5 Необхідно прочитати статті SEO на цьому тижні

З безліччю великих ресурсів в Інтернеті, і безліч не дуже великих ресурсів в Інтернеті

З безліччю великих ресурсів в Інтернеті, і безліч не дуже великих ресурсів в Інтернеті. Ми вирішили зібрати найкращі статті цього тижня для вас, так що вам не потрібно.

10 найбільших змін у пошуку 20 років

Це велика частина, звідки вийшли SEO, куди вона йде, і передбачення, куди він прямує. Якщо ви новачок у галузі, або експерт, планування на майбутнє дасть вам перевагу у вашій конкуренції.

9 причин Google призупиняє місцеві списки

Незважаючи на те, що ваш запис вже призупинено, або ви є новим бізнесом, який прагне оптимізувати місцеві результати, цей список є критичним для кожного, хто займається локальним SEO. Для подальших досліджень з локальної SEO та загальних міфів можна знайти додатковий ресурс тут .

Внутрішні зв'язки і чому ви повинні дбати

Внутрішнє зв'язування забезпечує величезну цінність з точки зору зв'язку сік, а також для створення зручного для користувача досвіду. Найкращі практики - це посилання на сторінки, які мають найкращий профіль вхідних посилань і будують міцні внутрішні посилання. Докладніше про внутрішні посилання та зовнішні посилання.

Обхід SEO & запуску місцевих оголошень

Якщо у вас є місцевий бізнес, і немає часу чекати, доки Google Maps або SEO ініціативи, щоб почати, розглянути питання про розміщення ваших оголошень на карті результати. Керівники КПП подумали про те, як це зробити.