Якщо ви коли-небудь платите за послуги SEO (особливо за випадкову електронну пошту?)

 1. Що саме пропонують ці експерти з SEO?
 2. Чи варто коли-небудь платити за послуги SEO?
 3. Отже, за які SEO послуги ДОЛЖНЕ платити?
 4. Ви заплатили за послуги SEO?

Принаймні раз на день я отримую електронний лист від випадкової людини, яка каже мені, що мої рейтинги жахливі і що їх SEO-сервіс може допомогти мені потрапити на головну сторінку Принаймні раз на день я отримую електронний лист від випадкової людини, яка каже мені, що мої рейтинги жахливі і що їх SEO-сервіс може допомогти мені потрапити на головну сторінку. Шахрайство? Може бути.

Б'юсь об заклад, що всі ми отримали ці електронні листи.

Для когось, хто не веде блогів, це може бути навіть трохи спокусливо. Деякі з виступів, які надсилають ці "експерти з SEO", є досить переконливими - і на початку, коли це відбувається важко отримати трафік ви часто шукаєте ярлики.

У сьогоднішньому пості я хочу ознайомитись з тим, чи гарна ідея коли-небудь платити за послуги SEO, і якщо так, то на які речі ми повинні звертати увагу.

Давайте подивимось.

ПРИМІТКА: Я хотів сказати з самого початку (особливо для будь-яких працівників Google, які читають!), Що я ніколи не платив жодних SEO-послуг і, звичайно, ніколи не купував жодних посилань. Я поясню, чому пізніше.

Що саме пропонують ці експерти з SEO?

Перше, про що я думав, що ми повинні поговорити, - це саме це Пошукова оптимізація пропонують експерти. Як і більшість речей, нижче варіюється від відмінного до абсолютно жахливого.

Деякі поширені речі включають:

 • Отримайте більше зворотних посилань
  Найбільш рудиментарна послуга SEO - це те, де ви платите за когось отримуйте більше зворотних посилань вашого блогу . Це абсолютно проти Умови використання Google і є дуже ризикованим.
 • КПП (оплата за клік)
  Ось де хтось біжить Google Ads для вас і керує своїми бюджетами, результатами тощо, щоб ви могли відображатися в Google у розділі платних оголошень.
 • Оптимізація / аудит на місці
  Тут ви попросите когось переглянути ваш блог чи веб-сайт і побачити, як він працює з точки зору структури вашого веб-сайту, щільності ключових слів, часу завантаження та всіх інших речей, які впливають на вашу SEO-ефективність. Наприклад, хлопці в У Yoast є служба аудиту це досить відоме і шановане.
 • Місцевий SEO
  Саме тут агенція намагатиметься допомогти вам краще класифікуватись на Картах Google та інших локальних результатах, допомагаючи вашому G + профілю, Місцям тощо.
 • Повний пакет управління
  Тут агенція розробить повністю користувальницький пакет, який включає такі речі, як соціальні медіа, створення статей / контенту, КПП та багато інших елементів для спроби мати більш сучасний підхід до SEO.
 • Негативні SEO-кампанії
  На мою темну темну, на мою думку, де хтось по суті спаме ваших конкурентів, щоб ваш рейтинг випереджав їх. Для контексту це схоже на створення брехливих чуток про отруєння їжею про сусідній ресторан, щоб люди прийшли замість вас.

Як ви, напевно, можете сказати, деякі з них будуть кориснішими, ніж інші. Насправді деякі з них будуть насправді шкідливі рейтинг вашого блогу в Google .

І це веде нас до нашого наступного розділу.

Чи варто коли-небудь платити за послуги SEO?

Моя реакція кишки полягає в тому, щоб написати великий чорний НІ, а потім закінчити публікацію.

Але, якщо чесно, це не дуже точно і, мабуть, не все так корисно.

Хоча я не згоден із покупкою посилань або масовим коментуванням, я думаю, що є деякі послуги SEO, за які ви можете заплатити, які є вигідними та нормальними умовами надання послуг Google.

Ось, що слід врахувати, перш ніж спілкуватися з SEO-компанією:

 1. Вони тягнулися до вас?
  Це не важке правило, але нерідко ви виявляєте, що фірми, які звертаються до вас, мають не таку якість, як ті, до яких ви хочете звернутися.
 2. Чи була персоналізована початкова електронна пошта?
  Якщо ви отримаєте електронний лист про послуги SEO, що починається з "Шановний пане / Маддам", ви можете майже миттєво відхилити його. Це масовий електронний лист від когось із мало комунікативних комунікацій, не кажучи вже про те, що насправді потребує ваш бізнес. Іноді вони навіть скажуть, що ти не на першій сторінці, коли ти насправді займаєш номер один чи два!
 3. Який у них досвід?
  Коли ви відвідуєте їхній веб-сайт, чи бачите ви список клієнтів, яким вони успішно допомогли? Чи можете ви бачити будь-які приклади досліджень клієнтів, які мали помітні та вимірювані покращення? Важливо знайти погляд на те, чого вони досягли для інших.
 4. Якщо у них є клієнти, чи можете ви їх дослідити?
  Якщо у них є список клієнтів, це гарна ідея отримати інструмент на зразок Арефс або Величний щоб побачити, які речі вони могли зробити для них на задньому плані. Наприклад, подивіться, чи не було у них величезного напливу зв’язків відразу, тому що це може бути саме той тип речі, якого ви хочете уникати.
 5. Наскільки це дешево?
  Як правило, супердешеві пакети SEO недешеві. Компанія, яка пропонує справді вигідний SEO-сервіс, ніколи не зробить це за кілька сотень доларів, оскільки це дуже трудомісткий процес, який передбачає постійне управління. Якщо вони можуть зробити повний пакет послуг за 500 доларів, це, мабуть, означає, що ви отримуєте щось масово.
 6. Що ви можете про них Google?
  Зараз, компанія Googling - це не завжди хороший спосіб оцінити якість послуги, оскільки часто відгуки є підробленими або наклепницькими. Як сказано, ви можете витратити трохи часу на дослідження будь-яка компанія, якій ви збираєтесь дати гроші, щоб просто переконатися у відсутності жахливих історій поганого обслуговування клієнтів чи результатів.

Отже, за які SEO послуги ДОЛЖНЕ платити?

Я не хотів закінчувати цю публікацію на великій старій негативній ноті.

Давайте подивимось на кілька прикладів деяких SEO-послуг та продуктів, на які, на мою думку, цілком варто витратити свій час та гроші. (Примітка. Жодне з них не є афілійованими посиланнями.)

1. Інструменти аналізу

Там є дуже розумні люди, які створюють інструменти та програмне забезпечення, яке допомагає вам глибше заглибитися в ефективність вашого веб-сайту та на ефективність інших сайтів. Наприклад, ви можете побачити, які вони зворотні посилання мають для того, щоб побачити, чи можете ви навіть почати їх копіювати.

Наприклад, ви можете побачити, які вони зворотні посилання мають для того, щоб побачити, чи можете ви навіть почати їх копіювати

Скріншот, наведений вище від Величний який є чудовим інструментом, який дозволяє глибше вивчити SEO-профілі ваших конкурентів. Це може дати вам справді конкретні вихідні точки для вашої власної роботи над SEO. Моз - ще одна компанія, яка пропонує інструменти аналізу найвищої якості.

2. Освіта та навчання

Наступне, що я абсолютно рекомендую - витратити трохи грошей на якісну програму навчання та навчання. Є багато хороших, але найкращі ті, що орієнтуються на практичні знання.

Є багато хороших, але найкращі ті, що орієнтуються на практичні знання

Аарон Уолл почав SEO книга в 2003 р. Так, 2003. Це був один з перших веб-сайтів SEO, який я відвідував, і я регулярно перевіряв протягом багатьох років, оскільки мене дуже цікавлять ідеї Аарона. За ці роки сайт перетворився з блогу на курс та спільноту, і цінність на човні велика.

Marketing Inc від ViperChill - це ще одна навчальна програма, де ви впевнені, що засновники мають абсолютно блискучі знання про те, що працює, оскільки вони щодня експериментують в окопах. Хоча це не виключно програма SEO, вона дає вам по-справжньому цікавий підхід до SEO через повний об'єктив для онлайн-бізнесу.

3. Плагіни та вдосконалення

Також є деякі додатки та вдосконалення, на які можна витратити гроші / час і отримати хороші результати. Іноді вони просто полегшують вашу роботу, а в інший час вони забезпечують справжній приріст SEO для вашого веб-сайту і можуть допомогти вам отримати купує більше відвідувачів через деякий час.

Дуже багато блогерів уже використовують SEO-плагін Yoast щоб допомогти зі своїми практиками SEO на сайті, але преміальна версія отримує вам справді цікаві додатки, такі як підтримка та націлювання на кілька ключових слів, які можуть бути дуже корисними.

Я думаю, що це теж дуже важливо інвестуйте в одні з найкращих хостингів Ви можете поговорити з ними про швидкі інструменти та сценарії. Коли ви почнете збільшуватись, ви навіть можете їх розглянути інструменти моніторингу які гарантують, що ваш сайт максимально швидкий та Інтернет.

4. Людські ресурси

Останнє, про що я хотів поговорити - це людська сторона SEO. Це стосується деяких альтернатив для тих дивних синьотекстових спам-листів, які ми всі отримуємо. Хоча я не думаю, що залучати цих хлопців особливо мудро, але я думаю, що є деякі життєздатні рішення, коли людина допомагає тобі в SEO.

Хоча я не думаю, що залучати цих хлопців особливо мудро, але я думаю, що є деякі життєздатні рішення, коли людина допомагає тобі в SEO

Якщо ви самі добре знаєте про SEO, ви завжди можете зробити крок найму когось неповного робочого часу для виконання завдань, які в іншому випадку вам доведеться робити. Наприклад, дуже хороша ідея найняти когось, щоб він просто написав більше вмісту для вас, щоб ви могли бути більш плодовитими. Це може бути привид письменника або це може означати просто створення вашого сайту багатоавторним. Сайти, як Фрілансер ідеально підходять для цього.

Якщо ви все-таки вирішите, що хочете найняти компанію для повного SEO-досвіду, ви хочете переконатися, що витратите деякий час на дослідження, як ми говорили раніше. Я по своїй суті скептично ставлюсь до деяких компаній, але я знаю, що є деякі агенції, які справді добре працюють. Ось кілька розумні запитання перш ніж платити щось.

Ви заплатили за послуги SEO?

Я дуже хотів би дізнатися, за що (якщо такі є) послуги SEO, які ви заплатили, і як це вийшло для вас у підсумку. Якщо ви ніколи нічого не купували, чи хотіли б ви коли-небудь найняти консультанта чи фірму для управління цією стороною вашого бізнесу?

Будь ласка, залиште коментар і дайте мені знати.

Що саме пропонують ці експерти з SEO?
Чи варто коли-небудь платити за послуги SEO?
Отже, за які SEO послуги ДОЛЖНЕ платити?
Ви заплатили за послуги SEO?
Шахрайство?
Що саме пропонують ці експерти з SEO?
Чи варто коли-небудь платити за послуги SEO?
Чи була персоналізована початкова електронна пошта?
Який у них досвід?
Коли ви відвідуєте їхній веб-сайт, чи бачите ви список клієнтів, яким вони успішно допомогли?