Як створити завдання на SEOsprint

  1. Як створити завдання на SEOsprint

пройшовши   реєстрацію на сервісі SEOsprint   , У вас з'являється можливість не тільки заробляти на виконанні завдань і читанні листів, а так само надається можливість організувати заходи з просування ваших інтернет-проектів пройшовши реєстрацію на сервісі SEOsprint , У вас з'являється можливість не тільки заробляти на виконанні завдань і читанні листів, а так само надається можливість організувати заходи з просування ваших інтернет-проектів. Для цього на SEOsprint існує велика кількість методів розкрутки.

При використанні запропонованих методів, ви будете отримувати живих відвідувачів, які в подальшому можуть стати вашими потенційними клієнтами. Ви самі вибираєте яка цільова аудиторія вам необхідна і від куди вона буде приходити, або з пошукових систем, за запитами які були задані вами, або з проекту SEOsprint.

У цій статті ми розглянемо як створювати рекламний майданчик на прикладі «Оплачувані завдання».

Як створити завдання на SEOsprint

Для цього нам необхідно виконати наступні дії. У правому верхньому куті сайту в розділі «Розмістити рекламу», вибрати тип рекламного майданчика - «Оплачувані завдання». Для цього нам необхідно виконати наступні дії

Далі необхідно заповнити форму опису рекламного майданчика і якщо необхідно, то вибрати цільову аудиторію: Далі необхідно заповнити форму опису рекламного майданчика і якщо необхідно, то вибрати цільову аудиторію:

Тема завдання повинен бути коротким (максимум 55 символів), грамотно і зрозуміло написано. Не використовуйте велику кількість однотипних знаків на подобі !!!!!!, ????? і т.д. і не пишіть все великими літерами.

Далі нам необхідно вибрати категорію завдання, після чого складаємо опис. Максимальний розмір опису завдання не повинен перевищувати 3000 символів, все повинно бути грамотно написано. Після максимально точно і зрозуміло напишіть, що повинен буде вказати користувач, коли буде звітувати про виконану роботу. Далі нам необхідно вибрати категорію завдання, після чого складаємо опис

Трохи нижче вказуємо додаткову інформацію для арбітрів, URL сайту (не більше 300 символів).

У рядку URL сайту заборонено використовувати HTML-теги і Java-скрипти, за спроби злому системи, покарання - вилучення користувача.

Далі вибираємо технологію виконання завдання і максимальний термін, який відведений на виконання завдання.

Якщо необхідно цільова аудиторія, то в формі розташованої трохи нижче, виробляємо необхідні вам налаштування: Якщо необхідно цільова аудиторія, то в формі розташованої трохи нижче, виробляємо необхідні вам налаштування:

Якщо ж цільова аудиторія не грає жодної ролі, то поля в формі таргетинг не чіпаємо. Після скоєння необхідних налаштувань, прочитайте правила розміщення реклами на сайті SEOsprint і підтвердіть це поставивши галочку, натисніть кнопку «Зберегти».

Потім ви опинитеся в меню користувача в розділі «Управління рекламою». Вам необхідно буде відправити рекламний майданчик на перевірку, для цього натискаємо на відповідне посилання праворуч від назви самого майданчика.

Протягом 24 годин арбітри перевірять чи немає порушень в описі завдання. Після перевірки, майданчик повернуть рекламодавцю, він зможе поповнити баланс завдання на SEOsprint і запустити рекламу.

Для поповнення балансу, вам доведеться натиснути на мішечок Для поповнення балансу, вам доведеться натиснути на мішечок   , Далі слідуючи інструкціям на екрані зробите поповнення бюджету рекламної площадки , Далі слідуючи інструкціям на екрані зробите поповнення бюджету рекламної площадки. Тепер вам залишається запустити завдання натисненням на кнопку , Якщо ви вирішите призупинити показ рекламного майданчика, то необхідно натиснути на кнопку .

Ви вивчили інструкцію по створенню рекламного майданчика типу «Оплачувані завдання», тепер можете просувати свої інтернет-проекти і заробляти на них.

Радимо прочитати наступні статті: