Чому SEO результати для стартапів так повільно? |

  1. Що робити, якщо я розміщую багато вмісту на своєму сайті?
  2. SEO більше, ніж Backlinking
  3. Скільки років Ваш сайт?
  4. Що таке ваша цільова ніша?
  5. Ви використовуєте соціальні медіа?
  6. Реалізація занадто великої кількості SEO
  7. Автор

Результати SEO природно повільні і не приходять миттєво. Джерело зображення: галерея Microsoft clipart Якщо ви нещодавно почали працювати з етичними SEO, то ви очікуєте, що результати з'являться відразу. Тим не менш, добре відзначити, що оптимізація пошукових систем займає деякий час - особливо для стартапів і нових підприємств - і ви не отримаєте рейтинг цієї сторінки за одну ніч.

Основний проект SEO може зайняти від 6 до 12 місяців, щоб показати суттєві результати, і це пов'язано з різними факторами. Насправді, деякі експерти вважають, що довгостроковий SEO може зайняти до двох років .

Початок вашої кампанії SEO буде включати аналіз сайту, креативне планування, розробку і викладення загальної стратегії маркетингу в Інтернеті. Звичайно, вам також доведеться враховувати час, необхідний для пошукових систем, робити свою справу і ранжувати ваш сайт.

Я можу сказати вам з досвіду, що все, що ви публікуєте в Інтернеті або завантажуєте на ваш сайт, відразу живуть, але це не призведе до негайного виникнення SEO. У сьогоднішньому пості ми збираємося висвітлити те, що кожен стартап повинен знати про SEO.

Що робити, якщо я розміщую багато вмісту на своєму сайті?

Ви можете захотіти бомбардувати свій веб-сайт або блог великим вмістом відразу. Тим не менш, зробити це не буде багато чого добре для вашого сайту. Ти знаєш чому? Оскільки пошукові системи не можуть одночасно індексувати весь вміст, так що ви ніколи не можете бути впевнені, що ваш вміст буде підібрано Google і проіндексовано відразу.

Таким чином, хороша ідея дотримуватися графіка, коли мова йде про завантаження нового вмісту. Наприклад, завантаження нового блогу один або два рази на тиждень буде краще, ніж завантаження 2-3 публікацій блогу за один раз.

SEO більше, ніж Backlinking

Проводяться настанови та оновлення алгоритму Google , очевидно, що побудова зворотних посилань сліпо може завдати більше шкоди, ніж користі.

Для ранжування вашого сайту, пошукових систем, особливо великого тата з усіх, беруть до уваги такі фактори, як вміст, досвід користувачів, соціальні акції, доменне ім'я, мета-теги, показник відмов і релевантність сайту тощо.

Переконавшись, що ваш сайт відповідає всім цим стандартам, потрібно багато часу та зусиль. Наприклад, припустимо, що ключове слово "розробка додатків iphone", а на вашому веб-сайті є лише одна сторінка з дуже обмеженим вмістом, присвяченим "iphone apps".

Знову ж таки, сказавши, що будь-який вміст, який ви завантажуєте, не повинен бути забитий ключовими словами, але повинен мати сенс і допомогти вам отримати природні соціальні акції, щоб пошукові системи побачили ваш сайт як надійний.

Отже, якщо ви концентруєтеся на зворотних посиланнях, не звертаючи уваги на загальну якість вашого сайту та його досвід використання, ваша стратегія SEO може насправді мати негативний вплив!

Скільки років Ваш сайт?

Ви також повинні враховувати вік вашого сайту. Новий сайт не довіряє в порівнянні зі старими, тому вам може знадобитися отримати деякі соціальні згадки та акції, щоб індексувати ваш сайт. Вам також потрібно буде застосувати вищезгадану тактику (фактори на сторінці, мета-теги, вміст сайту тощо), щоб Google легко знаходив і індексував ваш вміст.

Відкриття облікового запису Інструментів Google для веб-майстрів, перевірка вашого сайту та за допомогою інструменту вибірки можна також допомогти новому сайту швидше сканувати ботами Google .

Що таке ваша цільова ніша?

Якщо ваша цільова ніша дуже популярна і має велику конкуренцію, то пошукові системи будуть оцінювати безліч сайтів і сторінок, які орієнтовані на ту саму нішу. Вам знадобиться більше часу, щоб бути поміченими Google або Bing.

Щоб полегшити рух вашого SEO, вам знадобиться більше свіжого вмісту, посилань і сторінок, які дозволять вам отримати землю. Якщо ви хочете щось швидше, ви також можете націлити на ці ключові фрази, які мають багато пошуків, але мало конкуренції.

Ви використовуєте соціальні медіа?

Якщо у вас немає активності в соціальних мережах (через Facebook, Twitter і G +), це також може вплинути на швидкість SEO вашого сайту.

Одним з найважливіших уроків, які я вивчив, вивчаючи оновлення алгоритму Google, є те, що соціальні медіа відіграють величезну роль у рейтингу вашого сайту в цифровому просторі. Якщо ви ще не користувалися соціальними медіа, ви можете створити профіль для Facebook, Twitter і G +.

Google+ стає сильним впливом, наскільки це стосується SEO . Тому що, хто претендує на свій онлайн-вміст, пов'язуючи його з вашим профілем автора G +, він стає надзвичайно важливим з точки зору встановлення довіри до вашого вмісту.

На думку ряду експертів, високо оцінені і впливові автори поділяють вас вмістом на G + також можуть дати SEO вашому сайту величезний імпульс.

Тоді, звичайно, акції G + розглядаються як важливі соціальні сигнали, тим більше, коли Google відображає персоналізовані результати .

Реалізація занадто великої кількості SEO

Ви також повинні розуміти, що є така річ, як занадто багато SEO. Важливо робити речі природно, тому що робити занадто багато SEO можна побачити в пошукових системах, як спосіб маніпулювати видимістю, яка може знизити рейтинг SEO і зробити процес ще довшим.

Дійсно, результати SEO потребують часу, а тим більше, коли ви є новим учасником у світі інтернет-маркетингу. Тому для нових підприємств і стартапів важливо бути терплячим і зосередитися на різноманітних методах побудови трафіку, замість того, щоб працювати лише над збільшенням їх кількості.

Автор

Гість Автор Емма-Джулі Фокс Емма-Джулі Фокс пише блоги на SEO і маркетинг соціальних медіа для Pitstop Media Inc, компанія Ванкувер, яка надає корпоративні послуги SEO для підприємств по всій Північній Америці.

Що робити, якщо я розміщую багато вмісту на своєму сайті?
Що таке ваша цільова ніша?
Ви використовуєте соціальні медіа?
Що робити, якщо я розміщую багато вмісту на своєму сайті?
Ти знаєш чому?
Скільки років Ваш сайт?
Що таке ваша цільова ніша?
Ви використовуєте соціальні медіа?