Онлайн навчання програмуванню і SEO: Java і PHP

 1. Як проходить процес навчання
 2. Де можна навчитися програмуванню
 3. Чому варто отримати спеціальність програміста?

Система онлайн навчання вже не нова. Практично будь-яку дисципліну сьогодні можна вивчити дистанційно. Велика перевага у такого виду навчання в тому, що потенційний студент може проживати в будь-якій точці земної кулі, в видаленні від культурних і наукових центрів. Для отримання такої освіти досить мати комп'ютер та інтернет. Крім того, більшість ресурсів, що пропонують таку освіту, як правило, не вимагає оплати за навчання.

Як проходить процес навчання Система онлайн навчання вже не нова

Привабливою стороною онлайн навчання є можливість вибору прийнятного темпу освоєння матеріалу, зручний режим занять і широкий вибір ресурсів, що пропонують послуги дистанційного навчання програмуванню. Як правило, ці ресурси пропонують своїм студентам пробні уроки, щоб кандидати могли визначитися з рівнем своїх знань і навичок.

В рамках онлайн навчання програмуванню студенту буде запропоновано такі форми освоєння матеріалу:

 • Цикл онлайнових лекцій або відеоуроків;
 • Навчальні посібники для самостійного освоєння;
 • Онлайн семінари або вебінари;
 • Навчальні завдання з програмування для виконання;
 • Підсумкові іспити.

Після закінчення передбаченого навчального курсу студенту, який впорався з поставленим перед ним завданням, видається сертифікат про закінчення курсів. Втім, тут варто зауважити, що отримання подібного сертифіката не повинно бути основною метою, оскільки майбутнього роботодавця доведеться демонструвати свої навички, знання і вміння, а не отриману «корочку». Важливо знати, що багато курси, які пропонують онлайн навчання програмуванню, пропонують також і подальше працевлаштування в IT-компаніях.

Де можна навчитися програмуванню

Тепер розглянемо кілька варіантів онлайн навчання програмуванню:

 • Нетологія. Цей навчальний ресурс надає можливість в зручному для себе режимі освоїти повні курси за обраним напрямом. Серед напрямків присутні такі:
 1. онлайн навчання java;
 2. php навчання онлайн;
 3. seo навчання онлайн та інші.

Якщо у майбутнього студента недостатньо знань, є можливість пройти спочатку нижчу ступінь. Крім того, після успішного закінчення курсів, випускнику пропонується стажування в команді на реальних проектах;

 • JavaRush. Дуже барвистий і цікавий сайт, що пропонує навчання в ігровій формі. З його допомогою можна здійснити онлайн навчання java в процесі гри! Ну скажіть, хіба це не мрія кожного? Перед студентом за час навчання буде поставлено більше тисячі практичних завдань з програмування, які він буде мати можливість вирішити;>
 • Fastcodesystem. Цей сайт створений для новачків, що пропонує безкоштовний курс навчання програмуванню «з нуля» за спеціально розробленою авторською методикою. Автори методики припускають, що отримані знання простимулюють колишнього новачка до подальшого штурму вершин програмування, щоб в подальшому досягти більш серйозних результатів;
 • Proglive. Дуже корисний сайт, що пропонує навчання початківцям «айтішникам» по найбільш рейтинговим напрямками програмування - PHP, JavaSkript, iOS, Android і іншим. Крім того, за допомогою цього ресурсу можна отримати спеціальність системного адміністратора, фахівця комп'ютерної верстки, девелопера і т. Д;
 • Всеросійська Школа Програмування. Дуже корисний ресурс, що пропонує освіту в області веб-програмування. Навчання проводиться за допомогою інтенсивного курсу в 2 місяці. Заняття проводять кваліфіковані викладачі МДУ ім. М. В. Ломоносова. Отримавши цю спеціальність, ви купуєте можливість гідного заробітку, перебуваючи при цьому практично в будь-якій точці земної кулі. Навчальна програма ознайомить вас з матеріалом, який допоможе створювати нові сайти з нуля. Серед недоліків сайту, мабуть, можна вказати той факт, що він не є безкоштовним.

Чому варто отримати спеціальність програміста?

Професія фахівця в галузі інформаційних технологій на сьогоднішній день все більше набирає популярність. Якщо ви поцікавитеся, то побачите, що рівень оплати «айтішників» займає верхні рядки в інформації рекрутингових агентств. Більш того, досвідчені IT-фахівці - бажані гості в розвинених західних країнах. Якщо у вас маленька зарплата і нецікава робота, випробуйте можливість пройти онлайн навчання програмуванню, і круто розгорніть своє життя на 180 градусів!

Не потрібно бути пророком, щоб передбачити, що і в найближчому майбутньому попит на IT-фахівців буде продовжувати свій неухильне зростання, так що роботи на вашу частку вистачить. Безсумнівною перевагою в роботі «айтішника» можна вважати зручний, а часом і вільний графік, а то і віддалене виконання поставлених перед ним завдань.

Ну скажіть, хіба це не мрія кожного?
Чому варто отримати спеціальність програміста?