9 Критичні елементи контрольного списку SEO для веб-дизайну та розробки

 1. SEO Заслуговує Вашої уваги
 2. Мобільні та чуйні сайти - сучасний треба
 3. Перевірка правильного вікна веб-розробки
 4. 1. Не забувайте про основи SEO
 5. 2. Перевірити всі коди проти W3C
 6. 3. Використовуйте відповідну структуру
 7. 4. Внутрішній зв'язок для кращого сканування та індексування
 8. 5. Зрозуміти пагінацію і канонізацію
 9. 6. Переконайтеся, що належні файли Robots.txt і Sitemap.xml
 10. 7. Управління та впровадження структурованих даних
 11. 8. Прискорення за допомогою кешування Gzip і браузера
 12. 9. Швидкість завантаження сторінки критична
 13. У резюме

Веб-розробники розміщують декілька дисциплін, які приносять вміст до Інтернету Веб-розробники розміщують декілька дисциплін, які приносять вміст до Інтернету. На додаток до проблем дизайну та маркетингу, професійні розробники також прагнуть підтримувати доступ до веб-сайтів, їх повну підтримку та розпізнавання пошуковими системами.

Різні стратегії виконують завдання, і хоча вони не завжди так добре розбираються в цій галузі, як спеціалізовані професіонали SEO, веб-розробники і агенції веб-дизайну є найбільш ефективними, коли вони розуміють основи SEO (і далі).

SEO Заслуговує Вашої уваги

Здійснення пошукової оптимізації гарантує, що ваше повідомлення не буде втрачено вздовж інформаційного шосе. Ефективне SEO дає вам шанс конкурувати в переповненому ринку, прорізавши деякі з інформаційної насиченості, з якими стикаються веб-користувачі (і пошукові системи).

Не звертаючи уваги на SEO на кожному етапі розвитку вашого сайту, він може не працювати так, як очікувалося. Веб-розробники та компанії з розробки веб-сайтів постійно стають ключовими партнерами, працюючи над тим, щоб ваш сайт був оптимізований для пошуку.

Починаючи з потрібної інформаційної архітектури (IA), ви отримуєте перевагу SEO, оскільки ваш сайт зростає і стає більш помітним в Інтернеті. ВА охоплює організаційні аспекти вмісту, розміщеного на веб-сайтах, створюючи інтуїтивні структури для користувачів і пошукових роботів. Створення добре продумана архітектура не відбувається випадково, тому найбільш ефективні веб-професіонали проводять дослідження і роблять те, що потрібно, щоб відповісти на запитання відвідувачів на кожній сторінці.

Зв'язок між організацією сайту і SEO є важливим для більш ніж однієї причини. Тепер питання взаємодії з відвідувачами є важливим, тому легкий для розуміння веб-сайт надає користувачам присутність, надсилає правильне повідомлення для пошуку та збільшує продажі за допомогою хороших стратегій оптимізації. Структура сторінок і підсторінок також впливає на пошук.

Для досягнення найкращих результатів, які сприятимуть вашому повідомленню, фокус основного вмісту має розпочинатися на широкому рівні теми, перш ніж перейти до окремих сторінок з більш вузьким наголосом на ключові слова.

Простий макет не тільки допомагає користувачеві (UX), але Google також нагороджує чітку структуру, організуючи пов'язаний вміст логічними способами. У світі SEO організована IA також відома як "силосування" і має величезний вплив на отримання знайдених в пошуку.

Ці та інші переваги належної ІА показують, чому ніколи не рано починати думати про SEO.

Мобільні та чуйні сайти - сучасний треба

Немає жодних причин для того, щоб торкатися питання мобільної оптимізації.

2016 рік став важливою віхою , що робить мобільний зв'язок важливою частиною будь-якої продуктивної веб-стратегії (як ніби це вже не є суттєвою проблемою). Вперше для доступу до Інтернету більше користувачів використовували мобільні пристрої, ніж робочий стіл.

Мобільний телефон перевершив інші пристрої за кількістю проведених пошуків Мобільний телефон перевершив інші пристрої за кількістю проведених пошуків. Ці статистичні дані лише посилюють те, що давно розроблювані розробники прийняли протягом багатьох років - мобільна оптимізація тут залишиться.

Багато веб-сайтів відстають, оскільки вони були створені для роботи з настільними ПК, а пізніше - для мобільних пристроїв. Як і слід було очікувати, результати будуть несумісними в порівнянні з мобільними сайтами, побудованими на майбутнє. Якщо більше користувачів здійснюють ретрансляцію на мобільному пристрої для пошуку, саме тут відбувається перегляд ваших сторінок. Невідповідні та повільно завантажувані сайти дають відвідувачам всі підстави піти.

За інформацією Google рекламні матеріали важливість мобільної продуктивності , половина користувачів мобільних пристроїв відмовиться від сайту, який завантажується більше 3 секунд.

Подібним чином користувачі частіше в 5 разів залишають сайт, який не підтримує мобільний зв'язок. Адаптивний дизайн веб-сайтів (RWD) - це одна з відповідей Google на цю проблему. Інша відповідь Google AMP .

І з Google оголошення "Оновлення швидкості", щоб розпочати покарання повільних мобільних сторінок, важливіше, щоб будь-коли переконатися, що оптимізація мобільних пристроїв є головним пріоритетом.

Перевірка правильного вікна веб-розробки

Найефективніші агенції веб-дизайну та розробки інтегрують міркування SEO на кожному етапі розробки веб-сайтів. Облік SEO включає в себе детальний огляд наступних деталей: серед інших .

1. Не забувайте про основи SEO

Послідовна увага до основних SEO забезпечує міцну основу для будь-якого веб-сайту. Облік деталей, таких як alt теги та теги заголовків зміцнює вміст і робить ваш сайт більш доступним як для пошукових систем, так і для інших потреби в доступності , наприклад, читачі екрана. Теги повинні бути прикріплені до кожного зображення та прив'язки тексту, точно описуючи їх.

Інша довгострокова функція SEO, важливість метаданих не зменшилася - насправді нові зміни .

Метадані найкраще можна охарактеризувати як короткий інформативний знімок інших даних, який містить основні відомості про вміст веб-сайту.

Добре структуровані назви та описи мета спрощують пошук вмісту, збільшують рейтинг кліків (CTR) і посилюють організацію інформації. Створення метаданих вручну робить його більш точним і специфічним для сайту, що забезпечує кращі результати, ніж створення його автоматично.

2. Перевірити всі коди проти W3C

Наступні найкращі практики включають перевірка коду проти стандартів W3C. Процес забезпечує належний перегляд вашого коду за допомогою пошуку та слідує широко прийнятим правилам форматування. Без перевірки помилки кодування можуть призвести до того, що пошук буде виключено або відхилено ключові аспекти вашого сайту.

3. Використовуйте відповідну структуру

Структура сайту сприяє постійному користувальницькому досвіду, але добре структурований веб-сайт може також підвищити SEO. Користувачі та Google шукають одні й ті ж речі, тому постачання пам'ятного UX також задовольняє пошукову службу.

Належну структуру призводить до посилань на сайти, викладаючи сторінки, які відображаються, кожного разу, коли ваш веб-сайт відображається під час пошуку. Цінне перевага SEO полегшує відвідувачам навігацію по сайту та вказує їм на інформацію, за яку вони прийшли.

Цінне перевага SEO полегшує відвідувачам навігацію по сайту та вказує їм на інформацію, за яку вони прийшли

Посилання на сайт надаються компанією Google, визнаючи веб-сайти належною структурою. Якщо ви представляєте брудну структуру веб-сайту, ви, ймовірно, буде перенесено, втративши SEO переваги посилань.

Веб-розробники повинні розуміти, коли користувачеві використовуються теги <header>, теги <section>, <footer> і багато іншого під час процесу розробки. Я бачив веб-сайти з більш ніж одним тегом <h1> і завжди змикався при перегляді вихідного коду недбалого веб-розробки.

Інші питання структури та коду - це прості речі для UX - веб-розробники повинні потрапити в звичку використовувати належні «типи» на полях форм для телефону, електронної пошти, URL та тексту. Це просто відмінна практика і робить для щасливих відвідувачів свій мобільний досвід.

4. Внутрішній зв'язок для кращого сканування та індексування

Google, безумовно, не є досконалим, сканування та виявлення всього вмісту веб-сайтів. Це робить його ще більш важливим для максимізації впливу ваших верхніх сторінок. Внутрішні зв'язки допомагають підтримувати структуру вашого сайту з точки зору рейтингу та індексування. Стратегія особливо ефективна, коли новий вміст пов'язаний з постійними, вічнозеленими сторінками, які Google вже визнає як актуальні.

Це вдвічі перевищує використання правильних тегів "noindex" на вашому сайті. Деякі сторінки, наприклад, сторінки "теги", зазвичай покращуються, не індексуючись, надаючи більше енергії вашим сторінкам послуг та продуктів. Кожна структура веб-сайту відрізняється, і ваш веб-розробник повинен розуміти архітектуру сайту надзвичайно добре, щоб це було прибито належним чином.

5. Зрозуміти пагінацію і канонізацію

Сильна канонізація гарантує, що кожен вміст вашого веб-сайту має унікальну URL-адресу. Зроблено правильно процес приносить більший авторитет вашому сайту запобігання розбавленню переваг якісних зв'язків і змісту. Розбиття тексту розбиває вміст на кілька сторінок, забезпечуючи серію прямих посилань, які зазвичай знаходяться внизу сторінки.

Якщо натиснути посилання на пронумеровані сторінки та іконки вперед / назад, відвідувачі зможуть ефективно переміщатися по матеріалах. Хоча це не завжди головний пріоритет, інтуїтивне розбиття сторінок - це простий спосіб підвищити UX, що в кінцевому підсумку допомагає SEO.

6. Переконайтеся, що належні файли Robots.txt і Sitemap.xml

Ви не можете звинувачувати Google у роботі веб-сайту, якщо ви не надсилаєте належні повідомлення пошуковим системам. Якщо під час розробки додано директиву disallow до файлу Robots.txt, переконайтеся, що його видалено до початку роботи сайту.

Файли Robots.txt і Sitemap.xml повинні бути належним чином відформатовані під час запуску в реальному часі і готові до того, щоб ваш професійний SEO зробив наступні кроки. З файлом Sitemap.xml його слід надіслати до консолі пошуку Google.

7. Управління та впровадження структурованих даних

Включення структурованих даних з schema.org може підняти вашу гру. Дуже важливо, щоб ваші структуровані дані були правильно кодовані. Автоматичні інструменти не завжди розкривають проблеми з структурованими даними, тому вручну перевіряти помилки кодування є найкращим захистом.

Структуровані дані кожної сторінки можна перевірити за допомогою Google Інструмент структурованих даних . Існує багато можливостей для вбудовування структурованих даних. Очевидними є:

8. Прискорення за допомогою кешування Gzip і браузера

Хоча ці елементи більше для вашого постачальник веб-хостингу Ваша професійна веб-розробка або компанія веб-дизайну повинна розуміти, як ці концепції грають у кінцевий результат.

Сервери, що використовують компресію Gzip, працюють краще, особливо в сучасних мобільних середовищах, де швидкі швидкості мають першорядне значення для позитивного досвіду користувачів. Ця технологія є стандартною для багатьох серверів, але коли ваш сайт зазнає недоліків у роботі, проблема стиснення може уповільнити вас.

Кешування браузера та встановлення правильних термінів дії файлів заощаджують час на відвідування відвідувачів вашого веб-сайту. По суті, це локальна копія зображень та інших файлів, таких як CSS і JavaScript, які допомагають при завантаженні сторінки.

9. Швидкість завантаження сторінки критична

Як згадувалося раніше, повідомлення про оновлення швидкості є однозначною причиною, щоб переконатися, що ваш сайт швидко завантажується, особливо в мобільному пошуку. Більше того, ви хочете, щоб ваш сайт завантажувався швидко на робочому столі.

Ваш фахівець з веб-розробки повинен враховувати всі області, де можна підвищити швидкість. Це включає в себе використання прогресивних JPEG, розуміння того, коли використовувати PNG8 проти PNG24, і оптимізація всіх файлів і активів на сторінці завантаження.

Аналогічно, неможливість стиснення зображень може призвести до проблем із юзабіліті. Файли легко стискаються за допомогою програмного забезпечення для керування фотографіями, перш ніж експортувати їх у веб. І в деяких випадках використання меншого розміру зображення - це все, що потрібно для того, щоб полегшити швидкі швидкості завантаження.

Доступно багато інструментів перевірте швидкість сторінки , і я звернувся до нього ще в 2014 році!

У резюме

Кращі веб-розробники підтримують поінформованість про SEO, оптимізуючи під час кожного етапу розробки та розробки веб-сайтів. Контрольний список SEO допомагає керувати деталями та забезпечує компактну кампанію та веб-сайт, який може змінювати масштаб ваших потреб.

Якщо ви не отримуєте найкращу продуктивність від свого веб-сайту, настав час почати надавати SEO заслуговує на увагу.

Якщо ви шукаєте прогресивну компанію з веб-розробки, яка розуміє ці концепції та багато іншого про те, як SEO відіграє важливу роль у процесі розробки веб-сайту, не соромтеся звернутися до нас!

Якщо у вас є додаткові коментарі або відчуваєте, що я пропустив деякі критичні пункти контрольного переліку, будь ласка, почніть дискусію в коментарях нижче.