Безкоштовний комплексний SEO аналіз сайту

Вітаю, дорогі друзі

Вітаю, дорогі друзі. Сьогодні я розповім Вам про чудовому сервісі комплексного СЕО аналізу. Даний сервіс розроблений і реалізований SEObuilding.RU. Одне його відміну від інших аналізаторів в тому, що результат аналізу надається користувачеві в розширеному вигляді, тобто ми можемо побачити весь звіт по усіх важливих нам параметрам в один клік. Інші сервіси які я знаю і якими я користувався до цієї пори не дозволяють отримати весь звіт в одному місці. Ще одна перевага - це дуже велика швидкість перевірки сайту, близько 5-10 секунд, що для такого інформативного і повного звіту досить швидко! А тепер давайте розповім по докладніше з чого складається звіт і яку користь несе він для нас - вебмайстрів.

Для того, що б почати сам аналіз, вам потрібно виконати перехід на офіційний сайт по ось цій ссилочку , Після переходу ви побачите наступне поле для введення сайту на перевірку.

Для того, що б почати сам аналіз, вам потрібно виконати перехід на офіційний сайт по ось цій   ссилочку   , Після переходу ви побачите наступне поле для введення сайту на перевірку

Ось в це поле введіть сайт, який збираєтеся перевіряти і натисніть кнопочку «Аналізувати». Після того, як система проаналізує ваш сайт, вам буде виданий вот такой вот звіт:

Після того, як система проаналізує ваш сайт, вам буде виданий вот такой вот звіт:

У верхній частині звіту нам детально надані теги головної сторінки - заголовок, опис і ключові слова, як і показується 7 фраз по найбільшій щільності на даній сторінці. Дана інформація дуже корисна, тому що щільність ключових фраз не рекомендується перевищувати вище 3-4% і з даного звіту ви зможете, як збільшити так і зменшити щільність фраз на сторінці. Трохи нижче на сторінці звіту йде статистика сайту на наявність його в каталогах.

Трохи нижче на сторінці звіту йде статистика сайту на наявність його в каталогах

Якщо раптом у вас впав трафік з пошукових систем через зараження сайту будь-яким вірусом, то зі звіту ви побачите занесений він у список сумнівних сайтів чи ні. Так само сервіс показує наявність сайту в пошукових системах, кількість сторінок, кількість згадок в пошукових системах, наявність посилань з соціальних систем і т.д.

Хочу звернути увагу на блок зворотних посилань, який показує, як змінювалася посилальна маса зі зміною часу, які посилання використовувалися для нарощування тиц і пр. Аналізатор бере дані з majesticseo.com , Про який я вже розповідав.

Як на мене, так це найважливіший звіт, який стане в нагоді для аналізу конкурентів і просування власного ресурсу в пошукових системах. Так само ще в звіті містяться пошукові позиції у видачі Яндекса і Гугла, наявність ТИЦ і ПР у сайту і приблизна вартість ресурсу.

Дізнатися про сервіс більш детально можна з офіційної теми опису аналізатора по цій ссилочку .

Дякую друзі за прочитання.

Рекомендую подивитися такі статті: