Безкоштовні SEO інструменти Піксель тулс

 1. піксель тулс
 2. SEO інструменти Піксель тулс

Піксель тулс - це онлайн сервіс, який дозволяє виробляти SEO аналіз свого сайту або конкурента. Він має в своєму складі близько 50 різноманітних інструментів, які будуть корисні оптимізатора.

SEO інструменти Піксель тулс володіють російським інтерфейсом і придатні для роботи в Рунеті. У цій статті я розповім про те, які можливості для аналізу має цей сервіс.

піксель тулс

У Піксель тулс є 50 інструментів аналізу. З них 33 можна отримати абсолютно безкоштовно з обмеженням в 200 запитів на добу (цього цілком вистачає для роботи з одні-двома сайтами). Решта 17 інструментів можна отримати в одному з платних тарифних планів.

Не буду довго розповідати ці фінансові подробиці. Все зможете самі дізнатися в піксель тулс .

Для початку зареєструйтеся в безкоштовному тарифі «Стожари». Форма реєстрації традиційна - логін, пошта та пароль. Після реєстрації необхідно підтвердити свій аккаунт за допомогою листа, який прийде на пошту.

Після підтвердження реєстрації ви потрапите в свій аккаунт. Вам потрібно звернути увагу на SEO інструменти Піксель тулс в лівій боковій колонці під заголовком «Сервіси (33)». Всі ці інструменти безкоштовні. Давайте розглянемо їх.

SEO інструменти Піксель тулс

Для кожного з інструментів в Піксель тулс є розділ FAQs, в якому детально описано його дію.

 • Перевірка на переоптімізацію. Інструмент дозволяє дізнатися, чи не знаходиться та чи інша сторінка сайту в фільтрі по переоптізмаціі. Потрібно введи URL сторінки, запит, під який вона написана, а також вибрати регіон.
 • ТЗ на SEO-копірайтинг. Являє собою інструмент для створення технічного завдання автору статей. Дуже зручно - потрібно задати ключові фрази, під які буде написана стаття, унікальність, обсяг, структуру статті і інші параметри. В кінці можна отримати файл в Word з докладним завданням для копірайтера.
 • Перевірка на афільованість. Перевіряє сайти на фільтр афіллірованності - коли пошуковик вважає два ідентичних сайту належить одній особі, він накладає на один з них фільтр.
 • Пошук піддоменів сайту. Можна дізнатися, які піддомени сайту відомі пошуковій системі.
 • Геозалежні, локалізація і комерціалізація. SEO інструменти Піксель тулс показують дані параметри для заданого запиту. Потрібно ввести необхідні запити і через кілька миттєвостей можна побачити значення за цими параметрами.
 • Швидкий чек позицій в Яндексі. Відображає позиції сторінки по запитам в Яндекс.
 • Швидкий чек позицій в Google. Відображає позиції сторінки по запитам в Google.
 • Список URL в ТОП. Можна дізнатися, які сайти знаходяться в ТОП видачі по тому чи іншому запиту.
 • Оцінка ІНТЕНТ запиту. Визначає бажання і намір користувача, який набрав той чи інший запит.
 • Перевірка на Непот-фільтр. Перевіряє зовнішні посилання на застосування до них непот-фільтра, після якого вони втрачають чинність в Яндекс.
 • Пошук дзеркал домену. Відображає дзеркала по доменному імені.
 • Оцінка тексту, перевірка по ТЗ і входжень. Дозволяє визначати входження ключових фраз в статті.

Отже, я описав лише деякі безкоштовні SEO інструменти Піксель тулс. І є ще стільки ж і ще кілька платних. Кожен з інструментів є повноцінним метод для глибокого аналізу. Кожен дозволить отримати будь-яку цінну інформацію. Загалом, тут є що вивчати, сервіс дуже цікавий.

Статті по темі: