Як оптимізувати мета-тег опису для поліпшення вашого SEO?

 1. Приклад опису метатегів
 2. Приклад запиту, введеного в Google
 3. Деякі поради щодо оптимізації опису метатеги:

Нещодавно компанія Google публікувала тестування показу довшого тега опису в описі результатів пошуку. Таким чином, він переходить від 160 символів до 240 символів, займаючи 4 рядки проти 2 раніше.

Але чи знаєте ви, що добре інформований і оптимізований опис мета-тегів може збільшити трафік вашого сайту? Ми знайдемо його в цій статті.

Іншими словами, тег опису мета є елементом SEO лікувати і працювати, щоб отримати трафік на своєму сайті. Навіть якщо включення ключових слів у його мета-опис більше не розглядається компанією Google, не можна нехтувати з точки зору SEO.

Це буде оптимізовано, щоб дозволити відвідувачам краще визначити вміст і отримати клік. Це одне з Основи SEO ,

У цій статті ми побачимо різні точки, щоб подбати про її оптимізацію та залучення кваліфікованих відвідувачів на ваш сайт. Але перш за все, давайте подивимося саме те, що мета теги опису, щоб зрозуміти його роль у вашому SEO.

Тег опису мета - елемент, призначений для опису вмісту вашого вмісту в кількох рядках (240 символів з початку грудня 2017 року на Google). Він відповідає фрагменту, який відображається під заголовками вмісту пошукової системи Google.

Першим маяком, видимим для користувача на Google, є тег H1, який логічно відповідає вказаному вмісту. Трохи нижче вказано URL вашого вмісту, для якого можна вибрати певний дисплей за допомогою опису метатегів Інструментів Google для веб-майстрів

Приклад опису метатегів

Відображення вмісту (статті) у Google виходить з ладу після введення пошукового запиту:

 • Тег заголовка : назва статті
 • URL : посилання на статтю
 • Нотація : вона є необов'язковою і відповідно до існуючого плагіна на сайті
 • Дата : Дата публікації статті
 • Мета опис : опис вашої статті (тут старий обмежений до 160 символів)

Тег заголовка : назва статті  URL : посилання на статтю  Нотація : вона є необов'язковою і відповідно до існуючого плагіна на сайті  Дата : Дата публікації статті  Мета опис : опис вашої статті (тут старий обмежений до 160 символів)

Мітка опису мета повідомляє користувача та Google про вміст вашої статті. Якщо вона не заповнена, Google визначить перші рядки вашої публікації.

Тому важливо інформувати та оптимізувати його, як ми побачимо нижче.

Приклад запиту, введеного в Google

Розташування Google у пошуковому запиті: створення спільноти instagram

Тут ми маємо позицію O, де Google взяв резюме статті з стимулом натиснути в заголовку, який ідеально підходить для розкриття вмісту. Однак ми не можемо контролювати розташування цих вмістів, але лише Google вирішує їх розмістити, якщо вони повністю відповідають на питання чи проблеми.

Далі стаття з'являється на 1-му місці з мета-описом, який повідомляє, що через статтю серфер дізнається, як створити свою спільноту і як взаємодіяти з нею. Тому вона безпосередньо пов'язана з тегом заголовка.

Тепер мета-тег опису дає 240 символів, що дає змогу оптимізувати його, щоб отримати трафік. Якщо його головна роль полягає в інформуванні користувача про характер змісту, безпосередньо пов'язаному з назвою статті, то метою є натиснути кнопку.

По-перше, мета-тег опису не забезпечує кращого безпосереднього посилання на ваш вміст, а не інформувати або оптимізувати його, а не інформувати користувача про природу вашої статті. Це трохи схоже на те, щоб знайти книгу без конспекту і не знаючи, про що йдеться, за винятком назви, яка може дати неясну ідею.

Щоб оптимізувати тег опису мета, спочатку подумайте про виділення основної теми, щоб підтримувати характер вашого вмісту. Після цього вправа має на меті підсумувати мінімум слів, що слід очікувати користувачеві після натискання. Так що не переоцінюйте зміст, або недооцінені ... але скоріше грайте з питаннями, де відповіді будуть розглянуті в статті.

Перший запит від користувача, введений через Google або через голосовий пошук, часто стосується питання. якщо в заголовку статті постає питання, то необхідно буде вказати в мета-тезі тегів оброблені точки, щоб підтримати інтерес, пов'язаний з заголовком.

З Голосовий SEO , переважна більшість запитів будуть прямими запитаннями. Нижче наведено приклад з назвою та мета-описом, що стосується характеру вмісту:

Title tag: Як створити спільноту і виростити її без бюджету?

Опис тегу: Створіть спільноту та дізнайтеся, як взаємодіяти з власною, використовуючи мінімум інструментів і не витрачаючи грошей на оголошення. Маючи неіснуючий бюджет, ви можете розвивати свою спільноту та брати участь у спільних заходах. Усі пояснення в цій статті керівництва:

Це тег мета опису, який залучає користувача до клацання чи ні!

Деякі поради щодо оптимізації опису метатеги:

 • Дотримуйтесь обмеження на 240 символів, щоб запобігти відрізання опису мета
 • Підсумовуйте свій вміст, маючи на увазі, що він дасть відповіді від серфера
 • Зробіть свій мета-опис привабливим для натискання на вміст
 • Створіть свій мета-опис на основі теми вашого вмісту
 • Використовуйте плагін Yoast SEO, щоб заповнити його і керуватися його довжиною не перевищувати
 • Оцініть рейтинг кліків (CTR) щодо кількості показів вмісту після запиту

Рейтинг кліків ( CTR ) - це рейтинг кліків на основі кількості переглядів на сторінці. Коли запит, введений користувачем для відображення вашого вмісту, буде натиснути на ваш вміст чи ні. Співвідношення між кількістю показів вмісту та кількістю кліків встановить ваш рейтинг кліків. Якщо ваша сторінка відображається 100 разів після запиту, а 20 людей натискають її, ваш показник становитиме 20%

Також зробіть співвідношення положення вашого вмісту. Ідеальним є виділення розрахунку ваших позицій на першій сторінці та у верхній частині 3. CTR між вмістом, розташованим на першій сторінці, та p1, що стоїть перед p5, наприклад, не буде порівнянним. Однак мета-опис може змінити ситуацію.

Відтепер у вас є ключі в руці, щоб оптимізувати опис мета-тегів вашого вмісту, не забуваючи про це, оскільки саме через нього користувачі будуть натискати на ваш вміст чи ні. Будьте чіткими, релевантними та підсумовуйте свій вміст, щоб залучити користувачів.

Потім оцініть ваш рейтинг кліків на міцних позиціях серед вашого вмісту та налаштуйте мета-опис у міру необхідності.

Загальний рейтинг наших читачів

Ваш рейтинг

[Всього: 61 Середня: 4,6]

Але чи знаєте ви, що добре інформований і оптимізований опис мета-тегів може збільшити трафік вашого сайту?