Google + для бізнесу: Google+, король SEO

Це майже два роки від офіційного запуску Google +, і багато компаній досі цікавляться, як його використовувати у своєму маркетинговому плані в соціальних мережах

Це майже два роки від офіційного запуску Google +, і багато компаній досі цікавляться, як його використовувати у своєму маркетинговому плані в соціальних мережах.

Ця стаття є частиною серії шести частин від Wishpond . Ми досліджуємо бізнес-переваги соціальної медіа-платформи, Google+ і як вона може допомогти вашим маркетинговим зусиллям в Інтернеті.

Google+, король оптимізації пошукових систем

Google+ відрізняє себе від інших мереж соціальних медіа, таких як Facebook і Twitter, з великим акцентом на пошуковій оптимізації (або SEO). Коротке правило - пошук Google надає перевагу спискам, які є більш автентичними та отримують більше соціального довіри від інших. Наприклад, сайти, які часто "подобаються" через систему Facebook, зазвичай краще, ніж аналогічні сайти, всі інші речі залишаються рівними. Поділяючи речі в Google+ і заохочуючи інших до +1, ваш вміст працює дуже схожим чином, за винятком того, що вплив буде ще більш виражений, оскільки це власна система Google.

Нижче наведено кілька порад, щоб скористатися цією унікальною ситуацією:

Ось приклад Smartinsights.com про те, як використання Google+ може сильно вплинути на рейтинги пошуку.

Перший пошук здійснюється на Девіда Бекхема, хоча він не увійшов. Результати здаються відносно звичайними і мають мало спільного з будь-яким брендом зокрема.

Другий пошук здійснюється після того, як автором повідомлення було введено. Результати значно відрізняються.

Ідея кредитних фотографій та експерименту іде smartinsights.com

Бізнес-програми цього очевидні. Чим більше людей слідують за вашим контентом Google і підписуються на нього, тим ви більше ви ранжуєтеся в результатах пошуку (загалом кажучи).

Будьте в курсі своїх профілів і посилань на публікації

Вставляючи посилання безпосередньо на сторінку вашого профілю, ви зможете підвищити видимість вашого власного веб-сайту ще раз, коли люди натискають та взаємодіють зі своїм посиланням.

Посилання на профіль подібні, за винятком того, що ви можете розміщувати стільки посилань, скільки бажаєте, безпосередньо у ваші повідомлення. Чим більше людей натискатиме, поширюватиме та посилатиметься на вашу посилання, тим вищим буде це посилання в рейтингах пошуку Google. Таким чином, ви можете скористатися своїм профілем Google+ і повідомленнями, щоб відкрити посилання на більше людей, які можуть відчутно підвищити достовірність самих посилань!

Переконайтеся, що перше слово вашого повідомлення є важливим!

Перше речення ваших публікацій у Google+ є частиною тега заголовка, який має набагато більшу вагу, коли йдеться про рейтинги. Таким чином, це неймовірно важливе ключове слово для вашої посади і повинні бути обрані з обережністю для належної пошукової оптимізації Google.

Публікуйте вміст у Google+ для збільшення видимості

Вміст, який спільно використовується в Google+, додається до пошуків Google (або індексованих) набагато швидше, ніж на інших сайтах. Таким чином, увесь новий вміст, який ви створюєте, слід поширювати в Google+ або на інших сайтах соціальних медіа, щоб забезпечити його оптимізацію якомога швидше.

Не відмовляйтеся від Google+

Хоча ми сподіваємося, що якщо ви прочитаєте це далеко, ми переконали вас, що принаймні подивіться на Google+. Скористайтеся цією можливістю, щоб стати раннім заступником і добре себе зарекомендувати, перш ніж всі інші забивають систему. Це невеликі витрати часу та зусиль, які можуть мати значні виплати для вашого бізнесу.

Блоги та авторство
Для тих, хто часто блогує та публікує вміст в Інтернеті, один із способів забезпечити, щоб ваш важко зароблений вміст залишався доступним для всіх глядачів, це зареєструватися в службі авторства в Google+. Як це працює, ви можете пов’язати весь новий вміст безпосередньо на сторінці профілю Google+, щоб і Google, і ваші глядачі знали, що весь вміст з надійного джерела. Якщо ви вже маєте існуючий обліковий запис Google+, це можна зробити просто тут .

Приклад автора Google+, взятого зі сторінки реєстрації авторів Google

Переваги авторства в Google+

Надійність на двох фронтах

Регулярні глядачі, які можуть не знати про ваші інші роботи чи приналежності, можуть легко відвідати вашу сторінку профілю Google+. Чим більше трафік переходить на ваш сайт, тим вище шанс +1, спільного доступу та коментарів, що призводить до кращої оптимізації пошуку для всього вашого поточного та майбутнього вмісту.

Окрім того, Google+ усвідомлює, що вміст, який ви створюєте на іншому сайті (наприклад, публікація в блозі від Tumblr), є джерелом надійного джерела, оскільки він пов'язаний з вашою сторінкою Google+. Це також призводить до більш високого рейтингу пошуку для всього вашого майбутнього вмісту.

Більше людей у ​​ваших колах, краща видимість

Вміст, розміщений у Google+, забезпечує кращу видимість для людей у ​​ваших колах, що призводить до збільшення кількості читачів. Кола Google+ можуть показувати вміст користувачам, які поділяють ваші інтереси, але не є читачами.

Побудова рейтингу автора

Більш популярні, високоякісні статті, які автор пише, тим більше веб-видимості отримують всі асоційовані статті. Створюючи себе як надійного постачальника чудового вмісту, Google+ нагородить вас кращими результатами пошуку.

Сила +1

Google +1 є надзвичайно важливою частиною будь-якої маркетингової стратегії на основі Google+. Це неймовірно корисно для пошукової оптимізації (або SEO), і може отримати багато ваших сторінок індексованими і поміченими пошуковим рейтингом Google.

Нижче наведено кілька порад щодо того, як зробити систему +1 центральним елементом стратегії цифрового маркетингу.

  • Встановіть одну кнопку Google+ на фактичному веб-сайті в хорошому місці. Це дозволяє користувачам рекламувати свій вміст і підвищувати автентичність вашого сайту. Чим більше +1 на вашому сайті, тим краще буде ваш вміст.
  • Якщо ви ще цього не зробили, створіть бізнес-сторінку Google+. Навіть через кілька років після його заснування не надто багато підприємств розширилося до Google+. Діючи як ранній прийомник, ви можете перевершити свою конкуренцію, перш ніж у них з'явиться можливість увійти в мережу.
  • Не забувайте про інші сайти соціальних медіа. Незважаючи на те, що Google+ може бути мережею соціальних медіа в майбутньому, інші сайти, такі як Facebook і Twitter, наразі збільшилися. Знайдіть баланс у використанні соціальних медіа.
  • Спробуйте заохотити рекомендації та відгуки про свою бізнес-сторінку Google+. Чим більше людей підтримує вашу сторінку, тим автентичніше вона стає в очах як Google Search, так і вашої аудиторії.

На Wishpond, ми хочемо, щоб ви досягли успіху у вашому соціальному маркетингу медіа. Ось чому ми розробили прості у використанні програми соціального просування і вклали їх у наш Комплект соціального маркетингу . Ви отримуєте доступ до всіх наших конкурсів, розіграшів і груп, які працюють на Twitter, Facebook і на вашому сайті.

Ви отримуєте доступ до всіх наших конкурсів, розіграшів і груп, які працюють на Twitter, Facebook і на вашому сайті