Хостинг PBN: Mulitple C-клас SEO Веб-хостинг Керівництво

 1. Фактори, які необхідно враховувати при виборі хостингу PBN
 2. Розмір мережі
 3. Тип мережі, яку ви створюєте
 4. Ваш план для мережі
 5. Потенційні відбитки від хостингу
 6. Власність IP-адрес
 7. Спільне використання IP-адрес
 8. Диверсифікація IP-адрес
 9. Рекорди SOA
 10. Сервери імен
 11. Різні типи хостингу та пов'язаних ризиків
 12. Класичний веб-хостинг SEO
 13. Виділений або VPS хостинг з IP-адресами
 14. Хостинг реселерів з IP-адресами
 15. Зворотні рішення проксі
 16. Кілька облікових записів хостингу
 17. Наше рекомендоване рішення хостинг для PBN

Нещодавно я поділився думками щодо використання мережі приватних блогів для поліпшення рейтингу та органічного Пошукова оптимізація . Хостинг PBN був великою частиною цієї посади. Версія цієї ініціальної публікації:

1. PBNs все ще працюють чудово, незважаючи на багато преси інакше.

2. Існують різні типи приватних мереж блогу, залежно від того, для чого вони використовуються.

3. Є декілька слідів, які PBN залишає, що ви повинні бути дуже carful з.

4. Хостинг є одним з тих слідів і ризиків, пов'язаних з створенням PBN, які ми розглянемо тут.

Давайте зануримося в його м'ясо:

Ця посада буде зосереджена на хостингу приватних мереж блогу, часто називають хостингом PBN або SEO хостинг. Існує багато способів розміщення приватних мереж, кожен зі своїми ризиками та перевагами.

Витративши більше десяти років і керуючи керованою компанією веб-хостингу, у мене є дуже глибоке знання та розуміння IP-адрес, середовищ розміщення і способу їх застосування для розміщення як приватних мереж, так і сайтів.

ОНОВЛЕННЯ! Як багато хто з вас, можливо, знаєте, ми нещодавно співпрацювали з Easy Blog Network, щоб допомогти вам отримати миттєвий доступ до найкращого рішення для хостингу PBN (продовжуйте читати, щоб зрозуміти, чому це так).

Однак, EBN буде підвищувати ціни на 1 вересня 2016 року, в результаті чого ми пропонуємо дві речі:

 • Миттєвий доступ до EBN. Немає більше списків очікування, якщо ви зареєструєтеся з SEO Brothers.
 • Заблокований в ціні і бонус стимул. Дійте зараз до 1 вересня 2016 року і не тільки у вас буде ваша поточна ціна заблокована назавжди, але я пропоную безкоштовний 20-хвилинний виклик SEO консультації. Попросіть мене що-небудь про будь-який з ваших веб-властивостей, PBNs і т.д., і я допоможу, надаючи дієві винесення.

Отже, чого ви чекаєте? Натисніть нижче і подивіться відео з 5 хвилин - це варто. Після того як ви зареєструвались, просто надішліть мені листа з моєї форми контакту, і ми налаштуємо час для нашого 20-хвилинного чату.

Натисніть тут для розміщення за допомогою Easy Blog Networks >>>

Фактори, які необхідно враховувати при виборі хостингу PBN

Не поспішайте приймати рішення про ідеальне рішення для хостингу PBN, перш ніж ви поспішаєте по-справжньому зрозуміти вашу конкретну ситуацію і вашу приватну мережу. Перед прийняттям рішення необхідно розглянути кілька факторів.

Розмір мережі

Скільки веб-сайтів буде в мережі? 5? 10? 100? 1000? Кожному з цих розмірів потрібен інший план атаки, коли йдеться про розміщення приватної мережі блогу. Для п'яти сайтів, які ви могли б легко підібрати 5 доступних спільних планів хостингу, але коли ви маєте справу з 100 + веб-сайти речі стають трохи складніше в управлінні, і творчість потрібно вступити в гру.

Тип мережі, яку ви створюєте

Ми обговорювали різні типи ПБН в Росії загальне керівництво PBN тут .

Зрозумійте, чи збираєтеся ви побудувати велику загальну мережу, меншу та більш цілеспрямовану мережу на конкретній галузі або якщо ви будуєте її виключно для конкретного клієнта. Чи можете ви передати хостинг-рахунок своєму клієнтові або побудувати його у вартості Вашої послуги? Якщо ви можете, можливо, декілька спільних облікових записів - це шлях, як вам не доведеться нести витрати самостійно.

Ваш план для мережі

Чи будете ви назавжди триматися в цій мережі? Це просто побудований для ранжування і оренди або ранжирування і продажу веб-сайту? Якщо ви втратите мережу протягом ночі, у вас є клієнт, який буде платити, щоб відновити його або він вийде з вашої власної кишені? Чи буде ця мережа вашим основним бізнесом і важливою частиною Вашого сервісу, чи це буде корисним сервісом для деяких ваших клієнтів?

Ці питання впливатимуть на те, як ви будете рухатися вперед з хостингом. Очевидно, ви хочете бути максимально безпечними з вашим хостингом, але я розумію, що доступність є великою частиною цього.

Потенційні відбитки від хостингу

Майже всі типи хостингу мають відбитки, пов'язані з ними, за винятком дуже небагато. До основних слідів можна віднести:

Власність IP-адрес

Коли ви вказуєте свою IP-адресу, ви можете побачити, яку організацію вона використовує. Якщо ви розміщуєте компанію, яка володіє усіма їхніми IP-адресами, це слід, який ви залишаєте. Хоча деякі компанії можуть призначати IP-адреси різним організаціям, ви зможете побачити, хто саме володіє ними, в межах whois.

Багато публічних рішень для хостінгу pbn стикаються з цією проблемою, оскільки вони зазвичай розміщують весь свій обліковий запис на одній машині з IP-адресами, які належать одній організації.

Спільне використання IP-адрес

Чи існують інші веб-сайти, розміщені на вашій IP-адресі? Якщо так, то вони всі інші веб-сайти PBN і SEO чи є поєднання реальних веб-сайтів? Перевагою спільного хостингу є те, що IP-адреси, як правило, діляться з сотнями інших законних веб-сайтів з усього Інтернету. Особливо, якщо ви хостинг з GoDaddy або BlueHost розмір веб-хостингу компанії.

Якщо у вас є спеціальна IP-адреса, на якій розміщені тільки ваші PBN-сайти, це нормально, просто переконайтеся, що під час масштабування ви не додаєте більше сайтів на одному IP-адресі, які вказують на ті самі сайти грошей.

Диверсифікація IP-адрес

IP-адреса часто описується як: AAA-BBB-CCC-DDD. Це більш корисно, якщо додаткові вхідні посилання надходять з IP-адрес, де "CCC" є різними номерами. Є додаткові переваги від додаткових посилань, якщо вони знаходяться на одній і тій же "CCC" блоковій IP-адресі.

Весь сенс хостинг PBN полягає в тому, щоб отримати ваші веб-сайти розміщені на різних IP-класах класу C, однак також важливо, щоб ви змішували різні класи B і A. Якщо всі ваші IP-адреси виглядають так:

192.168.100.50
192.168.101.50
192.168.102.50
192.168.103.50

і так далі, це очевидний слід.

Переконайтеся, що рішення хостингу змішують діапазони та мережі, з яких використовуються ваші IP-адреси.

Рекорди SOA

Записи SOA - смертельний вбивця PBN. Запис SOA - це запис запису "Пуск повноважень" і вказує інформацію про сервер, на якому розміщено, і звичайно також адресу електронної пошти, пов'язану з обліковим записом панелі керування.

Я мав веб-сайти спалили раніше, тому що я вважаю, що дублювати адреси електронної пошти в записі SOA.

Ви можете перевірити запис SOA, виконавши пошук SOA тут .

Сервери імен

Більшість SEO хостинг компанії дають вам певний набір серверів імен на сервер. Якщо всі ваші веб-сайти розміщені на одному сервері (і тому всі вони використовують однакові сервери імен), це червоний прапор. Змішування в власних серверах імен, створених з вашого домену (при видаленні всіх записів NS у вашому записі DNS), є хорошим засобом для цього. Але не всі сервери імен є ns1./ns2.yourdomain.com, так що це також залишає слід.

Використання загальнодоступних серверів імен від великих хостингових компаній на їхніх спільних планах хостингу є одним з найкращих способів вирішення цього питання (ви можете сподіватися, що ви побачите спільну тему тут).

Різні типи хостингу та пов'язаних ризиків

Тепер, коли ми ідентифікували деякі з основних слідів, ви можете почати бачити, чому важливо думати про своє рішення хостингу перед зануренням - особливо, якщо ви вкладаєте значну суму грошей - я знаю, що більшість з вас.

Є кілька різних варіантів для pbn хостингу, які ви можете розглянути. Кожен з них має свій власний рівень складності та управління, який зазвичай негативно корелює з рівнем ризику.

Наразі ми працюємо зі спеціальними Easy Blog Networks - найнадійнішою хостинговою компанією PBN. Вони підвищують ціни на 1 вересня 2016 року, тому, якщо ви зареєструєтесь до цього, ви не тільки заблокуєте свою ціну назавжди, але я пропоную безкоштовний 20-хвилинний консультаційний дзвінок. Просто надішліть мені електронний лист після реєстрації, і ми заплануємо час.

Натисніть тут для розміщення за допомогою Easy Blog Networks >>>

Класичний веб-хостинг SEO

Хостинг класу SEO виглядає так:

Досить буквально, як це витягувалося з SEOhosting.com . Ідея полягає в тому, що ви отримуєте один логін панелі керування, який може керувати різними обліковими записами на декількох IP-адресах класу C.

Плюси:

 • Легко розпочати роботу. Один зареєструватися, одне місце для оплати, і всі домени під одним провайдером.
 • Технічна підтримка від однієї компанії. Якщо щось піде не так, це та сама особа, з якою потрібно зв'язатися.

Мінуси:

 • Ідентичні записи SOA для кожного домену за замовчуванням
 • Ручне налаштування кожного домену в межах cPanel / WHM + WordPress
 • IP-адреси розподіляються між іншими приватними мережами блогу
 • Майже завжди однакові IP-адреси B-Class і зазвичай послідовні C-Classes
 • Може бути досить дорогим. Від $ 10 до $ 3 за IP-адресу залежно від типу та обсягу.

Я розумію, що це привабливий вибір - він був моїм виходом кілька років тому. Але часи змінилися, і це просто занадто легко для Google знайти. Це не варто зусиль.

Виділений або VPS хостинг з IP-адресами

Цей варіант трохи відрізняється від SEO веб-хостингу, але ви можете також отримати цю послугу від цих компаній. По суті, це створення VPS або виділеного сервера з великим веб-хостом, а потім замовлення додаткових IP-адрес на декількох C-класах.

Плюси:

 • Ви керуєте сервером (може бути Con).
 • Усі домени в одній панелі керування
 • Зазвичай легко отримати додаткові IP-адреси (хоча обґрунтування стає все складніше)

Мінуси:

 • Може бути дорогим для налаштування та керування VPS або виділеним сервером.
 • Додаткові витрати на WHM / cPanel.
 • Всі IP-адреси належать одній компанії.
 • IP-адреси зазвичай знаходяться на одному B-класі.

Загалом, це не погане рішення, але набір і управління цим робить його непривабливим для більшості людей. Можна трохи диверсифікувати провайдерів, але тоді ви отримуєте можливість керувати кількома серверами.

Хостинг реселерів з IP-адресами

Це рішення є відмінним способом додати деяку різноманітність у ваш хостинг PBN, не будучи занадто дорогим.

Плюси

 • Більш низька вартість, ніж виділені сервери.
 • Може запитувати кілька IP-адрес без особливих проблем.
 • Одна компанія контактує і одна компанія платить.
 • Дуже добре оцінюється як для хостингу, так і для IP-адрес
 • ІР-адреси іноді поширюються на легальні сайти.

Мінуси:

 • Всі IP-адреси належать одній компанії.
 • Потрібно вносити конкретні запити на IP-адреси на різні C-класу.
 • Іноді може бути важко керувати залежно від панелі керування.

Це може бути важко керувати в масштабі і, безумовно, все ще має свої відбитки (тим більше, якщо ви дотримуєтеся популярних варіантів SEO реселера »( HostNine це хороший приклад)).

Зворотні рішення проксі

Вони є досить новими для хостингу PBN. Це постачальники, які можуть маскувати серверні IP та сервери імен, наприклад CloudFlare . Ідея тут полягає не в тому, що ваш веб-сайт розміщений на серверах CloudFlare, тому що це не так, але ви використовуєте їхню службу захисту DNS (безкоштовно) і що дозволяє приховувати реальний IP-сервер.

Плюси

 • Може розміщувати декілька веб-сайтів на одному IP-адресі та додати диверсифікацію.
 • Оскільки CloudFlare розміщує стільки веб-сайтів, це може підтримувати 10-20% вашої мережі.
 • Легке налаштування, без управління після його налаштування.

Мінуси:

 • Для кожного домену потрібно створити новий обліковий запис.
 • Записи DNS потрібно змінювати для кожного домену.
 • Потенційний відбиток, якщо він використовується для надмірної частини вашої мережі.

Якщо ви прикладаєте невелику мережу - 5-10 веб-сайтів для місцевого бізнесу, наприклад, ви можете уникнути використання CloudFlare для 50% вашої мережі. Це суттєво зменшить суму, яку потрібно витратити на хостинг.

Кілька облікових записів хостингу

Це найкращий варіант, якщо ви хочете зменшити відбитки, але не обов'язково, якщо ви хочете зберегти розум.

Плюси:

 • Немає слідів. Це те, що вони називають приховуванням на видному місці.
 • Зазвичай різні A-класу і принаймні різні IP-адреси B-класу між рахунками.
 • IP-адреси спільно використовуються на законних веб-сайтах.

Мінуси:

 • Чудовий для налаштування та керування кількома обліковими записами на кількох провайдерах хостингу (сподіваюся, вам сподобаються електронні таблиці).
 • Часто можуть втрачати домени через веб-хости, які переходять в офлайн-режим або закриваються (особливо якщо ви виберете хостинг-провайдерів зі знижкою).
 • Ручне налаштування і встановлення всього, тому переконайтеся, що ви отримуєте рахунки з гідними панелями управління.

Хоча цей варіант є найкращим для зменшення вашого сліду, це буквально біль в заднику, щоб керувати. Замовляючи кілька облікових записів хостингу, керуючи платежами (чи вони повторюються або вам потрібно платити їх щомісяця), встановлюючи WordPress на декількох платформах і панелях керування, і все інше, що йде з цим типом хостингу, може бути складною. Тим не менш, якщо ви серйозно ставитеся до хостингу PBN і вашої мережі, і ви не хочете, щоб це відбулося, вам знадобиться або цей метод хостингу, або той, який ми рекомендуємо нижче.

Наше рекомендоване рішення хостинг для PBN

Є не багато великих хостинг рішень PBN там на ринку. Намагаючись збалансувати диверсифікацію та власність IP, уникаючи слідів, керування та налаштування доменів, все це є великою проблемою. Якщо ви намагалися зробити це самостійно, ви знаєте, про що я говорю.

Тим не менш, є одна компанія, яка насправді робить це дуже добре - Easy Blog Networks. Вони в бізнесі з 2014 року, я вірю, але насправді тільки точніше налаштували свою службу протягом останніх 6 місяців. Ми планували запустити власне хостинг для PBN, щоб найкраще обслуговувати промисловість, але після чату з Dejan і тестування EBN знову кілька місяців тому я був здутий тим, що вони пропонують зараз.

Ось дві основні причини для початку роботи з EBN:

 • 1. Якщо ви перевіряєте їхній сайт, ви побачите, що вони працюють у списку очікування (якщо ви коли-небудь намагалися масштабувати хостингову компанію правильно, ви зрозумієте, чому). На щастя для вас, мені вдалося переконати Деяна (власника EBN) надати читачам від SEO Brother прямий доступ до реєстрації. Без очікування!
 • 2. Easy Blog Network буде підвищувати свою ціну на 1 вересня 2016 року. Якщо ви потрапите зараз, ви заблокуєте свою ціну назавжди (і я закидаю нижче стимул!)

Так що ж ви чекаєте? Натисніть нижче і подивіться відео з 5 хвилин - це варто.

Натисніть тут для розміщення за допомогою Easy Blog Networks >>>

Ми пропонуємо трохи стимулів! Тому, як я вже згадував, Деян сказав, що Easy Blog Networks доведеться підвищити свою ціну на 1 вересня 2016 року (і не дарма). Якщо ви потрапите і зареєструєтесь до 1-го вересня, ви не тільки заблокуєте ставку, але я дам вам безкоштовні 20-хвилинні консультації SEO на будь-яку веб-власність. Вибрати мій мозок на 20 хвилин і отримати дієві поради. Вам потрібно лише надіслати мені листа на нашій контактній формі на сайті, як тільки ви зареєструєтесь, і ми зможемо організувати дзвінок.

Повірте мені, там немає кращого веб-хостинг PBN рішення там, і я витратив свою справедливу частку часу дивлячись.

Як завжди, якщо вам щось потрібно, залиште коментар нижче або надішліть нам електронний лист.

Отже, чого ви чекаєте?
Чи можете ви передати хостинг-рахунок своєму клієнтові або побудувати його у вартості Вашої послуги?
Це просто побудований для ранжування і оренди або ранжирування і продажу веб-сайту?
Якщо ви втратите мережу протягом ночі, у вас є клієнт, який буде платити, щоб відновити його або він вийде з вашої власної кишені?
Чи буде ця мережа вашим основним бізнесом і важливою частиною Вашого сервісу, чи це буде корисним сервісом для деяких ваших клієнтів?
Якщо так, то вони всі інші веб-сайти PBN і SEO чи є поєднання реальних веб-сайтів?