Найпопулярніші плагіни WordPress в 2014 році

 1. 1. Akismet (25 653 482 завантажень)
 2. 2. WordPress SEO by Yoast (14 232 550 завантажень)
 3. 4. Google XML Sitemaps (15 736 464 завантажень)
 4. 5. Jetpack by WordPress.com (13 029 996 завантажень)
 5. 6. Wordfence Security (3 930 420 завантажень)
 6. 7. Google Analytics by Yoast (6 863 451 завантажень)
 7. 8. NextGEN Галерея (11 305 580 завантажень)
 8. 9. WooCommerce - електронна комерція вищого класу
 9. 10. WordPress Importer (8 866 300 завантажень)
 10. 11. All in One SEO Pack (20 600 499 завантажень)
 11. 12. BackWPup Free - Створення резервних копій (1 526 281 разів завантажень)

Найпопулярніші плагіни WordPress ви можете побачити на сайті WordPress.org в розділі плагіни в правій колонці. Кожен з них, безумовно, гідний уваги, але, в той же час, майже у кожного з них є не менше гідні конкуренти.

Список, наведений у цій статті, далеко не абсолютний і побудований, скоріше, на підставі особистого досвіду. Потрібно розуміти, що перебування плагіна серед найбільш популярних далеко не завжди означає, що він найкраще підійде для вашого проекту.

Всі наведені в списку розширення, крім WordPress Importer, мають рейтингом 4-5 зірок, що говорить про їхню якість.

1. Akismet (25 653 482 завантажень)

Akismet (25 653 482 завантажень)

Akismet є елементом установчого пакета WP, саме тому і знаходиться в ТОП-12. Являє собою анти-спам платформу підвищеної ефективності, легко інтегруються в Вордпресс. Сприяє боротьбі зі спамом, в першу чергу, в коментарях.

Веденням плагіна протягом 10 років займається команда Automattic. Тому Akismet незамінний для тих, кому необхідно анти-спам рішення високої якості.

Сторінка плагіна - https://wordpress.org/plugins/akismet/

2. WordPress SEO by Yoast (14 232 550 завантажень)

WordPress SEO by Yoast (14 232 550 завантажень)

Найбільш популярний SEO-плагін для WP. Дуже зручний інструмент, що допомагає в оптимізації контенту на сайті. Розширення має безліч налаштувань.

Даний плагін, незважаючи на наявність багатьох інших чудових SEO-рішень, рекомендується ще і як пов'язаний з групою Yoast, заслужених і шанованих членів спільноти Вордпресс. Існують розширення Yoast для різних сфер SEO (News SEO, Video SEO, Local SEO WooCommerce SEO, а також WordPress SEO Premium).

Сторінка плагіна - https://wordpress.org/plugins/wordpress-seo/

org/plugins/wordpress-seo/

Збір даних потрібен кожному сайту, але для цього потрібні певні інструменти. Неважливо, чи будуть це питання загального плану, клієнтські дані, або зворотний зв'язок. Contact Form 7 являє собою цілком надійний плагін для створення і додавання форм, зберігання і відображення даних. Детальніше про встановлення контактної форми читайте в статті .

Існує кілька плагінів, які працюють з Contact Form 7. Вони служать для додавання додаткових функцій: експорт CSV, капча, інтеграція списків для розсилки.

Навіть наворочені комерційні альтернативи з drag and drop інтерфейсом і серйозним функціоналом, часом не можуть зрівнятися з Contact Form 7, який ідеальний для простих форм.

Сторінка плагіна - https://wordpress.org/plugins/contact-form-7/

4. Google XML Sitemaps (15 736 464 завантажень)

Google XML Sitemaps (15 736 464 завантажень)

Даний плагін покликаний надавати допомогу пошуковим системам в процесі сканування сайту. Ви можете вказувати за своїм бажанням контент для індексації, ігнорування, пріоритети індексування і частоту відвідування пошуковими системами.

Також це найпростіший спосіб генерації XML Sitemaps, хоча в WordPress SEO by Yoast дана функція вже є. (Детальніше про установці плагіна Google XML Sitemaps .)

Сторінка плагіна - https://wordpress.org/plugins/google-sitemap-generator/

5. Jetpack by WordPress.com (13 029 996 завантажень)

com (13 029 996 завантажень)

Jetpack надає всі переваги WordPress.com вашому сайту, как-будто він розміщений на хостингу WordPress.org. Різноманітність функцій, таких як: Контактні форми, нескінченна прокрутка, соціальні кнопки, CDN, статистика, підтримка Markdown, не піддається перерахуванню.

Сторінка плагіна - https://wordpress.org/plugins/jetpack/

6. Wordfence Security (3 930 420 завантажень)

Wordfence Security (3 930 420 завантажень)

Wordfence - надзвичайно популярний плагін безпеки з великим набором функцій: захист, сканування файлового ядра, вмісту неблагонадійних адрес, пошук шкідливих програм і бекдор, обмеження для сканерів і ботів, блокування атак методом підбору.

Сайт з інтенсивним трафіком вимагає деякої настройки Wordfence. Але досить легко знайти фахівця, здатного допомогти в цій справі. Крім цього існує опція преміум з підтримкою від Wordfence.

Безпекою не можна нехтувати ні в якому разі, тому найкраще ознайомитися з альтернативними варіантами і знайти час для прочитання офіційної документації з безпеки WordPress .

Сторінка плагіна - https://wordpress.org/plugins/wordfence/

7. Google Analytics by Yoast (6 863 451 завантажень)

Google Analytics by Yoast (6 863 451 завантажень)

Додавання коду від Google Analytics можна зробити безліччю способів і не застосовуючи плагін, але для тих, хто вирішив не змінювати шаблони, даний спосіб найшвидший і простий.

За допомогою розширення стають доступні додаткові можливості: відстеження вихідних посилань, кількість завантажень, виданих помилок 404 і т.д.

Сторінка плагіна - https://wordpress.org/plugins/google-analytics-for-wordpress/

8. NextGEN Галерея (11 305 580 завантажень)

NextGEN Галерея (11 305 580 завантажень)

Число завантажень дозволяє абсолютно впевнено говорити про те, що NextGEN - найпопулярніший плагін для створення галерей зображень. Серед пропонованих функцій: управління відразу декількома галереями, відображення у вигляді слайд-шоу, висновок мініатюр, а також додаткові опції: управління розміром, переходи.

Версія NextGen, що випускається зараз, носить назву «NextCellent».

сторінка плагіна

9. WooCommerce - електронна комерція вищого класу

WooCommerce - електронна комерція вищого класу

В даний час WooCommerce по праву можна назвати королем електронної комерції від WP. Мова йде про простий, але потужної платформи електронної комерції з широким діапазоном вбудованих і додаються можливостей.

Для WooCommerce існують додаткові розширення (плагіни), що дає більше можливостей у порівнянні з базовим пакетом. Наприклад, це можуть бути доповнення, пов'язані з розрахунком ціни доставки.

сторінка плагіна

10. WordPress Importer (8 866 300 завантажень)

WordPress Importer (8 866 300 завантажень)

Якщо Вам доводиться імпортувати контент з інших платформ, застарілих версій Вордпресс і т.д., без спеціального плагіна важко обійтися. WordPress Importer імпортує записи, теги, сторінки, категорії та інші поля.

WP має вбудованою функцією експорту ( «Інструменти» → «Експорт»). Для того щоб імпортувати контент, буде потрібно установка WordPress Importer.

сторінка плагіна

11. All in One SEO Pack (20 600 499 завантажень)

All in One SEO Pack (20 600 499 завантажень)

Зрозуміло, певні відмінності між All in One SEO Pack і WordPress SEO by Yoast існують, але вони слабо помітні користувачам середнього рівня.

сторінка плагіна

12. BackWPup Free - Створення резервних копій (1 526 281 разів завантажень)

BackWPup Free - Створення резервних копій (1 526 281 разів завантажень)

Резервним копіюванням даних сайту (файлів і бази даних) не слід нехтувати. Немає нічого дивного в присутності плагіна для резервного копіювання в ТОП-12.

BackWPup Free є безкоштовним плагіном, але є версія «Pro» (BackWPup PRO), що пропонує додаткові функції за плату.

сторінка плагіна