ДР: Представник виконавчого комітету взяв участь в засіданні ради щодо поліпшення інвестклімату республіки Крим

24 серпня член виконавчого комітету кримського відділення "Ділової Росії" Дмитро Овчаренко взяв участь в плановому засіданні громадської Ради щодо поліпшення інвестиційного клімату в республіці Крим. Обговорення актуальних питань інвестиційної діяльності очолила міністр економічного розвитку Криму Наталія Чабан.

В ході засідання було розглянуто 11 питань, в числі яких нові інвестиційні проекти, додаткові угоди по вже реалізованим, а також доопрацювання по раніше відхиленим. Обговорення проектів і доповнень до них супроводжувалося активними дискусіями, в яких брали участь представники інвесторів, муніципалітетів і адміністрацій.

- У Криму ведеться планомірна робота щодо поліпшення інвестиційного клімату, завдяки якій активно збільшується число цікавих і перспективних проектів. Ми приймаємо безпосередню участь в роботі Ради та читаємо, що необхідно передбачити можливість універсалізації подачі інвестиційних ініціатив, приведення їх до єдиного вигляду. Це дозволить прискорити процес їх розгляду і прийняття, зменшити частку відхиляються проектів через якісь технічні недоробки, - вважає Дмитро Овчаренко.

Він також додав, що кримське відділення "Ділової Росії" надає консультаційну допомогу підприємцям в підготовці інвестиційних проектів і висловив готовність поділитися практичними навичками та надати підтримку на всіх етапах підготовки угоди.

джерело

Теги: