Є SEO дійсно варто дізнатися про?

  1. При SEO не варто коштувати
  2. "Може я прийняти ваше замовлення?"

Коротка відповідь на це питання, ймовірно, так .

З появою цифрового віку, цілком логічно, що ваш бізнес повинен бути там, де клієнти: онлайн.

Дотримуючись цієї логіки, для того, щоб залучити людей до вашого бізнесу через Інтернет, потрібно використовувати технології цифрового маркетингу; і одним з найбільш поширених і прибуткових способів цього є інвестування в SEO.

Але є ситуації, коли не варто турбуватися; розглянути кілька прикладів:

При SEO не варто коштувати

Кожен бізнес має свою унікальну ситуацію.

Деякі шукають стабільності, а не для зростання - вони явно не хочуть зростання.

Можливо, вони хочуть спростити, звільнити або навіть продати свій бізнес. Цілком можливо, що бізнес просто не готовий інвестувати Послуги SEO . Наприклад, після кампанії з SEO, малий бізнес може виявитися роздутим більшим трафіком і відкладеними ордерами, ніж це можливо.

Якщо це звучить як хороший результат, подумайте, як добре йдуть справи для бізнесу, коли він не зможе обслуговувати всіх своїх нових клієнтів якісно і своєчасно. Власник бізнесу, ймовірно, не може описати, що все відбувається «добре».

SEO отримує результати, орієнтуючись на потрібну аудиторію в потрібний час, що в кінці дня означає інвестування часу та зусиль у SEO. Зрештою, це інвестиція для розширення бізнесу.

Для підприємств, які не готові розширюватися або, можливо, розвиватися досить швидко, кращий вибір може бути сказати ні .

Отже, як працює SEO, і чому вона заслуговує на будь-які проблеми?

"Може я прийняти ваше замовлення?"

Якщо я скажу цю фразу, то, мабуть, прийде в голову ресторан, будь-який вид.

Ось де ця фраза має контекст, має сенс? Ви не хотіли, скажімо, очікувати, щоб я запитав вас про це, коли ви чекаєте автобуса, або купуєте одяг, насолоджуєтеся парком або переглядаєте бібліотеку.

Деякі з цих ситуацій можуть зробити трохи сенсу, але здебільшого це недоречно.

Якщо вам довелося вести бізнес, обговорюючи людей, "Чи можу я прийняти ваше замовлення?" І сподіваюся, що ви зустрінете когось, хто навіть хоче зробити замовлення, не кажучи вже про те, що ви продаєте, пошук клієнтів може виявитися трохи складно.

Коротка відповідь на це питання, ймовірно, так

Фото: cheekyscientist.com

SEO перетворює ваш "Я можу прийняти ваше замовлення?" В "Я хотів би зробити замовлення", приносячи клієнтам, які хочуть, що ви продаєте вам. Це на відміну від більш традиційного оголошення, яке більше схоже на те, що хтось біжить, просячи кожного: "Чи можу я прийняти ваше замовлення?"

Але люди, які спеціально шукають щось, перейдуть до пошукової системи, щоб знайти її, і коли ваш бізнес оптимізований для пошукової системи, щоб знайти її, вони приносять вам право.

І тому, що люди використовують пошукові системи як основний спосіб знайти те, що вони хочуть, кожен, хто хоче розширити свою діяльність, щоб стати лідером у своїй галузі, зробити бренд для себе - це буде досить важко зробити без SEO. Тому що кожен раз, коли клієнт буде шукати ваші послуги, ваш конкурент буде тим, хто буде з'являтися на вершині результатів пошуку.

Якщо це станеться, клієнти знайдуть те, що їм потрібно, навіть не знаючи, що ви існуєте. Це як будка з надрукованими на ній «ORDERS», на які звертається пошукач, але на стенді стоїть тільки ваш конкурент.

Найцікавіше, що SEO - це велика інвестиція - це лише час .

Ви, звичайно, можете аутсорсингу SEO, і якщо ви платите за хороший сервіс, то ви повинні побачити хорошу віддачу.

Просто не забудьте поговорити з агентством або фрілансером, який ви наймаєте, про розклад, щоб вони знали ваші очікування, і ви знаєте, де встановити свої очікування. Але навіть якщо ви аутсорсинг, завжди будуть речі, які ви можете зробити.

Для того, щоб знати, що робити - якщо ви берете на себе цілі завдання, деякі з них, або тільки обов'язки, які повинні бути ваші - ви повинні витрачати час, щоб дізнатися, що ви повинні зробити, і як вам потрібно Зроби це.

Але якщо ви збираєтеся найняти зовнішню допомогу, це, безумовно, буде інвестиція набагато більше, ніж просто час.

Проблема з питанням про рентабельність інвестицій - це з SEO, це свого роду важко виміряти .

Тим не менш, зростання цифрових маркетингових агентств, які в значній мірі покладаються на SEO, і агентства, які працюють тільки в SEO, повинні говорити про успіх добре встановленого SEO. Якщо ви потрапите в цінні інвестиції, існує значна рентабельність інвестицій.

Купівельна спроможність повністю змінилася; люди використовують пошукові системи, щоб знайти те, що вони хочуть.

Якщо ви хочете розвиватися і залучати клієнтів, ви повинні розуміти, що клієнти збираються «просто Google». Якщо ви не з'являєтеся на Google та інших пошукових системах, то ви не збираєтеся бути там, коли клієнт шукає вас.

Інші маркетингові стратегії все ще працюють, але SEO - це те, де ви будете тягнути вершки культури, незалежно від того, в якій галузі ви перебуваєте.

Для отримання додаткових підказок для бізнесу перевірте наші підприємництво і підписатися на нашу щотижневі бюлетені .

Може я прийняти ваше замовлення?
Ось де ця фраза має контекст, має сенс?
Якщо вам довелося вести бізнес, обговорюючи людей, "Чи можу я прийняти ваше замовлення?
Це на відміну від більш традиційного оголошення, яке більше схоже на те, що хтось біжить, просячи кожного: "Чи можу я прийняти ваше замовлення?