Google йде на поступки в протистоянні з Rockstar

Ось і настав цей довгоочікуваний момент. Grand Theft Auto: Vice City займає своє почесне місце на Google Play . Історія оповідає нам про шляхи головного героя на вершину кримінального світу за часів довгого волосся і пастельних кстюмов. Дії відбуваються в Vice City - одному з найбільш деталізованих, точних і живих коли-небудь створених цифрових мегаполісів. Ви потрапляє в місто контрастів, але в процесі гри можете вплинути на хід подій, взявши управління на себе.

Давним-давно, якраз рівно десять років тому, 29 жовтня 2002 року на прилавках магазинів з'явилася перша доступна версія гри Grand Theft Auto: Vice City, цей була версія для Playstation 2. Гра мала феноменальний успіх і принесла своїм розробникам мільйони доларів і сотні тисячі проданих копій. Навіть зараз, через десятиліття, в неї як і раніше цікаво грати. І ось днями, зовсім несподівано, нібито спеціально до десятирічного ювілею своєї гри, компанія Rockstar Games оголосила про збіжність Grand Theft Auto: Vice City на найпопулярніші на даний момент портативні платформи - Android і iOS . Гра потрапить на наші смартфони практично в первозданному вигляді. Минуло достатньо часу, щоб тепер і телефони на базі Android могли потягнути повноцінну тривимірну гру з відкритим світом і десятками персонажів, одночасно діючих на екрані. Ні за частиною графіки, ні за частиною геймплея, гравці на Android не будуть порушені. Навіть музика з безлічі радіостанцій перекочує на смартфони.

Раніше вже були відомо, що GTA Vice City 10th Anniversary з'явиться на Android девайсах, але ось питання про конкретну дату залишався відкритим. Судячи з останніх заяв Rockstar Games, гру варто очікувати 6 грудня.

Ціна на GTA Vice City складе 5 доларів - нижче, ніж за GTA III. Питання сумісності як і раніше залишається не до кінця вирішеним. На цей раз список девайсів повніший, і включає він у себе найпопулярніші моделі. Природно, не обійшлося без Nexus 4 і Nexus 10.

Grand Theft Auto 3 (GTA III) - повна версія, кеш, оптимізація, моди, патчі, Ultra Performance

UPD (24.11.2012) - Реліз GTA Vice City - 6 грудня 2012!

UPD (15.12.2012) - GTA Vice City є в Google Play!

UPD (5.02.2013) - apk GTA Vice City оновлено до останньої версії 1.03

03