30+ адаптивних Лендінгем Пейдж шаблонів на HTML (безкоштовні, преміум)

 1. Безкоштовні шаблони Landing Page на HTML
 2. Landy - Free Landing Page Template
 3. Legend: One Page Free Responsive landing Template
 4. Flexbox Responsive Landing Page
 5. App Landing Page Website Template
 6. HTML Business App - Free Landing Page Template
 7. Адаптивні преміум Landing Page шаблони HTML
 8. Crossway - Startup Landing Page Template
 9. DotSquare
 10. Primo Responsive Landing Page Template
 11. Hype - App Landing Page
 12. Gotte Multipurpose Landing Page
 13. Slander - Responsive Bootstrap HTML5 Landing Page
 14. Appster - Ultimate Clean App Landing Page Template
 15. Cloud - An Easy To Use App Landing Page
 16. OnEvent - Special Event Landing Page
 17. Appreative Responsive Landing Page Template
 18. Entry - Startup Landing Page
 19. Stylio - Responsive HTML5 App Landing Page
 20. NRG - Responsive Landing Page
 21. EventLand Landingpage
 22. Off the Shelf - Responsive E-Book Landing
 23. Neue - App Landing Page
 24. EduTime - Online Courses & Education Landing
 25. Plaza - Education - Hotel - Dating Landing
 26. SpiceHub Restaurant Responsive Landing Page
 27. Katemi - Clean Product and App Landing Page

Готові Лендінгем Пейдж шаблони потрібні для швидкого запуску нового продукту, його просування за допомогою LP-сторінки або мобільного додатка, або мотивації користувачів зареєструватися / підписатися на розсилку. Для «цільової сторінки» вкрай важливі зручність і простота користування з грамотним розташуванням конверсійних елементів . Сучасні продають шаблони Лендінзі, розробляються з прицілом на можливість створення адаптивного сайту з високою конверсією.

В цій добірці Лендінгем-шаблонів HTML є безкоштовні і преміум. І ті й інші придатні для успішного просування сервісу / продукту онлайн, за умови правильності оформлення і відповідності вашому продукту. Серед преміум HTML5 LP-шаблонів вибір досить широкий, на відміну від тих, що скачують безкоштовно. Напевно знайдеться відповідний і для вашої ніші / специфіки.

Отже, сім безкоштовних Лендінгем Пейдж шаблонів на HTML і 20+ «преміальних» - з доп. опціями і відмінним адаптивним макетом.

Безкоштовні шаблони Landing Page на HTML

Bent - Free App Landing page

Сучасний шаблон LP для додатків дозволить створити проект в лічені хвилини. Хороший адаптивний дизайн розрахований на будь-яку платформу.

Готові Лендінгем Пейдж шаблони потрібні для швидкого запуску нового продукту, його просування за допомогою LP-сторінки або мобільного додатка, або мотивації користувачів зареєструватися / підписатися на розсилку

Snow - A Free Bootstrap Landing Page Theme

Чистий Bootstrap шаблон для демонстрації нового продукту, сервісу. Цей безкоштовний шаблон Лендінзі здатний прискорити маркетингову кампанію з просування вашого сервісу.

Landy - Free Landing Page Template

Простий адаптивний LP шаблон відмінно підійде для реклами або продажу додатків, софта, роздрібного продукту або сервісу. Він розроблений на bootstrap із застосуванням тільки безкоштовних шрифтів Google Fonts. Код містить коментарі на випадок кастомізації шаблону.

Legend: One Page Free Responsive landing Template

Legend - 2-й заснований на бутстрап, безкоштовний LP-шаблон. На ньому можна створити лендінговую сторінку, креативне онлайн-портфоліо і навіть бізнес-сайт.

Flexbox Responsive Landing Page

Адаптивний шаблон Лендінгем Пейдж створений на основі CSS Flexbox. Створений без будь-яких фреймворків, шаблон буде простіше редагувати / кастомизировать.

App Landing Page Website Template

App Landing ідеально підійде розробнику софт-продукту або програми, а також для цілей просування малим бізнесом додатків і продукції iPhone, iPad, Android. Адаптивний і готовий до Retina шаблон на Foundation CSS фреймворку має одну сторінку, використовує іконочние шрифт, оптимізований для SEO і реклами.

HTML Business App - Free Landing Page Template

BusinessApp - це безкоштовний Landing Page шаблон, заснований на HTML5 / CSS3 і створений для просування Android і iOS додатків.

Адаптивні преміум Landing Page шаблони HTML

Kane

Html шаблон Landing Page для сайту і мобільного застосування, що підходить для цілей бізнес просування. Для стилю лейаута (темний і світлий з фото-відео бекграундом і mailchimp підтримкою, роблять LP-шаблон серйозним інструментом конверсії .

Crossway - Startup Landing Page Template

Ультра-сучасна HTML5 тема на Bootstrap 3.1.1. Поставляється з 4 макетами: одно / багато странічнік, варіанти панелі навігації. Легкий ефект паралакс-прокрутки інтегрований в тему Лендінзі, адаптовану під мобільні і отримання органічного трафіку (SEO).

DotSquare

Html landing page шаблон для веб і мобільних додатків, націлений на легку генерацію лідів. Володіє швидким завантаженням і дійсним html, css кодом. У верхній частині одностранічнік продубльована форма контактів з закликом до дії .

Primo Responsive Landing Page Template

Односторінковий HTML5 Лендінгем-шаблон з CSS3-ефектами. Має трехколоночной каркас, створений на Bootstrap 3. Підійде для продажів iOS / Android-додатків. У шаблон включено 2 лейаута (з Parallax і без), Ajax форми контактів, PrettyPhoto лайтбокс і 5 колірних схем. Легкий у налаштуванні: змініть hex-коди і пов'язані елементи забарвляться в новий колір. PSD в комплекті.

Hype - App Landing Page

Сучасний, готовий до Retina шаблон для мобільних додатків пропонує 8 варіантів кольорів, опції для зображень / відео бекграунду .

Gotte Multipurpose Landing Page

Багатоцільовий Лендінг шаблон в плоскому стилі поставляється з 3 варіантами index, 6 колірними схемами. Шаблон створений на twitter bootstrap3, включений PHP скрипт форми контактів і завантаження.

Slander - Responsive Bootstrap HTML5 Landing Page

Slander - ідеальний варіант для стартапу і компаній, підходить професіоналам або індивідуальним проектом. Чуйний дизайн з Bootstrap і HTML5 / CSS3 включає адаптивний слайдер, слайдер вкладок, форму новинний підписки тощо.

Appster - Ultimate Clean App Landing Page Template

Адаптивний App Лендінгем шаблон під рекламу та продажу. Створено на основі останніх html5 / css3 технік. Має елегантний, чистий і мінімалістичний дизайн, включає все необхідне для успішного маркетингу.

Cloud - An Easy To Use App Landing Page

Елегантний, чистий і мінімалістичний HTML5 / CSS3 шаблон Лендінгем Пейдж з відмінним функціоналом. Шаблон розроблений під сторінку Coming Soon (скоро запуск), ідеальний для створення сторінки додатка і сайту-вітрини.

OnEvent - Special Event Landing Page

Адаптивний Лендінг-шаблон для спец. заходів. Має секції під фотогалерею , Комерційне відео, розклад подій, список гостей.

Appreative Responsive Landing Page Template

Appreative - адаптивний шаблон, призначений для короткого інформування. Підходить для різних типів завдань.

SaptaApp Landing Page Template

Вам буде достатньо змінити основний колір сайту / шаблону змінюючи шістнадцятковий код кольору, як все пов'язані елементи приймуть новий відтінок. Це спрощує настройку / редагування шаблону.

Entry - Startup Landing Page

Простий і швидкий LP-конструктор допоможе вам створювати і редагувати лендінговие сторінки в лічені хвилини - просто змінюючи позиції блоків, кольору, видаляючи непотрібні блоки. Шаблон включає 18 блоків під все лендінговие потреби.

Stylio - Responsive HTML5 App Landing Page

Односторінковий шаблон Лендінзі адаптивен і готовий до retina - протестований для основних портативних пристроїв. Головною родзинкою шаблону є багатошаровий слайдер з скріншот і різними сценаріями. Інші особливості шаблону: побудований на Bootstrap 3.0 з шириною модульної сітки 1200 px, включає кілька лейаутов і відео версію, гладкі HTML5 & CSS3 переходи / анімації, іконочние шрифти Font Awesome 4.0.

NRG - Responsive Landing Page

NRG - односторінкове рішення для розвивається стартапу або невеликої студії. Шаблон включає все необхідне, щоб позначити свою присутність в WEBе . Головні собенности: фокус на юзабіліті, пегковесная структура, 100% валідний код і стисла графіка.

EventLand Landingpage

Гарно оформлений лише однієї сторінки HTML5 шаблон для Лендінгем, ідеально представить бізнес заходи, торговельні виставки, конференції, семінари. EventLand має інтегрованої розсилкою новин, лід-формою для реєстрації клієнта, ефективної односторінковий навігацією з грамотно розташованими вкладками, стильним слайдером. У складі: іконочние шрифти Font Awesome, карта Google Map і ін. Корисні опції.

Off the Shelf - Responsive E-Book Landing

Шаблон розроблений для демонстрації і продажу електронних видань e-book авторів. Хочете зробить вашу книгу помітною? Off the Shelf професійно і швидко впорається з цим завданням.

Neue - App Landing Page

Neue це новітній Лендінгем Пейдж шаблон з цієї добірки. Він оснащений вражаючим функціоналом, має чудову підтримку.

EduTime - Online Courses & Education Landing

EduTime орієнтований на в область освіти та поширення онлайнових навчальних курсів.

Plaza - Education - Hotel - Dating Landing

Універсальний Лендінгем-шаблон підійде наступних типів проектів: ресторан готелю / сайт знайомств / освітні курси. Його гнучкий адаптивний макет заснований на Bootstrap фрейворке.

SpiceHub Restaurant Responsive Landing Page

Односторінковий ресторанний-шаблон на HTML5 / CSS3 порадує корпоративним стилем і соковитими кольорами. Використовує jQuery / AJAX, анімаційні ефекти, сумісний з Bootstrap 3.x. У складі: 2 лейаута (з паралакс і без), іконки Glyphicons / Font Awesome, PSD файли. Додатково, SpiceHub пропонує WordPress тему під сайт ресторану / кафе / бару.

Katemi - Clean Product and App Landing Page

Шаблон призначений для просування товарів / сервісів і додатків. Повністю адаптивний і чистий HTML5 / CSS3 дизайн Katemi Landing Page v2.0 створений на Bootstrap 3.0.3. Ключові особливості: SEO дружня стуктура та код, стратегічне оформлення першого екрану, CSS анімації .

Ключові особливості: SEO дружня стуктура та код, стратегічне оформлення першого екрану,  CSS анімації

Хочете зробить вашу книгу помітною?