Малий бізнес SEO Контрольний список: 10 крок процесу, щоб знайти в Google

  1. Крок 7: Створіть резюме для вашого сайту Розгляньте XML-карту сайту як резюме вашого сайту. Ви не...
  2. Крок 9: Візьміть кілька сильних зв'язків
  3. Крок 10. Отримайте відгуки

Крок 7: Створіть резюме для вашого сайту

Розгляньте XML-карту сайту як резюме вашого сайту. Ви не з'явилися на співбесіду без резюме. Ми відчуваємо те ж саме щодо надання пошуковим системам XML sitemap. Це не є суттєвим, але воно є корисним як засіб спілкування, який зміст є важливим для вас.

Карта сайту XML не є орієнтованою на користувача сторінкою, а, скоріше, вона надає пошуковим системам дорожню карту про те, як сканувати та індексувати ваш сайт. Мета полягає в тому, щоб отримати ваш сайт в rolodex пошукової системи.

XML-мапи сайту виглядають так:

Залежно від того, як ваш веб-сайт був побудований (який CMS ви використовуєте), можливо, у вас вже є XML-карта сайту і просто не знаєте. Пошукові системи, швидше за все, не знають цього. Досліджуйте, як CMS, який ви використовуєте, створює XML-карту сайту і де він знаходиться. Після правильного налаштування подайте його до Пошукової консолі Google і Bing Webmaster Tools. Ось корисний ресурс XML-мапи сайту в WordPress .

Крок 8. Налаштуйте заголовки сторінок і мета описи

Ви коли-небудь бачили, як у результатах пошуку відображається заголовок сторінки "Home"? Це не буває часто, але коли це відбувається, це не дуже корисно, чи не так?

Ось чому це найкраща практика SEO для створення описових назв сторінок і метаописів. Налаштування їх дозволяє чітко повідомляти пошуковим системам і користувачам, що таке сторінка, і чому вона є цінною.

Ось приклад:

Коли задумливо створені заголовки сторінок і метаописи генерують більше кліків, вони покращують важливий фактор рейтингу Google: рейтинг кліків. Під час ранжування сторінки Google також враховує, наскільки добре написано назву сторінки та які ключові слова він містить.

Само собою зрозуміло, що назви сторінок і метаописання є найважливішими компонентами якісної оптимізації на сторінці.

Поверніться до свого дослідження ключових слів на кроці 4 і почніть розробку назв сторінок і метаописів у таблиці.

Ось як ми хотіли б викласти стовпці в назві сторінок і електронних таблицях метаописів.

Ось як ми хотіли б викласти стовпці в назві сторінок і електронних таблицях метаописів

Після створення назв сторінок і метаописів для кожної сторінки на вашому веб-сайті, яку ви хочете побачити в результатах пошуку, застосуйте їх до цих сторінок. Це надто спрощує речі зовсім небагато.

Написання назв сторінок і метаописів - це мистецтво і наука. На Pathfinder SEO, ми йдемо через наш процес для завершення цього кроку, а потім ми прийдемо як ваш керівництво, переглядаючи вашу роботу для вас.

Є й інші корисні ресурси:

Крок 9: Візьміть кілька сильних зв'язків

Створення посилань - це процес отримання посилань з інших веб-сайтів, які вказують на ваш сайт. Ці посилання дозволяють людям плавно переміщатися в Інтернеті, переходячи від одного веб-сайту до іншого за допомогою простого кліка.

Алгоритми пошукової системи обчислюють позицію вашого сайту в результатах пошуку частково, переглядаючи якість вашого веб-сайту. Вони також впливають на присутність Вашого бізнесу на інших веб-сайтах, оцінюючи кількість і якість посилань, що вказують на Ваш веб-сайт.

Оскільки посилання передають повноваження, вони надають пошуковим системам додаткові показники для порівняння веб-сторінок. У найпростіших термінах, посилання діють як голоси впевненості від одного веб-сайту до іншого. Чим вищий рівень довіри та повноважень веб-сайту, що надає посилання, тим вище значення посилання для отримувача.

Поради щодо створення посилань для малих підприємств:

  • Не купуйте посилання. Це проти рекомендацій пошукових систем.
  • Зосередьтеся на якості над кількістю. Одна хороша зв'язок переважає тисячу поганих. Подумайте про побудову посилань у контексті сусідства. Ви не хочете, щоб ваш веб-сайт гуляв у поганому сусідстві. Це означає, що ви не хочете отримувати посилання зі спаму або нерелевантних веб-сайтів, які повертаються до вашого веб-сайту.
  • Іноді ви невідомо підбираєте чудові посилання. Найчастіше потрібно трохи зусиль. Як правило, це зусилля є таким же простим, як запитання.

На цьому кроці розпочніть просту процедуру. Переконайтеся, що у вашому бізнесі є список на веб-сайті місцевої торгової палати, і що в списку є посилання на ваш веб-сайт. Потім створіть мозковий штурм іншим веб-сайтам, які ви зможете отримати за посиланнями з дороги.

Крок 10. Отримайте відгуки

Ви створили перелік Карт Google на етапі 2. Давайте повернемося до нього. У списку містяться підтверджені відомості про вашу компанію. Ця інформація була надана Вами, бізнесом. Тепер Google і потенційні клієнти хочуть почути від ваших клієнтів. Скільки зірок вони нададуть ваш продукт або послугу? Будь-які коментарі? Зворотній зв'язок у вигляді оглядів дає довіру до вашого бізнесу.

Так само, як і створення посилань, у вас, можливо, вже є відгуки в Картах Google. Але ми хочемо зробити це на крок далі. Запитайте клієнтів про відгуки.

Поради щодо отримання відгуків у Картах Google:

  • Не намагайтеся отримати 10 відгуків за один день. Замість цього розносите свої запити клієнтам з плином часу.
  • Запитайте правильного клієнта, щоб ви отримали позитивний відгук.
  • Запитайте в потрібний час. Якщо ви є водопровідником, і ви отримуєте хорошу електронну пошту від клієнта, дякуючи вам за вашу послугу, то поверніть його навколо «Спасибі. Чи не могли б ви повторити це почуття в моєму списку Карт Google? "
  • Слухайте, що кажуть клієнти. Як власник бізнесу, не забудьте відповісти на негативні відгуки. Ви можете зробити це безпосередньо в Google My Business.

Там він є, 10 кроків вашого малого бізнесу може слідувати, щоб встати і працювати з SEO і почати отримувати знайти в результатах пошуку.

Pathfinder SEO містить більш детальний контрольний список з тим, що, чому і як завершити кожен крок нашого процесу. Кроки включають відеоуроки та документацію. І найкраща частина, ми приїжджаємо поруч як ваш гід. Ви будете мати присвячений SEO тренер зустрічатися з щомісяцями для перегляду питань, результатів та обговорення наступних кроків. Ми називаємо наше рішення «керованим SEO». Перевір.

Це не буває часто, але коли це відбувається, це не дуже корисно, чи не так?
Скільки зірок вони нададуть ваш продукт або послугу?
Будь-які коментарі?
Чи не могли б ви повторити це почуття в моєму списку Карт Google?