Консультант з SEO, ціноутворення, структура та послуги агентства (результати дослідження США та Канади)

 1. Індивідуальні консультанти в США та Канаді
 2. Пропоновані послуги
 3. Бізнес-вік
 4. Частини робочого часу та контрактні номери співробітників
 5. Доходи та зростання 2015 року
 6. Самообслуговування
 7. Неоплачувана робота
 8. Відстеження продуктивності
 9. Програмне забезпечення та інструменти
 10. Кількість платіжних клієнтів і зростання
 11. Ціни та платіж
 12. Джерела нових клієнтів
 13. Пропозиції та закрити ціни
 14. Гарантії обслуговування та тарифи на поновлення
 15. Валовий дохід
 16. Довгострокові цілі
 17. Агентства з декількох осіб у США та Канаді
 18. Пропоновані послуги
 19. Бізнес-вік
 20. # Працівників повного / неповного робочого часу
 21. Доходи та зростання 2015 року
 22. Оплачуваний час працівників
 23. Заробітна плата співробітників
 24. Виплати працівникам та пільги
 25. Навчання, запропоноване співробітникам
 26. Відстеження часу та продуктивності
 27. Середня тривалість працівника
 28. Програмне забезпечення та інструменти
 29. # Унікальні, платні клієнти та зростання
 30. Ціни та платіж
 31. Джерела нових клієнтів
 32. Пропозиції та закрити ціни
 33. Гарантії обслуговування та тарифи на поновлення
 34. Валовий дохід
 35. Довгострокові цілі

Наприкінці листопада / початку грудня 2015 року я провів опитування консультантів і агентств, які запитують глибокі питання щодо їх структури, зборів, співробітників, проектів тощо. Завдяки відповідям від більш ніж 400 людей по всьому світу, я можу поділитися тим, на що я сподіваюся, що будуть деякі з найбільш корисних даних з цього проекту.

Щоб почати, короткий відмова від відповідальності:

 • Всі учасники опитування були анонімізовані, і будь-які сегменти, які мали менше 10 учасників, були видалені для підтримки цього захисту. Таким чином, деякі країни, в яких лише кілька агентств / консультантів заповнюють опитування (наприклад, Південна Африка, Японія, Росія та Індія), були вилучені з цього набору даних. Сподіваюся, що в майбутньому я отримаю більші відгуки від цих регіонів і можу оновити цей проект.
 • Оскільки більшість середніх даних та діапазони даних були подібними, я об'єднав США та Канаду разом, а також згрупував учасників із західноєвропейських країн (зокрема, Ірландії, Німеччини, Франції, Нідерландів, Іспанії, Португалії, Швейцарії, Італії, Швеції, Норвегії та Данії), Сполученого Королівства та Австралії разом як когорти через подібність середніх показників своїх відповідей (останньому ряду потрібно буде дочекатися другої посади, оскільки я переповнений іншими зобов'язань).
 • Моя остаточна сегментація була між сольними консультантами (фірмами, які мали лише одного штатного працівника) і агенціями з декількох осіб (від груп з двох осіб до 500 + осіб).

Нижче наведені посилання на різні точки даних, які я витягував для кожної з двох груп:

Індивідуальні консультанти в США та Канаді

Опис консультацій

Ось відносно порівняння слів / фраз, що використовуються окремими консультантами для опису їхніх підприємств:

Враховуючи, що моя аудиторія, якщо SEO-орієнтована, не дивно бачити багато консультантів, які використовують SEO для опису свого бізнесу. Більш дивовижним є повний сервіс, особливо якщо говорити про магазини з однією особою, хоча субпідряд та обслуговування малого бізнесу можуть зіграти певну роль. у цьому.

Пропоновані послуги

Пропоновані послуги

Знову ж таки, SEO домінує, за яким слідують аналітика, стратегія та контент-маркетинг + створення. Дуже небагато консультантів у цьому дослідженні перетиналися з PR або будь-якими формами офлайнового маркетингу (що має сенс).

Бізнес-вік

Бізнес-вік

Розподіл засновницького віку вище, але я також провів деяку швидку математику, щоб виявити, що середній вік склав 4.07 років (припускаючи, що «2004 або раніше» був віком 12 років). Те, що мене здивувало тут, було різким числом нових сольних консультантів у 2014 та 2015 роках. Важко знати, якщо це тенденція, і ми побачимо більше нових, незалежних консультантів протягом наступних кількох років, або якщо це просто, що багато соло \ t консультанти переходять на інші ролі через 1-2 роки. Я також знайшов, що 2008 рік був цікавим - частина мене дивує, якщо це співвідноситься з фінансовою кризою і великою кількістю звільнень, які відбулися цього року.

Частини робочого часу та контрактні номери співробітників

Частини робочого часу та контрактні номери співробітників

Розподіл тут був для мене дещо несподіваним. Якби мені довелося здогадатися, я б підрахував, що більше половини соло-консультантів не використовують жодних членів команди на умовах неповної зайнятості або контрактників, але очевидно, що це не так (що може говорити про те, як багато хто може запропонувати повний комплекс послуг). Я відчуваю себе трохи погано для соло консультантів, які керують 11-20 унікальних неповних або контрактних людей! Це жахлива прихильність часу.

Доходи та зростання 2015 року

Доходи та зростання 2015 року

Більшість консультантів коштують $ 100,000 у рахунках, але було вражаюче, щоб побачити, скільки повідомляється про прибутки в діапазоні $ 250K- $ 500K. Існував також один сольний консультант, який вимагав доходів у розмірі $ 2.5mm +, але мені цікаво, чи це може бути валовий дохід, і вони виплачують основну частину, щоб купити оголошення або субпідрядників від імені клієнтів. Сподіваюся, вони вирішили справляти податки…

Я також поставив запитання щодо порівняння доходу за 2014 рік з 2014 роком:

Переважна більшість сказала, що вони роблять більше у 2015 році, ніж у 2014 році, що є прекрасним знаком для промисловості в цілому, і, звичайно, для цих консультантів. Тим не менш, ми також можемо мати справу з упередженим набором прикладів, згідно з яким консультанти, які роблять значно менше років тому, могли обрати альтернативні професійні шляхи та залишити поле, утримуючи їх від цього опитування. Це може бути корисно через 2-3 роки повторити опитування тим самим людям, які взяли це, і побачити, як багато хто залишається в бізнесі (і запитати про їхні причини для виїзду, якщо / коли вони це зробили).

Нарешті, для цього розділу я запитав про діапазони заробітної плати, які можуть дати більш тонку думку для сольних консультантів та доходів від бізнесу:

Нарешті, для цього розділу я запитав про діапазони заробітної плати, які можуть дати більш тонку думку для сольних консультантів та доходів від бізнесу:

Я розірвав діаграму та графік для цього, щоб показати максимально можливу кількість даних. Ви можете бачити, що багато людей вирішили пропустити це питання, але трохи більше ніж наполовину заповнили його, давши нам розумний діапазон вибірок, який приблизно вирівнювався з моїм анекдотичним досвідом в нашій області. Більшість наших респондентів групуються в діапазоні $ 35,000- $ 125,000.

Самообслуговування

Самообслуговування

Я радий бачити, що більшість консультантів надають собі свободу працювати вдома / дорозі (хоча чому це число не 100%, я не можу сказати). Я також був приємно здивований тим, що такий великий відсоток давав собі скорочені робочі тижні. Якщо ваш сольний консалтинговий концерт не є гнучким, чому це так?

Більш сумні шматочки нижче у вигодах навколо платної медичної та стоматологічної допомоги. Сподіваюся, ці цифри наводять на думку, що значні інші / подружжя покривають їх від імені консультантів, а не про те, що вони пропускають охорону здоров'я.

Неоплачувана робота

Неоплачувана робота

Для цих відповідей стовпець "середнє число" - це той, про який ми дбаємо. По суті, консультанти говорять, що вони витрачають приблизно 11% своїх неоплачуваних годин у середньому, створюючи вміст, щоб сприяти їхній роботі. Менші відсотки витрачаються на інші види діяльності (які мають сенс для сольних консультантів).

Відстеження продуктивності

Відстеження продуктивності

Майже половина консультантів формально відстежують свою діяльність, що вражає. Ще третє використання програмного забезпечення для відстеження проектів (Trello і Basecamp були згадані в наших відповідях на програмне забезпечення / інструменти нижче). Ще одна третина не робить нічого з цього, що, на мою думку, може добре працювати для сольних консультантів, якщо вони не відчувають себе перевантаженими своїми клієнтськими зобов'язаннями.

Одним з них, якого я здивувався, була остання відповідь, де тільки 2 учасники сказали, що вони проводили опитування задоволеності клієнтів. Я вважав би, що це більш популярний і важливий показник, навіть для соло-консультантів.

Програмне забезпечення та інструменти

Програмне забезпечення та інструменти

Враховуючи відносно легкі доходи багатьох консультантів, було цікаво бачити, що більшість щорічно витрачають тисячі доларів на платні інструменти та програмне забезпечення.

На додаток до запиту про бюджет інструментів, я включив питання про найбільш часто використовувані інструменти / програмне забезпечення, за які люди платять. Я перерахував усі згадані інструменти та програмне забезпечення, в яких більше 3-х людей говорили, що вони використовували платну версію:

 1. Adobe Creative Cloud Suite (15 відповідей)
 2. SEMRush (14 відповідей)
 3. Moz Pro (14 відповідей)
 4. Кричаща жаба (12 відповідей)
 5. Ahrefs (8 відповідей)
 6. Majestic (6 відповідей)
 7. Диск Google (5 відповідей)
 8. Buzzsumo (5 відповідей)
 9. Hootsuite (4 відповіді)
 10. MS Office (4 відповіді)
 11. Буфер (3 відповіді)
 12. Hubspot (3 відповіді)
 13. Dropbox (3 відповіді)

Пам'ятайте, що Moz, ймовірно, надмірно представлений у цьому наборі даних, в той час як його безпосередні конкуренти, ймовірно, підраховані (враховуючи, що я є засновником Moz, і більшість опитаних, ймовірно, слідують за моїми обліковими записами в соціальних медіа).

Кількість платіжних клієнтів і зростання

Кількість платіжних клієнтів і зростання

Декілька людей, які самі керують 76-100 активними клієнтами, були для мене єдиним великим викидом. Решта розподілів мають сенс.

Решта розподілів мають сенс

26% людей, які говорять про клієнтів у 2014 році, майже напевно від консультантів, які ще не були в бізнесі цього року. Решта цих ліній добре, хоч це є цікаве побачити що пригорща консультантів що служили у 51-75 діапазоні у 2014 витащеному що число назад у 2015.

Ціни та платіж

Ціни та платіж

Більшість консультантів, здавалося б, використовують різні варіанти виставлення рахунків (принаймні 2-3). Незначна кількість людей, які кажуть, що вони пропонують ціноутворення на основі продуктивності, теж відповідає моєму досвіду. У свої давні консалтингові дні ми спробували кілька разів і мали кілька успіхів і багато неправдивих стартів і сумних робочих місць. Я майже відчуваю поганий для 3 консультантів досі пробуючих щоб зробити це робота.

Я майже відчуваю поганий для 3 консультантів досі пробуючих щоб зробити це робота

Середні суми платежів не надто дивують, хоча я очікував побачити декількох консультантів, які обслуговували лише 1-2 клієнтів за дуже високими показниками в даних і не (незважаючи на те, що ці люди були серед тих, хто пропустив це питання) .

Середні суми платежів не надто дивують, хоча я очікував побачити декількох консультантів, які обслуговували лише 1-2 клієнтів за дуже високими показниками в даних і не (незважаючи на те, що ці люди були серед тих, хто пропустив це питання)

Я трохи заінтригований кількістю людей, які не пропонують мінімальних термінів. З мого досвіду, утримання клієнтів та контракти були величезною частиною того, наскільки успішними були довгострокові консалтингові компанії, але, очевидно, багато людей сьогодні або не бачать його таким чином, або пропонують гнучкість для початку без нього.

Джерела нових клієнтів

Джерела нових клієнтів

Дуже цікаво бачити, як багато людей приписують своєму клієнту перехід. Чотири провідні клієнти - це "існуючі клієнти", "особисті / не клієнт / агентство", "минулі клієнти" та "інші агентства / консультанти". Я думаю, що четвертий - неймовірно крутий - це говорить про відкритість і спільне використання нашої промисловості, а також готовність людей звертатися до клієнтів навіть до прямих конкурентів.

Я зізнаюся, що дивовижним для мене було відносно низьке становище конференцій та подій. У моїй консалтинговій кар'єрі це був головний джерело рефералів, але, можливо, події є менш сильними джерелами, ніж у минулому, або, можливо, багато хто з цих консультантів є відвідувачами, а не спікерами (я тільки коли-небудь висадив одного клієнта як учасника, інші прийшли) шляхом виступу на подіях).

Пропозиції та закрити ціни

Пропозиції та закрити ціни

Я crunched 41 відповіді та підійшов з в середньому 31.9%. Відповіді були дещо роздвоєними, з великою кількістю відповідей “0” (9 насправді) і декількох у діапазоні 75-100 (7 з них).

Відповіді були дещо роздвоєними, з великою кількістю відповідей “0” (9 насправді) і декількох у діапазоні 75-100 (7 з них)

Для коефіцієнту конверсії наш середній показник був вищим - 58%. Було дивно бачити дві оцінки «0» і трьох «100…». Сподіваюся, що ті, що знаходяться у верхній частині шкали, будуть дещо агресивнішими, а ті, що знаходяться внизу, матимуть більше шансів у 2016 році.

Гарантії обслуговування та тарифи на поновлення

Гарантії обслуговування та тарифи на поновлення

Я був дуже радий, що відповіді на це питання часто є просто прямим «ні». ІМО, це відносно безвідповідальний (і непрозорий), щоб гарантувати рейтинги, оскільки вони просто не знаходяться під контролем консультанта (незалежно від того, як талановиті ви можете). Сподіваємося, люди, які пропонують їм, роблять це з повним знанням (і з повним знанням їхнього клієнта), що SEO не є гарантійним процесом, особливо рейтингом.

Сподіваємося, люди, які пропонують їм, роблять це з повним знанням (і з повним знанням їхнього клієнта), що SEO не є гарантійним процесом, особливо рейтингом

Середній тут був вражаюче високим - 73,9%. Пам'ятаю, що ставки Моза плавали в цьому діапазоні тільки після того, як ми були створені протягом декількох років і мали багато твердих процесів на місці. Престижність сьогоднішніх консультантів, які досягають цих ставок.

Валовий дохід

Валовий дохід

Тільки 14 з 41 осіб, які відповіли на це запитання, поставили номер, відмінний від «0», що передбачає, що дуже мало хто з них обчислює або знає свої валові прибутки. Це, безумовно, більш важливе для бізнесу з працівниками і які мають більший масштаб, але я все одно настійно закликаю незалежного консультанта знати їх число! Це може допомогти у плануванні, з стратегією клієнта, з розумінням сильних / слабких сторін вашої бізнес-моделі, а також з продажем ваших консультацій, якщо ви коли-небудь вирішите це зробити.

Середній показник для 14, хто відповів, був здоровим 60%, вищим, ніж більшість консалтингових компаній, де очікується, що загальний середній показник буде в діапазоні 30-40%.

Довгострокові цілі

Довгострокові цілі

Це одне з моїх улюблених питань у опитуванні, тому що мені завжди цікаво зрозуміти, як засновники думають про бізнес, який вони працюють. Я чесно не чекав такої переважної кількості, щоб дати точну відповідь - що вони планують продовжувати працювати / працювати самостійно на довгостроковій перспективі - але я радий бачити її. Індивідуальні консультанти, як відомо, є складним завданням для продажу, і тому цей здоровий реалізм є, мабуть, хорошим знаком.

Агентства з декількох осіб у США та Канаді

Описи агентств

Описи агентств

Для сольних консультантів дані, очевидно, надходили від самих консультантів, але я думав, що для агентств з декількома особами важливо показати, звідки походять дані.

Для сольних консультантів дані, очевидно, надходили від самих консультантів, але я думав, що для агентств з декількома особами важливо показати, звідки походять дані

Американські та канадські агенції, як і їхні колеги-соло-консультанти, ймовірно, використовують у своїх описах такі слова, як «повний спектр послуг» та «SEO». Було цікаво також побачити популярність "контент-маркетингу" і "вхідного маркетингу" для великої кількості цих людей.

Пропоновані послуги

Пропоновані послуги

SEO все ще очолювала пакет, але аналітика, зміст і соціальні медіа не відставали. Дивно високий відсоток (принаймні, проти моїх очікувань) також пропонує веб-дизайн і розробку, хоча я не знаю, який відсоток субконтрактує ця робота порівняно з внутрішнім.

Бізнес-вік

Бізнес-вік

Середній вік агентств був значно старшим, ніж у сольних консультантів на 6,84 роки. Це фактично консервативна оцінка, оскільки так багато агентств почалося до 2004 року, але оскільки я не маю свого точного початку року, я змушений використовувати вік 12 років. Це більш ніж на 2,5 роки старше середнього сольного консалтингового бізнесу (на 4,07 року).

# Працівників повного / неповного робочого часу

# Працівників повного / неповного робочого часу

Майже половина агентств мають лише невелику групу працівників (2-5), а дуже обмежена кількість - більше 50 осіб. Таким чином, у нашому аналізі даних ми шукаємо в основному малі та середні агенції, що важливо мати на увазі до решти відповідей.

Таким чином, у нашому аналізі даних ми шукаємо в основному малі та середні агенції, що важливо мати на увазі до решти відповідей

Крім того, більшість агентств у цьому опитуванні мали лише декількох працівників за сумісництвом або контрактниками, і дуже обмежене число використовувалося більше 20 у певний рік.

Доходи та зростання 2015 року

Доходи та зростання 2015 року

Діапазони доходів мають сенс і зазвичай масштабуються за розміром компанії. Якщо в найближчому майбутньому я маю пропускну спроможність, я постараюся зробити більш складний аналіз того, як доходи вагаються у порівнянні з розміром серед агентств, що беруть участь у опитуванні. Було б цікаво знати, наприклад, що таке середній і діапазон доходу / працівника.

Було б цікаво знати, наприклад, що таке середній і діапазон доходу / працівника

Переважна більшість наших агентств повідомили про значне зростання доходів з 2014 по 2015 рік, навіть більше, ніж соло-консультанти. Очевидно, це прекрасний час для цифрового маркетингового агентства.

Оплачуваний час працівників

Оплачуваний час працівників

Заробітна плата співробітників

Заробітна плата співробітників

Наведена вище кольорова таблиця показує розподіл діапазонів заробітної плати по позиціях, про що повідомляють агенції. Можливо, не дивно, що веб-розробники та старші консультанти, як правило, є найвищими платниками (крім старших менеджерів та власників). В цілому, компенсації в агентствах значно нижчі, ніж у власному світі (принаймні для позицій, на які я піддався), хоча це могло б бути упередженим вибором, що базується на моєму розумінні, в першу чергу, у світі технологічного стартапу у високій Такі міста, як Сіетл, Затока та Нью-Йорк.

В цілому, компенсації в агентствах значно нижчі, ніж у власному світі (принаймні для позицій, на які я піддався), хоча це могло б бути упередженим вибором, що базується на моєму розумінні, в першу чергу, у світі технологічного стартапу у високій Такі міста, як Сіетл, Затока та Нью-Йорк

Я також надав більш докладну діаграму (вище), щоб отримати більш деталізовані дані про діапазони заробітної плати. Загалом, здається, що зарплати не дуже схожі на соло консультантів. Вступний рівень трохи нижчий, середній рівень майже такий же, і старші консультанти дещо перевищують те, що надавали сольні консультанти як розподіл заробітку.

Виплати працівникам та пільги

Виплати працівникам та пільги

Варіанти акцій або гранти - це те, що спочатку мене здивувало найбільше про ці дані, поки я не побачила велику кількість агентств, які пропонують розподіл прибутку (що багато в чому виконує подібну функцію, і навіть може бути кращим для співробітників, залежно від того, як зроблено).

Мене також глибоко засмучувало, що невелике число агентств - лише 18,75% - пропонують політику відпустки батьків за межами вимог закону (що, у Сполучених Штатах, є буквально найгірше в розвиненому світі на милю). І було дивно побачити, що менше половини агентств пропонують платні медичні / стоматологічні послуги / догляд за зором, хоча, принаймні, зараз можливо, щоб співробітники здобули власне медичне обслуговування проти десятиліття тому.

ПРИМІТКА: 9 з 141 агентств у цьому наборі даних розташовані в Канаді, де батьківські відпустки та закони про охорону здоров'я значно відрізняються (і в цілому набагато більш дружні до працівників), ніж США.

ПРИМІТКА: 9 з 141 агентств у цьому наборі даних розташовані в Канаді, де батьківські відпустки та закони про охорону здоров'я значно відрізняються (і в цілому набагато більш дружні до працівників), ніж США

Агентства були більш щедрі, коли мова йшла про інші види пільг, включаючи бонуси для перенаправлення клієнтів, бонуси на основі продуктивності та багато іншого. Я особливо захоплююся прозорим шляхом до просування по службі і підвищує, і це заохочує мене побачити, що майже половина респондентів відповіли на це запитання.

Навчання, запропоноване співробітникам

Навчання, запропоноване співробітникам

Лише 20% агентств заявили, що вони пропонують “жоден з цих варіантів”, тоді як більшість з них мали принаймні 1 або 2. Це було дивно, що немає більше упередженості до однієї діяльності над іншими (випадкові конференції є єдиним винятком). Я очікував більше мати власні програми або онлайнову освіту або пропозицію в класі, але я думаю, що це говорить про те, як самостійно і неформально світи цифрового маркетингу і SEO зокрема все ще.

Відстеження часу та продуктивності

Відстеження часу та продуктивності

Поле «Середнє число» - це те, на що слід дивитися, хоча, здається, що помилкові записи змістили перше поле, щоб мати дуже своєрідне число (один користувач поклав у значення 15 000). Якщо ми видалимо цю єдину запис, середня величина для «участі в соціальних заходах для співробітників / членів команди» знизиться до набагато більш розумної вартості «6».

Що стосується переліку, то не дивно, що зустрічі є найбільшими споживачами в агентствах, які не підлягають оплаті, і що створення контенту тісно слід.

Агенції набагато більш імовірно, що їх сольний консультант одночасно відстежує час офіційно, або за допомогою програмного забезпечення, або внутрішнього відстеження продуктивності. Опитування клієнтів також були значно більш популярними (хоча все ще дивно низькими, ІМО).

Середня тривалість працівника

Рівень землекористування різко (як показано на діаграмі нижче), але це те, що багато агентств відчувають дискомфорт і занепокоєння (тому що високі витрати та витрати на навчання є такою важливою проблемою в цій галузі).

На додаток до вищесказаного, я задав питання: «Який відсоток ваших співробітників, які почали працювати в календарному 2013 році, все ще перебувають у агентстві сьогодні?» Середній показник відповіді (від 81 респондента) становив 60,64% (тобто 60% агентств співробітників мали найнятих 2-3 роки тому були ще з ними до того часу, коли вони взяли опитування).

Програмне забезпечення та інструменти

Програмне забезпечення та інструменти

Відповіді на це запитання вразили мене - агенції, навіть маленькі, витрачають тисячі доларів на рік, а іноді і на десятки тисяч, щоб зробити свої команди більш ефективними та ефективними. Це одна з тих карт, які я хотів би бачити років тому. Я завжди передбачав, що агенції та маркетологи витрачатимуть менше на все-в-одному рішення, коли насправді чітка тенденція полягає в готовності витрачати більше коштів на інструменти та програмне забезпечення для того, щоб отримати кращий у своєму класі продукт для кожної ніші або функції.

Я завжди передбачав, що агенції та маркетологи витрачатимуть менше на все-в-одному рішення, коли насправді чітка тенденція полягає в готовності витрачати більше коштів на інструменти та програмне забезпечення для того, щоб отримати кращий у своєму класі продукт для кожної ніші або функції

Я також запитав відкрите питання про те, які інструменти агентства платили і використовували найбільше. Інструменти з більш ніж 3 унікальними згадками перелічені в порядку, наведеному нижче:

 1. Moz-49 згадує (хоча, оскільки я провів це опитування, це число майже напевно упереджено)
 2. SEMRush - 24 згадування
 3. Basecamp - 16 згадок
 4. Кричача жаба - 15 згадок
 5. Adobe Creative Suite - 13 згадок
 6. Арефс - 11 згадок
 7. Majestic - 8 згадок
 8. Hootsuite - 8 згадок
 9. MS Office (включаючи Excel) - 8 згадок
 10. Google Apps for Business - 8 згадок
 11. Raven Tools - 6 згадок
 12. Hubspot - 6 згадок
 13. Buzzsumo - 5 згадок
 14. Slack - 5 згадок
 15. Mailchimp - 5 згадок
 16. Moz Local - 5 згадок
 17. Buzzstream - 4 згадування
 18. Yext - 4 згадування
 19. Орган лабораторії - 4 згадування
 20. Sprout Social - 3 згадування
 21. Deepcrawl - 3 згадування
 22. Wordstream - 3 згадування
 23. RivalIQ - 3 згадування
 24. AWR Cloud - 3 згадування
 25. STAT - 3 згадування
 26. Диригент - 3 згадування
 27. Unbounce - 3 згадування

Моя найбільша несподіванка? Цей OnPage.org, KeywordTool.io та Показники пошуку не мали більш сильних показів. Тим не менш, я підозрюю, що якщо б я перерахував інструменти і запитав, чи використовувалися агентства / платили за них, я б мав набагато більше відповідей "так". Це більше безліч інструментів відкритого типу, а оскільки власником / генеральним директором агентства це заповнюють, то цілком можливо, що більше тактичних інструментів, якими користувалися практикуючі, не згадувалися.

# Унікальні, платні клієнти та зростання

# Унікальні, платні клієнти та зростання

Тут я задав два питання - один про поточну кількість клієнтів та інше про кількість клієнтів у попередньому році (2014).

Великим здивуванням було те, як кожен ковш (на 2015 рік) був майже однаковим за розміром. Кількість обслуговуваних клієнтів, очевидно, не залежить від розміру агентства. Деякі невеликі агентства мали багато клієнтів, а деякі великі фірми мали лише декілька. Несподіваним було також те, що в 2015 році ніхто не мав більше 150 клієнтів, а в 2014 році - кілька. Я думаю, що це, мабуть, позитивна тенденція; Це важко для будь-якого агентства розміру ефективно служити, що багато людей, і, сподіваюся, приділяє більше зусиль на менше, якісніші клієнти (зауважте, що деякі з інших, менші відра також зросли у відсотках до 2014).

Ціни та платіж

Ціни та платіж

Це було багато, як і очікувалося, за винятком майже 15% агентств, які все ще пропонують контракти на основі продуктивності (які, ІМО, є божевільними, але якщо це працює для вас, моя капелюх нахилена, і я бажаю вам найкращого ).

Це було багато, як і очікувалося, за винятком майже 15% агентств, які все ще пропонують контракти на основі продуктивності (які, ІМО, є божевільними, але якщо це працює для вас, моя капелюх нахилена, і я бажаю вам найкращого )

Середня щомісячна оплата не була надзвичайно дивною, хоча, хоч і невелике число людей вище $ 10K / місяць вразило мене як трохи дивним. Для більшості компаній з доходом у діапазоні $ 10 мм + (середні, великі та корпоративні підприємства), я очікував би більших цін на утримання. Я думаю, що багато веб-маркетингових агентств недооцінюють свою роботу, або, можливо, конкуренція стає все більш жорстокою. Ще тоді, коли компанія SEOmoz була агентством (2005-2009 рр.), Ми, як правило, стягували в цьому $ 10 $ 25K / month відро, і аж ніяк не була найдорожчою групою на ринку.

), Ми, як правило, стягували в цьому $ 10 $ 25K / month відро, і аж ніяк не була найдорожчою групою на ринку

Останнє питання, яке я поставив щодо ціноутворення, стосувалося мінімальних строків. Більше половини агентств мають мінімальні умови контракту, але, чесно кажучи, я б очікував більше 75% +, враховуючи, наскільки важливим є повторюваний, передбачуваний дохід у бізнесі на основі послуг.

Джерела нових клієнтів

Джерела нових клієнтів

Я думаю, що це може бути одним з найцікавіших і найцінніших відповідей для тих, хто прагне проникнути в світ агентства або збільшити свій ріст. Приємно бачити, як потужна SEO та контент-маркетинг для залучення клієнтів - говорить про цінність послуг, які надають ці агентства як група.

Один я думав, буде вище, є каталоги, враховуючи, наскільки добре ці типи вмісту частин рангу для запитів, як "Кращі SEO компаній" і тому подібне. Багато в чому я радий бачити його нижче, тому що моє сприйняття списків, таких як TopSEO і їх подібне, не є позитивним. Я намагався протягом багатьох років підтримувати свою власну Рекомендований список , але це серйозний виклик для збалансування інклюзивності, якості, перевірки та своєчасності.

Пропозиції та закрити ціни

Я розпочав цей розділ із запитом:

Який відсоток клієнтських пропозицій / пропозицій / нового бізнесу, на вашу думку, оскаржується (тобто ви один з декількох агентств / консультантів, які розглядаються для проекту)?

Відповідь у 94 респондентів становила 44,23% .

Далі я хотів би знати:

У середньому, який відсоток клієнтських пропозицій / пропозицій / нового бізнесу ви оцінюєте, як ваше агентство перетворюється з свинцю на продаж?

Ця відповідь у 94 респондентів була подібною 47,84% .

Якщо ви перевищуєте 50% на будь-якому з цих (або обох), ви випереджаєте криву.

Гарантії обслуговування та тарифи на поновлення

Гарантії обслуговування та тарифи на поновлення

Я включив матрицю вибору відповіді нижче, щоб проілюструвати повний текст вибору.

Я сподіваюся, що ще менше людей пропонують гарантії, але я радий бачити, як мало хто робить це на основі рейтингу, який є єдиним, який я вважаю дійсно сумнівним (те, про що наша галузь детально обговорювала більше десяти років). Цілі рентабельності інвестицій, цілі продажів і цільові показники трафіку відчувають себе більш реалістичними та доречними, хоча, враховуючи необхідність участі клієнтів, це все одно не було б тим, до чого я б ухилився, якщо б я все ще був у консалтинговому світі.

Далі я запитав про оновлення:

За вашою оцінкою, який відсоток клієнтів, яких ви активно працюєте, щоб утримати (тобто не тих, кого агент пожеже ”), закінчують тим, що поновлюють свою послугу / повторний договір?

Середній показник у 94 респондентів становив 78,18% .

Валовий дохід

Більшість підприємств, що базуються на обслуговуванні, варіюються від 10-40%. Все, що перевищує 50%, вважається винятковим (у порівнянні з програмним / продуктовим світом, де поля часто становлять 60-80%).

Я запитав учасників опитування:

Який валовий відсоток вашої організації (доходи - витрати, не включаючи податки / тощо) у 2014 році? Якщо ви не знаєте, введіть 0

55 респондентів відповіли в середньому на 32,5%, дуже респектабельно. Захоплююче, що на північ від 70% було 4 відповіді, що є просто чудовим для агентства з декількома особами. Вітаємо їх!

Вітаємо їх

Це той, який я, напевно, не повинна була б включити до опитування (занадто детальна, занадто складна для прогнозування, а також для бур'янів). Тим не менш, я отримав 87 відповідей, і розподіл свідчить, що більшість власників очікують, що їхні агенції забезпечать кращу рентабельність у 2015 році, ніж 2014 рік.

Довгострокові цілі

Довгострокові цілі

Останнє питання стосувалося довгострокових цілей. Я очікував більше власників агентства сказати “продаю” але очевидно, майже 3/4 сказав вони планують продовжити працювати себе або перевертають до партнерів / новий лідер. Можливо, це більш реалістично, оскільки агенції є жорсткими організаціями, які продають у нашому просторі, і багато в чому були освіжаючими.

Велике спасибі за перевірку цього ресурсу. Я сподіваюся, в майбутньому, повторно запустити результати, швидше за все, з більш обмеженим і простим набором питань, оскільки це перетворилося на величезне завдання для оглядачів (і для мене).

Величезне спасибі, як і учасникам цього опитування, без яких ці дані не могли існувати.

Якщо ваш сольний консалтинговий концерт не є гнучким, чому це так?