Головна сторінка wordpress і її оптимізація

На головній сторінці wordpress зазвичай відображається список опублікованих постів (або статей) в зворотному хронологічному порядку за датою публікації: вгорі завжди стоїть останній опублікований пост На головній сторінці wordpress зазвичай відображається список опублікованих постів (або статей) в зворотному хронологічному порядку за датою публікації: вгорі завжди стоїть останній опублікований пост. Можна сказати, на ній є стрічка постів. З огляду на, що платформа wordpress дозволяє автору блога змінювати зовнішній вигляд і зміст блога, цю сторінку можна зробити і статичної, тобто при кожному відкритті блогу буде показана статичний документ.

Розглянемо питання оптимізації головної сторінки wordpress, з точки зору просування (розкручування) блогу в пошукових системах. Найпростіше це зробити використовуючи чудовий SEO - плагін All in One SEO Pack (Чому чудовий? Тому, що він дозволяє дуже просто отримати доступ до тегів HTML).

Насамперед встановлюємо плагін All in One SEO Pack (Про те, як встановлюються плагіни в wordpress можна подивитися в статті установки плагінів , А можливості цього плагіна описані в статті Налаштування All in One SEO Pack ).

Відзначаємо, що настройка виведених постів (або записів) і настройка головної сторінки відрізняються.

заходимо в панель управління wordpress , На вкладці «Параметри» вибираємо напис «SEO в одному» і відкривається панель налаштувань.

заходимо в   панель управління wordpress   , На вкладці «Параметри» вибираємо напис «SEO в одному» і відкривається панель налаштувань

Приступаємо до заповнення. Налаштувань тут багато, але нас цікавлять тільки три: заповнення тегів title, description і keywords.

Тема головної сторінки - це заповнення тега title. Сюди вписуємо найголовніші, найважливіші ключові запити, які ви хочете просунути в топ пошукової видачі, тобто це практично високочастотні і середньочастотні запити. Я, наприклад, вписав наступні ключові слова: Просування сайтів, WordPress | Як створити свій блог. Можна вписати тільки 70 символів. Зверніть увагу, що остання ключова фраза «як створити свій блог» відокремлена прямим слешем. Деякі веб - майстри вважають, що таким чином виділяється найбільш важливий ключ для сайту. Ключові фрази можна відокремлювати комами.

Опис головної сторінки - це заповнення тега description. Сюди прописуємо точні ключові фрази, але не більше 160 символів. Якщо просуваємося по Яндекс, то можна збільшити до 260 символів включно з пробілами. Кілька міркувань щодо заповнення тега description. Справа в тому, що в деяких пошукових системах, зокрема в Google, з цього тега формується сниппет - короткий опис публікується поста і, природно, перелік ключових слів підходить для пошукових систем, а для людей - не зовсім. А якщо написати для людей (привабливу опис), то погано для пошукових систем. Деякі оптимізатори зробили так: написали красиве опис, але включили туди ключові слова.

Ключові слова для головної сторінки wordpress (Keywords) - найважливіші ключові слова сайту, які обов'язково повинні бути присутніми на головній сторінці. Не більше 160 символів, включаючи пропуски і розділові знаки.

Автор блогу http://delajblog.ru/

Чому чудовий?