Написання статті для SEO

 1. Якість написання статті SEO
 2. SEO статті написання послуг
 3. Процес написання статті SEO
 4. Написання статті 1 Крок 1: Визначення цілі
 5. Написання статті Крок 2: Визначення тем і ключових слів
 6. Написання статті Крок 3: Проект статті

Багато компаній зрозуміли, що якісні статті посилюють свої SEO у багатьох відношеннях:

 • Статті на сайті встановлюють лідерство думки
 • Ці статті надають відвідувачам вашого сайту якісний вміст
 • Добре написані статті мають високий рейтинг в пошукових системах, приносячи на сайт нових відвідувачів
 • Статті також можна синдикувати на сайтах статей, допомагаючи отримати посилання на ваш сайт

Не дивно, що написання статті SEO є швидко зростаючою галуззю. Збільшення кількості компаній додає статті для покращення своїх сайтів. Послуги з написання статей SEO ростуть по всьому світу. Деякі статті SEO письмовій послуги дуже дешево, а інші здаються надзвичайно дорогими. Отже, як ви вирішуєте, які послуги є надійними і які зашкодять SEO вашого сайту, а не підвищувати його?

Якість написання статті SEO

Стаття для SEO не тільки про ключові слова та посилання. Мова йде про надання вашим читачам контенту, який їм сподобається, зверніться до нього і повернетеся. Мова йде про якість, а не тільки про слова та ключові слова. Якщо ваші статті мають високу якість, вони будуть сподобатися читачам. Багато хто з цих читачів можуть пересилати статті, додавати до них закладки, подібні до них і ділитися ними через свої соціальні мережі. У свою чергу, це створює якісні та відповідні посилання на ваш сайт. Навіть коли синдиковані, високоякісні статті публікуються на сайтах статей більше, ніж просто будь-який вміст. Якісні статті, звичайно, краще читаються і, ймовірно, посилають відвідувачів на ваш веб-сайт. Коли люди читають високоякісні синдиковані статті, шанси натиснути на посилання значно вищі, якщо стаття добре написана і має високу якість.

Більшість SEO статті написання постачальників послуг, як правило, компроміс якості для обсягу. Багато "спинових" статей, що створюють безглузді коливання, що додають кількість статей, але їхня якість значно зменшується.

Висока якість статті SEO включає в себе дослідження, розуміння, навички письма високого порядку та якісного представлення інформації. Все це вимагає часу і вимагає дорогого таланту. Запитайте себе, чи здається вірогідним, що постачальник послуг зможе розгорнути якісних письменників і дослідників за ціною, яку вони цитують. Якщо ні, то чи не ризикуєте ви з метою знизити витрати?

SEO статті написання послуг

У VTech SEO ми цінуємо якість над кількістю. У нас є власна команда високоякісних письменників, які пройшли навчання у сфері SEO. Це означає, що якість написання не порушена в інтересах SEO. Якщо ви хочете додати статті на ваш сайт, або шукаєте послуги з написання статей для синдикації контенту, наші письменники зможуть доставити якісний контент, який не тільки покращить ваш SEO, але й ваш імідж бренду. Хоча це не так дешево, як деякі з послуг з написання статті доступні в Інтернеті, ми вважаємо, що клієнти, зацікавлені в якості в порівнянні з цінами, оцінять цінність, яку вони отримують від наших послуг написання статті.

Процес написання статті SEO

Ми в змозі виробляти високоякісні статті послідовно через тестування та встановлення процесу написання статті. Плата, яку ми стягуємо за нашу послугу написання статей, не тільки на той час, коли письменник витрачає на виготовлення статей, а й на наступний структурований процес, який є строгим і гнучким. Загалом, процес написання статті поділяється на:

Написання статті 1 Крок 1: Визначення цілі

Короткий опис якості - це перший крок у забезпеченні якості продукції. Важливою частиною цього опису є визначення мети та мети.

 • Статті, написані для вашого сайту, можуть потребувати більш високої щільності та частоти ключових слів, щоб добре оцінюватися в результатах пошуку.
 • Статті, написані для синдикації повинні мати більш низьку щільність ключових слів, які будуть проходити редакційні рекомендації більшості сайтів статті. Ці статті також не повинні пов'язувати спам з сайтом, а посилання, вставлені в статті, повинні бути ретельно сплановані
 • Хто читає вашу статтю буде визначати мову. Статті, повні жаргону, можуть не розумітися загальною аудиторією. Спрощена мова може здатися легковажною та занадто спрощеною для технічної та нішевої аудиторії.

Написання статті Крок 2: Визначення тем і ключових слів

Про що ви повинні писати? Більшість клієнтів надають неоціненну інформацію про тематику статей, які будуть оцінені їх аудиторіями. Мова не про те, що ви хочете сказати. Мова йде про те, що ваша аудиторія зацікавлена ​​в читанні. Ми працюємо з нашими клієнтами у створенні тем, навколо яких можна писати статті. Після того, як ми маємо список тем, ми вибираємо найбільш релевантні ключові слова, для яких потрібно оптимізувати кожну статтю. Це розглядається та доопрацьовується з клієнтами

Написання статті Крок 3: Проект статті

Наступним кроком є ​​розробка статті. Якщо стаття призначена для вашого веб-сайту, цей крок також включає оптимізацію статті через теги та заголовки опису та заголовків (H1-H6). Якщо стаття написана для синдикації, то цей крок включає в себе значущі посилання для забезпечення відповідного ключового слова на відповідну цільову сторінку на вашому веб-сайті. Цей крок також передбачає створення біографій автора, що супроводжуватиме статтю на сайтах статті.

Зв'яжіться з нами обговорити ваші вимоги до написання статті.

Отже, як ви вирішуєте, які послуги є надійними і які зашкодять SEO вашого сайту, а не підвищувати його?
Якщо ні, то чи не ризикуєте ви з метою знизити витрати?