Magento SEO - перше керівництво SEO для магазинів Magento (2018)

 1. Чи є дружнім Magento SEO?
 2. Magento 1 SEO проти Magento 2 SEO
 3. Дослідження ключових слів та конкурентів
 4. Архітектура Magento SEO
 5. Сторінки продукту
 6. Magento SEO Загальні налаштування
 7. CMS
 8. Унікальний вміст
 9. 404 перенаправлення
 10. Продукти
 11. Magento SEO контрольний список
 12. Розширення Magento SEO
 13. Magento 2 seo розширення mageplaza
 14. Magento Creare SEO
 15. Yoast SEO для Magento
 16. Magento Мірасвіт SEO
 17. Висновок

Це найповніший Magento SEO керівництво в Інтернеті. Ця стаття покаже вам все, що потрібно знати про оптимізацію магазину Magento для пошукових систем.

Ми покажемо вам саме те, що найкраще налаштувати в Magento для SEO, які розширення Magento SEO є на ринку і на що звертати увагу. Так що якщо ви хочете, щоб ранг вище з вашим магазином Magento продовжуйте читати!

Чи є дружнім Magento SEO?

Є дружньо Magento SEO це питання, що ми отримали багато запитали. Для того, щоб відповісти на нього, ми повинні поглянути на те, що SEO дружні саме означає. Для того, щоб ваш магазин містився в пошукових системах, потрібно розглянути три основні аспекти:

 1. На сторінці SEO
 2. Технічні SEO
 3. Зовнішній SEO

Magento - це програмне забезпечення для покупок, тому воно не має безпосереднього впливу на зовнішнє SEO, де він має вплив - технічний SEO і трохи SEO на сторінці. Технічно кажучи, небо - це межа з Magento до тих пір, поки у вас є гідний програміст. Так що Magento є SEO дружній, але ви, ймовірно, доведеться налаштувати речі на технічному сайті, щоб вона працювала для вас.

Ознайомтеся з нашим розділом Технічного SEO, щоб зробити ваш магазин Magento SEO куленепробиваним. Але не нехтуйте на сторінках і зовнішніх SEO частин, це, ймовірно, більш важливі, ніж технічна сторона SEO, тому що структурування вашого магазину навколо правильно вибраних ключових слів і побудова онлайн присутності дуже і дуже важливо для пошукової оптимізації.

Magento 1 SEO проти Magento 2 SEO

Цей посібник охоплюватиме поради з оптимізації Magento, але, як ви вже знаєте, існує нова версія Magento під назвою Magento 2 Цей посібник охоплюватиме поради з оптимізації Magento, але, як ви вже знаєте, існує нова версія Magento під назвою Magento 2. Тому, перш ніж ми почнемо оптимізувати ваш магазин для пошукових систем, корисно знати, в якій версії працює ваш магазин. Ви все ще перебуваєте на старій версії? Тоді деякі з порад не будуть працювати для вас, оскільки цей посібник охоплює Magento 2

Magento 2 отримав безліч прямих функцій SEO коробки, які можуть працювати на вашу користь.

Повний список нових пов'язаних з SEO функцій для Magento 2:

 • Ви можете редагувати файл роботів у зворотному кінці
 • Ви можете точно налаштувати XML-карту сайту для всіх різних типів сторінок
 • Тепер канонічні теги доступні для багаторівневої навігації
 • Тепер канонічні теги доступні для сторінок сторінок
 • Зображення надходять з мітками для SEO
 • Багаті фрагменти безпосередньо інтегровані в Magento 2
 • Шаблон Schema.org вбудований у Magento 2
 • Нарешті доступні функції Analytics, відстеження електронної торгівлі для Google Analytics та відстеження конверсій AdWords.

Дослідження ключових слів та конкурентів

Дослідження є найважливішим кроком при оптимізації вашого магазину Magento. Ключові слова допомагають оптимізувати вміст вашого магазину таким чином, щоб ваш вміст знаходився в пошукових системах. Ключові слова формують архітектуру вашого магазину Magento і безпосередньо впливають на технічну SEO-оптимізацію вашого магазину Magento.

Тож будьте готові до дослідження ключових слів і вкладіть час і зусилля. Тому що, якщо ви виберете неправильне ключове слово, це буде коштувати вам грошей! Наприклад: якщо ви вибираєте ключове слово з занадто великим рівнем конкуренції або ключове слово, яке не перетворює, ви витрачаєте всі ваші зусилля, час і гроші.

Під час оптимізації сторінок продукту, сторінок категорій або звичайних текстових сторінок важливо зберігати релевантність у верхній частині вашого розуму. Ми радимо шукати ключові слова, які мають пристойну кількість томів, але мають низьку конкуренцію в інструменті пошуку ключових слів ReloadSEO.

Зверніть пильну увагу на ключові слова, які мають сильну конкуренцію або ключові слова, які не мають наміру покупців. Ці ключові слова часто не дуже цікаві для оптимізації вашого магазину Magento. Якщо ваше ключове слово занадто широке, ви отримаєте відвідувачів, які не довго залишаються на вашому магазині Magento (високий показник відмов) і з дуже низьким рейтингом переходів, оскільки відвідувачі натискають на результат пошуку, але не знаходять шукає і залишить ваш магазин. З виходом Google RankBrain це матиме безпосередній вплив на ваш рейтинг, оскільки Google може виміряти час, який відвідувач витрачає на ваш магазин Magento. Крім того, якщо ви оптимізуєте свій продукт або категорію для ключового слова з високим рівнем конкуренції, це може зайняти (дуже) довгий час, щоб побачити будь-який рух у пошукових системах.

Наприклад, скажімо, ви продаєте «корм для собак». Не варто намагатися оптимізувати категорію або сторінку продукту для кормів для собак. Це ключове слово є дуже конкурентоспроможним, як ви можете бачити в нашому інструменті дослідження ключових слів:

Маючи майже 91,34% конкуренції, конкурс є дуже жорстким для цього ключового слова. Таким чином, ми повинні копати трохи глибше; Ключові слова, такі як "собака продовольчого зерна безкоштовно" "собака їжа курячі безкоштовно" також шукали, але мають набагато менше конкуренції. Ці ключові слова цікаві для того, щоб спробувати посадити.

Архітектура Magento SEO

Налаштування правильної архітектури в Magento має вирішальне значення для успіху вашого магазину. Але для того, щоб налаштувати архітектуру вашого сайту добре, вам потрібно буде зробити дослідження ключових слів. Якщо ви зробили ваше дослідження ключових слів, ви отримаєте величезний список ключових слів.

Найкраще поділити ключові слова на ключові слова, які мають комерційний намір і ключові слова, які мають інформаційну мету. Чим глибше ви заходите в магазин Magento, тим більше комерційних ключових слів.

Чим глибше ви заходите в магазин Magento, тим більше комерційних ключових слів

Давайте скажемо, що у нас є мережа харчування, і після проведення нашого дослідження ключових слів ми отримали довгий список ключових слів навколо теми "білковий порошок".

Давайте скажемо, що у нас є мережа харчування, і після проведення нашого дослідження ключових слів ми отримали довгий список ключових слів навколо теми білковий порошок

Першим діленням ключових слів у двох стовпцях; комерційні наміри та наміри щодо інформації ми знаємо, які ключові слова націлюватимуться на сторінки категорій і продуктів, а які ключові слова націлюватимуться на сторінки нашого блогу.

[зображення, що показують стовпці з комерційними намірами та інформацією]

Сторінки продукту

Якщо ви продаєте відомі бренди та продукти, ми завжди рекомендуємо оптимізувати сторінки продукту для марки + назви продукту. Таким чином, у цьому прикладі популярним білковим порошком є ​​«Золотий стандартний 100% сироватковий протеїн» виробника «Optimum Nutrition».

Оскільки це популярний продукт, існує хороший обсяг пошуку для цього продукту. Тепер помилка, що більшість людей роблять, коли роблять дослідження ключових слів наступне: вони роблять дослідження ключових слів і бачать, що сам продукт отримує щомісячний обсяг пошуку 5400 слів. Але коли вони дивляться вниз вони бачать, що ключове слово "Optimum Nutrition Whey" отримує 18,100 або "Золотий стандарт Whey" отримує 110,000 пошуків, так що повинно бути краще, якщо ми намагаємося класифікувати ці терміни правильно? Не зовсім!

Ви завжди повинні оптимізувати, маючи на увазі свій намір користувача. Скажімо, я оптимізую свій продукт для «Оптимальної сироватки для харчування». Я поняття не маю, якщо користувач фактично шукає мій продукт або інший продукт від того ж виробника. Так що навіть якщо я називаю номер один для цього ключового слова, я отримаю багато користувачів пошукових систем, які шукають інший білковий порошок від того ж виробника і таким чином не будуть купувати продукт.

Коли це відбувається, багато речей йдуть неправильно: ви, як власник магазину, отримуєте низькі показники конверсій, що викликає розчарування. Користувачі пошукової системи не знаходять того, що їм потрібно, що призводить до розчарування та закриття вашого магазину, щоб здійснити інший пошук у Google. Google помітить, що ці користувачі повертаються з вашого сайту, і завдяки останньому випуску RankBrain, ви втратите кілька позицій у пошукових системах, поки ви більше не будете на сторінці 1.

Оптимізація потрібної сторінки для потрібних ключових слів має вирішальне значення для успіху! Якщо у вас є категорія, яка є

Magento SEO Загальні налаштування

Є деякі налаштування, які можна поліпшити прямо з коробки, як тільки ви встановили Magento 2.

CMS

На сторінці SEO для Magento

Коли ми говоримо про оптимізацію вмісту на сторінці, ми в основному говоримо про:

 • Вміст вашого веб-сайту
 • Мета-описи
 • Мета-назви
 • Назви зображень
 • Зображення Alt-тексти
 • Внутрішні посилання

Оптимізація вмісту важлива, оскільки вона не лише впливає на рейтинг, але й впливає на показник якості AdWords, що може призвести до зменшення витрат на рекламу. Крім того, ще одна велика перевага полягає в тому, що ваші показники переходів збільшаться, оскільки вміст краще написано. Це призводить до вашого сайту досягнення більш високого рейтингу, отримуючи більше відвідувачів і, таким чином, отримувати більш високі показники переходів.

Що потрібно зробити, це дізнатися, що шукає ваша цільова група. Ви можете дізнатися це, виконавши належне дослідження ключових слів. Таким чином, ви знайдете теми, пов'язані з вашою галуззю, на які фактично шукала ваша цільова група. Це дасть вам змогу переконатися, що ваш магазин є видимим для цільової групи. Наприклад, написавши блог про тему, яку шукає ваша цільова група.

Після того, як ви зробили дослідження ключових слів для своїх продуктів, категорій і вмісту, прийшов час почати писати вміст. Це надзвичайно важливо, що ви пишете свій контент як для (потенційних) клієнтів, так і для пошукових систем. Таким чином, ваші клієнти зможуть знайти інформацію, яку вони шукали, а пошукові системи нададуть вашим веб-сторінкам хороший рейтинг, який в кінцевому рахунку принесе більше відвідувачів у ваш магазин!

Основний процес оптимізації вашого вмісту можна розділити на два етапи:

 1. Увійдіть до AdWords і використовуйте інструмент добору ключових слів, щоб знайти ключові слова з цікавим обсягом пошуку і не надто конкуренцією
 2. Оптимізуйте вміст для цього ключового слова

Деякі частини процесу оптимізації для ключових слів можуть бути трохи повторюваними і можуть бути виконані за допомогою технічного розширення Magento. Якщо у вас є 10k продуктів і всі вони потребують мета-опису і мета-назви, ви можете розглянути можливість використання розширення Magento, як "Mageworx SEO Suite". Але правда полягає в тому, що оптимізація елементів на сторінці ваших продуктів гарантує, що сторінки цих продуктів отримають більш високий рейтинг.

Якщо вам потрібно оптимізувати вміст 5.000 або 10.000 продуктів, ми рекомендуємо в цьому випадку використовувати принцип Парето (правило 80/20) і зосередитися на 20% продуктів, які мають найвищий дохід або продають найбільше. Якщо ви оптимізуєте ці продукти досконало, ви побачите значні прибутки за короткий період часу.

Унікальний вміст

Відгуки покупців

Технічні SEO

Технічна оптимізація на сторінці стосується технічних компонентів SEO магазину Magento. Це включає:

404 перенаправлення

Мапи сайтів

301 перенаправлення для старих продуктів

.htaccess

Robots.txt

Magento 2 дозволяє редагувати файл robots.txt прямо з самого Magento. Це є значним поліпшенням у порівнянні з Magento 1, де для цього потрібно було розширення третьої сторони.

Щоб перейти на сторінку конфігурації Robots.txt, перейдіть до Магазини -> Конфігурація -> Каталог -> Дизайн -> Роботи пошукової системи.

txt, перейдіть до Магазини -> Конфігурація -> Каталог -> Дизайн -> Роботи пошукової системи

Більшість цих компонентів опікується самим Magento. Це, як кажуть, є кілька компонентів і налаштувань, де функціональність за замовчуванням Magento не зовсім оптимальна і, в деяких випадках, навіть зовсім погано для вашого магазину.

Саме тут розширення подібні MageWorks SEO Ultimate і CreareSEO зручно. MageWorks SEO Ultimate є одним з кращих розширень на ринку, і CreareSEO є гарним робочим, безкоштовним варіантом, який може бути дуже корисним для компаній з низьким бюджетом. Ви також можете використовувати більш загальні інструменти типу SEM Rush і Moz які допомагають визначити помилки у вашому магазині Magento, такі як непрацюючі посилання та дублікати вмісту.

В даний час 90% доступних SEO-розширень для Magento належать до цієї категорії.

Продукти

Швидкість

Мапи сайтів

Структура URL-адрес у Magento

Оптимізація зображення

Багаті фрагменти

Linkbuilding для вашого магазину Magento

Ці фактори ранжирування можуть відігравати важливу роль, коли мова йде про SEO вашого магазину Magento. На жаль, це зовнішні фактори, які ви мало контролюєте. Деякі приклади зовнішніх факторів є; зворотні посилання, вплив соціальних медіа та блог-гісти.

Зворотні посилання - це гіперпосилання з інших веб-сайтів до вашого магазину. Поради компанії Google щодо цих зворотних посилань - отримати ці посилання на природній основі. Ви також можете спробувати зв'язатися з блогерами та іншими експертами для огляду продуктів або інших видів акцій. Найкращий спосіб створити такий тип мережі - це зробити самостійно. Таким чином, ви можете почати будувати хороші відносини з вплив. Це дозволяє контролювати контакт з впливовими особами, щоб ви могли переконатися, що ваші ідеї будуть правильно реалізовані і що ви зможете судити про їхні ідеї для себе.

На даний момент не існує розширень Magento, які належать до цієї категорії.

Magento SEO контрольний список

Нижче наведено основний контрольний перелік, який ви можете пройти, щоб побачити, чи має ваш магазин Magento всі основні функції, правильно реалізовані в задній частині Magento. Якщо ви хочете, щоб ранг вище і потрапити на більш просунуті SEO такі речі, як; перевірка конкуренції, відстеження ключових слів та оптимізація на сторінці слід перевірити в розділі ReloadSEO. Завдяки нашій безпосередній інтеграції в Magento ми пропонуємо всі необхідні інструменти для ранжування з магазином Magento.

 • Домашня сторінка відформатована з правильною назвою та описом
 • Ви використовуєте канонічні URL?
 • У вас є файл robots.txt?

Розширення Magento SEO

Є багато розширень, які доступні, які можуть бути дуже корисні, коли справа доходить до SEO для вашого магазину Magento. Але, перш ніж ми зможемо встановити, які розширення найкраще підходять для вашого магазину, нам доведеться зробити крок назад, поглянути на деякі з основних принципів і подумати про типи проблем, які розширення вирішать для вашого інтернет-магазину.

Magento 2 seo розширення mageplaza

ReloadSEO для Magento

Потрібно багато роботи для поліпшення вашої позиції в пошукових системах. Наймання SEO експерта для цього для вас може коштувати багато грошей. Тому ми зробили розширення для Magento, яке допоможе вам самостійно оптимізувати свій магазин Magento.

Ми переконані, що ReloadSEO може допомогти, коли ви хочете оптимізувати ваш магазин Magento. Ви можете зробити дослідження ключових слів у нашому розширенні і після того, як ви зробите дослідження ключових слів, ви можете ввести ключове слово для кожної сторінки / колекції / продукту / блогу. Це дасть вам зворотній зв'язок у реальному часі, щоб миттєво дізналися, якщо ваша сторінка повністю оптимізована або що вам доведеться змінити, щоб отримати 100% -овий SEO-показник.

З нашим розширенням ви можете:

 • Пряме дослідження ключових слів в Magento через інтегрований зв'язок з Google API
 • Прямий зворотний зв'язок про вміст, який ви пишете
 • Розширений аналіз контенту, який змушує вас писати краще і ранжуватися вище
 • Легка категорія та оптимізація сторінки продукту
 • Попередній перегляд та оптимізація фрагменту
 • Дивіться безпосередньо, які продукти або категорії потребують оптимізації

Таким чином, ви можете переконатися, що ваш веб-магазин оптимізований. Ми також відслідковуємо зміни, які відбуваються в пошукових системах, так що ваш інтернет-магазин буде повністю оптимізований!

Рекомендуємо придбати два розширення. Одне розширення, яке підтримує технічну оптимізацію на сторінці та розширення ReloadSEO для оптимізації вашого вмісту та підвищення доходу та рейтингу! Наразі ми побачили вражаючі результати для наших клієнтів, оскільки оптимізація вмісту допомагає підвищувати рейтинг в пошукових системах, покращує показник якості AdWords і покращує показники переходів.

Деякі з наших попередніх клієнтів побачили результати в будь-якому місці між 40% доходу та 60% збільшення органічного трафіку після кількох місяців використання ReloadSEO. Ми дуже старанно працюємо над тим, щоб продемонструвати ці випадки на нашому блозі, щоб люди могли дізнатися з їхніх історій успіху.

Magento Creare SEO

Відмінне безкоштовне розширення для Creare. Це розширення обробляє багато технічних проблем, які ви можете мати. Наприклад; Розширення Magento Creare SEO перевіряє наявність файлу robots.txt. Якщо ваша карта сайту в порядку і багато іншого.

Це безкоштовне розширення може допомогти вам, якщо ви тільки починаєте магазин Magento. Розширення не вистачає в областях досліджень, аналізу конкуренції, оптимізації на сторінці та зовнішньої оптимізації. Вона охоплює невелику область технічної оптимізації, тому просунуті власники магазинів Magento можуть мати трохи менше значення з цього розширення.

Yoast SEO для Magento

Розширення Yoast SEO перевіряє елементи сторінки вашого продукту та категорій. Плагін користується популярністю на WordPress, але мав тихий запуск на Magento. Тим не менш, більш ніж 2000 магазинів використовують безкоштовний Yoast SEO для розширення Magento на даний момент. Розширення не вистачає в інших областях, таких як відстеження ключових слів, дослідження ключових слів, дослідження конкуренції, технічна оптимізація.

Magento Мірасвіт SEO

Розширення Magento Mirasvit SEO є ще одним дуже популярним розширенням. Це платне розширення та допоможе вам оптимізувати різні технічні аспекти вашого магазину. Цей плагін знову оптимізує лише технічні частини вашого магазину і не допомагає оптимізувати вміст, зовнішні зворотні посилання або відстежувати ключові слова.

Висновок

Пошукові системи винагороджують те, що найскладніше підробити: унікальний вміст, який додає цінності. Написання цього вмісту займає багато часу, і більшість власників магазинів не докладають великих зусиль для свого вмісту. Це може бути тому, що вони не знають, з чого почати або скільки зусиль докласти до яких продуктів. Уявіть, де ваш магазин буде через 3 роки, якщо ви почнете писати одну оптимізовану статтю щодня відтепер!

Спробуйте розширення ReloadSEO для Magento зараз! Перші 14 днів безкоштовні!

Чи є дружнім Magento SEO?
Чи є дружнім Magento SEO?
Ви все ще перебуваєте на старій версії?
Txt?