Безкоштовні способи отримання передплатників інстаграм

Описані нижче способи безкоштовні або майже безкоштовні, проте вони є спамние. Далі - про те, які з методів працюють і приносять живих передплатників, і які з них краще ніколи не використовувати. Ми настійно не реккомендуем використовувати методи спаму, так як це протіворечтт політиці соціальної мережі інстаграм і призводить до блокувань аккаунта.

 • Масслайкінг і массфолловінг.

Масслайкінг - це масове проставлення лайків до фотографій вашої ЦА. Щоб почати розкрутку таким способом, збирають базу користувачів Інстаграм і лайкають їх контент. Як діє цей прийом? Це звичайна цікавість, яке відчуває людина, коли хтось проявляє інтерес до його фотографій. Вам напевно цікаво, хто залишив лайки до вашого контенту, і в результаті ви переходите на сторінку того, хто це зробив. А там виявляється, наприклад, компанія, яка пропонує тури на Канари найнижчими цінами, та ще й в вашому місті.

Що ви зробите потім? Є 2 варіанти:

- подивіться пару фотографій і покинете сторінку компанії;

- захочете замовити тур або підписатися, щоб пізніше повернутися до цієї пропозиції.

У будь-якому випадку, ви вже будете знати, що в вашому місті є така турфірма. Це означає, що акаунт вас «зачепив».

Ми не рекомендуємо використання даного методу, так як він заборонений правилами соц мережі інстаграм і карається баном.

Массфолловінг. Працює цей спосіб ефективніше, ніж масслайкінг. Суть в наступному: ви підписуєтеся на акаунти цільових користувачів, і частина з них потім підписується на вас. У програмах-парсер є безліч налаштувань, які дозволяють зібрати базу живих і потрібних вам акаунтів.

Мінуси масслайкінга і массфоловінг:

 1. це не найшвидший спосіб розкрутки, і доведеться попрацювати;
 2. це спосіб не дозволений інстаграмом і є обмеження по кількості дій;
 3. часто акаунти банятся, і відбувається це при використанні програм, а не фолловінг вручну.

плюси:

 1. ефективність;
 2. безкоштовність.

За день ви зможете без проблем отримати до 500 передплатників, підписавшись на 1000 чоловік і поставивши 1000 відміток «подобається». Звичайно, все залежить ще від якості вашого облікового запису, правильності вибору ЦА, фотографій, опису профілю і вашої тематики.

Якщо все-таки зважилися, то ось вам керівництво по впровадженню:
скачати керівництво по массфоловінг
Ми не рекомендуємо використання даного методу, так як він заборонений правилами соц мережі інстаграм і карається баном.

 • Розкрутка спам коментарями

Він дуже ризикований спосіб, і сторінки часто банятся за спам, тому даний метод ми використовувати також не рекомендуємо. Часто на такі коментарі надходять скарги від користувачів, і адміністрації Інстаграма більше не залишається нічого, крім як заблокувати шкідливу сторінку.

 • Накрутка ботами і офферу

Цей «чорний» спосіб розширення підписного листа, який застосовується лише для створення видимості того, що акаунт має успіх у широкого кола читачів. Більше ви не отримаєте нічого: ні активності, ні продажів серед «мертвих душ».

Автоматично зареєстровані акаунти називають ботами. Оффер - це живі люди, які підписуються на групи за невеликі гроші, тому від них немає користі.

Що дає накрутка офферу і ботами?

 • Великий приріст абонентів без вкладень або з мінімальними витратами (200-500 рублів за 1000 вступили ботів);
 • Підвищення інтересу живих людей. Відвідувачі бачать, що група популярна, вони підписуються охоче.

Однак, у цього способу є великий мінус.

Використовувати накрутки ми не рекомендуємо через високу ймовірність бана. Якщо ви все ж таки вирішите це зробити, треба розуміти, що порожню сторінку втратити не так прикро, як ту, в якій вже є сотні або тисячі живих людей.

Для массфоловінг і масслайкінга рекомендуємо простий і зручний онлайн сервіс DoInsta.

Do Insta - розумний онлайн-сервіс для розкрутки в Інстаграм. Чому розумний? Ми протестували сервіс на своїх акаунтах і готові поділитися з вами враженнями.

Ми протестували сервіс на своїх акаунтах і готові поділитися з вами враженнями

Do Insta відрізняє лаконічний інтерфейс, в ньому немає непотрібних налаштувань, безлічі параметрів і зайвих функцій. Запустити просування можна за лічені хвилини, а потім кілька тижнів навіть не заходити в сервіс, а просто спостерігати цільових передплатників в обліковому записі.

Ось кілька кроків для запуску просування: потрібно вибрати підписки / лайки, додати акаунти конкурентів або хештеги, при необхідності поміняти значення фільтрів (в додаткових настройках) і натиснути кнопку "Запустити". У сервісі є спливаючі підказки і корисні статті, наприклад з рекомендаціями по розкрутці молодих акаунтів і навчальні відео.

Сервіс повністю автономний, не вимагає установки на комп'ютер і постійного доступу до Інтернету. Також важлива перевага в тому, що вам не потрібно буде піклуватися про проксі: адже в багатьох сервісах і програмах їх потрібно купувати додатково. Do Insta використовує тільки індивідуальні проксі, які ніде до цього не використовувалися.

Так чому ж цей сервіс розумний, при всій своїй зовнішній лаконічності і простоти? Розкладемо переваги по пунктам:

 • акаунти додаються швидко і без проблем, звичайно потрібно тільки єдине підтвердження
 • відмінно працюють фільтри: при обмеженій кількості лайків і підписок це дійсно важливо. Відсіваються боти, бізнес і іноземні акаунти. Ми помітили, що у відповідь підписки при просуванні в Do Insta майже всі були від живих людей.

Ми помітили, що у відповідь підписки при просуванні в Do Insta майже всі були від живих людей

 • автоотпіска: вам не потрібно буде перемикати дії на відписки, сервіс автоматично буде використовувати відписки і назад. Ви можете виставити певний ліміт, наприклад, 3500 - ваш аккаунт дійде до такого числа підписок, а потім автоматично почне відписуватися.

Ви можете виставити певний ліміт, наприклад, 3500 - ваш аккаунт дійде до такого числа підписок, а потім автоматично почне відписуватися

 • в той час, поки працює програма ви спокійно можете викладати публікації, відповідати на коментарі та повідомлення в Ю Я.
 • можна додати відразу багато конкурентів і не перевіряти зайвий раз сервіс: це значно економить час.
 • дуже круте перевага в тому, що якщо просування призупинити, то час заморожується.

Великий плюс полягає в тому, що просування з Do Insta безпечно. Звичайно, якщо ви не будете підписуватися і ставити багато лайків додатково вручну - тут вже справа в перевищенні лімітів. Хлопці дбають про якісні проксі і швидко підлаштовуються під всі зміни в алгоритмах роботи Інстаграм, яких останнім часом чимало.

Таким чином, Do Insta візьме на себе всі турботи по залученню передплатників, а ви зможете спокійно зосередитися на контенті і спілкуванню з передплатниками.

Протестуйте сервіс самі - кожному новому аккаунту після реєстрації буде доступно 3 безкоштовних дня.

Також рекомендуємо вам до вивчити наші матеріали по темі настройки таргетированной реклами в інстаграм і фейсбук . Зараз це найбільш ефективний спосіб залучити не тільки трафік на свій аккаунт, але і налаштувати ефективний інструмент генерації продажів ваших продуктів і послуг.

Як діє цей прийом?
Що ви зробите потім?
Що дає накрутка офферу і ботами?
Чому розумний?
Так чому ж цей сервіс розумний, при всій своїй зовнішній лаконічності і простоти?