Як прискорити роботу комп'ютера Windows 8,7, XP

Купуючи комп'ютер, ми в більшості випадків купуємо його вже з встановленим програмним забезпеченням.

Варто сказати величезне спасибі виробникам комп'ютерів, які заздалегідь потурбувалися про наш зручність, встановивши на нього операційну систему Windows 8, 7 або XP. Завдяки такій турботі, можна відразу приступати до роботи з комп'ютером. Надалі користувачі встановлюють безліч програм, які найчастіше виявляються абсолютно непотрібними і марними.

В результаті, з часом комп'ютер починає пригальмовувати, тобто на виконання різних дій йде все більше часу. Найчастіше це починає не просто втомлювати очікуванням, а й дратувати користувачів, які грають в комп'ютерні іграшки.

Виникає питання - як підвищити продуктивність комп'ютера в іграх?

Найпростішим може здатися варіант - взяти і встановити систему заново, викликавши майстра або самостійно. Але ж за час роботи на комп'ютері накопичилися важливі дані і були встановлені потрібні для роботи програми.

Чи варто зносити систему і можливо втрачати всі дані?

Звичайно ні, оскільки для початку варто спробувати провести оптимізацію Windows 8, 7 і ХР. Як правило, після цього відбувається помітне прискорення роботи комп'ютера.

Прискорити роботу комп'ютера можна двома способами - очистити комп'ютер від сміття вручну або вдатися до допомоги різних програм. Що виходить в результаті оптимізації комп'ютера за рахунок їх роботи, подивимося на прикладі безкоштовної утиліти PrivaZer.

Завантаживши дистрибутив з сайту розробника privazer com і запустивши його, в процесі інсталяції можна вибрати установку на комп'ютер або створення портативної версії, що дозволяє не тільки встановити програму на флешку, а й провести оптимізацію системи на будь-якому іншому комп'ютері.

Після завершення установки і запуску програми, ми побачимо наступне вікно, де вказуємо, що саме хочемо зробити і з яким пристроєм.

Далі тиснемо "Ок" і переходимо до наступного вікна, де вибираємо зі списку диски для сканування і очищення.

Натискаємо кнопку "Сканування" і чекаємо закінчення перевірки.

Після завершення сканування, програма запропонує створити контрольну точку для відновлення системи і вибір з трьох варіантів оптимізації системи, що відрізняються між собою як якістю очищення, так і тривалістю його роботи.

Після зробленого вибору, вам залишиться тільки почекати деякий час, перезавантажиться і переконатися в тому, що процес оптимізації комп'ютера успішно завершено.

На завершення опису програми, варто відзначити той факт, що ноутбук, на якому перевірялася програма, став набагато швидше і тихіше працювати після процесу оптимізації і очищення.

Чи варто зносити систему і можливо втрачати всі дані?