Як уникнути розрядки акумулятора через сервісів Google Play

  1. Розрядка акумулятора Google Play Services: як її виявити
  2. Розрядка акумулятора Google Play Services: чим вона може бути викликана

Чи можуть Google Play Services стати причиною слабкого заряду акумулятора? Швидше за все, так - ми бачили численні повідомлення про те, що Google Play Services «їдять» акумулятори в версіях KitKat і Lollipop на таких моделях смартфонів, як Note 4, Nexus 6 і Galaxy S6 . Давайте розглянемо проблему витрачання енергії акумуляторів сервісами Google Play, що вона собою являє і як її вирішити. Чи можуть Google Play Services стати причиною слабкого заряду акумулятора

Розрядка акумулятора через Google Play Services

Ми вважаємо, що, як і з будь-якою іншою проблемою, ви вже намагалися робити перезавантаження, і що у вас є найновіша прошивка і інше програмне забезпечення для вашого телефону. А якщо їх немає, то радимо вам оновити їх в першу чергу, так як вони здатні усунути майже всі види проблем.

Розрядка акумулятора Google Play Services: як її виявити

Якщо ваш вірний телефон раптом починає відчувати дискомфорт від швидкої розрядки акумулятора, то винуватцем цього можуть бути сервіси Google Play. Як правило, робота акумуляторів погіршується лише з часом, і то це тривалий процес: акумулятор, з яким ще вчора не було ніяких проблем, не може на наступний день розряджатися в три рази швидше.

Причина, по якій Google Play Services можуть бути винуватцем описаної вище проблеми, полягає в тому, що дані сервіси для багатьох додатків служать своєрідним «ключем» до світу Google: вони забезпечують ваш аккаунт в Gmail різними поштовими додатками, картами і налаштуваннями місцезнаходження для картографічних додатків і т.д.

Акумулятори не можуть зіпсуватися за ніч. Якщо це трапилося з вашою батареєю, то майже напевно причиною неполадки або сервісами Google

Найпростішим способом сказати, розряджають чи Google Play Services акумулятор ваших OnePlus One, Nexus 6, Note 4 або будь-якого іншого пристрою - це зайти в розділ «Налаштування» і потім відкрити підрозділ «Акумулятор». Тут ви зможете побачити самі «ненажерливі» програми вашого пристрою. Якщо виявиться, що Google Play Services витрачають більше енергії, ніж дисплей або сама ОС Android, то щось йде не так.

Розрядка акумулятора Google Play Services: чим вона може бути викликана

Існує кілька причин, чому Google Play Services можуть споживати більше енергії, ніж вам би хотілося. Ми зустрічали повідомлення про те, що сервіси Google Play садять акумуляторні батареї в версіях від 4.1.32 до 4.2 на пристроях, що працюють на Cyanogenmod, а також у версіях KitKat і Lollipop. З такою великою кількістю проблемних ситуацій зрозуміло, що не може бути якогось одного рішення для тієї чи іншої проблеми на будь-якому пристрої. Однак є деякі речі, дієвість яких ви можете перевірити.

Google Play Services витрачають енергію акумулятора через те, що у вас велика кількість акаунтів?

Основна робота Play Services - завантаження файлів у фоновому режимі. Такими файлами можуть бути ваші електронні листи, повідомлення або перевірка вашого місця розташування, щоб з'ясувати, чи потрібен запуск події в додатку Google Now. Якщо ваш пристрій підключено до безлічі Google-акаунтів (через те, що у вас є робочі або персональні акаунти, або тому, що ви - шпигун або супергерой з безліччю ідентифікацій), то в такому випадку Google Play Services повинні робити все, що повинні робити для обслуговування цих акаунтів.

Стороннє додаток неналежним чином використовує Google Play Services?

Якщо розрядка акумулятора стала відбуватися недавно, то проблема може бути не в Google Play Services, а в одному з додатків, яке використовує їх. Спробуйте завантажитися в режимі «Безпечний». Якщо в цьому випадку проблема з надмірним витратою енергії батареї Google Play Services зникла, то причиною її виникнення можна вважати якесь стороннє додаток.

Чи стикається Google з помилками синхронізації?

Помилки синхронізації виникають, коли Google намагається синхронізувати, але безуспішно, наприклад, через те, що неможливо підключитися до певного сервера. Проблеми з вашими даними також можуть викликати помилки синхронізації. Серед таких проблем - неясні ситуації з вашими контактами, календарем або Gmail. Подібні проблеми можуть змушувати Google регулярно робити спроби (часто невдалі) синхронізувати ваших локальних даних з серверами Google. Видалення і повторне додавання акаунтів може допомогти позбутися від постійних помилок синхронізації, але, перш ніж ви це зробите, спробуйте відключити мобільні дані в «Налаштуваннях» приблизно на 1 хвилину і потім знову їх включити.

Видалення і повторне додавання акаунтів може допомогти позбутися від постійних помилок синхронізації, але, перш ніж ви це зробите, спробуйте відключити мобільні дані в «Налаштуваннях» приблизно на 1 хвилину і потім знову їх включити

Якщо Google Play Services споживають багато енергії, ваш телефон скаже вам про це в пунктах «Використання акумулятора» і «Місцезнаходження».

Google не подобаються іконки-смайлики?

Наскільки ми знаємо, деякі користувачі повідомляли про помилки синхронізації при використанні смайликів в іменах контактів: Google це не подобається, і він може запустити процес синхронізації.

Ви використовуєте додаток «Вбивця завдань»?

Вбивці завдань використовуються для відключення небажаних процесів, але іноді, після відключення того чи іншого завдання, вона тут же включається знову, в результаті чого ваш телефон починає працювати ще з більшим навантаженням, ніж раніше. Є простий спосіб зробити перевірку: вимкніть додаток-вбивцю завдань і з'ясуйте, який ефект це матиме на працездатність акумулятора.

Ви використовуєте ПЗ для інформаційної безпеки?

Програмне забезпечення для безпеки впливає на термін роботи акумулятора, так як воно завжди активно. Так само, як і в Windows, загроза шкідливого ПЗ в Android залежить від таких факторів: якщо ви нічого не скачували з підозрілих магазинів додатків і не відкривали невідомі вкладення, ризик зараження вкрай малий. Як і у випадку з вбивцею завдань, спробуйте відключити програмне забезпечення безпеки на вашому пристрої і подивіться, що відбувається в системі.

А у вас були проблеми з розрядкою акумулятора через Google Play Services? Розкажіть нам про це в коментарях.

Google Play Services витрачають енергію акумулятора через те, що у вас велика кількість акаунтів?
Стороннє додаток неналежним чином використовує Google Play Services?
Чи стикається Google з помилками синхронізації?
Google не подобаються іконки-смайлики?
Ви використовуєте додаток «Вбивця завдань»?
Ви використовуєте ПЗ для інформаційної безпеки?
А у вас були проблеми з розрядкою акумулятора через Google Play Services?