Як створити інтернет-магазин самому безкоштовно

  1. Вибір постачальника

Онлайн-торгівлю кожен сприймає по-різному: як додатковий напрям працюючого бізнесу off-line або створення самостійного джерела доходу. Причому останній варіант більш актуальний для сучасної людини, яка бажає стати забезпеченим, при цьому працюючи на себе.

Причому останній варіант більш актуальний для сучасної людини, яка бажає стати забезпеченим, при цьому працюючи на себе

Інформація в мережі про заробіток на кліках без вкладень і з виведенням грошей , Різні опитувальники, біржі валют дають неправдиву оцінку, занурюють в ілюзію, що заробити гроші і створити свій сайт простіше простого. Насправді для побудови бізнесу і отримання стабільного доходу онлайн потрібно багато працювати, постійно вивчати нову інформацію і застосовувати її на практиці. Дана сфера ніколи не стоїть на місці, і навіть найбагатший підприємець, зумівши заробити великі гроші в інтернеті, вже завтра може зазнати збитків, якщо не буде йти «в ногу з часом», створювати всі умови для розвитку.

Заробіток в інтернеті не простіше бізнесу оффлайн, хоча має багато особливостей. Серед різних варіантів отримання доходу в мережі найприбутковішим, цікавим і відповідальним є побудова власної фірми - відкриття інтернет-магазину.

Кожен з нас при наявності доступу в інтернет і трохи терпіння може створити інтернет-магазин безкоштовно. Знання в сфері програмування та дизайну на старті не потрібні, виконавши покрокову інструкцію, ви отримаєте доступ до своєї персональної майданчик.

Вибір напрямку:

  1. в чому ви найбільше розбираєтеся? Якщо ви чоловік, навряд чи вас зацікавить продаж парфумерії або ремонт та пошиття одягу . Якщо ви представниця прекрасної статі, реалізовувати компресорні насоси також необов'язково. Може бути, ви захоплюєтеся спортом і бажаєте продавати кросівки або стежте за часом відкриття бірж на ринку форекс за московським часом . Обрана ідея повинна не просто подобатися, а волокти у себе, захоплювати. Тільки так вийде створити успішний проект.
  2. яка сфера у вас викликає інтерес? Якщо ви працюєте сантехніком, не обов'язково відкривати інтернет-магазин з продажу санітарної техніки, якщо основна діяльність не приносить задоволення. Обрана ідея повинна спонукати до розвитку і самореалізації.

Після цього складіть список товарів, які бажаєте продавати. Зі списку обраних ідей виберіть 3-4 оптимальних варіанти. Дізнатися, затребуваний він чи ні, допоможуть спеціальні сервіси (наприклад, яндекс.вордстат). Введіть в ньому запит «купити» і назва товару, який плануєте продавати, і сервіс покаже статистику вводяться запитів за місяць. Таким чином досліджуйте всі позиції зі складеного списку і виберіть ту продукцію, яку користувачі найчастіше шукають в інтернеті.

Вибір постачальника

Як і хороший лікар, постачальник - на вагу золота. Безперебійність постачання, висока якість, надійність і прийнятні ціни - основні важелі, на які слід звертати увагу перед тим, як створювати ресурс. Для того щоб ваша торгова площадка відрізнялася різноманіттям і широким асортиментом, можна знайти відразу кілька постачальників. Де їх шукати і як створити прибутковий бізнес онлайн? Розглянемо основні шляхи:

Ка сфера у вас викликає інтерес?
Де їх шукати і як створити прибутковий бізнес онлайн?