Кращий WordPress SEO Плагіни 2017 Видання

 1. WordPress SEO від Yoast
 2. Перевірка непрацюючих посилань
 3. Реле Nofollow Checkbox
 4. WP Мета SEO
 5. Перенаправлення
 6. Rankie
 7. Все в одному Rich Snippets Schema.org
 8. Внутрішні посилання SEO
 9. SEOPрессор
 10. SEO Cleaner
 11. SEO дружніх зображень Pro
 12. WP соціальної SEO Booster
 13. Видалення рядків запитів із статичних ресурсів
 14. Вся бібліотека WPMUDEV
 15. Написано Дрю Хендрікс

Є близько мільйона статей про плагіни WordPress, і навіть у нас є написані раніше . Проблема в тому, що багато хто з них настільки старі, що важко сказати, що є актуальним, а що ні. Замість того, щоб додати до плутанини і оновити старі повідомлення, я вирішив написати новий, який охоплює кращі сучасні плагіни SEO. Якщо ви читаєте це з 2019 року або щось інше, не соромтеся перевіряти нову версію; Я, напевно, зробив один.

Є безліч плагінів WordPress для широкого спектру використання. Ця стаття в основному орієнтована на плагіни SEO , але майте на увазі, що багато факторів впливають на SEO, як швидкість сайту, безпека та оптимізація вмісту. Якщо плагін здається недоречним, не хвилюйтеся надто; це все ще є цінним для вас і, ймовірно, допоможе вашим рейтингам.

О, та швидка примітка перед тим, як ми починаємо ; так, багато хто з них є плагінами, які ви знаєте і визнаєте зі старих статей або власних досліджень. Вони найкращі, і вони були кращими протягом довгого часу, тому не дивно, що вони постійно знаходяться в цих списках.

WordPress SEO від Yoast

Якщо у вас є які-небудь сумніви щодо того, що цей запис входить до списку, покладіть його зараз. Yoast це номер один WordPress плагін для всіх речей на місці SEO. Вони обробляють мета-інформацію, технічну оптимізацію, контентні пропозиції та багато іншого.

Звичайно, це не обов'язково безкоштовний плагін. Я прив'язав вас до безкоштовної версії плагіна, але я настійно рекомендую перейти на їх веб-сайт і просто купити преміум версію. Додаткові можливості, підтримка, спільнота; все це дуже варто. Якщо ви тільки збираєтеся купити один плагін для вашого SEO, зробіть це цим.

Перевірка непрацюючих посилань

Порушення посилань на вашому сайті є одночасно SEO та юзабіліті, хоча це дещо зайве, оскільки Google схильний ставитися до зручності використання як до аспекту SEO. Неправильні посилання роблять користувачів скептичними щодо вартості вмісту, який ви надаєте. Вони також викликають проблеми з індексацією, і вони показують, що вам не обов'язково дбати про якість вашого старого вмісту.

Цей плагін сканує ваш сайт під час його встановлення, а потім контролює зв'язки з періодичними перевірками, щоб переконатися, що вони все ще функціонують. Коли посилання припиняє працювати - незалежно від того, чи є це внутрішнім чи зовнішнім - панель повідомлень повідомляє вас, щоб ви могли змінити її. Ви навіть можете автоматично встановити непрацюючі посилання на noindex або nofollow, лише щоб запобігти девальвації пошукових систем за них. Це обов'язковий плагін.

Реле Nofollow Checkbox

Як правило, я б не рекомендував плагін, який не оновлювався роками, але це дуже простий плагін, що полегшує запам'ятати звернути увагу на ваш SEO SEO.

Посилання на сайт передає частину вашого значення SEO на цей сайт, і це вважається своєрідним голосом довіри до цього сайту. Якщо ви посилаєтеся на сайт, ви не впевнені в підтримці, ви хочете, щоб його не слідувати. Проте легко забути зробити це за допомогою рідної програми WordPress, оскільки вам доведеться мати справу з параметрами URL у складній формі. Цей плагін просто надає вам поле, яке можна перевірити, щоб додати параметр nofollow до будь-якого посилання при створенні цього посилання. Швидкий, легкий, простий і безкоштовний.

WP Мета SEO

Один з менш відомих спроб вирвати Yoast як верхній рівень загального плагіна SEO, цей плагін дає вам контроль над майже всіма аспектами вашого SEO на місці простими, механічними способами. У вас є масове редагування, зміна розмірів зображення, 404 перенаправлення, створення мапи сайту та інтеграція Analytics. Це не настільки міцний або гарний, як Yoast, але він зробить роботу.

Перенаправлення

Сторінка 404 для багатьох веб-сайтів - це просто сторінка помилок, це не те, про що ви оптимізували або коли-небудь дійсно думали. Зрештою, чому хтось приходить на сторінку, яка не існує?

Ну, є багато різних причин, чому хтось може висадитися на неіснуючу сторінку на вашому сайті, і це просто втрачений простір, якщо ви її не оптимізуєте. Перенаправлення дозволяє повністю керувати своїм файлом .htaccess, не знаючи, як працює Apache і як кодувати сам файл. Керуйте всіма вашими постійними, тимчасовими або 404 перенаправленнями з одного місця.

Rankie

Це простий плагін, який займе місце використання інструменту вискоблювання, як Scrapebox або іншим способом самостійно робити стомлюючі дослідження. Вона здійснює пошук Google за ключовими словами, які ви налаштовуєте, і знаходить ваш сайт за результатами. У ньому перераховано рейтинг кожного ключового слова та перевіряється щодня, щоб оновити їх. Ви можете побачити, як ви працюєте з основними та додатковими ключовими словами, з одного погляду на одному звіті про інформаційну панель.

Недоліком цього є, незважаючи на те, що це відносно проста функція, це платний плагін . Наведене вище посилання перенесе вас до CodeCanyon, де можна отримати Rankie за $ 17.

Все в одному Rich Snippets Schema.org

Не слід плутати з пакетом SEO All In One та його додатками, це окремий плагін, який працює з вашим сайтом для включення інформації про багатий фрагмент Schema.org. Schema.org досить складно реалізувати на власний розсуд, що багато, багато веб-майстрів просто не змушують його. |

Проте, це може бути великою користю для вас, особливо якщо ви запускаєте електронну комерцію чи веб-сайт на основі огляду. Регулярні блоги та випадкові бренди, ймовірно, не потребують цього, але якщо ви прочитали те, що Schema.org приносить до таблиці, і ви думаєте, що це допоможе вам, варто впровадити плагін, щоб полегшити його налаштування.

Внутрішні посилання SEO

Цей плагін є цікавим автоматичним механізмом посилання . Внутрішні посилання є частиною хорошого SEO-плану для будь-якого веб-сайту. Вони перехресно зв'язують вміст вашого блогу, щоб користувачі могли читати, не покладаючись на схематичні, пов'язані з віджетами повідомлення, які пронизували суспільну свідомість як метод оголошення.

Це, по суті, дозволяє вам налаштувати список ключових слів і пов'язаних з ними URL-адрес, на які потрібно встановити посилання. Наприклад, якщо ви написали хороше вічнозелене керівництво з використанням Google Analytics, ви можете налаштувати код, щоб кожен раз, коли ви вказуєте "використання Google Analytics" у своєму блозі, плагін автоматично перетворить цю фразу на посилання певний пост. Ви можете зробити їх дотримуватися чи ні, ви можете зробити їх змінюватися, ви можете додати партнерські посилання, і багато іншого.

SEOPрессор

Це, мабуть, перший конкурент Yoast на ринку сьогодні. Це загальний інструмент SEO для управління сайтом, з аналітикою, налаштуваннями мета-інформації на всьому сайті і моїм особистим улюбленим інструментом аудиту сайту. Їх аудитор перевіряє ваш сайт і шукає поширені проблеми з SEO або потенційні проблеми, наприклад, сторінки без опису мета, сторінки з недійсними посиланнями, сторінки без основного наголосу ключових слів, сторінки, які можуть використовувати розмітку Schema.org, але не мають її реалізовані, і купа більше. Він містить перелік усіх можливих помилок на інформаційній панелі та надає прості посилання для їх усунення.

Це преміум плагін з повторюваним щомісячним збором у розмірі 9 доларів для його використання для керування SEO, необмеженого аналізу на сторінці, моніторингу стану здоров'я та оновлення довічного терміну. Це також можна використовувати на необмеженій кількості доменів.

SEO Cleaner

Це ще один преміальний плагін від CodeCanyon, і ви отримаєте $ 19 за ліцензію, яка знаходиться на верхній частині плагінів CodeCanyon від того, що я бачив. Це досить хороший плагін, хоча, як свого роду автоматизована дробарка і аудит сайту перекочується в один.

Що цей плагін робить, це очищає безлад і сміття, які накопичуються на установці WordPress з плином часу. Це допомагає мінімізувати випадкове дублювання вмісту, очищає мета-інформацію, яка більше не використовується, вона позбавляється функцій, які ви не використовуєте, і які можуть уповільнювати ваш сайт і так далі. Він видаляє зайві дані, такі як зв'язок маніфесту WLW, сценарії emoji та інформацію версії генератора WordPress. Він очищає та вимикає непотрібні канали RSS. Він видаляє коментарі до спаму і може навіть видалити поле веб-сайту та повністю вимкнути посилання. Загалом, це зробить ваш сайт більш чуйним, хоча це не "розумний" інструмент. Це вимагатиме певних знань про те, які фрагменти інформації ви насправді використовуєте. Не відключайте свій RSS-канал, якщо у вас є IFTTT або Zapier, які посилаються на ваш RSS для розміщення на соціальних медіа, наприклад.

SEO дружніх зображень Pro

Тут є безкоштовна версія цього плагіна, але вона вже два роки, і вона не має таких самих розширених функцій, тому я віддаю перевагу версії premium. Це всього лише $ 18, що не погано, враховуючи все.

Цей додаток оптимізує зображення для Інтернету . Я не говорю про старі 1990-х років, що знижують масштаб 56-кольорових JPG. Вона оптимізує метадані, прикріплені до зображень на WordPress, встановлює поточні схеми для створення шаблонів майбутніх метаданих зображення, а ледачі завантажує зображення, щоб переконатися, що час завантаження сайту невеликий. Lazy завантаження зокрема відмінно підходить для SEO.

WP соціальної SEO Booster

Я буду обережний при використанні цього плагіна; переконайтеся, що ви перевіряєте, що він працює, перш ніж ви все-таки намагатиметеся його використати. Це дуже старий плагін, тому нещодавні зміни в тому, як робота Facebook і Twitter могла зробити його не функціонує належним чином.

Що робить плагін, за умови, що він працює, дозволяє налаштувати атрибути відкритого графіка Facebook, вашу картку Twitter і інформацію Google Schema.org. По суті, він дозволяє вашим повідомленням відображатися так, як ви хочете, щоб вони виглядали на сайтах, які генерують попередній перегляд, наприклад, Facebook, Twitter і Google. Це краще, ніж намагатися встановити всю цю інформацію вручну.

Видалення рядків запитів із статичних ресурсів

Хоча назва цього плагіна може звучати як інструкція, а не частина програмного забезпечення, це насправді корисна, якщо незначна, коригування вашого сайту. Іноді ваш CSS або ваш JavaScript зберігатимуть інформацію в URL, використовуючи? або & символи. Це не велика практика, але деякий код все ще використовує його. Проблема полягає в тому, що це не кешується, що уповільнює роботу вашого сайту для повторних навантажень. Цей плагін виправляє проблему, якщо ви не можете відновити або замінити код.

Вся бібліотека WPMUDEV

У цій бібліотеці є багато "безкоштовних" інструментів, але вони потребують членства в преміум-сервісі, щоб отримати, так що вони насправді не вільні, чи не так? Тим не менш, все, що вони пропонують, є найвищим. Сканування безпеки, аналіз швидкості сайту, кешування та розмахування, оптимізація сканування, брендинг; тут багато відбувається. Не всі з них є факторами SEO, але всі вони можуть допомогти вашому бізнесу і вашому брендингу поліпшити. Вони мають більше двох десятків плагінів для вибору, плюс доступ до тем і спільноти, що надзвичайно корисно.

Це також найдорожчий запис у списку, не дарма. Це безкоштовно протягом двох тижнів, після чого це $ 50 на місяць. Це працює, як, $ 1 за плагін або щось хороше хороше, так що не турбуйтеся про переплати за що-небудь. Просто зареєструйтесь і розпакуйте свій сайт приємними речами.

Так що мій список кращих поточних плагінів SEO для WordPress. Я впевнений, що є більше, але я навмисно залишив кілька пунктів з цього списку. Наприклад, тут ви не побачите плагін Sitemap, оскільки існує мільйон способів створення мапи сайту, деякі з яких навіть не потребують модуля. Ви також не побачите декілька популярних, але стародавніх плагінів, які достатньо старі, щоб вони не працювали.

Якщо у вас є улюблений сучасний, до теперішнього часу плагін, який ви хочете мати функції, дайте мені знати в коментарях. Я не можу гарантувати, що я відредагую його в пост, але я обов'язково подивляюся.

Написано Дрю Хендрікс

Написано  Дрю Хендрікс

Дрю Хендрікс - CMO Blogpros і автор письменника до Inc., підприємця та успіху.

Зрештою, чому хтось приходить на сторінку, яка не існує?
Іноді ваш CSS або ваш JavaScript зберігатимуть інформацію в URL, використовуючи?