7 Поради для створення SEO Friendly URL

7 Поради для створення SEO Friendly URL

URL-адреси веб-сайтів є одним з основних елементів SEO (Search Engine Optimization), але вони надзвичайно важливі. Це може здатися легким, але складно освоїти мистецтво оптимізації URL-адрес. Таким чином, ми зробили роботу для вас і придумали 7 корисних порад для створення SEO дружніх URL-адрес.

1. Домен верхнього рівня: перш за все, вибраний вами домен важливіший, ніж ви думаєте. Наша точка зору, ".com" все ще є найпопулярнішим доменом і люди довіряють .com над будь-яким іншим доменом. Отже, якщо у вас є можливість, завжди переходьте до домену .com. Тільки якщо ви не можете знайти потрібний домен у .com, виконайте інші дії.

2. Короткі URL-адреси: короткі URL-адреси завжди краще, ніж довгі URL-адреси. Ваші URL-адреси повинні бути легко зрозумілими як для пошукових систем, так і для користувачів. Тримайте його коротким і простим! Довжина URL-адрес вашого веб-сайту відіграє важливу роль у рейтингах і досвіді користувачів; отже, ви можете вкласти час і зусилля в розробку коротких, але описових URL-адрес.

Замість:
mydomain.com/gjsi35827/cute:Ff&/puppies

Спробуйте щось більш лаконічне:
mydomain.com/cute-puppies.

3. HTTPS: Найважливішим фактором у бізнесі є «TRUST». Якщо ваші клієнти не довіряють вам, то ви не збираєтеся продовжувати свою діяльність. Зростаюча кількість кібер-атак та обізнаності людей, загалом, змусила багатьох власників сайтів перейти на HTTPS назавжди. HTTPS шифрує дані між користувачами та сервером і зберігає конфіденційну інформацію відвідувача. HTTPS необхідний для сайтів електронної торгівлі або для тих, які надають інформацію про клієнта.

І завдяки своїй важливості Google розглядає HTTPS як один з його рейтингових сигналів .
І завдяки своїй важливості Google розглядає HTTPS як   один з його рейтингових сигналів
Moz зробив дослідження ще в червні 2016 року (див. Графік нижче), що показує, що 32% рейтингу Google 1 мають протокол HTTPS.

4. Читаність:
Який із перелічених URL-адрес ви віддаєте перевагу?

Це:
Myweb.com/funny-comics або

Або це:
Myweb.com/funny%45kg^%6jhn_6473%

Ймовірно, ви перейдете до першого варіанту, оскільки його легко зрозуміти і чітко розповісти про те, що можна очікувати, коли ви натискаєте посилання. У той час як другий варіант не тільки дає уявлення про спам, небезпечний сайт, але й не надає вам жодної інформації про сторінку, на яку він посилається.

Нижче наведено коментар від Правила Google про те, як ви повинні тримати URL простий -

“Надмірно складні URL-адреси, особливо ті, що містять декілька параметрів, можуть викликати проблеми сканерів, створюючи зайво велику кількість URL-адрес, які вказують на ідентичний або схожий вміст на вашому сайті. Як наслідок, Googlebot може споживати набагато більшу пропускну здатність, ніж це потрібно, або може бути не в змозі повністю індексувати весь вміст вашого сайту. ”

5. Використовуйте дефіси, а не підкреслення
Як правило, люди припускають, що підкреслення є кращим, ніж перехiд, коли йдеться про угоди про іменування URL-адрес. Але це не так. Google дав зрозуміти, що:

Гіфи виглядають добре, і тепер ясно, що Google також знаходить дефіси, набагато корисніші, ніж підкреслення.

6. Ключові слова
Це не більш здоровий, що введення ключових слів у URL дає вам підвищення позиції. Проте, лише деякі люди знають, що утискання ключових слів у URL-адресі або повторення одного й того ж ключового слова принесуть більше шкоди, ніж користі. Це не 2000 рік, це 2017 рік, і ви не можете просто обдурити Google, двічі ввівши одне й те саме ключове слово в одній URL-адресі. Насправді, якщо ви в такій практиці, то ви збираєтеся отримати покарання за це. Отже, так, обов'язково включіть цільове ключове слово або два в URL-адреси вашого веб-сайту (переконайтеся, що вони мають відношення до того, що знаходиться на сторінці), але уникайте утиснення ключових слів у URL-адресу за будь-яку ціну.

7. Максимум два папки:
Використовуйте максимум дві папки для структурування URL-адрес. Хоча це не завдасть шкоди вашому рейтингу безпосередньо, якщо у вас є більше двох папок, це створить сприйняття глибини сайту як для Google, так і для користувачів. Таким чином, замість того, щоб використовувати багато папок, дотримуйтеся одного або двох.

Поточний: example.com/services/metal-machining/aluminum/8020

Рекомендовано: example.com/services/aluminum-machining/8020

Якщо правильно реалізовано, всі наведені вище поради допоможуть вам поліпшити рейтинг вашого сайту. Але, якщо зроблено неправильно, ваш рейтинг SEO потенційно може побачити падіння. Якщо вам потрібно допомогти з вашим технічним SEO Зв’яжіться з одним із наших фахівців з цифрового маркетингу за телефоном 612-238-1466.