Чи варто оптимізувати радники на Форексі

  1. Відео про те, як оптимізувати радник на Форексі

Як тестувати радники на Форексі за допомогою   торгового терміналу MetaTrader4   , І за допомогою   програми EA Analyzer   , Ви вже знаєте Як тестувати радники на Форексі за допомогою торгового терміналу MetaTrader4 , І за допомогою програми EA Analyzer , Ви вже знаєте. Тепер пропоную розглянути ще одну можливість торгового терміналу - оптимізація радників.

Оптимізація радника - це така зміна його параметрів, яке дозволяє йому в перспективі краще торгувати, приносити більше прибутку, і робити менші просадки.

Саме в перспективі, тому що оптимізація радника робиться на історичних даних, а торгувати йому доведеться вже на реальних даних, в реальному часі Саме в перспективі, тому що оптимізація радника робиться на історичних даних, а торгувати йому доведеться вже на реальних даних, в реальному часі. І результати торгівлі можуть разюче відрізнятися.

Коли у радника багато параметрів, які можна змінювати, то з'являється можливість навіть поганий радник підігнати під будь-які історичні дані таким чином, що він покаже хороший прибуток. Але варто протестувати його на іншому проміжку часу, як радник знову покаже збитки.

Деякі думають, що зробивши оптимізацію, і вибравши найприбутковіший варіант, вони можуть поставити радника на Форексі з такими параметрами, і можуть спати спокійно. Насправді це не так. Така оптимізація називається переоптімізацію, і дуже часто веде до збитків.

А буває навпаки, цілком середні параметри дозволяють раднику працювати стабільно, і показувати хороші результати на різних проміжках часу. І якщо Ви спробуєте ці параметри поліпшити - це може бути помилкою, яка має небезпеку зливом депозиту.

Деякі торгові радники взагалі категорично не слід оптимізувати, інакше можна порушити їх прибуткову роботу. Деякі радники, навпаки, потрібно оптимізувати, інакше вони будуть приносити збитки, а не прибуток. Все залежить від самих радників, і від інструкцій щодо їх використання, за умови, звичайно, що вони толково написано.

Торговий термінал MetaTrader4 володіє всіма необхідними можливостями для оптимізації радників. Давайте розберемося, як це робиться.

Отже, відкриваєте торговий термінал, і запускаєте Тестер стратегій. Потім вибираєте радника, валютну пару, період, час оптимізації - словом, робите все те ж саме, що і при тестуванні радника.

Потім йдете в Властивості експерта. Для зміни параметрів ми раніше використовували стовпчик Значення. Тепер нам потрібні інші стовпці: Старт, Крок і Стоп.

У стовпці Мінлива відзначаєте галочками ті параметри, які будете перевіряти. У стовпці Старт прописуєте початкові значення тестованого параметра, в стовпці Крок - інтервал зміни параметра, а в стовпці Стоп - кінцеве значення параметра.

Наприклад, у Вашого радника є параметр Take Profit, і Ви хочете вибрати оптимальний параметр - перевірити величини Take Profit від 30 до 70, з кроком 10. ТО є, Ви хочете перевірити параметри Take Profit: 30, 40, 50, 60, 70 .

Значить, в стовпці Старт Вам потрібно поставити 30, в стовпці Крок - 10, а в стовпці Стоп - 70 Значить, в стовпці Старт Вам потрібно поставити 30, в стовпці Крок - 10, а в стовпці Стоп - 70.

Точно так же відзначаєте галочкою, і прописуєте інші параметри, які Вам потрібні. Після цього в закладці Тестування виставляєте необхідні депозит. Потім натискаєте ОК, ставите галочку напроти пункту Оптимізація, і натискаєте кнопку Старт.

Після завершення оптимізації Вам потрібно проаналізувати отримані результати . Як це зробити, Ви дізнаєтеся в наступній статті. Також Ви дізнаєтесь, як проводити оптимізацію правильно, щоб вона не виявилася самообманом для Вас.

Відео про те, як оптимізувати радник на Форексі

Більш докладні відомості Ви можете отримати в розділах "Всі курси" і "Корисністю", в які можна перейти через верхнє меню сайту. У цих розділах статті згруповані за тематиками в блоки, які містять максимально розгорнуту (наскільки це було можливо) інформацію з різних тем.

Також Ви можете підписатися на блог, і дізнаватися про всі нові статтях.
Це не займе багато часу. Просто натисніть на посилання нижче:
Підписатися на блог: Дорога до Бізнесу за Комп'ютером

Проголосуйте та поділіться з друзями анонсом статті на Facebook: