Монітор зворотні посилання

 1. Як показано на 100 000 користувачів зросли свій бізнес з посиланнями Monitor Backlinks з 2012 року...
 2. Відстежуйте свій бренд і створюйте зв'язки з впливами
 3. Відновлення цінних втрачених посилань
 4. Відстеження рейтингу ключових слів з часом (включено локальний пакет)
 5. Реверсивні інженерні ключові слова та стратегії зворотного зв'язку
 6. Боріться з негативним SEO шляхом ефективного відмови від поганих посилань
 7. Спростити - керувати всіма вашими даними зворотного зв'язку в одному місці
 8. Легка панель інструментів з великими даними
 9. Автоматичний моніторинг Ваших та зворотних посилань Ваших конкурентів
 10. Відстежуйте рейтинги ключових слів для Вас і Ваших конкурентів
 11. Розміщення шаблонів зворотного зв'язку з корисними, налаштованими звітами
 12. Найефективніший і простий у використанні інструмент Disavow
 13. Економте час з корисними звітами та сповіщеннями електронної пошти

Як показано на

100 000 користувачів зросли свій бізнес з посиланнями Monitor Backlinks з 2012 року

Монітор зворотні посилання допоможе вам

 1. Створюйте чудові посилання

  Зростання трафіку на ваш сайт залежить від створення чудових посилань. Знайте відповідні, високоякісні сайти, з якими можна звертатися для розширення та створення посилань.

 2. Відстежуйте свій бренд і створюйте зв'язки з впливами

  Будьте в курсі, коли з'являються нові посилання, які вказують на ваш сайт. Дізнайтеся, що відбувається з вашим брендом, і звертайтеся до них, щоб розвивати відносини з високими авторитетними сайтами.

 3. Відновлення цінних втрачених посилань

  Ви працюєте так важко, щоб отримати посилання з оголошеннями та публікаціями гостей. Що робити, якщо один з цих сайтів видаляє ваше посилання? Монітор зворотні посилання дозволить вам знати, миттєво.

 4. Відстеження рейтингу ключових слів з часом (включено локальний пакет)

  Дізнайтеся, як ви оцінюєте на Google цінні ключові слова. Перегляньте зміни з часом і як вони впливають на ваші зміни у зворотній лінії.

 5. Реверсивні інженерні ключові слова та стратегії зворотного зв'язку

  Дивіться ваші конкуренти ключові слова і зворотні посилання і використовувати його для реконструкції своїх стратегій.

 6. Боріться з негативним SEO шляхом ефективного відмови від поганих посилань

  Негативне SEO (конкуренти, що атакують SEO вашого сайту, посилаючи спам-линки) є реальним. Захищайте від цього швидко і ефективно за допомогою нашого інструменту дезавуації.

 7. Спростити - керувати всіма вашими даними зворотного зв'язку в одному місці

  Вийдіть із таблиць і спростіть робочий процес. Ви можете імпортувати з усіх основних джерел, таких як Moz, Ahrefs, Majestic і Google Webmaster Tools.

Розширте трафік зараз

Легка панель інструментів з великими даними

Зрозумійте свій прогрес у SEO за секунди. Отримати трафік, зворотні зміни та ключові слова в одному місці. Швидко отримуйте важливі відомості про свої кампанії SEO.

Для аналізу SEO ми використовуємо кілька додатків; багато хто з них стверджують, що вони надають «повне рішення», але, оскільки у нас є різні відділи, побудова посилань здійснюється лише одним відділом - нам потрібна дуже проста веб-додаток.

Монітор зворотні посилання є великим веб-додаток, що дає нам простий спосіб контролювати, що наші посилання не вниз, nofollow і т.д.

Автоматичний моніторинг Ваших та зворотних посилань Ваших конкурентів

Знати ваші зворотні посилання та їхній статус весь час, автоматично. Насолоджуйтесь метриками з кращих джерел даних (наприклад, Majestic і Moz), зручно піднесених до вас в одному місці. Ефективно керуйте ними корисними тегами, фільтрами, нотами та імпортом / експортом.

Ми використовували Raven Tools, але не дуже задоволені їхньою службою моніторингу зв'язків, оскільки ми відчували, що їй не вистачає багатьох функцій, які нам потрібні. Монітори зворотного зв'язку відразу вразили нас не тільки, як легко було використовувати, але і з кількістю посилань метрик він нам.

Відстежуйте рейтинги ключових слів для Вас і Ваших конкурентів

Перегляньте історію рейтингу та загальні тенденції. Керуйте ключовими словами тегами та фільтрами. Отримати дані про місцевий пакет, обсяг трафіку, конкуренцію та ЦЗК. Роблячи місцеві SEO? Ранжування місцевих пакетів включено.

Мені дуже подобаються привабливі візуальні ефекти та оптимізований UX, що дозволяє швидко та легко переглядати відповідні показники. Легкий спосіб ідентифікувати спам-сигнали - це ще один найважливіший момент для мене.

Почніть безкоштовну пробну версію

Розміщення шаблонів зворотного зв'язку з корисними, налаштованими звітами

Визначте гарні та погані моделі через ваші зворотні посилання з нашими звітами. Застосовуйте комплексні фільтри для аналізу лише підмножини ваших зворотних посилань. Ось ті звіти, які ми пропонуємо.

Найкраща частина зворотних посилань для моніторів - це його зручність і користувальницький інтерфейс, який дає вам всі важливі дані в чистоті і без будь-яких перешкод. І ще одна велика річ є можливість google disawow URL-адреси. :)

Найефективніший і простий у використанні інструмент Disavow

Якщо ви боретеся з негативним SEO, це справжній slog. Негативні посилання продовжують надходити, і вам потрібен швидкий, ефективний спосіб виявлення поганих зв'язків і відмову від них. Монітор зворотні дозволяє фільтрувати погані легко, і швидко генерувати список відхилення для подання в Google.

Простий у використанні інтерфейс. Відмінна оборона від компаній, які грають брудні з негативним SEO.

Почніть безкоштовну пробну версію

Економте час з корисними звітами та сповіщеннями електронної пошти

Наші звіти розроблені таким чином, що ви можете відстежувати всі важливі події, навіть не входячи в систему. Ось приклад корисної інформації, що міститься в наших щоденних і щотижневих звітах.

Це феноменально. Величезне спасибі за допомогу у виправленні поганих сторінок на моєму сайті з попередженням про погані сторінки 4xx. Це сторінки з посиланням на соки. І сьогодні вам потрібно якомога більше хорошого зв'язку сік, щоб добре оцінити на Google.

Почніть безкоштовну пробну версію

Що робити, якщо один з цих сайтів видаляє ваше посилання?
Роблячи місцеві SEO?