянути можливість вибору одного та розпочати власний тест SEO для вашого сайту.

Щоб допомогти вам, ми підібрали 10 кращих SEO плагінів для WordPress в 2017 році і як вони можуть поліпшити загальний стан вашого веб-сайту.

Читайте також: Кращі SEO оптимізовані теми WordPress

1. Yoast SEO

Yoast SEO

Посилання для завантаження

На сьогоднішній день Yoast SEO має понад 1 мільйон завантажень і рейтинг 4,5 / 5 від 1418 користувачів. Це один з найбільш цілісних WordPress плагінів для SEO, з функціями, які забезпечують оптимальний успіх для вашого сайту, коли справа доходить до SEO. За допомогою цього додатка ви можете призначити ключові слова для повідомлення в блозі, щоб ви могли зосередитися на його використанні в усьому вмісті. Також є вигляд фрагменту, який показує, як буде виглядати публікація в результатах пошуку.

Інша функція, яка називається Аналіз сторінок, гарантує, що всі ваші ключові слова фокусу знаходяться на місці, включаючи мета-опис, назву посади або підзаголовки та зображення.

Інші особливості включають найбільш розширені XML-мапи сайту які можна ввімкнути, просто перевіривши поле, оптимізацію RSS, щоб боротися з іншими веб-сайтами, використовуючи вміст і навігацію по хлібних крихтах для публікацій і сторінок.

Для отримання більш детальної інформації про цей плагін ви можете прочитати наш докладне керівництво по плагіну Yoast SEO.

2. SEO Ultimate

SEO Ultimate

Посилання для завантаження

SEO Ultimate має основні функції SEO покриті, але додає унікальні, які призначені для збереження SEO практики на передньому краї створення контенту. Окрім тегів заголовків і редакторів мета опису, він має довгий список глибоких зв'язуючих функцій, що включає в себе посилання в чернетку, що активується, коли вона опублікована.

Іншою функцією, орієнтованою на користувача, є авторський маркер, який включає в себе результати пошуку в профілі Google+.

3. WP Мета SEO

WP Мета SEO

Посилання для завантаження

WP Meta SEO поставляється з безліччю корисних функцій і функцій. Він поставляється з інструментом, який робить налаштування вашого контенту для кращої продуктивності SEO набагато простіше і ефективніше.

Панель WP Meta SEO пропонує стислий і детальний огляд того, наскільки оптимізований ваш сайт для SEO, а також області для поліпшення. Ви отримуєте інтуїтивний і легко зрозумілий відсотковий бал для рівня оптимізації для постійних посилань, мета-назви, мета опису, неправильно змінених зображень, метаданих зображень, нового або оновленого вмісту, назв посилань і 404 сторінок помилок.
Читати повну версію -> .

4. Все в одному SEO Pack

Все в одному SEO Pack

Посилання для завантаження

Цей плагін також має більше 1 мільйона активних користувачів на дату та рейтинг 4,5 / 5 з 249 відгуків.

Хоча його функції схожі з Yoast, все в одному SEO Pack стверджує, що єдиний плагін, який інтегрується з Сайти електронної комерції WordPress . Крім того, одна з його унікальних функцій автоматично генерує мета-теги та оптимізує назви для кращого пошуку.

Найкраще в цьому плагіні WordPress SEO є те, що потрібно трохи налаштувати і це працює, як тільки вона буде встановлена .

5. Розмитий SEO

Розмитий SEO

Посилання для завантаження

Squirrly SEO - це плагін, що забезпечує оптимізацію контенту як для пошукових систем, так і для читачів. Це SEO для середнього користувача, що не має знань про SEO.

SEO поради дається в режимі реального часу при написанні повідомлень в блогах, з зеленими індикаторами, що дозволяють письменнику знати, що їх SEO охоплюється. Він також надає аналітику для повідомлень і сторінок щотижня. Якщо ви не знаєте, що перше про SEO, але хочете покращити його для вашого сайту, цей плагін допоможе вам.

6. Преміум SEO Pack

Преміум SEO Pack

Посилання для завантаження

Преміум SEO Pack є преміум плагін, але доставляє вантажівку функцій, які легко робить це варто платити. Однією з найпомітніших функцій є те, що вона може допомогти стиснути CSS і JS, щоб допомогти вам підвищити швидкість завантаження вашого сайту. Крім цього, ви також отримуєте багату інтеграцію фрагментів, карту сайту і локальну SEO.

Плагін також містить пакетну оптимізацію для сторінок і повідомлень WordPress, щоб зробити речі менш трудомісткими та простими. Плагін також допоможе вам створити XML-карту сайту, показувати вам статистики з Google Analytics на зручності вашої інформаційної панелі, а також допомагає вам контролювати і перенаправляти всі 404 сторінки.

Зростання соціальної мережі також має вирішальне значення для визначення вашого рейтингу на сходах пошукових систем. Сам він також є імперативним джерелом для трафіку, і, на щастя, Premium SEO Pack зберігає вкладки розмірів і темпів зростання соціальної мережі. Ви також можете з'єднати ваш вміст, надати ALT теги для ваших зображень і використовувати вбудований модуль 301 redirect для обробки всіх посилань на вашому сайті.

7. WooCommerce - Все в одному SEO Pack

WooCommerce - Все в одному SEO Pack

Посилання для завантаження

Призначений для веб-магазинів, цей плагін є доповненням до All in One SEO Pack. Він просто додає діалогове вікно AIO SEO Pack, коли додавання або редагування продуктів WooCommerce .

Після інсталяції продукти під WooCommerce матимуть назви та описи, багаті на ключові слова, подібно до повідомлення в блозі або статті.

8. СЕОПрессора

СЕОПрессора

Посилання для завантаження

Це преміум WordPress SEO плагін, який охоплює всі можливі аспекти SEO і ставить рівну увагу на все це.

По-перше, SEOPressor не тільки гарантує, що вміст є багатим за ключовими словами, але він також гарантує, що він відображається в потрібних місцях і на потрібній частоті. Вона також має засіб попередження "надмірної оптимізації", що обмежує ваші SEO налаштування, щоб не порушувати правила Google для веб-майстрів.

Ціни на цей плагін можуть бути одноразовими платежами в розмірі 47 доларів США за ліцензію на одному сайті або одноразову плату в розмірі 497 доларів США і $ 5 на місяць, як для мультисайту.

9. SmartCrawl

SmartCrawl

Посилання для завантаження

SmartCrawl - це ще один преміум WP-плагін, доступний від WPMUDEV. Його чотири основні особливості: мапи сайту, інтеграція Moz, назви та мета теги, налаштування та автоматичні посилання. Його привабливість - це зручний інтерфейс і просте налаштування, що зберігає час для творців контенту при публікації повідомлень і сторінок.

Плагін SEO WordPress можна завантажити, приєднавшись до WPMUDEV (збори починаються з $ 49.50 / місяць) або одноразову плату в розмірі $ 19.

10. SEO WordPress

SEO WordPress

Посилання для завантаження

Це досить простий плагін WordPress, який виділяється лише завдяки інтеграції в Google Authorship і Google Analytics. На додаток до цього, більшість функцій SEO знаходяться на цьому плагіні, включаючи ключові слова, назву і мета оптимізацію, XML Sitemaps, Breadcrumbs, Google і Bing Webmaster Tools Verification.

Більше спрямований на початківця, цей плагін працює з коробки, не заважаючи налаштуванням після установки.

11. Google Analytics WD

Google Analytics WD

Посилання для завантаження

Як це повинно бути ясно зараз, з SEO, ви намагаєтеся оптимізувати ваш сайт для рейтингу пошукової системи. А оскільки більшість пошуків здійснюється через Google, це буде кращим інструментом, ніж WD Google Analytics.

Google Analytics є дуже популярним інструментом, який надає інформацію про трафік вашого сайту і таким чином допомагає приймати рішення, керовані даними, щоб збільшити трафік ще більше. Крім того, коли мова йде про розвиток бізнесу, відстеження відвідувачів і моніторинг коефіцієнта конверсії є вирішальним у визначенні правильної стратегії. Тепер ви можете сказати, що функції дуже базові. Але вони ефективні, ефективні і найкращі; плагін безкоштовний.

У будь-якому випадку, параметри не є такими базовими, і ви отримуєте гострі дані у вигляді кругових діаграм та лінійних графіків. Ви також можете перевірити різні частини інформації, не виходячи з панелі інструментів WordPress, наприклад, - вихідні клаци, продуктивність SEO, перетворення продажів, відстеження IP-адрес тощо. Плагін також показує, скільки грошей надходить через Adsense і Adwords, а які одна з ваших веб-сторінок заважає цим доларам.

Висновок

Існує так багато, щоб зрозуміти і зрозуміти про SEO, що він може перевантажити середнього користувача WordPress. Однак це не є підставою відмовитися від практики оптимізації сайту, щоб мати кращу видимість в результатах пошуку.

За допомогою цих плагінів, які змінюються відповідно до рівня досвіду кожного користувача, будь-який блоггер або власник веб-сайту може, звичайно, спробувати довіряти SEO.

Ви знайшли SEO плагін для вашого сайту WordPress, розкажіть нам про це в коментарях нижче!

10 кращих SEO плагінів для WordPress отримати вищий рейтинг в 2017 році

3 (59,76%) 164 голосів

3 (59,76%) 164 голосів

Пов'язані