Як заробити на facebook? огляд проектів

  1. Як заробити на facebook?

Доброго часу доби, шановні друзі Доброго часу доби, шановні друзі! Даний пост буде присвячений заробітку на facebook і просуванню своїх сторінок і груп цієї соціальної мережі.

Багато користувачів, хто є активним учасником соціальної мережі facebook, часто ставлять «Like» на вподобані записи, картинки, а також вступають в різноманітні цікаві групи і залишають коментарі до публикуемому контенту. Цим вони висловлюють свою симпатію і інтерес до інформації авторів постів, фото і відео.

У більшості випадків, прояв такої активності користувачами facebook, не несе жодної користі - це звичайна подяку за корисну інформацію і хороші емоції. Автор в свою чергу отримує популярність в цій соціальній мережі, зацікавлених передплатників на свою сторінку або групу.

Тепер давайте подивимося на цю ситуацію з іншого боку. Уявіть, що за всі дії, які ви робили раніше безкоштовно, вам тепер будуть платити гроші. Непогано, правда?

Так ось, є спеціальні сервіси, на яких будь-який користувач інтернету може замовити просування своєї сторінки, групи facebook, фотографій і відео. Заплативши не настільки величезні гроші за просування своєї «реклами», замовник дає можливість заробити іншим.

Як заробити на facebook?

Перед тим, як приступити до розгляду сервісів по заробітку на facebook, перерахуємо основні дії, за які вам будуть платити:

• поставити Like на сторінку, запис, фото, відео;
• додатися в друзі, передплатники;
• вступити в групу, захід;
• поділитися записом, відео, фото з друзями;
• залишити коментар під будь-яким опублікованим матеріалом.

Це основні дії за які вам буде готовий платити замовник. Отже, тепер безпосередньо самі проекти.

SMMOK-FB - на сьогоднішній день це найпопулярніший сервіс по просуванню і заробітку на facebook. Оплата працівникам проводиться в рублях. Якщо даний ресурс зацікавив вас як замовника, то в такому випадку, для постійних клієнтів компанією передбачена система знижок. SMMOK-FB   - на сьогоднішній день це найпопулярніший сервіс по просуванню і заробітку на facebook Більш детальну інформацію про цей проект читайте в наступній статті , Там же ви знайдете скріншот виплат. Сайт виробляє виплати в обумовлені терміни, ніякого обману, перевірено багатьма.

VKTarget - не можу не відзначити цей сервіс. Досить цікавий проект дозволяє заробити і здійснити розкрутку не тільки на facebook але і в інших соціальних мережах. VKTarget   - не можу не відзначити цей сервіс Виплати проводяться в рублях протягом 2-ух робочих днів, але зазвичай гроші приходять на гаманець через 5-10 хвилин після оформлення заявки. Більш детально з сайтом можна ознайомитися в окремій статті .

Увага! Для більшого заробітку на VKTarget, рекомендую підключити в своєму акаунті цього проекту всі наявні у вас профілі соціальних мереж, а також включити повідомлення про нові завдання.

ФорумОк - досить відомий ресурс по заробітку на facebook та інших соціальних мережах, а також форумах і блогах. З недавнього часу проект обзавівся новими власниками, які впровадили нові технології в заробіток.

На проекті велика кількість завдань різної складності, починаючи від банальних «Like» і закінчуючи наповненням форумів і блогів, оплата залежить від складності завдань На проекті велика кількість завдань різної складності, починаючи від банальних «Like» і закінчуючи наповненням форумів і блогів, оплата залежить від складності завдань. Більш детально ознайомитися з сервісом можна в окремій статті .

Увага! Раннє оплата праці на цьому ресурсі проводилася в доларах. На сьогоднішній день, всі операції проводяться в рублях.

liked - сервіс на зразок попереднього проекту, також дозволяє заробляти в соціальних мережах і розкручувати свої товари і послуги. Рекламні розцінки, оплата за роботу і багато іншого описано в наступній статті .

SocialTools   - не менш відомий проект включає в себе просування і заробіток як на facebook, так і в інших соціальних мережах SocialTools - не менш відомий проект включає в себе просування і заробіток як на facebook, так і в інших соціальних мережах. Більш детальна інформація про цей ресурс розміщена по наступним посиланням , Переходите і вивчайте.

QComment   - проект на якому з недавнього часу з'явилася можливість заробляти за допомогою facebook QComment - проект на якому з недавнього часу з'явилася можливість заробляти за допомогою facebook. Даний сервіс дуже популярний серед користувачів мережі інтернет.
Завдань на проекті дуже багато і їх список постійно оновлюється і поповнюється. Якщо вас зацікавив цей ресурс, в такому випадку рекомендую ознайомитися більш детально в наступній статті .

Окремо хочу виділити проекти, які спеціалізуються не тільки на заробіток і просуванні в соціальній мережі facebook, але і надають можливість заробити в інтернеті іншими способами. Список сайтів можна переглянути на моєму блозі в окремій статті .

На сьогоднішній день це все проекти, яким можна довіряти без будь-якого сумніву. Сайти дійсно платять і надають якісні послуги з просування в facebook.

У міру можливості список сайтів буде доповнюватися новими перевіреними сервісами, тому відвідуйте мій блог частіше і моніторьте викладену мною інформацію. Дякую всім за увагу!

Раджу прочитати наступні статті:

Як заробити на facebook?
Непогано, правда?
Як заробити на facebook?