Архіви SEO підручник

 1. зміст 6 Оформлення тексту 6.1 - Значення тега title 6.2 - Мета-тег description 6.3 - Мета-тег...
 2. 1. Використовуйте тільки одну сторінку, вміщену в межах тега <head>
 3. 2. Помістіть найбільш ефективні ключові слова в порядку убування
 4. 3. Гарантуйте, що брендинг сайту проходить в останній раз
 5. 4. Використовуйте не більше, ніж 70 знаків, враховуючи пробіли
 6. 5. Уникайте використання стоп - слів
 7. 6. Виділіть найважливіші ключові слова, використовувані в основному тексті сторінки
 8. 7. Зберігайте унікальність
 9. 8. Не варто дублювати ряд тексту в межах тега <h1>
 10. 9. Не переповнюйте список ключових слів

зміст

6 Оформлення тексту

6.1 - Значення тега title

6.2 - Мета-тег description

6.3 - Мета-тег Keywords

6.3 - Перелінковка сайту

6.4 - Фотографії та відео на сайті

6.5 - «Фішки» в оформленні тексту

[Learn_more caption = "Внутрішня оптимізація сайту»]

Внутрішня оптимізація сайту

5 Матеріал на сайті

5.1 - Навіщо унікальні тексти

5.2 - Копірайтинг

5.3 - Коли кількість переходить в якість

5.4 - Розмноження текстів

5.5 - Спам тексту в SEO

5.6 - Оновлення контенту

5.7 - Продаючі тексти

[/ Learn_more]

Коли Ви, проводите SEO аудит на інтернет-сторінці, однією з перших речей, які Ви повинні перевірити, є тег <title>. Чому так? Ну, у нас є кілька пояснень.
У нашій статті тег <title> має наступну:

 • У даного тега <title> є влада в SEO, він пов'язує сторінку для встановлення ключового слова
 • Його зміст - джерело для зв'язку тексту, показаного на сторінках результатів пошукової системи (SERPs)
 • Тег <title> - найкраще місце, щоб отримати короткий опис змісту на сторінці.

В оптимальному світі остання куля, яка була випущена, на приносила бажаного результату, іншими словами, не потрапляла в ціль. Але скільки разів Ви бачили, що сторінка виходить з розвитку, спортивного <title> текстова сторінка 1 "Тег" або "Домашня сторінка", або "Шаблон", або просто порожня сторінка? Занадто багато разів (Ви, також).

З огляду на теорію, що текст тега <title>, як передбачається, описує сторінку, пошукові системи приписують величезну суму вартості SEO до змісту тега - але тільки якщо він правильно побудовано і містить текст, важливий для сторінки.

Тег <title> - надає величезну можливість, належним чином ввести Вашу сторінку, користувачам (через SERPs) і до пошукових систем (для будівництва місця для ключового слова). Незалежно від того, що Ви робите, не дозволяйте цій можливості пропасти даремно!

Методи найбільш успішної практики для оптимізація тега <title>

Коли Ви розглядаєте код своїх інтернет-сторінок , Шукаєте тег <title>. Подивіться, що зберігає в собі тег. І відзначте такі пропозиції тим, для виявлення помилок.

Роль тегів, в структурі сторінок.

1. Використовуйте тільки одну сторінку, вміщену в межах тега <head>

Існує багато сторінок, які не мають тега <title> взагалі, мають багаторазовий тег <title> в коді або в межах тега <body> замість тега <head>. Всі ці методи неправильні, і заперечують потенційну цінність тега <title>.

Щоб зберігати Ваш код дійсним і заробити йому вартість, вроджену від цього ключового елемента HTML, просто пам'ятайте це: повинен бути тільки один тег <title>, який використовується на сторінці, і це повинно використовуватися тільки в <head> розділі коду.

2. Помістіть найбільш ефективні ключові слова в порядку убування

Ваш тег <title> - це місце, для розміщення ключових слів Вашої сторінки. Фактично, цінність слів, використовуваних в тезі, настільки потужна, що пошукові системи можуть вважати перше слово найціннішим словом, друге слово і так далі в порядку убування. З огляду на це знання, напишіть текст Вашого тега <title> з обережністю.

Коли Ви зробите своє дослідження ключового слова (з такою системою як з Google AdWords), відзначте трафік пошуку, який генерує кожне слово або фразу, в місяць. Також відзначте, наскільки конкурентоспроможні слова, також і для небезпечних положень, і як в додатковий час між ключовими словами. Тоді використовуйте ці транспортні цінності в якості загального керівництва, щоб допомогти Вам створити текст Вашого тега <title>, в порядку убування і за значенням.

Однак не робіть текст тега <title> областю звалища ключового слова . Ніхто не бажає, читати список цих слів. Напишіть Ваш текст <title> природною мовою, роблячи його максимально затребуваним читачеві (в кінці кінців, вони - ті, хто натискає на найцікавішу посилання в SERP!).

3. Гарантуйте, що брендинг сайту проходить в останній раз

Через спускається цінності, актуальності ключового слова, доданої тексту тега <title>, якщо Ваш брендинг компанії не розшукуваний, ніж окремі продукти або послуги, Ви пропонуєте (немає то, що багато подібних Amazon.com компанії), завжди поміщає Ваш брендинг в останній раз в тексті тега <title>.

Для сторінок крім Вашої домашньої сторінки, Ви могли б навіть упустити його з тексту <title>, якщо у Вас є більш сильні ключові слова на сторінці, конкуруючі за вплив.

4. Використовуйте не більше, ніж 70 знаків, враховуючи пробіли

Пошуковим системам, як правило, не подобається довгий <title>. Після певної довжини вартість доречності ключового слова спадає в значній мірі до нуля.

Крім того, зв'язковий текст в SERPs показує таку кількість знаків, перш ніж буде усіченим еліпс. Щоб залишитися в рамці меж, де використовуються ключові слова заробляють вартість, обмежте текстову довжину <title> не більше ніж 70 знаків, враховуючи пробіли.

оскільки пошукові системи перепроектує представлення свого SERPs, тривалість тега <title>, в яку це усеченное зміни еліпсів.

5. Уникайте використання стоп - слів

Стоп - слова - слова, які гальмують просування ключового слова. Ваші кращі ключові слова, граматичні помилки, іменники і дієслова, з прикметниками сприяють. Але службові слова - є стоп-словами, які складаються з:

 • статті (такий як, і)
 • допоміжні дієслова (ті, які "є", і "може"),
 • з'єднання (такий як "і", "або", "але" і "в той час як")
 • частинки (такий, як "якщо", "то", і "таким чином")
 • приводи (такий як, "що", "на" і "для")
 • займенники (такі як "він", "ми", "який" і "її")
 • та інші

З огляду на обмеження, асигнованих для розвитку ключового слова в тексті тега <title>, мінімізуйте використання стоп - слів.

Але, як раніше написано, в тексті <title>, не повинна бути звалище ключових слів. Використовуйте свої навички письма, щоб максимізувати Ваше використання ключового слова, створюючи природно затребуване повідомлення .

6. Виділіть найважливіші ключові слова, використовувані в основному тексті сторінки

Щоб витягти всю користь від ключового слова для слів, які використовуються в текст тега <title>, Ви хочете виділити важливі слова, які використовуються в основному тексті сторінки.

Це підкаже пошуковим системам, що ці слова були відібрані для тега <title>, тому що вони краще за все визначають повне зміст сторінки .

7. Зберігайте унікальність

На добре розробленому веб-сайті Вам не надавали багаторазові сторінки з однаковими темами (подвійний зміст). Тому не повторюйте той же самий текст в <title> багато разів! Переконайтеся, що у кожної сторінки є унікальний <title>, який відображає призначені ключових слів, які використовуються на цій сторінці.

8. Не варто дублювати ряд тексту в межах тега <h1>

Подібний тег <title>, текстовий зміст тег <h1> також представляє опис головної теми сторінки. Однак, в той час як зміст тега <title> дійсно тільки відмічено в синьому тексті зв'язку SERP і в оболонці рахунки в Вашому браузері (передбачається, що до теперішнього часу, все використовують сучасні, настільні веб-браузери), текст тега <h1>, походить для заголовка на шаблоні сторінки.

Це - те, як пошукові системи розцінюють, призначення ролі. Зміст тега <h1> також розвиває доречність ключового слова для сторінки. Але повторний текст тега <title> в <h1> позначає текст і тоді Ви втратите чудову нагоду розвинути інші ключові слова для сторінки . Ми не говоримо, що обидві послідовності повинні абсолютно відрізнятися, але текстове дублювання тегів - сумна, пропущена можливість.

9. Не переповнюйте список ключових слів

Нарешті, використовуючи те ж саме слово сім раз в текст тега <title> процес, настільки ж тонкий, як удар в ніс. Пошукові системи, бачать намічене і прикладена зусилля. Алгоритми трохи складніші, ніж, "використовуючи ключове слово один раз - це добре, використання його сім разів повинно бути в сім разів краще!"

Досить сказати, що така незграбна спроба грати системою, дурна і потенційно небезпечна. Якщо наповнений ключовим словом тег <title> виявлений, то чи можуть, бути там інші форми спаму сторінки? Це потенційно піднімає червоний прапор, який викликає більше детальний огляд сторінки, і якщо будуть знайдені додаткові проблеми спаму, штрафи від пошукових систем неминучі.

Це те саме що вимоги благодійного податкового вирахування за 25,000 $ до IRS з таким же валовим доходом в розмірі 28,000 $. Ви просто просите, провести аудит. Як мінімум розгляньте цю перспективу: ключове слово, яке наповнює <title>, позначає можливості розвитку ключового слова, дійсних умов і фраз для сторінки.

Дайте знати пошуковим системам, про що Ваші сторінки. Допоможіть їм зрозуміти тему кожної сторінки за допомогою добре продуманих, сильних ключових слів і фраз, використовуваних в порядку потенціалу використання пошуку, обмеженою в довжині, унікальною для кожної сторінки, відбивши текст, який використовується на сторінці, в межах текстового рядка тега <title>. Це дійсно досить просто!

Це дійсно досить просто

Чому так?