Як оцінювати в Google Maps Local 3-Pack

 1. Відгуки, відгуки та інші відгуки
 2. Оптимізуйте лістинг (а) у службі Google Мій бізнес
 3. Переконайтеся, що ваш сайт є мобільним
 4. Розробити хороший профіль посилання
 5. Оптимізуйте сторінки розташування на своєму веб-сайті
 6. Створіть унікальний та якісний вміст для кожного місця розташування
 7. Переконайтеся, що цитати правильні
 8. Використовуйте локальний номер телефону
 9. Добре оцінюйте органічний пошук

Чи бажаєте ви класифікувати на локальному 3-пакеті Google? Це цінні позиції для підприємств з місцевою присутністю.

Нещодавно Google змінив макет робочого столу результатів пошуку. Тепер вони більше схожі на результати пошуку на мобільних пристроях. Місцевий 3-пакет зараз відображається перед результатами пошуку на всіх пристроях.

Місцевий 3-пакет зараз відображається перед результатами пошуку на всіх пристроях

Люди, ймовірно, натискатимуть перелік мап на своєму телефоні

Отже, як, чертві ви отримуєте себе перераховані там? Якщо ви прагнете передати завдання на аутсорсинг, знайдіть знайомого місцеві SEO . Якщо ви віддаєте перевагу підходу DIY, то ваші друзі - терпіння, час і ноу-хау.

Відгуки, відгуки та інші відгуки

У 2015 році компанія BrightLocal провела a Огляд місцевого пошуку . Було встановлено, що 92% споживачів регулярно чи іноді читають онлайн-огляди . Він також виявив, що 68% сказали, що позитивні відгуки змусили їх більше довіряти компанії . Це само по собі має бути достатньою мотивацією, щоб вийти і розробити стратегію для отримання більшої кількості відгуків.

Це само по собі має бути достатньою мотивацією, щоб вийти і розробити стратегію для отримання більшої кількості відгуків

Люди покладаються на відгуки щодо рішень про покупку

Огляди Google також є найпопулярнішим фактором для Google Local 3-Pack. Винос? Люди та відгуки про любов до Google. Отже, подумайте про те, як розробити стратегію, щоб отримати більше відгуків (як для сайту, так і для Google).

Електронний лист, який я отримав для перегляду продукту після його придбання

Ось кілька способів отримати більше відгуків:

 1. Надішліть їм електронний лист і попросіть про швидкий огляд вашого продукту або послуг у Google.
 2. Телефонуйте своїм клієнтам і перепишіть, що вони говорять. Запитайте їх, чи можна додати свій відгук на свій веб-сайт. * Якщо у вас є відгуки на своєму веб-сайті, переконайтеся, що ви використовуйте правильний тип schema.org . Блог оновлено 7 квітня 2016 року.
 3. Не пропонуйте стимули, якщо вам не потрібно. Більшість людей зробить це безкоштовно.
 4. Не чекайте занадто довго. Спробуйте зробити це протягом кількох днів, коли хтось отримає ваш продукт або послугу.
 5. Якщо ви відчуваєте незручність запитати, звинувачуйте його на вашому SEO людині, кажучи, що це чудово для вашого рейтингу. Людина, швидше за все, оцінить вашу відвертість.
 6. Використовуйте такі послуги Клієнт Лобі або Yotpo .

Оптимізуйте лістинг (а) у службі Google Мій бізнес

Оптимізовані об'яви працюють краще, оскільки вони виглядають краще. Вони також надають більше інформації. Google завжди прагне надати найкращу інформацію та досвід.

Прагніть заповнити Google My Business Профіль (и) до 100% завершено. Поле опису більше не існує, тому завершити його просто.

Як оптимізувати дані про вашу компанію Google My Business:

 1. Подати претензії до своїх оголошень.
 2. Позбавтеся від будь-яких повторюваних списків.
 3. Використовуйте фактичну назву компанії. Не додавати назву міста чи ключове слово, якщо ви не завжди вказуєте це в назву вашої компанії.
 4. Переконайтеся, що ваша адреса відображається на вашому веб-сайті та в інших каталогах.
 5. Використовуйте місцевий номер, а не безкоштовний номер.
 6. Переконайтеся, що ви використовуєте правильну основну категорію.
 7. Підтримуйте вибір основної категорії для всіх місцеположень.
 8. Додайте фотографії профілю та обкладинки.
 9. Додайте інші відповідні фотографії.
 10. Додати робочі години.
 11. Поверніться до певної сторінки місцеположення на своєму веб-сайті, якщо у вас є кілька місць. Просто використовуйте свою домашню сторінку, якщо у вас є лише одне місце. * Цю функцію було видалено з основного завантажувача. Блог оновлено 7 квітня 2016 року.
 12. Використовуйте адресу електронної пошти для входу, яку пов’язано з іменем домену. Використовуйте [захищена електронною поштою] і ні [захищена електронною поштою] . * Цю функцію було видалено з основного завантажувача. Блог оновлено 7 квітня 2016 року.

Блог оновлено 7 квітня 2016 року

Приклад результатів Карт Google

Переконайтеся, що ваш сайт є мобільним

Більше людей використовують свої мобільні пристрої для пошуку, ніж раніше. Подивіться навколо, коли ви перебуваєте в громадському місці, і подивіться, як багато людей використовують свої телефони в будь-який момент часу.

Отже, скільки людей використовують свої телефони для місцевого пошуку?

Google провів дослідження в Росії 2014 про розуміння поведінки місцевого пошуку . Було виявлено, що 4 з 5 людей шукали на різних пристроях місцеву інформацію. 88% людей шукали з місцевими намірами на своєму смартфоні.

88% людей шукали з місцевими намірами на своєму смартфоні

Люди люблять Google

Зручний для мобільних пристроїв сайт є важливим фактором ранжування, коли мова йде про рейтинг Google Map 3-Pack.

Знайдено ще кілька цікавих мобільних статистичних даних тут .

Як зробити свій сайт мобільним:

 1. По-перше, потрібно перевірити, чи це вже зручно для мобільних пристроїв. Ви можете перевірити за допомогою Google Мобільний Тест .
 2. Не створюйте окремий сайт лише для мобільних пристроїв. Це більше роботи, і ви можете зіткнутися з дубльованими проблемами вмісту.
 3. Використовуйте a чуйний дизайн сайту . Цей тип конструкції автоматично налаштовується на будь-який пристрій. Drupal - це чудова платформа для цього.
 4. Використовуйте принаймні розмір шрифту 14px. Все, що менше, занадто мало.
 5. Використовуйте великі кнопки. Якщо вони занадто малі, людям важко натискати на них.
 6. Використовуйте метатег вікна перегляду. Вона повідомляє веб-переглядачу, що сторінка повинна відповідати екрану.
 7. Завжди додайте опцію "Переглянути повний веб-сайт" для людей, які віддають перевагу таким чином.
 8. Перевірте Мобільний юзабіліті в Пошуковій консолі Google регулярно. Переконайтеся, що у вас немає помилок мобільного зв'язку.
 9. Використовуйте YouTube для відео, а не Flash. Flash не працюватиме на планшетах на мобільних телефонах.

Згідно з Google , це три найкращі речі, які потрібно враховувати при розробці мобільного веб-сайту.

 1. Зробіть споживачам легше досягти своїх цілей.
 2. Вимірюйте ефективність вашого сайту, наскільки легко комусь виконати свої завдання. Визначте пріоритети тих спільних завдань, які люди виконують на вашому сайті, і зробіть їх легкими для них.
 3. Використовуйте адаптивний дизайн.

Розробити хороший профіль посилання

Чи чули ви, що зв'язки померли назад Оновлення пінгвінів ? Подумати ще раз. Посилання ще є королевою. Кінцева мета - більше за якість над кількістю, однак. (Незважаючи на те, що мільйон високоякісних посилань, швидше за все, знайде вас у верхній частині результатів пошуку.) Велика кількість низькоякісних посилань дозволить вам завантажитися з результатів пошуку. Велика кількість якісних посилань допоможе вам підвищити свою ефективність.

У червні 2016 року Дан Лібер і Ендрю Шотланд в Local SEO Guide вивчили більше 30 000 веб-сайтів. Вони виявили, що зв'язки все ще є колінами бджіл, коли справа доходить до місцевого рейтингу. Насправді, це один з найвищих факторів рейтингу. (Я знаю, я знаю. Я також схвилювався, коли думав, що після оновлення Penguin більше не доведеться турбуватися про посилання.)

The 2016 Місцеві фактори рейтингу SEO Дослідження також виявило, що посилання, оптимізовані з вашою ключовою фразою + місто, мають сильний вплив. Майте на увазі, що це починає потрапляти в сіру зону, оскільки вам потрібен ваш вхідний анкерний текстовий профіль, щоб виглядати природним. Так уважно.

Як отримати більше посилань на ваш веб-сайт:

 1. Отримати ваш сайт в списку місцевих каталогів і в каталогах, пов'язаних з вашою нішею. Проте переконайтеся, що вони мають гідний авторитет сайту. (Я особисто прагну більше 30 років).
 2. Заохочуйте дивовижний вміст. Я знаю, я знаю. Набагато легше сказати, ніж зробити. Прикладами є шпалери, інфографіка, надзвичайно цікаві віджети, якими потрібно поділитися, і т.д.
 3. Створіть список місцевих ресурсів. Приклад: ресторан може створити список найкращих місць для придбання свіжих, органічних і місцевих продуктів у цьому районі.
 4. Використовуйте інструменти побудови посилання, наприклад Ahrefs або Величний SEO .
 5. Внести вміст до високопоставленого веб-сайту. Це найкраще, якщо ви не пов'язуєте себе зі своїм власним веб-сайтом у біографічній мережі. Також переконайтеся, що посилання на корисну сторінку на вашому сайті, як сторінка ресурсу. Це здається більш природним.

Оптимізуйте сторінки розташування на своєму веб-сайті

Google користується великим навичкам машинного навчання, щоб зрозуміти пошукові запити та намір користувачів. Тим не менш, на сторінці використання ключових слів і оптимізація все ще є необхідністю.

Дослідження (згадане вище) Local SEO Guide виявило, що наявність назви міста та провінції / штату у ваших тегах <title>, у URL-адресах і на сторінці копії мало впливає на рейтинг Google My Business. Що є досить великою новиною, оскільки це те, що місцеві SEO завжди робили для поліпшення рейтингу.

Тим не менш, з точки зору юзабіліті, він все ще має сенс, щоб назва місця відображалася в результатах пошуку. тому переконайтеся, що ви додаєте його до тега заголовка для переходу по кліку.

тому переконайтеся, що ви додаєте його до тега заголовка для переходу по кліку

Місцезнаходження у вашому головному заголовку дає можливість людям дізнатися, що вони прибули на правильне місце, коли вони приземляються на вашому веб-сайті. Не сходите з розуму від додавання місця розташування по всій сторінці (тобто не звучати як спаммі ривок). Використовуйте його там, де це має сенс.

Ось що потрібно для кожної сторінки розташування:

 1. Тег H1 з місцем розташування в ньому; до тих пір, поки ви можете зберегти це від звучання спаму
 2. тег <title> з націленням на ключове слово, назвою компанії, містом та провінцією / штатом. Використовуйте інструмент, подібний до Mofo Опис Інструмент щоб переконатися, що ви залишаєтеся в межах ліміту символів.
 3. Мета опис, написаний з урахуванням кліків. Додайте виклик до дії, якщо це можливо.
 4. Alt-теги на ваших зображеннях
 5. Хлібниці, наприклад, місця розташування> Провінція> Місто. Також додайте Схема для ваших сухарів так само.
 6. Схема інформації про ваше місцезнаходження
 7. Ієрархічна структура папок, наприклад www.yoursite.com/locations/location-A/
 8. Немає дубльованого вмісту на сторінках місцезнаходження. Це непросто, оскільки продукти та послуги зазвичай не змінюються для кожного місця розташування
 9. Повна адреса, вказана для кожного місцезнаходження, доступного для читання роботам (тобто у форматі HTML), і відповідає вашому профілю Google My Business
 10. Місцевий телефонний номер кожного місця розташування
 11. Розгляньте кілька сторінок розташування, щоб охопити різні послуги та продукти, які пропонуються. Майте на увазі масштабованість і можливість надавати унікальний контент для всіх сторінок
 12. Робочі години (більше для зручності в порівнянні з рейтингом)
 13. Необов'язково: вставляти a Гугл карта до вашого місцезнаходження

Створіть унікальний та якісний вміст для кожного місця розташування

Подібний вміст на кожній сторінці розташування легко й досить часто. Я маю на увазі, хто має час писати унікальний контент для 100 різних локацій, що продають один і той же матеріал? Але серйозно, не станьте жертвою «будь-якої найлегшої» гри. Вміст має значення. А якщо ви хочете, щоб ранг, не cookie різати ваші сторінки розташування.

Шість способів створення унікального вмісту для кількох місць:

 1. Особливість співробітників із зображенням та цитатою про те, чому вони люблять працювати у вашій компанії. Або чому вони люблять жити в цьому місці. Або трохи весело і цікаво про них.
 2. Попросіть менеджера розташування написати щось, не переглядаючи веб-сайт. Це, швидше за все, буде іншим, ніж те, що вже існує.
 3. Додайте фотографії цього конкретного місця з описом.
 4. Надайте історію про це місце, наприклад, коли все почалося. Що раніше було в цьому місці, перш ніж ваша компанія переїхала туди?
 5. Відгуки від клієнтів, специфічних для цього місця.
 6. Надайте список місцевих клієнтів, які використовують ваші продукти або послуги.
 7. Додайте невеликий розділ про те, чому вам подобається працювати в цьому конкретному місті і що вам подобається у тих, хто живе там.

Переконайтеся, що цитати правильні

Точність назви, адреси та номера телефону (NAP) є важливою частиною місцевого SEO. Все, що перелічує ваш NAP, зазвичай називається цитатою.

Цитати використовувалися для вирішення локальних пошуків. Там був недавній зсув і цитати не тримають однакову вагу більше. Особливо на конкурентних ринках. Одного разу, як можна більше цитат, було корисним місцем для високого рейтингу в Google Local 3-Pack. Тепер, коли люди потрапили на це, це стало більш складним завданням. (Як і все інше у світі SEO.)

Не закривайте цитати взагалі. Існують ще актуальні локальні каталоги, в яких ви повинні бути (сайти, такі як Жовті сторінки та Yelp). Цитати як і раніше вважаються відповідним посиланням на ваш сайт. Подивіться на сайти, які мають відношення до вашої ніші і мають високий авторитет домену. Тільки не витрачайте весь свій час, зосереджуючись на цьому аспекті. Такі послуги Білий парк і BrightLocal будуватиме для вас цитати. Часто це більш економічно ефективним, ніж робити це самостійно.

Важливо також, щоб інформація, яка вже існує, була правильною. Виділіть деякий час, щоб очистити всі ваші цитати, починаючи з рівня агрегатора даних.

Що таке агрегатор даних?

Ви коли-небудь замислювалися, де Google отримала всю інформацію про вашу компанію, перш ніж у вас була можливість самостійно це зробити? Пошукові системи захоплюють ділову інформацію з різних місць. Великим джерелом цієї інформації є агрегатори даних.

Агрегатори отримують свої дані з таких місць, як Жовті сторінки, телефонні записи, записи комунальних служб тощо. Ці агрегатори також надають інформацію для інших сайтів, таких як сайти та каталоги.

Нижче наведено дві дивовижні ілюстрації з Moz Local. Вони ілюструють локальні пошукові екосистеми в Канаді та США.

Канадська локальна екосистема пошуку

Жовті сторінки та промисловість Канади є основними постачальниками інформації

Джерела первинних даних у Канаді:

 1. Група жовтих сторінок
 2. Промисловість Канади
 3. Acxiom
 4. Фактична

Локальна пошукова екосистема США

Джерела даних у США відрізняються від Канади

Джерела первинних даних у США:

 1. Інфогрупа
 2. Фактична
 3. Localeze
 4. Acxiom

Як очистити цитати:

 1. Переконайтеся, що первинні джерела даних у вашій країні (тобто агрегатори даних) мають правильну інформацію про вашу компанію та всі ваші місцезнаходження
 2. Переконайтеся, що ваша інформація правильна в Картах Google, Bing Maps і Yelp
 3. Використовуйте інструмент, як BrightLocal для перевірки неправильних списків NAP. Ви також можете вручну знайти назву своєї компанії, поточну адресу, номер телефону та будь-які старі адреси.
 4. Виправте будь-яку неправильну інформацію, яку ви знайдете. Ваше ім'я, адреса та номер телефону повинні бути ідентичними, де б ви не знаходилися. Деякі з них легко змінити, а інші потребують більш високого рівня залучення.

Де можна отримати посилання:

 1. Агрегатори даних
 2. Отримуйте місцеві посилання з таких сайтів, як Yelp, Hotfrog або Foursquare
 3. Місцеві блоги
 4. Місцеві каталоги. Шукайте "[ваше місто] каталог" або "[ваш стан] каталог".
 5. Промислові специфічні каталоги. Шукайте "[вашу галузь] каталог" або навіть "[ваше ключове слово] каталог".
 6. Ось список з Moz з кращі місцеві цитати за категоріями .

Використовуйте локальний номер телефону

Використовуйте місцевий номер у порівнянні з безкоштовним номером. Це важливо для локального пошуку. Особливо, якщо у вас є кілька місць.

Популярним занепокоєнням є: “Що робити, якщо мій продукт або послуга є загальнонаціональною? Чи не потрібні люди також безкоштовний номер?

Відповідь: Багато каталогів також дають вам можливість також вказати свій безкоштовний номер. Якщо ви дбаєте про місцевий рейтинг, то використовуйте місцевий номер. Період. Люди, які здійснюють пошук з іншої сторони країни, навряд чи побачать ваш бізнес у місцевому 3-пакеті, оскільки у вас немає фізичного місцезнаходження.

Добре оцінюйте органічний пошук

Дані з місцевого дослідження SEO Guide також виявили високу кореляцію між рейтингом і органічним пошуком і високим рейтингом в Google Local 3-Pack. Нелегке завдання не так? Правда dat. Але чудова новина полягає в тому, що всі наведені вище поради допоможуть вам добре оцінити органічний пошук. Це може бути багато роботи, але віддача від зусиль може бути високою.

Ви, напевно, здогадалися, читаючи цю статтю, але пропонують "Cheeky Monkey Media" послуги місцевого пошуку та аудити . Ми хотіли б почути від вас, якщо ви зацікавлені в частішему пошуку вашого сайту в результатах місцевого пошуку.

Винос?
Отже, скільки людей використовують свої телефони для місцевого пошуку?
Я маю на увазі, хто має час писати унікальний контент для 100 різних локацій, що продають один і той же матеріал?
Що раніше було в цьому місці, перш ніж ваша компанія переїхала туди?
Що таке агрегатор даних?
Ви коли-небудь замислювалися, де Google отримала всю інформацію про вашу компанію, перш ніж у вас була можливість самостійно це зробити?
Популярним занепокоєнням є: “Що робити, якщо мій продукт або послуга є загальнонаціональною?
Чи не потрібні люди також безкоштовний номер?
Нелегке завдання не так?