Мінімізуємо витрати на просування сайту

Пошукове просування сайту - ефективний і доступний кожному рекламний інструмент. З його допомогою ви не тільки підвищуєте відвідуваність свого сайту, але і збільшуєте продажу. У наших статтях ми вже розповідали, як працює SEO , А також про те, яким способом краще просунути свій сайт . Сьогодні ви дізнаєтеся, як правильно працювати з запитами для отримання максимального прибутку з вашого ресурсу і зменшення витрат на просування.

як правильно працювати з запитами для отримання максимального прибутку з вашого ресурсу і зменшення витрат на просування

Так як же можна економити на SEO і при цьому скорочувати витрати?

Вартість просування залежить від кількості і якості запитів, за якими сайт знаходиться в ТОПі. Запит - це ключове слово або фраза, яке користувач вводить в пошукову систему. Наприклад, «купити путівку»:

90% користувачів переходять на сайти, які знаходяться на трьох верхніх рядках видачі пошукової системи. Такі ресурси отримують багато відвідувачів, а отже, і продажів.

Правильний вибір просуваються запитів - це гарантія ефективного просування і зниження витрат.

Наприклад, за даними сервісу wordstat.yandex.ru, запит «путівка Єгипет» за минулий місяць показувався 45678 раз.

Такі запити називають високочастотними . Якщо сайт знаходиться в ТОПі за подібним запитом, на нього перейде велике число користувачів. Чим більше відвідувачів у вашого сайту, тим більше у нього продажів.

Для більш цільового просування ви можете використовувати низькочастотні запити. Вони працюють на групу споживачів, які вже визначилися з вибором і шукають, хто їм може запропонувати цікавий для їх товар або послугу.

Так запит «тури в Єгипет з москви» в минулому місяці шукали 1 638 осіб.

Це значно менше, ніж аудиторія, яка шукає високочастотні запити. Однак клієнти, які перейшли по ним, з більшою часткою ймовірності залишать на вашому сайті заявку і стануть вашими клієнтами.

Грамотне співвідношення високочастотних, середньочастотних і низькочастотних запитів дасть вашому сайту високу відвідуваність і дозволить скоротити продажу.

Сервіс автоматизованого просування сайтів ROOKEE підбере оптимальну стратегію просування саме вашого сайту, включивши в неї всі типи запитів. Також сервіс розрахує і місячну вартість розкрутки ресурсу.

Зроби правильний вибір - почни просування сайту в ROOKEE вже сьогодні!

Rookee - сервіс компанії Ingate Development.
Ключові компетенції компанії лежать в області інтернет-технологій.
Напрямок роботи компанії - розробка масових сервісів для роботи в інтернеті.
Продукти Ingate Development: сервіси Rookee (Автоматичне просування сайту), Rooletka (Автоматичний аудит сайту) і Babkee (Система моніторингу згадок в соціальних медіа).
Сервісами Ingate Development користуються понад 80 тис. Клієнтів.
Енциклопедія пошукового просування Ingate - безкоштовна книга, в якій є вся інформація про SEO.

Так як же можна економити на SEO і при цьому скорочувати витрати?