Joomla проти WordPress vs Drupal [Інфографіка CMS]

 1. Зачекайте, Time Out. Що таке CMS?
 2. Універсальні риси платформ CMS
 3. Сильні сторони Drupal
 4. Слабкі сторони Drupal
 5. У правому кутку: Joomla Jumper
 6. Сильні сторони Joomla
 7. Слабкі сторони Joomla
 8. У зворотному лівому куті: WordPress Wrecking Ball
 9. Сильні сторони WordPress
 10. Слабкі сторони WordPress
 11. Ви зробили вибір?

Ми збираємося скласти три титани платформи для блогів у найбільшій битві, яку цей світ бачив з тих пір, ну, коли-небудь. Ласкаво просимо, на трійку відповідних клітинок! У нас є Joomla проти WordPress vs Drupal.

Давайте почнемо, розглядаючи наших суперників, і те, що вони приносять кожному з них. Потім настав час для нашої битви століття.

Зачекайте, Time Out. Що таке CMS?

Серйозно?

CMS означає "Система управління контентом". Це, по суті, програма або комп'ютерний додаток, що дозволяє публікувати, редагувати та змінювати ваш вміст, як би ви вважали за потрібне.

Кожен створений веб-сайт і опубліковані в Інтернеті зазвичай використовують певну систему управління контентом, яка дозволяє їм здійснювати повний контроль над їх змістом.

Під час створення блогу , це програма, яка буде тримати всі колеса повороту. Ось деякі спільні риси кожного з сьогоднішніх претендентів:

Універсальні риси платформ CMS

 • WordPress, Joomla і Drupal - безкоштовні програми з відкритим кодом, ліцензовані під GPL.
 • Всі вони в основному написані на мові кодування PHP.
 • Всі три підтримують MySQL як систему управління базами даних. WordPress пристає до цього виключно, але інші платформи дозволяють вибрати інші варіанти, якщо ви схильні.
 • Всі три використовують теми або шаблони для створення візуального дизайну вашого сайту. Плагіни, модулі та розширення також є в кожній платформі.
 • Всі вони мають великі громади, які працюють в рамках програми з відкритим вихідним кодом, щоб постійно вдосконалювати та підтримувати інших за допомогою програми.

У лівому кутку: Друпал Домінатор!

Стоячи на шістдесяти мільярдах рядків коду високого розміру, і зважуючи його на деякому безмежному і абстрактному числі, у нас є Drupal Dominator!

Друпал вийшов на початку 2001 року, що робить його родоначальником більш сучасних варіантів CMS. Це друга доступна CMS.

Якщо ви технічно підкований людина, ця програма буде звернутися до вас.

Друпал може бути використаний для створення простого блогу, але він в основному використовується масовими корпораціями через те, що він пропонує.

Що ви пропонуєте? О, я думав, що ви ніколи не будете.

Сильні сторони Drupal

 1. Це розумний, як, дійсно розумний

Друпал просунутий. На жаль, дозвольте мені перефразувати, що Drupal робить SkyNet з серії Terminator схожим на малюка в порівнянні. З цих трьох, це найрозумніша і передова платформа для блогу.

Вона не потребує нічого близького до стільки ресурсів, як WordPress, що робить його менш обтяжливим для серверів, які корпорація буде використовувати. Завдяки цій потужності власникам не доведеться певний час переходити на більш дорогі варіанти хостингу.

 1. Drupal є більш гнучким, ніж ви думаєте

Якщо ви хочете щось реальне просто, коли ви будуєте блог, або ви, здається, є власником величезної корпорації, і вам потрібно сотні сторінок, які будуть підтримуватися відразу без будь-яких збоїв, Drupal вас охопив.

Не тільки цей монстр платформи сильний, але він може бути ніжним, як пухнастий кошеня, або як грізний і потужний, як воєначальник вікінгів. Що б вам не знадобилося, він може забезпечити його підтримку.

 1. Швидше завантаження та краще час відгуку

Завдяки потужності, яку використовує Drupal, завантаження веб-сторінок і контентних повідомлень набагато швидше, ніж у інших конкурентів, які потрапили на ринг, наприклад WordPress або Joomla.

Ви помітите, що ваші сторінки завантажуються швидше при використанні Drupal, але додавання плагінів може значно скоротитися цього разу.

 1. Розробники вітаються

Я сам знаю що-небудь про кодування HTML і блогів, але я ніяким чином не розробник.

При цьому, Drupal пристосований для того, щоб бути надзвичайно відкритим для тих, хто знає, як зробити комп'ютер мчиться як би. Фактична установка не включає багато чого, і це добре.

Розробники можуть створювати спеціальні рішення, які дозволяють їм повністю налаштувати платформу для своїх потреб.

 1. Ви можете налаштувати його, і це безкоштовно!

Drupal любить своїх прихильників, тому в ньому також є багато різних плагінів і тем. Більш того, ви можете зайти в фактичні файли програми (оскільки це відкрите джерело) і змінити їх, щоб змінити навіть найменші деталі, припускаючи, що ви знаєте, що ви робите.

Слабкі сторони Drupal

У Drupal є деякі недоліки, як і будь-який інший.

 • Це крива навчання. Вау, якщо ви переходите від WordPress до Drupal, ви відчуваєте, що ви натрапили на фізичний експеримент. Все дійсно складно, що може вимкнути тих, хто бажає почати м'який старт у побудові блогу.
 • Де безкоштовні плагіни? Друпал називає ці «модулі», але простий факт полягає в тому, що більшість цих важливих інструментів не є безкоштовними.
 • Мені потрібні теми, зараз! Так, Drupal не пропонує ніяких реальних тем. Коли ви вперше починаєте, ваша сторінка виглядає як передпокій лікарні: похмура і стерильна. Щоб дійсно максимально використати Drupal, потрібно мати дійсно хорошого дизайнера, або ви повинні стати таким самим.

У правому кутку: Joomla Jumper

Після довгого усамітнення і самотньої підготовки, Joomla Jumper з'явилася як платформа, яка поєднує перспективні аспекти WordPress і Drupal в одну супер-CMS, яка може, або не може, бути більшою, ніж сума її частин.

Дозволений дивимось як гібрид Joomla Jumper stacks проти конкуренції.

Сильні сторони Joomla

 1. Потужність підключення

Наявність міцної мережі контактів, послідовників та інших однодумців є однією з найбільших речей, які може мати блог. Joomla робить це надзвичайно простим і дозволяє створювати павутину зв'язків як зі швидкістю, так і з легкістю.

 1. Підтримує онлайн-комерцію

Якщо ви намагаєтеся підійти до EBay або Amazon, ну, удачі, і якщо ви хочете створити веб-сайт для онлайн-покупок, Joomla має ту перевагу, що робить це досить просто. Ви можете створити сайт, подібний до цього, з іншими претендентами, але ніхто не робить його простішим, ніж Joomla.

 1. Простий у використанні

Як я вже згадував раніше, Joomla називається здоровим балансом між WordPress і Drupal. Це не більше, ніж у керуванні вашим сайтом. Технічні аспекти його, здебільшого, тримаються в стороні, що робить його легким у використанні та інтуїтивно зрозумілим для тих, хто не має ступеня з комп'ютерних наук.

 1. Безкоштовно встановити, велика підтримка включена

Joomla пропонує програму безкоштовно встановлювати на свій власний домен, а також є фантастична сторінка, де можна отримати підтримку і усунення несправностей. Ви можете відвідати сторінку спільноти натиснувши тут.

Слабкі сторони Joomla

 • Існує ще деяке навчання. Ця платформа для блогів - це не те, до чого випадковий блоггер може стрибати і починати заробляти повідомлення. До програмного забезпечення потрібно звикнути, але це не так складно зрозуміти як Drupal.
 • Є не так багато варіантів SEO, які допоможуть вам зробити ваше повідомлення ключовим словом багатим і ефективним. Без сильного знання концепції, або грошей, щоб найняти когось для оптимізації ваших посад, це може бути грубим патч.
 • Залежно від розміру та використання вашого блогу, Joomla не повністю підтримує те, що називається списками контролю доступу. Це способи, що дозволяють різним рівнем доступу до різних користувачів, і якщо ваш блог є корпоративною машиною, вам буде потрібно це повністю підтримувати.

У зворотному лівому куті: WordPress Wrecking Ball

Ви тут, тому що хочете побудувати веб-сайт, блог, що стоїть на стіні Інтернету. Ми поважаємо це, і, хоча ми тут, щоб обговорювати, яка CMS є найкращою, це коли починається справжній бій. Ви бачите, WordPress не з'явився на матчі в клітці поодинці, це привело деяких друзів.

Скільки? Ох, близько 68 мільйонів з них .

Якщо ви подивитеся на VIP-секцію нашої аудиторії, ви помітите, що вона наповнена кількома високо впізнаваними компаніями, які використовують WordPress для створення та підтримки власних веб-сайтів і блогів. Подивіться, є New York Times, Forbes і CNN.

Давайте подивимося, як він складається.

Сильні сторони WordPress

 1. Підтримка декількох авторів

З самого початку WordPress мав на меті дозволити декільком авторам працювати на одному блозі. Якщо у вас є масивна публікація, подібна до цієї, то більшість разів вам знадобиться кілька людей, щоб перейти і створити контент.

 1. Велика кількість плагінів

WordPress дуже підтримує людей, які створюють контент для платформи для блогів, і як такі люди в спільноті розробили тисячі різних плагінів. Все, починаючи від розміщення кнопки обміну на вашій сторінці, до оптимізації вашого SEO в кожному повідомленні. Все це є, і воно охоплює потреби будь-якого блогера.

 1. Дуже, дуже простий у використанні

Більшість людей виконують крики для пагорбів, коли вони чують такі речі, як HTML і SEO, але WordPress, на щастя, є однією з найпростіших платформ для блогів. Коли ви виступаєте проти конкуренції, це остаточний переможець у зручній для користувача категорії. Фактично, процес його створення настільки простий; Я вирішила це зробити крок за кроком .

 1. Безліч варіантів SEO

Є кілька варіантів для плагінів, які допоможуть підтримати SEO вашого блогу, забезпечуючи наявність певних ключових слів у потрібних місцях. Це єдиний з трьох претендентів, які пропонують цей рівень SEO оптимізації, і в світі, яким керує Google, це те, що ви хочете бути дуже комфортними.

 1. Різні варіанти налаштування

З широким вибором тем і варіантів адаптувати блог на свій смак, WordPress дозволяє легко створити блог, який виділяється з кольором і pizazz. Якщо у вас є досвід HTML, ви можете також налаштувати та налаштувати теми та макети за своїм смаком, додавши ще один шар до доступних параметрів.

 1. Він може зробити що завгодно

Якщо ви хочете створити веб-сайт, WordPress ви охопили. Хочете мати персональний блог про своє повсякденне життя? Це ви охопили. Все, від інтернет-магазину, до блогу компанії, до онлайн-портфоліо, WordPress - це найкраще рішення для всіх ваших потреб, коли справа доходить до створення онлайн-контенту.

Слабкі сторони WordPress

 • Оскільки це найбільша платформа для блогів, вона була націлена на хакерів у минулому. Після встановлення встановіть надійний пароль і знайдіть плагіни для подальшого підвищення безпеки.
 • Хоча програмне забезпечення постійно оновлюється, щоб виправити всі помилки, це означає, що старі плагіни іноді втрачають свою сумісність.
 • Налаштування зовнішнього вигляду вашого блогу, хоча можливо, не настільки надійне, як інші претенденти. Наприкінці дня, ви можете сказати, що він працює на WordPress, що не погано, але люди, які хочуть побудувати сайт з нуля, можуть захотіти більше варіантів.
 • Якщо у вас є масивний блог, який розміщує сотні статей на тиждень, то WordPress не цілком підготовлений для обробки такого роду потоків.

WordPress.

Існування цих платформ для блогів пропонує Вам, людям, максимальний вибір потужності, технічного майстерності та зручності для користувачів, щоб задовольнити Ваші потреби.

Зрештою, ця конкуренція породжує нові інновації, які можуть принести користь лише блогерам.

Коли справа доходить до Joomla проти WordPress vs Drupal, колективно, WordPress є вибором експерта. Подивіться, як WordPress піднявся за останні кілька років.

Особисто мені подобається простота інтерфейсу і потужність, яку він має підтримувати декількома авторами, плагінами і темами.

Дякуємо, як завжди, для читачів і не забувайте вибирати CMS, який найкраще підходить для вас. Більшість людей думають, що це WordPress, але в кінцевому підсумку рішення є вашим. Тільки не забудьте скористатися цією пропозицією вище.

Ви зробили вибір?

Якщо ви ще запустили веб-сайт, скористайтеся одним з цих корисних посібників нижче, щоб розпочати роботу з веб-сайтом або блогом:

Я вибрав WordPress, з чим ви підете? Діліться з усіма іншими в розділі коментарів, яку систему управління контентом ви вирішили довірити своєму сайту. Давайте обговоримо разом!

Що таке CMS?
Що таке CMS?
Серйозно?
Що ви пропонуєте?
Де безкоштовні плагіни?
Скільки?
Хочете мати персональний блог про своє повсякденне життя?
Ви зробили вибір?