11 Безкоштовні соціальні медіа та електронні книги та звіти

Я шукав електронні книги соціальних медіа

Я шукав електронні книги соціальних медіа. В основному на B2B соціальний медіа маркетинг і намагався знайти якийсь новий матеріал. Результатом є цей список з 11 соціальних медіа маркетингу електронних книг і звітів, деякі з яких конкретно про B2B соціальних медіа маркетингу. Більшість посилань вказують на місце, де можна завантажити PDF-файли або зареєструватися безкоштовно. Поділіться і насолоджуйтеся!

Це електронна книга соціальних медіа повертається до основ і розбиває найкращі практики для кожної з найпопулярніших платформ, щоб допомогти торговцям B2B з'єднатися з цільовою аудиторією. Котрий ключові показники важливі для таких платформ, як Facebook, Twitter і LinkedIn. Часовий пост для найвищого залучення. Типи вмісту, які найкраще працюють на кожній платформі соціальних медіа. Залучення перспектив на кожному етапі воронки продажів. Секрет використання відеовмісту керувати взаємодією.

Посібник від А до Я до генерації. Важливо, щоб генерувати потенційних клієнтів у будь-якому бізнесі, тому що, з належним вихованням, лідерство перетвориться на клієнтів. Ось чому ми взяли час, щоб створити цю безцінну електронну книгу про те, як генерувати потенційних клієнтів за допомогою Facebook Advertising. Електронну книгу, яку ми перейдемо: різні типи магнітів свинцевого покоління, вичерпний список інструментів цільової сторінки, як залучити трафік до головного магніту, корисний контрольний список, який допоможе побудувати процес генерації.

Це керівництво на 90 + сторінках повний контрольних списків, робочих аркушів, рекомендацій понад 15 лідерів думки галузі. Є приклади, які допомагають маркетологам будь-якого рівня, від новачків до експертів, створювати та впроваджувати ефективні стратегія соціальних медіа . Як вибрати платформи соціальних медіа, які підходять для вашого бренду. Який вміст потрібно для маркетингу в соціальних мережах. Як часто слід публікувати в соціальних мережах (і як створювати редакційний календар). Як виміряти ефективність кампаній у соціальних мережах. Що засоби соціальних медіа тобі потрібно.

У цій безкоштовній книзі маркетингу соціальних медіа ми надаємо 11 простих рецептів для використання даних, які вже є. Якщо ви втомилися читати про дані соціальних медіа, а тепер хочете фактично використати деякі з них, щоб зробити ваш маркетинговий розумний і кампанії більш прибутковими, це керівництво для вашої команди. # 1 переконливий спосіб довести вплив ваших кампаній у соціальних мережах. Тест можна запустити, щоб побачити точне ROI соціальних повідомлень . Мертві практичні способи виявити те, чого хочуть ваші клієнти.

Повна електронна книга соціальних медіа включає 25 стратегій соціальних медіа з деяких з найпопулярніших повідомлень у блозі Buffer. Кожен з 25 - це те, що ми особисто спробували або зараз маємо в нашому списку справ. У кожному випадку, це стратегії, які ми дуже рекомендуємо спробувати. Наприклад: обмінюйтеся одним і тим же вмістом кілька разів. Включіть анімований GIF в твіт "дякую". Перемістіть ваші кнопки спільного доступу (або позбудьте їх). Використовуйте поточні події, щоб підвищити видимість публікації в Facebook. Tweet до цільових сторінок з конкретними запитами. Включіть зображення у ваші твіти. Виберіть 1 до 3 спеціалізованих областей і т.д.

Розширене керівництво по маркетингу блогу для тих, хто хоче взяти блог на наступний рівень. Написання великого змісту - це одне, але ставши суперзіркою блогів, що піднімає ваш бренд, приносячи більше продажів і прибутку, є кінцевою метою. Це керівництво надає вам дієві кроки, які ви можете зробити для досягнення успіху в блог-маркетингу. Ось вичерпне, детальне керівництво для блог-маркетингу.

Це керівництво консультує, як розповсюдити слово за допомогою соціальних медіа, включаючи вибір потрібної мережі для вас і вашого бізнесу. Керування обліковими записами в соціальних мережах. Обслуговування клієнтів через соціальні медіа. Соціальні медіа - максимуми та мінімуми - реальні приклади. Консультації та досвід власників бізнесу та наших фахівців. Зростання соціальних медіа було настільки швидким, що легко відчути себе позаду. Якщо ви це, не хвилюйтеся - наш довідник розповість вам все, що потрібно знати, щоб ви могли вибрати правильну мережу для ваших потреб, знайти свою аудиторію та побудувати сильний онлайн-бренд, який стимулюватиме ваш бізнес до зростання.

Як маркетологи використовують соціальні медіа? Щоб зрозуміти, як маркетологи використовують соціальні медіа, соціальний медіа-експерт замовив його Звіт про індустрію маркетингу в соціальних мережах 2017 року . 5,700+ маркетологів надавали інформацію, яку ви не знайдете в іншому місці. На що будуть зосереджені маркетологи соціальних платформ у майбутньому. Чи працює Facebook для маркетологів. Переваги маркетингу в соціальних мережах і те, як вкладений час впливає на результати. Найбільш поширені форми контенту для маркетингу соціальних медіа. Ми вивчаємо, як B2B соціальний медіа маркетинг відрізняється від B2C бізнесу та багато іншого. [ соціальна медіа маркетинг електронна книга PDF ]

Соціальне прослуховування - це, мабуть, найважливіша технологія, яка вражає маркетинг, починаючи з соціальних медіа. Але маркетинг не є єдиним відділом, який може використовувати соціальне прослуховування: вся ваша організація бізнесу може використовувати соціальне прослуховування для інформування своїх програм, продуктів і бізнес-рішень. Знайдіть онлайн-розмови, які мають найбільше значення. Використовуйте моніторинг соціальних медіа, щоб інформувати зусилля всієї організації. Це безкоштовно моніторинг соціальних медіа Електронна книга допоможе вам перенести свій маркетинг на наступний рівень, дозволяючи прийняття обґрунтованих, керованих даними бізнес-рішень.

Цього року дослідження покращило яскравішу картину, ніж за останні кілька років, що свідчить про те, що контент-маркетинг живий і добре! Маркеторам вмісту доводиться йти - 62% респондентів заявляють, що їхні організації є набагато більш або дещо більш успішними з їх загальним підходом до маркетингового контенту у порівнянні з одним роком тому.

Як і минулого року, найбільш успішними є ті, хто далі йде разом із своїм підходом, тоді як переважна більшість найменш успішних - у молодих / ранніх фазах контент-маркетингу. З часом документально оформлена стратегія, креативність, змістовні цілі та показники, готовність експериментувати, і, можливо, найважливіше, прихильність контент-маркетингу, ці маркетологи зможуть досягти успіху.

З часом документально оформлена стратегія, креативність, змістовні цілі та показники, готовність експериментувати, і, можливо, найважливіше, прихильність контент-маркетингу, ці маркетологи зможуть досягти успіху

Існує загальне переконання, що важче придумати нові ідеї для маркетингу B2B, ніж для споживчих товарів. Але найдосвідченіші маркетологи знають, що інновації існують у B2B як багато, або більше, як це робиться з B2C маркетингу - просто по-різному.

Щоб допомогти вам уникнути похмурих старих B2B маркетингу, ми потрапили до деяких з найкращих брендів B2B і думали, що їхні найкращі поради про те, як привести деякі сучасні інновації в класичний світ бізнесу до бізнес-маркетингу.

Щоб отримати перевагу у майбутньому в області B2B маркетингу та B2B Forum, читайте 33 практичні та корисні ідеї, які можуть породжувати ваш B2B маркетинг до зірок .

Ось деякі з старих матеріалів, які все ще корисні.

Якщо ви читаєте цю електронну книгу, ви, ймовірно, працюєте в блозі для своєї компанії, або, можливо, розглядаєте її. І дуже ймовірно, що в якийсь момент у цьому процесі ви запитали себе: «Хм… скажіть мені знову, чому ми це робимо!» Є багато вагомих причин - і ви, мабуть, почули їх усіх - але ми сперечаємося все повертається до одного ...

Ціла книга, один твіт в той час, і все ж це справжня книга, яка допоможе вам зрозуміти, що таке маркетинг соціальних медіа. Соціальні медіа Маркетинг GPS ebook розповість вам, чому і як за допомогою соціальних медіа, 1 твіт в той час. Ви дізнаєтеся, що необхідно в засвоюваних маленьких ложках. Книга пояснить, чому старі шкільні програми евакуації зменшуються, і нові методи спілкування зростають.

Чи знаєте ви велику безкоштовну електронну книгу в соціальних медіа? Додайте їх у коментарі…

________________________
Фото через VisualHunt.com

Як маркетологи використовують соціальні медіа?
Чи знаєте ви велику безкоштовну електронну книгу в соціальних медіа?