4 Прості кроки SEO для WordPress

  1. ЯК ОПТИМІЗУВАТИ ВАШ НАЗВИ & TAGLINE
  2. Як оптимізувати свої голови
  3. Переваги XML-сайту
  4. Чому зміст є королем

Кожна пошукова система (наприклад, Google, Bing, Yahoo тощо) ранжує веб-сайти шляхом їх сканування, що означає, що вони переглядають всю інформацію на веб-сторінках для ключових слів та іншої відповідної інформації. Потім вони запускають цю інформацію через свої алгоритми, які ранжують кожен сайт, тому найкращі теоретичні результати пошуку приходять першими.

Чим вище ваш сайт, тим більше людей побачать його. Наведений нижче графік показує, що сайт із найвищим рейтингом отримує приблизно одну третину загальної кількості кліків на пошук, на відміну від сайтів із нижчим рейтингом, які згодом отримують експоненціально менше трафіку.

Наведений нижче графік показує, що сайт із найвищим рейтингом отримує приблизно одну третину загальної кількості кліків на пошук, на відміну від сайтів із нижчим рейтингом, які згодом отримують експоненціально менше трафіку

Надано маркетинговою землею

Переваги SEO очевидні, так що давайте подивимося на кілька простих кроків, які ви можете зробити, щоб зробити ваш сайт трохи вище.

ЯК ОПТИМІЗУВАТИ ВАШ НАЗВИ & TAGLINE

Одним з найважливіших інструментів SEO є хороше ім'я сайту. Заголовок повинен не тільки маркувати ваш сайт, але й описувати загальне уявлення про те, що глядач повинен очікувати. Подумайте про те, які ключові слова ви використовуєте, щоб знайти свій власний сайт в Інтернеті, а потім спробуйте включити їх до свого імені.

Подумайте про те, які ключові слова ви використовуєте, щоб знайти свій власний сайт в Інтернеті, а потім спробуйте включити їх до свого імені

Надано WP Cookhouse

Не всі сайти можуть використовувати ключові слова у своїх назвах; виконавці, які хочуть використовувати своє ім'я як назву сайту, або компанії, які не мають ключових слів на своє ім'я, не повинні змінювати назву, щоб відповідати ключовому слову. Ось чому також дуже важливо мати теги.

Слоган, який з'являється поруч із назвою вашого сайту в пошукових системах, є дуже коротким описом вашого сайту. Ви можете використовувати підказку для подальшого опису свого сайту та використовувати ключові слова, які захоплюють вашу аудиторію.

Щоб змінити назву сайту та підзаголовок, просто перейдіть у меню "Налаштування"> "Загальні" на панелі інструментів і заповніть поля "Назва сайту" та "Підказка" у верхній частині сторінки.

Як оптимізувати свої голови

У межах вмісту кожної публікації пошукові системи також класифікують ключові слова, а заголовки - найвищі. Є 6 заголовків, які можна використовувати на кожній сторінці (h1-h6), ці заголовки зазвичай використовуються як заголовки та субтитри, і вони збільшують текст.

Заголовок повідомлення також є заголовком H1 і має мати більш важливі ключові слова. Тоді H2-H6 є підзаголовками, які нагадують назви розділів у книзі; вони розповідають частину історії, але менш важливі, ніж H1 для пошукових систем, тому ви повинні використовувати менш важливі ключові слова під ці заголовки.

Тоді H2-H6 є підзаголовками, які нагадують назви розділів у книзі;  вони розповідають частину історії, але менш важливі, ніж H1 для пошукових систем, тому ви повинні використовувати менш важливі ключові слова під ці заголовки

Щоб змінити текст на заголовок, просто відкрийте випадаюче меню в редакторі повідомлень і виберіть найбільш відповідний заголовок.

Переваги XML-сайту

Мапа сайту XML схожа на план вашого сайту, який повідомляє пошуковим системам, що потрібно сканувати на вашому сайті. Карта сайту дозволяє пошуковим системам знаходити веб-сторінки, які в іншому випадку не можна сканувати. Наприклад, якщо на вашому веб-сайті є сторінка, яка не пов'язана з іншими сторінками, пошукові системи можуть не знайти цю сторінку без файлу Sitemap XML. І, якщо пошукові системи кажуть, що це допомагає вони знайдуть ваші сторінки, це, мабуть, гарна ідея, щоб слухати їх.

Але це не все, що можна зробити для вас. Вони також можуть надавати іншу важливу інформацію про ваш сайт, включаючи частоту оновлення вашого сайту та інші метадані, які допоможуть підвищити рейтинг вашого сайту.

Якщо заголовок і підзаголовок подібні до обкладинки книги, а заголовки подібні до глав, то XML-карта сайту схожа на зміст книги.

Існує багато варіантів для файлів sitemaps, ви можете створити свій власний файл, або ви можете завантажити їх у плагін. Просто перейдіть на вкладку Модулі> Завантажити плагіни та введіть XML Sitemap у рядку пошуку. Є багато варіантів, але називається один з найпопулярніших Мапи сайту Google XML

Чому зміст є королем

Пошукові системи не люблять, коли веб-сайти надмірно використовують SEO і намагаються встановити систему. Google оновив свої алгоритми ловити веб-сайти, які заповнюють ключові слова, і вони фактично знижують ваш ранг. Вона називається "Чорна Шляпа SEO", і вона може навіть отримати вам заборонено з'являтися в пошукових системах.

Ці поради SEO є тільки для того, щоб допомогти збільшити ваш сайт, вони не можуть замінити фактичний зміст вашого сайту, який повинен бути оригінальним і цікавим. Це завжди має бути головним фокусом сайту, це зміст, а не скільки людей бачать його.

Простіше кажучи, вміст вашого сайту повинен бути зроблений для відвідувачів, а не для пошукових систем.