Як побудувати сильний фонд SEO для нового веб-сайту

 1. Маючи оптимізований для пошукової системи сайт, може бути різниця між тим, як ви хочете отримати трафік...
 2. 1. Звужте свою нішу
 3. Детальніше: Як створити стратегію маркетингу, що дійсно отримує відповіді
 4. Вчи більше: Повне керівництво по мобільному SEO в 2018 році
 5. Ось три хаки для покращення швидкості завантаження ваших мобільних сторінок:
 6. Детальніше: 8 способів збільшення мобільної взаємодії
 7. Якщо ви хочете створити свій власний довгостроковий контентний план, ознайомтеся з нашим керівництвом тут:
 8. 5. Оптимізуйте SEO на сторінці
 9. Детальніше: Важливість створення стратегій розміщення посилань
 10. Детальніше: 6 способів використання ALT Image Text для поліпшення SEO
 11. Детальніше: Посібник для підприємця в Google Analytics
 12. Якщо ви хочете дізнатися більше про різні типи файлів Sitemap і як використовувати Sitemap для SEO,...

Маючи оптимізований для пошукової системи сайт, може бути різниця між тим, як ви хочете отримати трафік або залишитися невидимим. Це означає, що нові веб-сайти повинні будувати сильний фундамент SEO з першого дня.

При запуску блогу або будь-якого веб-сайту, SEO є одним з найважливіших речей, на які ви повинні зосередитися.

У Edgylabs ми дуже серйозно ставимося до нашого SEO-фонду. SEO-трафік становить 70% від загального трафіку, тому ми повинні бути. Цей показник трафіку SEO однаковий для більшості блогів.

Це означає, що важливо розставити пріоритети створення Фонду SEO з першого дня.

Тут ви можете побачити джерело трафіку нашого сайту. Як і у більшості блогів, більшість наших візитів відбувається з органічного пошуку. Ось чому ви повинні мати SEO в центрі вашого сайту.

" Так само, як міцний фундамент гарантує, що будівля переживає бурю, сильний фонд SEO встановить ваш сайт для більшого успіху ".

- Кріс Парбі, SEO та маркетинговий експерт EdgyLabs -

Не хвилюйтеся, якщо ви не знаєте своїх мапи сайту з ваших метаданих - або взагалі нічого про SEO. Ми тут, щоб допомогти вам дізнатися, і SEO простіше, ніж ви думаєте. Як тільки ви дізнаєтеся основи, вона може бути більш ефективною, ніж ви можете собі уявити.

Давайте зануримося прямо. Ось як ви можете побудувати сильний фундамент SEO для вашого нового веб-сайту.

1. Звужте свою нішу

Перш за все, потрібно з'ясувати, хто збирається переглядати ваш вміст.

Більшість з них матиме неясне уявлення про те, хто буде зацікавлений у їхньому сайті. Проте, чим більше ви звузите і визначите свою нішу, тим легше буде задовольнити їхні потреби та оптимізувати ваш сайт.

Ось кілька речей, які необхідно враховувати при визначенні вашої ніші;

 • Хто саме ваш ідеальний клієнт? Що вони роблять для життя? Як вони витрачають свій час? Які вони статі та віку? Де вони живуть? Які їхні інтереси?
 • Як ваш ідеальний клієнт витрачає свої гроші?
 • Як виглядає їхня онлайн-діяльність? Чи завжди вони в мережі або лише в певний час?
 • Який їх улюблений спосіб отримання інформації? Вони люблять меми, вірусні відео чи серйозні статті?
 • Як ваша ніша аудиторії взаємодіють в Інтернеті? Чи вони займаються розділом коментарів, або вони віддають перевагу персоналізованим листам?
 • Які питання вони задають?
 • Які ключові слова часто використовуються у вашій ніші?
 • Які пошукові терміни вводять у Google?
 • Яку інформацію вони шукають?
 • Кого ще йдуть?

Коли ви є новим онлайн-брендом, ви повинні знайти те, що змусить вас виділитися.

Знання потенційної аудиторії навиворіт допоможе вам швидко отримати популярність. Прагніть бути кращими в одній, а не просто добре в усьому. Знайте свою нішу і володійте нею.

Детальніше: Як створити стратегію маркетингу, що дійсно отримує відповіді

2. Визначте пріоритети мобільного телефону

Зображення: Preto Parola | Шуттерсток

Після довгих роздумів компанія Google нарешті поставила свій план переходу на індексацію мобільних пристроїв. Як майже 60% пошуків здійснюються на мобільних пристроях, інтелектура мобільного першого сенсу.

Що означає мобільний перший індекс для SEO? В основному, ця велика зміна означає, що мобільні версії веб-сайтів індексуються до версій настільних комп'ютерів.

Тому мобільні веб-сторінки більш важливі для ранжування, ніж коли-небудь.

Для будь-кого нового в SEO, ви входите в гру в блискучий час. Завдяки першому індексуванню мобільних пристроїв, багатьом експертам SEO довелося переоцінити свої стратегії SEO. Як новачок, ви можете просто дізнатися найсучасніші SEO тактика .

У статті, наведеній нижче, розповідається вам все, що вам потрібно знати про індексацію мобільних пристроїв і SEO. З цього ресурсу SEO можна дізнатися, як оптимізувати свій сайт для мобільних пристроїв і як реалізувати структуровані дані Schema.org. Дотримуйтесь кроків, і навіть новачки не матимуть проблем з індексацією мобільних пристроїв на користь свого веб-сайту.

Вчи більше: Повне керівництво по мобільному SEO в 2018 році

3. Переконайтеся, що ваш сайт є якомога швидшим

Щоб супроводжувати індексацію за допомогою мобільних пристроїв, Google оголосив про випуск нового алгоритму рейтингу, спеціально для мобільного пошуку. Відомий як "швидке оновлення", це означає, що нам потрібно, щоб наші сайти для мобільних пристроїв були такими ж, як і на робочих місцях, коли мова йде про швидкість.

Якщо ви тільки на ранніх стадіях розвитку свого блогу, ви можете не знати, наскільки важлива швидкість сторінки. Якщо для завантаження веб-сайту потрібно більше 3 секунд, 40% відвідувачів залишить ваш сайт, і 80% цих відвідувачів не повернуться.

Сучасні користувачі не збираються чекати повільних сторінок для завантаження. Якщо це так, ваші показники відмов проходять через дах. Повільне завантаження веб-сайтів також повинно очікувати отримання нульової участі користувача.

З іншого боку, швидкість сторінки також покращує роботу користувачів і сприятиме збільшенню трафіку.

Ось три хаки для покращення швидкості завантаження ваших мобільних сторінок:

 • Використовуйте кеш браузера.
 • Стисніть всі зображення.
 • Використовуйте CDN. CDN або мережа доставки контенту зменшує затримку і робить завантаження веб-сайту тричі швидше.

Ви можете знайти багато інших способів поліпшити швидкість завантаження веб-сайтів у цьому докладному керівництві:

Детальніше: 8 способів збільшення мобільної взаємодії

4. Майте план вмісту

Зображення crazystocker | Шуттерсток

Час, який ви вкладете у свій графік вмісту, завжди буде виплачуватися в довгостроковій перспективі. Це гарантує, що ваш вміст завжди узгоджується з вашими бізнес-цілями.

Плани вмісту також допоможуть вам уникнути важких ситуацій, коли ви переживаєте блоку письменника і позбавлені контенту. Якщо у вас є довгостроковий план, ви завжди будете мати зміст ідей звернутися до.

Наявність плану також допоможе вам організуватися і досягти своїх цілей. Хочете опублікувати вісім статей на тиждень? Якщо у вас немає плану і не організували свій час, ви просто не будете.

Довгострокові плани вмісту також допоможуть вам уникнути розміщення вмісту, який не є найвищою якістю. Маючи план на місці, ваша команда може працювати якнайкраще, і ваш веб-сайт може працювати безперебійно.

Якщо ви хочете створити свій власний довгостроковий контентний план, ознайомтеся з нашим керівництвом тут:

Керівництво для довгострокового планування контенту та створення контенту

5. Оптимізуйте SEO на сторінці

Першим кроком до створення нового веб-сайту має бути на сторінці SEO .

Ключем до успішної роботи в Інтернеті є створення вашого бренду. Коли ви новачок на блоці, вам потрібно проїхати якомога більше трафіку до кожного вмісту. Для цього потрібно використовувати ці стратегії SEO на сторінці.

Високоякісний вміст, який використовується ключові слова що відповідає вашим намірам користувача. Зробити дослідження ключових слів і пристосував ваші терміни до вашої копії, наскільки це можливо, є гарним початком. Тим не менш, ви повинні також використовувати ключові слова в інших частинах вашої сторінки, щоб максимізувати SEO.

Ваш початковий заголовок є найбільш імпортним елементом SEO на сторінці.

Ось чому вам потрібно включити своє ключове слово в початкову назву. Крім того, ви повинні також включати модифікатори у вашій назві. Наприклад, «керівництво», «найкращий», «2018», «як», «контрольний список» тощо. Це збільшить ваші шанси на ранжування версій вашого ключового слова.

Крім того, дайте вашим URL-адреси лікування королівської SEO

Не варто недооцінювати потужність SEO URL-адрес. Згідно з Google , перші від 3 до 5 слів у вашій URL-адресі є найбільш важливими. Отже, це те, де потрібно розмістити своє ключове слово.

По-друге, тримайте ваші URL-адреси короткими та солодкими, оскільки їх коротше, тим краще.

Зробіть вашу веб-сторінку максимально реагуючою. Розробка дизайну як на мобільних, так і на настільних версіях вашого сайту, безумовно, допоможе вам визначитися.

Ви також повинні використовувати вихідні посилання.

Вихідні посилання допомагають пошуковим системам розпізнавати тему вашої сторінки. Вона також показує, що ваш сайт є надійним джерелом, який отримує інформацію та створює резервні копії претензій від авторитетних ресурсів.

Внутрішні зв'язки однаково важливі. Прагніть використовувати посилання щонайменше від 2 до 3 разів у кожному повідомленні блогу. Це допомагає Google переглядати ваш сайт як надійний. Це також допомагає залучити трафік з одного повідомлення до іншого.

Детальніше: Важливість створення стратегій розміщення посилань

Оптимізація зображення є дуже недооціненою частиною SEO. Кожен знає, що їм необхідно переконатися у використанні візуального вмісту для залучення своїх читачів. Тим не менш, візуальний вміст представляє дивовижні можливості SEO теж. Переконайтеся, що імена файлів зображень включають цільове ключове слово. Крім того, використовуйте цільове ключове слово у вашому зображенні ALT Text. Зображення також є великими можливостями для створення посилання.

Детальніше: 6 способів використання ALT Image Text для поліпшення SEO

6. Налаштуйте Google Analytics

Основною опорою вашої структури фундації SEO є аналітика. З самого першого дня вам потрібно отримати звичку постійно оцінювати продуктивність вашого веб-сайту за допомогою інструмента аналізу. Без включення цього кроку в вашу стратегію SEO, ви не будете мати ніякого способу дізнатися, як ваш блог робить або де ваш трафік і посилання йдуть з. Переглядаючи аналітику, щоб побачити, що працює, і що не є, це єдиний спосіб покращити SEO.

Як тільки ваш веб-сайт буде готовий, потрібно налаштувати Google Analytics . Встановлення Google Analytics перед запуском веб-сайту гарантує, що ви збираєте дані якнайшвидше. Потім, коли ваш сайт стає активним, його можна використовувати для оптимізації.

Щоб налаштувати обліковий запис Google Analytics, просто перейдіть на сторінку Google.com/Analytics і зареєструйтеся. Потім ви отримаєте унікальний код відстеження Analytics, який ви вставите на свій сайт після його налаштування.

Google Analytics - це найкращий інструмент SEO, який можна використовувати для відстеження перегляду вашої сторінки, способу її знаходження та кількості сеансів.

Окрім того, Google Analytics надає необхідну інформацію зв'язування . Вона розповість вам, хто посилається на вашу сторінку і який вміст найбільш пов'язаний.

Також можна отримати доступ до інформації про ключові слова, як-от CTR і загальна кількість показів ключових слів. Маючи доступ до цих даних, ваша тактика заснування SEO буде набагато ефективнішою.

Ви можете використовувати інформацію, надану Google Analytics, для виправлення помилок і збільшення успішних методів створення SEO.

Коли ваш сайт починає ранжувати за ключовими словами, ви зможете перевіряти щотижня, щоб знайти нові можливості для створення SEO.

Детальніше: Посібник для підприємця в Google Analytics

7. Створіть файл Sitemap

Зображення maicasaa | Шуттерсток

Мапи сайтів допомагають зробити сайт більш видимим для пошукових систем і надають користувачам більш точні результати пошуку. Іншими словами, добре структурована мапа сайту зробить ваш сайт більш високим у видачах.

Файли Sitemap для SEO повинні використовуватися безпосередньо з етапів планування розвитку вашого веб-сайту. Файли Sitemap допомагають індексувати та оцінювати ваш сайт. Сторінки, які добре класифікуються, зазвичай отримують найбільше органічний трафік .

Мапи сайтів мають багато форм і форм. Тим не менш, XML Sitemaps є найбільш ефективними для SEO. XML-мапи сайту є корисними, оскільки вони полегшують пошукові системи для виявлення та переміщення вмісту.

Ви можете легко створити XML-карту сайту за допомогою інструментів автоматичного створення. Якщо ваш сайт використовує WordPress, Yoast SEO плагін це відмінний інструмент для використання. Інші безкоштовні інструменти, які генерують XML-мапи сайту, є Кричала жаба і XML-sitemaps.com.

Після створення XML-карти сайту не забувайте подавати його Консоль пошуку Google .

Якщо ви хочете дізнатися більше про різні типи файлів Sitemap і як використовувати Sitemap для SEO, цю статтю варто прочитати: Що таке файл Sitemap?

Багато нових блогерів роблять новобранець помилку побудови їх SEO стратегії, як вони йдуть. Тим не менш, краще мати стратегію SEO на місці, перш ніж приступити до створення контенту. Це створить ваш блог для успіху і залишить вас вільним зосередити всю свою енергію на створенні високоякісного, автентичного контенту, який ви знаєте, буде ранг.

Як ви будуєте міцну основу SEO для вашого сайту?

Що вони роблять для життя?
Як вони витрачають свій час?
Які вони статі та віку?
Де вони живуть?
Які їхні інтереси?
Як ваш ідеальний клієнт витрачає свої гроші?
Як виглядає їхня онлайн-діяльність?
Чи завжди вони в мережі або лише в певний час?
Який їх улюблений спосіб отримання інформації?
Вони люблять меми, вірусні відео чи серйозні статті?