Як запустити успішну кампанію SEO

 1. Визначте цілі та кампанії SEO
 2. Зробіть свої дослідження
 3. Тематичні дослідження
 4. Оцінка опцій
 5. Завершення дії
 6. Аудит вашого сайту
 7. Створити вміст
 8. Значення
 9. Ключові слова та відповідні слова
 10. Посилання
 11. Побудувати посилання через рекламу
 12. Просування електронної пошти
 13. Просування соціальних медіа
 14. Кампанія SEO не зупиняється

Створення кампанії SEO з нуля може бути складним завданням. Є тонни компонентів, які потрібно розглянути.

Навіть якщо ви отримаєте все правильно, ви знаєте, що не буде негайного задоволення за вашу важку роботу. Це займе щонайменше кілька місяців, щоб побачити вашу важку роботу.

Тим не менш, запуск SEO кампанії може змусити вас забезпечити все на вашому сайті технічно правильно і що є достатньо структури для ботів повзати навколо на. Це також може допомогти вирівняти всю маркетингову команду з точки зору стратегії ключових слів і вмісту.

Якщо ви виконуєте наведені нижче дії, ви легко зможете перейти до створення та виконання власного плану.

Визначте цілі та кампанії SEO

Так само, як ви ставите перед собою цілі кожного нового року, вам необхідно визначити цілі кампанії SEO.

Занадто багато кампаній провалюються, оскільки лідер говорить, що перше місце в Google є метою. Хоча це не є недосяжною метою, вона занадто легко зазнає невдачі, якщо для кампанії не буде надано жодного напрямку.

Щоб досягти успіху в рейтингу № 1 у Google або будь-яку іншу мету, перервіть свою мету на розмір укусу, Цілі SMART . Окрім SMART, ваші цілі також повинні відповідати на наступні запитання:

 1. До кого ви хочете потрапити, поставивши вищу позицію або # 1 у Google?
 2. Чому ви хочете, щоб люди в першу чергу відвідували ваш сайт?
 3. Як ви будете вимірювати свої результати?

Ці питання важливі, тому що ви повинні розглянути, хто ваші потенційні клієнти, якщо є різні групи, які потрібно задовольнити, і яка частина циклу покупки вони в.

Не пропустіть це планування!

Невизначені цілі без віх у цих кампаніях будуть погано виконуватися і в кінцевому підсумку призведуть до того, що ви закрутите ваші колеса у сфері SEO.

Зробіть свої дослідження

Ще один нудний, але необхідний, крок у запуску вашої SEO-кампанії.

Якщо ви коли-небудь чули про SEO, ви, напевно, чули, що ключові слова важливі для вашого вмісту. Хоча це все ще вірно, більше факторів стають більш важливими, ніж ключові слова.

Оскільки алгоритм Google стає кращим у розумінні намірів пошуку користувача, менше уваги приділяється ключовим словам, і більше накладається на якість і зміст вмісту.

Коли ми говоримо про намір користувача, ми маємо на увазі причину, з якої людина вперше здійснила пошук. Під час проведення дослідження ключових слів пам'ятайте про три цілі пошуку:

Тематичні дослідження

Користувач хоче дізнатися більше про цю тему. Запити можуть варіюватися від самої теми, як "пошукова оптимізація" до довгохвильових запитів типу "що таке пошукова оптимізація".

Оцінка опцій

Користувач знає трохи про тему, яку він досліджує, але він хоче знати про його доступні варіанти. Ці типи пошуку зазвичай використовують такі слова, як "огляд", "найкраще", "порівняння" або "зверху". Навіть такі пошуки, як "дешево" або "угода", можуть вказувати, що людина оцінює свої варіанти.

Завершення дії

Пошуки, такі як "купити годинник Apple" або "підпишіться на Slack", вказують на те, що користувач знає, що він хоче, і готовий до виконання дії.

Ви можете виконати дослідження ключових слів за допомогою SEO інструменти як Ubersuggest, Google Adwords Планувальник ключових слів, Google Trends, Moz і SEMRush. Також можна створити більше ідей для ключових слів за допомогою аудит ключових слів вашого веб-сайту.

Аудит вашого сайту

Так, ще один необхідний крок перед початком створення контенту для своєї кампанії SEO.

Часто важливим є перевірка технічного SEO SEO вашого сайту, і немає кращого часу для цього, ніж перед запуском кампанії.

Технічні SEO стосуються аспектів веб-сайту, які роблять його доступним для пошуку в пошукових системах. Якщо він побудований неправильно або технічний SEO не виконується добре, він може зробити ваш сайт і вміст незрозумілим для пошукових систем.

Ось деякі важливі кроки та аспекти, які необхідно перевірити:

 • Швидкість сторінки
 • XML карта сайту
 • Структура URL-адреси
 • Robots.txt
 • Мета-теги

Якщо ви не хочете перевіряти всі ці технічні аспекти вручну, можна скористатися інструментом сканування для перевірки сайту. Використання такого інструмента є рекомендованим варіантом для великих сайтів з тоннами вмісту.

Створити вміст

Ви грунтовно заклали основу для своєї кампанії SEO і перевірили технічний SEO веб-сайту. Тепер ви готові створити певний вміст!

Якщо пошукові системи краще розуміють намір пошуку та вміст сторінки, ви можете зосередитися на написанні контенту для людей, а не пошукових систем.

Коли ви починаєте писати вміст, розглянути, хто ваша мета, щоб зрозуміти, як ви повинні писати їм. Ви також повинні розглянути, в якій частині циклу покупки вони входять.

Є деякі речі, які ви повинні мати на увазі під час написання контенту для вашого веб-сайту та блогу.

Значення

Переконайтеся, що ваш вміст є високоякісним і відповідає на запитання, які має ваша цільова аудиторія. Чим більш цінним ви можете зробити свій контент, тим більше він буде знайдений і розділений, що призведе до вищого рейтингу.

Ключові слова та відповідні слова

Використовуючи ключові слова у вашому вмісті, переконайтеся, що вони та інші пов'язані з ними слова відображаються в заголовках, підзаголовках і основних текстах твору.

Посилання

Внутрішні та вихідні посилання дійсно важливі для вашої кампанії SEO і структури сайту. Внутрішні посилання допомагають створювати структуру вашого сайту і допомагають ботам знаходити посилання, які не легко знайти. Вважається, що зовнішні посилання на авторитетні сайти допомагають покращити ваш показник SEO.

Побудувати посилання через рекламу

Заробляти зворотні посилання на ваш контент має вирішальне значення для вашого рейтингу SEO. Тим не менш, ви не отримаєте зворотних посилань, публікуючи свій контент і залишаючи його сидіти.

Один з найбільш ефективних способів отримати зворотні посилання - поділитися своїм вмістом.

Просування електронної пошти

Коли ви публікуєте публікацію, ви повинні надіслати її на веб-сайти, які беруть внески та публікації гостей. Ці веб-сайти мають бути релевантними для вашої галузі, щоб надати вам ще більше сік зв'язку.

Ви також можете надіслати новий вміст користувачам, що працюють у вашій галузі. Веб-сайт, як BlogDash, корисний для пошуку впливових осіб.

Просуваючи вміст електронною поштою, переконайтеся, що ви передаєте значення або цікаву перспективу, яку надає ваш вміст. Ви також повинні пояснити, наскільки ви цінуєте їхню думку як оператора у вашій галузі, і якщо вони знайдуть вашу частину цінною, вони поділять її.

Просування соціальних медіа

Просування соціальні засоби комунікації це ще один чудовий спосіб отримати слово про ваш новий зміст кампанії SEO.

Всякий раз, коли ви публікуєте нову частину, переконайтеся, що ви надаєте їй назву з високою долею. Таким чином, коли ви поділяєте посилання на Facebook, Twitter або LinkedIn, швидше за все, ви отримаєте більше кліків.

Кампанія SEO не зупиняється

Коли ви завершите планування, дослідження, створення контенту та просування своєї кампанії SEO, ви можете подумати, що все готово.

Ні! Хоча ви повинні дати кожній кампанії кілька місяців, щоб оцінити її ефективність, ви завжди повинні переглядати вашу практику SEO, щоб побачити, де ви можете зробити поліпшення.

Натисніть тут, щоб дізнатися більше про кращі практики SEO і наші Послуга SEO .

Натисніть тут, щоб дізнатися більше про кращі практики SEO і наші  Послуга SEO

Чому ви хочете, щоб люди в першу чергу відвідували ваш сайт?
Як ви будете вимірювати свої результати?