Друпал проти WordPress: Який CMS краще?

 1. Трансформатори і Lego
 2. Який CMS легше використовувати?
 3. Яка з них має кращу безпеку?
 4. Чи є WordPress краще для мобільних сайтів?
 5. Який з них кращий для SEO?
 6. Який з них є більш дорогим?
 7. Яка CMS швидше?
 8. Який з них є більш масштабованим?
 9. Як правильно вибрати CMS
 10. Коли використовувати Drupal
 11. Коли потрібно використовувати WordPress
 12. Суть

Система керування вмістом (CMS) дозволяє нетехнологічній людині додати вміст до веб-сайту. Не потрібно знання HTML або CSS.

Дві популярні CMS - це WordPress і Drupal. Хіба хтось кращий за інший? (Хоча там є розробники і маркетологи, які мають сильні уподобання.)

Який з них найкраще підходить для вас, залежить від потреб вашого веб-сайту та бізнес-цілей. Це також залежить від того, з ким ви обираєте працювати і з чим вони мають досвід.

Трансформатори і Lego

WordPress схожий на трансформатор. За допомогою декількох поворотів ви можете перетворити його на корисний веб-сайт і швидко його запустити. Але ви дещо обмежені тим, що він може зробити.

Друпал як Лего. Замість повного готового рішення, це більше рамки. З цими будівельними блоками ви можете побудувати його у що завгодно. Можливості нескінченні. (Але це вимагає більше часу, щоб зібрати.)

Який CMS легше використовувати?

Чи плануєте ви самостійно створювати та підтримувати свій веб-сайт? Якщо у вас немає знань HTML або CSS, використовуйте WordPress. Це проста у встановленні, і є багато тем, які готові до роботи. Можна також самостійно встановити плагіни. Жодне з цих завдань не вимагає знання HTML або CSS.

Drupal має круту криву навчання і вимагає від Drupal розробників налаштувати сайт для вас. Вам також потрібен розробник для встановлення будь-яких плагінів (так званих модулів на землі Drupal).

Після створення сайту, Drupal легко додати простий контент.

Винос: WordPress краще для людей без підтримки dev або HTML / CSS знань. Drupal вимагає, щоб команда веб-розробників створила сайт для вас. Після налаштування їх можна легко додати.

Яка з них має кращу безпеку?

У Drupal є рівень безпеки на рівні підприємства. Сайт whitehouse.gov використовує Drupal.

Плагіни WordPress можуть мати уразливості, що полегшує їх злом. (Можливо, це також частково через його величезний доступ.)

Але, є плагіни третьої сторони можуть збільшити безпеку.

Винос: Якщо безпека на рівні підприємства є важливою для вашого бізнесу, вам потрібен Drupal.

Чи є WordPress краще для мобільних сайтів?

І Drupal, і WordPress працюють для мобільних і чуйних веб-сайтів. Всупереч поширеній думці, вам не потрібен окремий домен m-dot для Drupal (egmcheekymonkeymedia.ca).

Винос: І Drupal, і WordPress чудово підходять для мобільного та чуйного дизайну.

Який з них кращий для SEO?

Обидва веб-сайти мають плагіни / модулі, доступні для допомоги з базовим SEO. Можна додавати метадані, створювати XML-мапи сайту і структуровані дані (наприклад, схему) та багато іншого.

Для Drupal існує кілька основних модулів, таких як Metatag і модуль XML sitemap. (Перевірте це Друпал SEO пост для повного списку.)

Yoast - це зручний і найпопулярніший плагін для WordPress. Перегляньте повний список Досвід плагінів тут .

Однак оптимізація сторінок за допомогою ключових слів і створення XML-мап сайту не зроблять вас ранг. (Принаймні в конкурентній ніші.) Потрібна міцна SEO та стратегія вмісту поряд з чистим кодом, який можна сканувати. ( Pssst, ми можемо допомогти в цьому! )

Винос: Обидві CMS мають можливість оптимізувати ваш сайт. Але, SEO не тільки про оптимізацію контенту. Ваш сайт повинен мати вміст, який люди шукають. Останній є складною частиною, і жодна CMS не зробить це для вас.

Який з них є більш дорогим?

І WordPress, і Drupal можна використовувати.

Для простого веб-сайту з невеликою кількістю налаштувань, WordPress буде дешевшим. Вона також має безліч тем, доступних для невеликих витрат, або зменшення витрат.

Якщо вам потрібна велика кількість налаштувань, що потребує часу розробки, обидва сайти можуть бути на одному рівні. Майте на увазі, що якщо ви вибираєте розробника з невеликим досвідом Drupal, він має круту криву навчання. Ми рекомендуємо вибрати досвід Розробники Drupal . (Подібно до Мекі мавпи Cheeky.)

Винос: WordPress є більш недорогим для простих сайтів, які потребують невеликих налаштувань. Drupal сайти зазвичай потребують більшого бюджету розвитку.

Яка CMS швидше?

Швидкість сторінки є важливим фактором ранжування для коефіцієнтів переходів і зручності використання сайту. 40% людей залишають веб-сайт для завантаження більше 3 секунд.

У Drupal є невелика перевага, тому що вона вбудована в кешування. (Не вдаючись у заплутане пояснення, це дає зміст швидше.) Друпал також менш ресурсомісткий, якщо ви не маєте занадто багато модулів.

Але WordPress далеко не повільний. Поки ви тримаєте плагіни під контролем, можна мати швидкий сайт.

Обидві CMS можуть бути швидкими з правильною оптимізацією. Ви можете: оптимізувати зображення, використовувати мінімальні плагіни / модулі, тримати код просто, використовувати CDN (наприклад, CloudFlare) і використовувати швидкий сервер.

Винос: І WordPress, і Drupal можуть мати швидку швидкість сторінки. Друпал має невелику перевагу через вбудований кешування та менш ресурсоємний фрейм k.

Який з них є більш масштабованим?

Обидва сайти є масштабованими. Вони можуть мати тисячі користувачів і мільйони відвідувачів на місяць (з потрібними серверами).

У Drupal є перевага, оскільки ви вибираєте тільки ті модулі, які вам потрібні на сторінці. З WordPress кожен плагін працює на кожній сторінці. Потім потрібно встановити більше матеріалів, щоб зробити його більш масштабованим. І чим більше матеріалу ви додасте, тим більш ресурсомістким він стає.

Винос: Drupal все ще має перевагу для масштабованості завдяки модульній системі.

Як правильно вибрати CMS

Майте на увазі, що наведені нижче списки дуже узагальнено. Можна робити складні речі з WordPress, і це може зробити набагато більше, ніж повідомлення в блогах і статті.

Кожне рішення на основі кожного конкретного випадку. Вони просто надають загальні вказівки щодо того, коли можна використовувати один над іншим.
Наприкінці дня обидва CMS - це інструменти, а не рішення.

Коли використовувати Drupal

 1. Потрібна безпека на рівні підприємства

 2. На вашому сайті буде 5000 сторінок

 3. Вам потрібні функції, схожі на програми

 4. Вам потрібний дуже детальний контроль над дозволами користувача

 5. Необхідно витягти дані з декількох (або великих) баз даних

 6. Ваш сайт дуже складний

Коли потрібно використовувати WordPress

 1. Ваш сайт - лише публікації в блогах і статті

 2. Ви плануєте самостійно налаштувати сайт, не маючи досвіду роботи з розробниками

 3. Вам потрібно створити свій сайт до наступного тижня

 4. Ваш бюджет обмежений

 5. Не потрібні спеціальні плагіни

Суть

Зрештою, обидві платформи є надійним вибором для створення веб-присутності. Вони будуть відмінними в управлінні вашим контентом і можуть зробити ваш сайт більш ефективним.

Кожна ситуація унікальна, і кожне рішення є унікальним. І іноді люди просто мають переваги. Нічого страшного.

Якщо ви хотіли б поговорити з нами про те, що найкраще працюватиме для вашого бізнесу, ми завжди раді почути від вас .

Яка з них має кращу безпеку?
Чи є WordPress краще для мобільних сайтів?
Який з них кращий для SEO?
Який з них є більш дорогим?
Яка CMS швидше?
Який з них є більш масштабованим?
Хіба хтось кращий за інший?
Який CMS легше використовувати?
Чи плануєте ви самостійно створювати та підтримувати свій веб-сайт?
Яка з них має кращу безпеку?