Автоматичне просування сайтів завдає шкоди, я проти

Просувати сайти з кожним місяцем стає складніше, через впровадження нових алгоритмів пошуковими системами. Ще 2-3 роки тому можна було не вникати в якість довідкового портфеля, адже в Топі був той у кого було більше посилань. Так, були нюанси, але було дуже легко. Є гроші, ось тобі ТОП 1-3. Немає грошей, на тобі 20 позицію. У 2015 році багато сеошники сперечаються: чи впливають посилання на видачу чи ні, адже яндекс сказав - НІ. Я скажу - Так. Посилання впливають на видачу, а ще більше впливають майданчика на яких вони розміщені. Купуючи одну посилання потрібно витратити купу часу поки знайдеш того єдиного, який дасть тобі + у видачі, а не шкодив всю зроблену роботу. Велику користь принесе соціальний поступ Про це в публікації. Думаю тепер зрозуміло, чому я проти автоматичного просування сайту. Далі вже можна не читати, висновок такий:

  • Куплені посилання в 2015 році працюють, але значно гірше 2010 року.
  • Вибирати потрібно донорів дуже уважно і аналізуючи десятки параметрів.
  • Шансів нашкодити просуває сторінці ручним просуванням тепер в рази більше, що ж говорити про автоматичні системи
  • Не довіряйте автоматичним системам з просування, якщо у Вас СДЛ або годувальник - інтернет-магазин.
  • Посилання краще не купити, ніж пізніше з'ясовувати яка з них тягне просувається сторінку в низ видачі.

Просувати сайти з кожним місяцем стає складніше, через впровадження нових алгоритмів пошуковими системами

Загальноприйняті факти проти автоматичного просування сайту.

Стаття присвячена темі, чому не варто автоматично просувати сайт через спеціальні системи.

1. Бюджет. Автоматичні біржі відомі своїм умінням визначати бюджет для кожного запиту, при цьому рекламуючи «Ви заощадите до 30% посилального бюджету».

1.1. Реклама спрямована в основному на малодосвідчених користувачів, які зрозуміли вже, що їм в плані SEO просування не вистачає навичок, і що краще скористатися спеціальною системою, від цього хоч буде толк.

1.2. Але з часом виявляється, що бюджет система обчислює Pпо продажним посиланнях сайтів-конкурентів (які, на відміну від новачків, не користуються послугами сервісів), що не дає ніякої гарантії, що це саме та сума, яку необхідно витратити. Фактично, суму доводиться збільшувати в 2-3 рази (і то, якщо сайт оптимізований. А без оптимізації і це не допоможе).

2. Купівля посилань

2.1. Аксіома: пошуковики більше цінують посилання з тих сайтів, які краще налаштовані, мають багато унікального (і не згенерованого) контенту на сторінці і т.д. і т.п., список можна перераховувати довго. На жаль, робот бірж не такий розумний, як людина, і не може визначати абсолютно всі фактори. Однак клієнти на це не звертають уваги до тих пір, поки випадковий оптимізатор не скаже, обурюючись, що всі донори - говносайт. Так-так, саме вони.

Вчора тестував одну популярну сістемку, результат: більшість сторінок, на яких розміщено посилання, мали по 1-6 рядків тексту. І реклама. І посилання, самотньо висить по центру. Таке посилання буде враховуватися, так, але не буде багато ваги передавати.

2.2. Особливо мене деякі системи шокує, коли закуповують посилань ні з тематичних по сайту.

А як Вам варіант розкрутки регіонального інтернет магазину в Житомирі, а відома система з автоматичного просуванню закуповує десяток посилань з казахських і російських доменів? Такі посилання не тільки шкодять, а й дуже швидко відправлять сайт під фільтр, де йому світить максимум 30-50 місце у видачі.

Що ж ми бачимо? Тупий розлучення користувача на гроші - за ту ж суму можна було б домогтися ефекту в 5-10 (а то і в 20) разів більше.

3. Анкор посилань

Рухаючись вага посилання залежить не тільки від характеристики сторінки, але і від того, наскільки грамотно створюються анкор, і наскільки кульгає унікальність. Для усвідомлення масштабу - ці системи створюють дуже погані для ПС запити, за якими сайти і банять. Запам'ятайте, нормальний вебмастер особисто придумає згенерує на свою сторінку тисячі посилань з назвами, щоб і унікальна не кульгала (віддача більше) і людяніше, інакше робот зрозуміє що це покупна посилання. Особливо важливо максимально урізноманітнити відмінку, бо яша хитрий, їх теж перевіряє. Нові алгоритми, нові закони. Щоб пошукова система дозволила вам маніпулювати видачею, ви повинні показати їй, що ви є досвідченим сайтостроітеля, а не якимось новачком-голодранців

4. Відрахування

4.1. Правду кажучи, відрахування у автоматичних систем (плата за послугу сервісу) досягає 10-15%, як і у приватного оптимізатора. Однак подумайте - що гарантує система, і що гарантує оптимізатор.

4.2. І це ще не айсбер океану відрахувань - там стільки додаткових недосервісов, які по теорії повинні допомагати - що за кожну доведеться ходити.

Що ж ми бачимо?