Ціни на пошукову оптимізацію та справедливу вартість SEO

 1. Ціни на пошукову оптимізацію в Австрії
 2. 100% гарантія повернення грошей
 3. 7 кроків
 4. Крок 1: Аналіз сторінки
 5. Крок 2: Аналіз конкуренції
 6. Крок 3: Дослідження ключових слів
 7. Крок 4: Пошукова оптимізація для вашого сайту в 2019 році
 8. Крок 5: контент-маркетинг
 9. Крок 6: Інтернет-маркетинг
 10. Крок 7: Аналіз, щомісячний догляд та точне налаштування
 11. Купити покази
 12. SEO успіх заснований
 13. Ціни на оптимізацію магазину
 14. SEO навчання
 15. 1. Навчання початківців
 16. Друга підготовка користувачів
 17. 3. Підготовка спеціалістів
 18. 4. Спеціальне навчання SEO
 19. SEO поради
 20. Послуги SEO

Ви також запитаєте себе, скільки людей шукає ваші пропозиції кожен день і наскільки високі ціни на пошукову оптимізацію ?
Або ви роздратовані, тому що у вас є красива нова сторінка і немає відвідувачів?
Ви вже витрачаєте багато грошей на рекламу і навряд чи помічаєте, що ваші продажі зростають?
Тоді ви вже знаєте, що ви робите неправильно.
Щодня мільйони людей шукають на Google різні речі. Багато хто з вас, мабуть, шукають вашу пропозицію. Ми робимо це можливим для вас.

Ми підрозділяємо пошукову оптимізацію на 7 кроків, які мають різні ціни. Витрати завжди ґрунтуються на зусиллях і можуть бути лише грубо оцінені. Звичайно, окремі кроки можна пропустити. Ціни на пошукову оптимізацію також змінюються з часом, тому що чим довше ми оптимізуємо сторінку, тим краще оптимізація для вас. Також майте на увазі, що будь-яка робота, яку ми виконуємо, призведе до будь-якої продуктивності, що позитивно вплине на вашу позицію в Google з кроку 4!

Огляд тем:

Огляд тем:

Ціни на пошукову оптимізацію в Австрії

Ми знаємо, що тільки ті, кого бачимо - на сторінці 1 в Google - мають шанс на виживання. Однак ми також знаємо, що багато рекламних агентств мають ціни, які більшість компаній не можуть собі дозволити. Для того, щоб створити справедливість, ми пропонуємо дуже високу якість за дуже низькими цінами і завжди намагаємося підтримувати оптимізацію наших пошукових систем . Доказ нашої високої якості - це наша Рекламне агентство з пошукової оптимізації зайняло 2-е місце в нижній Австрії в рейтингу Google це і наші клієнти завжди приземляються на першій сторінці Google!


100% гарантія повернення грошей

Ми є єдиним відомим рекламним агентством в Австрії, який пропонує 100% гарантію повернення грошей Ми є єдиним відомим рекламним агентством в Австрії, який пропонує 100% гарантію повернення грошей . А чому? Просто тому, що ми впевнені в якості нашої роботи!
Також легко зрозуміти, як це працює, якщо ми не приземлимося на Google на першій сторінці за ключовим словом за вашим вибором, ви отримаєте гроші назад або ви не будете оплачувати надану послугу. Чи використовуєте ви пропозицію нашої "гарантії повернення грошей", звичайно, залежить від вас.
Якщо ви хочете дізнатися більше про нашу гарантію повернення грошей, зв'яжіться з нами за номером 0660 258 73 57

7 кроків

Нижче ви можете побачити структуру нашого підходу до пошукової оптимізації

Крок 1: Аналіз сторінки

Ціна: 0, - Євро
Продуктивність: ми аналізуємо ваш сайт (домашню сторінку / веб-сайт) і показуємо вам, які вдосконалення можна зробити. Ця область також називається оптимізацією OnPage. За бажанням, на подальшому кроці, ми можемо зробити покращення.
Тривалість: від 2 до 9 днів

Крок 2: Аналіз конкуренції

Ціна: 80, - Євро
Продуктивність: ми перевіряємо 10 ваших найбільших конкурентів на Google. Проаналізуйте свої сильні сторони та свій підхід. Оптимізація пошукової системи також перевіряється і оцінюється на вашу користь.
Тривалість: від 2 до 5 днів

Крок 3: Дослідження ключових слів

Ціна: 50, - Євро
Ефективність. Ми шукаємо найсильніші, найпопулярніші та найпоширеніші ключові слова. Ключові слова в пошуковій оптимізації - це ключові слова, які люди входять до Google, щоб знайти те, що вони шукають. Ключові слова розділені на 3 групи:

Крок 4: Пошукова оптимізація для вашого сайту в 2019 році

Вартість: від 180, - євро
Продуктивність: Ваш веб-сайт буде для Google оптимізовано , при цьому ми звертаємо увагу на технічний стан вашого сайту і покращуємо його. Ми також покращуємо презентацію, особливо для мобільних пристроїв. Якщо ваш сайт знаходиться в дуже поганому технічному стані, ми також можемо створити для вас нову веб-присутність. Детальніше про цю тему читайте тут Створення домашньої сторінки
Тривалість: від 1 тижня до 3 місяців

Крок 5: контент-маркетинг

Вартість: від 80, - євро
Продуктивність: Google надає великого значення змісту вашого веб-сайту. Ми підтримуємо Вас у створенні та розміщенні інформації. За бажанням, зміст також створюється нами, перевіряється на правопис і обробляється візуально. Крім того, кожна сторінка дверей створена, тому сторінка, на якій шукач закінчується з вами.
Тривалість: від 4 днів до 2 тижнів за вміст

Крок 6: Інтернет-маркетинг

Вартість: від 200 євро за тему
Продуктивність: Ця область також називається оптимізацією OffPage. Простіше кажучи, одна працює на репутацію інтернет-присутності. Ви створюєте віртуальну хорошу репутацію і змушують людей говорити про вашу присутність у мережі та рекомендувати вас.
Тривалість: від 1 тижня на тему

Крок 7: Аналіз, щомісячний догляд та точне налаштування

Вартість: 0, - Євро
Досягнення: Ця галузь дуже сильно відрізняє нас від конкуренції, яка вимагає щомісячного догляду від 150 до 1 200 євро. Оскільки ми дуже уважно ставимося до якості нашої роботи з самого початку і доглядаємо за кожним клієнтом індивідуально, робоче навантаження на останньому етапі дуже мало. З цієї причини ми можемо дозволити собі запропонувати цю частину безкоштовно. Крім того, ми пропонуємо нашим клієнтам і зацікавленим сторонам SEO семінари на.
Тривалість: Доки клієнт бажає.

Купити покази

На додаток до вищесказаного SEO пропозиції Ви також маєте можливість забронювати враження з нами. Ціни на пошукові системи такі:
Пакет 1: від 400 до 600 показів на місяць в органічному пошуку: 50 євро
Пакет 2: від 600 до 1000 показів на місяць при органічному пошуку: 100 євро
Пакет 3: від 1000 до 3000 показів на місяць при органічному пошуку: 200 євро
і т.д.

SEO успіх заснований

Усі наші послуги можуть бути заброньовані на основі ефективності, що означає, що ви будете оплачуватись тільки після успішного завершення послуги Усі наші послуги можуть бути заброньовані на основі ефективності, що означає, що ви будете оплачуватись тільки після успішного завершення послуги. І ми успішні тільки тоді, коли ви знаходитесь на першій сторінці!
На додаток до перерахованих вище пунктів, є можливість SEO Бронювання на основі успіху означає, що ви платите за певну позицію. Якщо ми не досягнемо цієї позиції, ціна буде знижена. Це можна зробити двома способами:

На основі успіху SEO Схема - це лише варіант, і ви завжди можете самі вирішити, чи потрібно її замовити.

Ціни на оптимізацію магазину

За вказаними вище цінами Вам буде стягнуто інтернет-магазин, якщо потрібно від 30 Євро за оптимізацію продукту . У цьому випадку рекомендується макс. 6 продуктів на місяць для оптимізації. Наш досвід показує, що за допомогою цієї квоти можна досягти щомісячного збільшення показів до 500%, і це постійно!

SEO навчання

Ми в IhrSeite пропонуємо Вам 4 рівні навчання Ми в IhrSeite пропонуємо Вам 4 рівні навчання . Для початківців, користувачів, фахівців і спеціальних SEO тренінгів.

1. Навчання початківців

Пошукова оптимізація для початківців, охоплює основні теми, як OnPage і якість OffPage. Ціна на початкову підготовку для початківців - 50 євро за курс і особи.

Друга підготовка користувачів

Ви вже успішно практикуєте пошукову оптимізацію і хотіли б оновити або поглибити свої знання, тоді це ідеальний варіант. Ціна - 65 євро з особи та особи.

3. Підготовка спеціалістів

Ви володієте рекламним агентством і пропонуєте пошукову оптимізацію, ви хочете запропонувати найвищу якість і вдосконалити свої навички? Цей тренінг пропонує саме таке: витрати на людину та людину - 95 євро.

4. Спеціальне навчання SEO

Ви здійснюєте пошукову оптимізацію і не досягаєте бажаних результатів?
Ми уважно розглядаємо Ваш спосіб роботи і показуємо Ваші помилки. Ціна тут 75 євро на людину і UE.

Докладніше про ці теми можна знайти за адресою Семінар SEO ,

SEO поради

Одна година SEO основні поради безкоштовний для всіх наших клієнтів . Якщо вам потрібна конкретна консультація з вирішенням проблем і запропонованими рішеннями, витрати становлять 100 євро на годину. Ця консультація вже включає аналіз існуючого статусу SEO.


Послуги SEO

 • Технічний огляд Вашого сайту: Ціна від 380 до 700 євро.
 • OnPage іспит, зміст, структура, правила оптимізації: 140 євро за цільову сторінку
 • Огляд чистого змісту: 50 євро за цільову сторінку
 • Оптимізація продукту в інтернет-магазині: від 30 євро за продукт
 • Місцеве будівництво SEO: 600 євро
 • Дослідження ключових слів: 500 євро за 30 ключових слів, 900 євро за 60 ключових слів
 • Структура стратегії ключових слів: до 30 ключових слів 250 євро, до 60 ключових слів 700 євро


Моніторинг SEO

Ми супроводжуємо вашу компанію на найважливішому етапі впровадження та постійно надаємо вам інформацію про покращення та збільшення продажів Google Ranking . Вартість моніторингу, включаючи 3-годинну особисту зустріч - 500 євро.

Або ви роздратовані, тому що у вас є красива нова сторінка і немає відвідувачів?
Ви вже витрачаєте багато грошей на рекламу і навряд чи помічаєте, що ваші продажі зростають?
А чому?