Купівля посилань на сайт. Чи потрібно це в 2017 році? - nikishof.com

 1. Посилання працюють? Які ваші докази?
 2. А як Google отновітся до посилань?
 3. Інформаційні та комерційні сайти
 4. Скільки можна купити посилань? Фільтр Минусинськ
 5. Правила покупки посилань
 6. SEO-посилання: як реагують Яндекс і Google
 7. Де купувати посилання
 8. повторимо висновки

Багато хто знає або чули про Посилальне просування. Проводити історичний екскурс не буду - опишу як виглядає ситуація зараз. Раніше все купували посилання у величезних кількостях. Відносно недавно Пошукові системи почали активно протидіяти посилальному просуванню. А саме знижувати важливість фактора зовнішніх посилань у формулі ранжирування сайтів. Але повністю вплив посилань ніхто не відміняв, так як посилання - це основа логіки і навігації в Інтернеті.

Це 6ой етап Пошукового просування сайту.
Побачити і зрозуміти як працює Оптимізації сайту в цілому допоможе ця стаття .

Перейдемо до конкретики:

 • Краще мати різноманітний контрольний профіль
 • Купівля орендних посилань продовжує працювати, але не в лоб
 • Продовжує добре працювати Статейное Посилальне просування (покупка тематичних статей на великих тематичних сайтах з посиланнями)
 • «Вічні» посилання згодом теж псуються, але їх складніше знімати
 • Купувати треба як анкорний, так і безанкорние посилання - це дає різноманітний контрольний профіль. Співвідношення залежить від пошукової ніші.
 • Кількість посилань для покупки теж залежить від ніші і проекту. Для молодого сайту не рекомендується купувати більше 100 посилань.
 • В Google посилання дуже важливі для просування (докладніше нижче)
 • В Яндексі можна в деяких нішах високо ранжируватися і без посилань
 • Купувати посилання треба з розумом
 • Багатьом сайтам купувати посилання не потрібно, а потрібно працювати з контентом
 • Через високі ризики, рекомендую віддати цю задачу професіоналам

Посилання працюють? Які ваші докази?

Ранжирування посилань старо як світ і працює за тією ж логікою що і раніше. Якщо на сторінці www.tiger.ru/main є посилання виду <a href="http://www.slon.ru/main"> оренда слонів </a>, це поліпшить позицію сторінки www.slon.ru/main по запитом «оренда слонів».

Статистика Wizard. Sape показує: ранжирування посилань нікуди не зникло. Залежність «більше посилань - вище позиції в пошуку», як і раніше актуальна.

Багато хто знає або чули про Посилальне просування

Зміна видимості молодих проектів, які нарощують кількість посилань

Зрозуміло, інші чинники теж впливають на ранжування: тільки покупкою посилань стійких позицій в конкурентних тематиках не добитися. Однак вплив посилальних факторів велике. Щодо нового фільтра Яндекса «Минусинськ», який за зловживання посиланнями штучно знижує становище сайтів в пошуковій видачі, то це нова даність. C нею SEO-фахівцям доведеться рахуватися, але і тільки.

А як Google отновітся до посилань?

А також. Брайан Дін в своєму дослідженні пише: «Зворотні посилання залишаються надзвичайно важливим фактором ранжирування в Google. Ми переконалися, що кількість доменів, що посилаються на сторінку корелює з ранжируванням більше ніж будь-який інший фактор. ... краще отримати 10 посилань з 10 різних сайтів, ніж 10 посилань з одного сайту. ... різноманітність посилаються доменів істотно впливає на позиції. »

»

Вплив кількості посилаються доменів на позиції в Google

Google хоче побачити більше різних сайтів, що підтримують вашу сторінку. І чим більше доменів, які посилаються на вас, тим більше підтримки у вас в очах Google.

Детальніше про дослідження факторів ранжирування в Google читайте в статті:
Що можна дізнатися по SEO з 1 млн пошукових запитів Google

Інформаційні та комерційні сайти

Умовно всі сайти можна поділити на інформаційні (сюди люди ходять за інформацією) і комерційні (сюди люди ходять за покупками). Комерційні, наприклад, це інтернет-магазини, сайти послуг, банки, онлайн-сервіси. Інформаційні сайти - це соціальні мережі, блоги, форуми, спільноти. Інфо-сайти безпосередньо послуг не надає і товари не продає, але на них зосереджена велика кількість інформації (текстової, графічної, відео та ін.).

На інформаційні сайти купувати посилання найчастіше не варто, тут потрібно працювати з контентом, дизайнів, внутрішніми сервісами, вірусними інструментами (наприклад, онлайн-тестами).

На комерційні сайти купувати посилання варто. Тут вони працювали (навіть коли їх відключали, вони все одно працювали) і працюватимуть. Головні питання 2:
- Як купувати якісні посилання?
- Як не потрапити під фільтри пошукових систем?

Скільки можна купити посилань? Фільтр Минусинськ

Після прийняття факту про те, що посилання працюють і купувати їх можна, важливо прийняти і ризики, на які ви йдете (наприклад, втратите 90% переходів з Яндекса на термін від 2 до 5 місяців). Деякі пам'ятають, як в перші місяці після релізу Минусинска найбільші рітейлери, інтернет-магазини пропадали з ТОП-20 видачі.

Безпечний поріг закупівлі seo-посилань жорстко знизився. Через рік, після запуску Минусинска представники Яндекса говорили про результати роботи алгоритму і стан галузі seo-посилань: обсяг ринку продажу посилань впав в 2 рази, а мінімальна кількість seo-посилань, за яке було накладено фільтр на якийсь сайт - 100 шт. Тобто, 100 покупних посилань - поріг, після якого посилюються ризики.

Природні посилання - елемент, який впливає на поріг покупних посилань. Чим більше ви отримали природних посилань, тим більше можете купити seo-посилань. Природними вважаються посилання, в анкорах яких не використовуються комерційні ключові слова, посилання, розміщені на тематичному сайті у відповідному контексті, посилання по яких переходять. У 2015 році Яндекс навіть проводив конкурс під назвою «Природна посилання --2015» і, вказавши кілька прикладів природних посилань.

Правила покупки посилань

До платних посиланнях і статтями потрібно ставитися майже так само, як до статей на своєму власному сайті. Нижче чек-лист, за яким треба проводити покупку статей і посилань:

 • Адреса посилання (URL) вказував на відповідну (релевантну саме цим ключовим словом) сторінку і містить в якості тексту ключові слова, відповідні сторінці
 • Посилання повинні вести на обнародувано сторінки, а не тільки на головну сторінку сайту
 • Потрібно використовувати як комерційні, так і некомерційні анкор посилань
 • Анкор у посилань повинні бути по можливості унікальними, в тому числі і некомерційні
 • Посилання повинні бути прямими і індексованими
 • Розміщуйте статті на сайтах, близьких по тематиці до продвигаемому сайту
 • Краще кілька дорогих, ніж багато дешевих посилань ( докладніше в цій статті )
 • Посилання повинні бути розміщені всередині тексту, а не на початку, або в кінці, або в заголовку
 • Плавно нарощуйте кількість посилань

SEO-посилання: як реагують Яндекс і Google

Особливість посилального просування, про яку не можна не згадати. Різниці між Яндексом і Google в ставленні до покупним посиланнях. Першим боротися з посиланнями почав Google, запустивши алгоритм Пінгвін, який зачепив багато сайтів і не тільки в Рунеті. Особливі проблеми викликав автоматичний вид цього фільтра. На нього не можна було відправити заявку на перегляд або поспілкуватися зі співробітником техпідтримки. Ручний вид цього фільтра був не так невблаганний. Досить було загнати посилання в Disallow Tools, і відправити на перегляд - і трафік повертався. Пізніше і Яндекс ввів свій фільтр, та так що всім мало не здалося. З роботи цих фільтрів можна зробити висновок: у Яндекса межа, яку не можна перетинати істотно нижче. Робимо висновок, якщо ви не потрапили під Минусинськ, то під Пінгвіна точно не потрапите.

У роботі я беру за орієнтир Яндекс і купую посилання в мінімальних обсягах. Як я вже говорив, закупівля посилань для просування сайту в Яндексі часто взагалі не потрібно. У мене є кейси, де в Москві по ВЧ-запитам сайт клієнта закріпився в ТОП-1 повністю без посилань. В цей же час в Google той же сайт може займати більш низькі позиції і бути навіть за межею ТОП-10. Усе дослідження говорять що для Google посилання - це важливий фактор ранжування. Але робити через це 2 різних сайту і просувати їх під різні пошукові системи я не раджу (мені здається це виверт з тих часів коли мета-тег description був фактором ранжирування).

Де купувати посилання


Купівля орендних посилань.
Порада! Для спрощення роботи з майданчиком використовуйте плагін


Купівля «вічних» посилань.


Купівля «вічних» посилань.


Сервіс для перевірки якості довідкових сайтів-донорів. Тобто він допоможе визначити, наскільки добре пошукові системи поставляться до заслання з кожного конкретного сайту.

повторимо висновки

 • Посилання працюють. Використовуйте підхід: «можна, але тільки обережно» і «менше, значить краще»
 • Посилання це не пріоритет. Почніть до кропіткої роботи над семантичним ядром, контентом і технічними помилками на сайті
 • Краще мати різноманітний контрольний профіль
 • Намагайтеся отримувати природні посилання. Це більш трудомістке завдання, але вона окупиться сторицею
 • Якщо немає досвіду, купуйте вічні посилання. Так менше ймовірність припуститься помилки і потрапити під фільтр

Інші статті з циклу «Оптимізація сайту для новачків»:
1. SEO для новачків
2. Технічний SEO-аудит сайту
3. Як зібрати семантичне ядро ​​для сайту
4. контентний аудит
5. Юзабіліті аудиту (не опублікована)
6. Збільшення посилальної маси сайту (ця стаття)
7. Оцінка результатів оптимізації (не опублiкована)

Посилання працюють?
Які ваші докази?
А як Google отновітся до посилань?
Які ваші докази?
А як Google отновітся до посилань?
Як не потрапити під фільтри пошукових систем?
Скільки можна купити посилань?