Оптимізація магазину Chrome

 1. Створіть щось, що вже не існує в магазині
 2. Чому ключові слова мають велике значення
 3. Використовуйте електронну адресу, яка вже підтверджена в Інструментах Google для веб-майстрів
 4. Програми отримують більше завантажень, ніж розширення
 5. Вам потрібні художні роботи
 6. "Детальний опис" є фактором рейтингу
 7. Покладіть видатну кнопку "Rate it" на вашому розширенні або інструменті
 8. Закрита бета-тестування покращить ваш SEO
 9. Увімкніть кнопку зворотного зв'язку
 10. Запустіть старт за допомогою кампанії
 11. Розгляньте кілька мов
 12. Успіх - не миттєвий

Протягом останніх кількох тижнів, ми допомагаємо з запуском Majestic SEO нове розширення Chrome . Минуло кілька тижнів, але зараз здається, що розширення є досить помітним у магазині Chrome. Коли я розмовляю, вона є трендовою вершиною свого класу в категорії "Розширення пошукових інструментів" і займає місце для більшості пошукових фраз, які я тестував:

нове розширення Chrome

У цій публікації ви знайдете деякі відомості, які ми дізналися під час цього процесу - контрольний список про те, як зробити програми та розширення Chrome на кращий початок.

Якщо ви не хочете брати на себе ризик зробити це самостійно, розглянути можливість отримання надійного SEO компанії переглянути оптимізацію магазину Google Chrome. Насправді, є навіть велика перевага, що дозволяє їм налаштувати сам магазин перед оптимізацією, оскільки оптимізація розпочалася до того, як розширення було навіть завершено. Звичайно, я рекомендую вам поговорити з Receptional, якщо ви хочете, щоб цей процес правильно керувався.

Створіть щось, що вже не існує в магазині

Це, безумовно, найкраща порада, яку я можу почати з створення вмісту для магазину Chrome. Наприклад, якщо ви збираєтеся створити іншу програму для обміну файлами по каталогах, це звучить як хороший план, поки не зрозумієте, що всі Google Drive, Dropbox, Box і Skydrive перераховані на найпопулярніших додатках для продуктивності і навіть найменш популярних. з них має понад 200 000 завантажень. Я можу показати вам, як отримати велику кількість завантажень з новою програмою, яка робить це, але в кінцевому підсумку ви не зможете оскаржити ці інструменти, якщо у вас немає власного кута або аудиторії, і в цьому випадку ваш бренд і репутація в кінцевому рахунку перевершать оптимізацію ключових слів як людей в основному перевірятиме ваш бренд, а не ваші ключові слова.

Чому ключові слова мають велике значення

Сказавши, що потрібно зробити щось з унікальним кутом, все одно залишається неймовірно легким отримати еквівалент " Googlewhack В магазині Chrome. Незважаючи на те, що Google Диск мав понад 10 мільйонів установок по всьому світу, коли ви вводите "Віртуальний диск" у панель пошуку Chrome Store, нічого подібного до Google Drive не з'являється - просто ігри для автомобілів і подібні. Коли ви переглядаєте та шукаєте лише в межах продуктивності, не відображається жодна з чотирьох віртуальних систем приводів у згаданій вище категорії. Infact Я отримав нульові результати, але здається, що Google працює над своїм алгоритмом релевантності, коли ви шукаєте в категорії - тестування, чи відповідає відповідь з більш широким набором результатів, ніж повернення нульового набору. Прямо зараз… на цій ключовій фразі…. це не має ніякого значення, оскільки користувач не задоволений в жодному випадку. Таким чином, невдача полягає в тому, що віртуальні диски не розпізнають ключове слово або допомагають алгоритмам Google визнати, що вони є правильною відповіддю на цю пошукову фразу. Тому ключові слова важливі. Отримати ваші інструменти пропозиції ключових слів (перевірка тексту якоря Majestic SEO є цікавою альтернативою інструментам ключових слів Google) і почати створювати багато різних способів опису вашого додатка або розширення. Вам буде потрібно більшість з них, коли ви починаєте писати свій описовий текст і писати хороший якісний контент, щоб описати ваше додаток буде мати велике значення.

Використовуйте електронну адресу, яка вже підтверджена в Інструментах Google для веб-майстрів

Це важливо. Коли ви налаштовуєте магазин Chrome, вам потрібно заплатити Google одноразову плату в розмірі 5 доларів, яка блокує ваш магазин на одну адресу електронної пошти. Якщо ви хочете, щоб ваша програма була "офіційною" програмою, Google дозволить вам створювати програми, які вже підтверджені, електронною адресою, яка використовується власником магазину як офіційні програми для певних веб-сайтів. Таким чином, Chrome Majestic додаток є тільки "офіційним MajesticSEO.com додаток", тому що магазин управляється і належить ідентичності @ majesticseo.com і majesticseo.com вже перевірені і пов'язані з цією адресою електронної пошти в GWT. Таким чином, це схоже на авторство для магазину Chrome, і різниця полягає в заспокійливому "зеленому галочці" вашого оголошення. Це призведе до збільшення коефіцієнтів переходів і, в свою чергу, до підвищення конверсійних ставок, і це безпосередньо впливає на ваші «рейтинги» в пошуку за популярністю… тому це лише одна явна причина, чому наявність «офіційного» пункту в магазині є прямий «фактор ранжирування».

Програми отримують більше завантажень, ніж розширення

Ми побудували Extesion, а не App. Якщо наша єдина мета полягає в тому, щоб генерувати завантаження, ми можемо подумати інакше в наступний раз. Ось чому…

Існує три типи коду, які можна завантажити в магазин Google Chrome: програми, розширення та теми. Проте - якщо ви користувач у магазині, а ви вводите ключове слово, намагаючись знайти щось, що «виправити» поточну потребу, Chrome зберігає за замовчуванням список APPS. Вона не (на дату публікації) поєднує результати тем або розширень. Це означає, що якщо ви відчуваєте, що ваша аудиторія не знає різниці, ви можете розглянути можливість створення APP, а не щось інше. Ви можете побачити деякі емпіричні дані, що підтверджують цю теорію. Категорія "продуктивність" відображається в обох розширеннях і додатках, і здається, що ця логіка резервується в номерах завантаження - які можна побачити, сортувавши категорії в "популярному" порядку.

Звичайно, створення App замість розширення лише оптимізує ваш шанс побачити в магазині Chrome. Це не збільшує шансів людей, які фактично вживають ваш код. Створення розширення означає, що користувачі зможуть легко отримати доступ до вашого інструменту у браузері Chrome, але програма вимагає, щоб користувачі відкривали програму, щоб вона використовувалася щоразу.

Вам потрібні художні роботи

Зокрема - коли ви завантажуєте розширення або додаток - обов'язкове лише одне зображення, але ви можете завантажувати три банера, які значно покращать нерухомість на сторінці, яку ви займаєте, коли користувач здійснює пошук у магазині Chrome.

Зокрема, зображення шіроке 96 × 96 пікселів є обов'язковим, але ви також можете додати:

 • Мала плитка - 440 × 280 px

 • Велика плитка - 920 × 680 px

Зрозуміло, що для вас це буде професійним вибором. Є кілька корисних порад про те, як зробити
ці банери виділяються на Google Chrome s
розірвав себе.

"Детальний опис" є фактором рейтингу

Вам надається 16000 символів для опису вашого інструменту. Коли я додав опис Majestic SEO, мені довелося скористатися фразою "обмеження швидкості" в тексті. Тепер - коли я переходжу до магазину Chrome і шукаю (у Розширеннях) для "обмежень швидкості", розширення Majestic демонструється на видному місці - навіть якщо це не є відповідним результатом. Таким чином, це свідчить про те, що зміст у детальному описі має бути фактором ранжирування - хоча він не прагне виміряти вагу вмісту. У цьому випадку я не вважаю, що аргумент "кореляція не є причинно-наслідковий зв'язок" містить багато води - ви можете перейти практично до будь-якої програми або розширення в магазині і вибрати фрагмент тексту, який не відповідає продукту з опису та шансів. це додаток або розширення з'явиться у верхній частині вашого наступного пошуку магазину chrome, навіть якщо ви використовуєте інший комп'ютер і ідентифікатор для пошуку.

Тепер - 16000 символів - це велика кількість описового тексту. Це близько 2000 слів. Якщо ви використовували всі 2000 слів, які я підозрюю, що багато хто з ваших користувачів не читали б весь опис - тому викладання тексту, щоб зробити привабливий випадок вашому читачеві, є життєво важливим для підтримки швидкості переходів. Це означає, що ви вказуєте користувачеві в першому реченні саме те, що робить інструмент або розширення, а потім виділяєте переваги. Однак тут є багато можливостей використовувати всі ключові слова, визначені вище. Знаючи, що вони впливатимуть на результати пошуку безпосередньо, має зробити величезну різницю, коли ви будете писати описовий текст. Але будьте обережні ... якщо ви вводите в оману користувача, то на відміну від традиційного пошуку, де ви можете подумати, що це мало або взагалі не має наслідків, наслідки ввести в оману користувача тут будуть швидкими та суворими, як швидкий показник зворотного зв'язку.

Описовий текст є дуже помітним, коли користувач вибирає результат, щоб побачити, чи додаток або розширення підходять для них. Вони миттєво бачать прокручування скріншотів з описом праворуч. Це не достатньо для того, щоб показати весь опис, тому переконайтеся, що на цьому екрані підходять чіткі точки та переваги. Коли користувач натискає на сам опис, вони отримують більше тексту, перш ніж потрібно прокручувати. Я вирішив переконатися, що мій опис заповнив цей простір, але не використовував повні 16 000 символів. Насправді - я використовував лише близько 1600 символів… близько 200 слів. Ніколи не дозволяйте оптимізації алгоритму завалювати шанс потрапити в голову користувача. Користувач (у моєму випадку) може легко зрозуміти, наскільки цінним є розширення Majestic SEO Chrome в межах 200 слів і просити їх прочитати 2000, ймовірно, зменшить коефіцієнт переходів. З часом я можу перевірити оптимальне число слів - але ясність повідомлення, переваги користувача та зменшення бар'єрів у свідомості користувача, здається, є найкращим фокусом для опису ... що ви хочете знайти користувачеві під час пошуку.

Покладіть видатну кнопку "Rate it" на вашому розширенні або інструменті

На нашому першому “бета-тесті” ми не мали чіткої кнопки “rate it” На нашому першому “бета-тесті” ми не мали чіткої кнопки “rate it”. Я зрозумів, що рейтинги та відгуки є важливим чинником для користувача, який вирішує, чи слід встановлювати новий програмний продукт. Якщо люди не дають відгуки і оцінюють продукт, то для читача є невелике позитивне підкріплення. Просто додавши вкладку з назвою "оцінити її" і посилаючись на URL-адресу рейтингу Googe Chrome для цього розширення, нам вдалося почати отримувати справжні відгуки та відгуки з воріт. Можливо, ви могли б також додати соціальні кнопки, щоб отримати повідомлення, але рейтинг розширення здається більш сильним закликом до дій для SEOP для нас. Тому що ви можете змінити порядок результатів у магазині за допомогою "рейтингів", це була легка перемога для нас. Звичайно ... це попередньо визначено тим, що перед запуском у вас є надійний і цінний програмний продукт! Otherwsie ви отримаєте BAD рейтинги ... що приносить мені на наступний рада ...

Закрита бета-тестування покращить ваш SEO

На задньому торці магазину Chrome є дійсно корисна послуга, яку я пропоную вам скористатися. Замість того, щоб завантажувати розширення безпосередньо до живого середовища, можна зробити його доступним лише для групи Google. Majestic не використовує Групи Google, як правило, але в цьому випадку ми створюємо групу лише для електронної пошти. Лише користувачі з закритого списку електронної пошти можуть переглядати та перевіряти розширення. Це було дуже корисно, тому що ми могли попросити наших послів і тестувальників дати нам приватний відгук ПЕРЕД ми додали цю ставку. Існує нічого гірше, ніж запуск великий новий продукт, який отримує погану зворотний зв'язок через дурну візуальну помилку UX. Отримати ці розібрані до початку. Вам не потрібно бути абсолютно досконалим ... але вам потрібно переконатися, що переважна більшість ранніх учнів дасть вам хороший відгук і мати хороший досвід. Ці ранні рейтинги та огляди вплинуть на все після цього… думки, рейтинги, конверсії та довіра до вашого бренду.

Використовуйте закрите бета-тестування також для візуалізації того, що користувачі бачать, коли вони натискатимуть ваш інструмент. Чи добре ви читаєте текст? Ваші скріншоти виглядають так само добре, як вони можуть? Чи виглядає це професійно?

Нарешті, використання закритої бета-версії дає вам кінцеву URL-адресу, яку потрібно буде прив'язати до елемента в магазині після його запуску. Якщо хтось знає що-небудь про те, як Рецепт любить запускати новий продукт або послугу в Інтернеті, наявність URL-адреси заздалегідь є дуже корисним активом, тому що ви можете заздалегідь координувати свої PR і соціальні кампанії.

Увімкніть кнопку зворотного зв'язку

У налаштуванні, крім кнопок швидкості та перегляду, ви також можете мати додаткову кнопку зворотного зв'язку, на якій користувачі можуть надсилати звіти про помилки або проблеми з підтримкою. Я рекомендую перемикати цю функцію, інакше будь-які помилки не тільки займуть більше часу для пошуку та виправлення, але ви також змусите користувача зробити свої повідомлення про помилки у зворотному зв'язку “огляд”… який є публічним! щоб усунути погані відгуки, увімкніть кнопку відгуку.

Запустіть старт за допомогою кампанії

Коли ми запустили наше нове розширення, було важливо, щоб ми розповіли нашим друзям і промисловості. Я не можу емпірично сказати, що завантаження з воріт має значення для результатів - але це, безумовно, має значення для вас або вашого клієнта! Зрештою, змусити людей скористатися інструментом - це все. Ви хочете скоро сказати всім користувачам і клієнтам, так чому б не скоординувати це повідомлення, щоб ви, друзі, дізналися від ВАС, а не другого. Тоді вони можуть розповісти своїм друзям про цікаву річ, яку вони знайшли в магазині Chrome.

Я вважаю, що це важливо, тому що успіх породжує успіх у магазині Chrome. Це не що інше, якщо не еритократія. Зі збільшенням завантажень зростає популярність у магазині. Оскільки ці хлопці дають позитивні оцінки, популярність у магазині збільшується. Оскільки відгуки стають сильнішими, потенціал стати "рекомендованим" розширенням у магазині Chrome. Ви бачите, як все це висить разом? М'який запуск вашого інструменту в магазині Chrome може бути тактичною помилкою, що ґрунтується на ліні або відсутності аудиторії або ресурсу. Не робіть цього, якщо ви хочете, щоб ваш інструмент був видатним у магазині рано, ніж пізніше.

Розгляньте кілька мов

Якщо у вас є мовні навички, корисно знати, що магазин Chrome дозволяє вводити опис на декількох мовах. Навіть якщо ви цього не зробите, ви, ймовірно, можете легко отримати опис перекладу на такі послуги, як Odesk.com або (якщо якість не так важлива), ви можете просто спробувати fiverr.com. Ми запустили французьку, німецьку та італійську з воріт, і потім легко додати більше мов. Вибір langauge визначається налаштуваннями веб-переглядача користувача, тому ви, ймовірно, отримаєте кращий рейтинг конверсій
i
Якщо ви спілкуєтеся з користувачами на їхній рідній мові.

Успіх - не миттєвий

Магазин надає обмежену інформацію про покази та завантаження в магазині.

(Два рядки не використовують однаковий масштаб). Коли ми спочатку запускалися, наша інформація не відображалася в списках магазинів Chrome безпосередньо з воріт. Ми повинні були почати отримувати тягу для нашого розширення окремо до магазину. Я навіть знайшов, що я надсилаю адресу електронної пошти, доступну з довідки Chrome, щоб запитати, чи я зробив щось неправильно. Я не отримав відповіді - але це просто здається, що є відставання в кілька днів.

Протягом декількох днів ми почали з'являтися на рівні категорій під вкладкою "трендовий", але потрібен був деякий час, щоб алгоритм почав відображати успіх, який ми мали на установках, з відповідним успіхом на лінії показів.

Коли користувачі вводили пошукову фразу, наше розширення було дуже помітним (за умови, що ми створили розширення, а не додаток). Так що це було добре і миттєво, але самі списки магазинів, як правило, використовуються людьми, які переглядають, щоб побачити розширення або програми, які їх цікавлять - для створення ідей. Вони не починаються завжди з ключовим пошуком. Це важливо, тому що ці користувачі мають потенціал бути новими користувачами. Але ясно з діаграми, невелике терпіння потребується тут (хоча Різдво може також викривило діаграми значно).

Якби я був Google, я б очікував, що з часом, враження, які дає Google, як правило, відображатимуть інсталяції, які Google бачить ... за винятком того, що Google опустила тут важливу метрику. На цій діаграмі відображаються лише покази та інсталяції… але не відображаються інсталяції, які функціонують внаслідок натискання користувачем списку в магазині Chrome. Majestic створив багато власних установок, і я думаю, що це значно вплине на графік. Чим більше «незалежний» додаток або розширення від Google, тим більше він може контролювати свою долю. У свою чергу, це збільшить показники переходів, які Google бачить для вашого інструмента та програми. І знову… успіх породжує успіх.

Я сподіваюся, що ці поради та ідеї допоможуть вам, якщо ви збираєтеся запустити щось у магазині Chrome. Рецепт, звичайно, буде радий допомогти, якщо ви хочете отримати його так, як ви можете. Просто поговоріть з Haydn Bass, використовуючи контактну форму нижче.

Якщо у вас є інші поради та ідеї, щоб зробити вашу програму успішною, додайте їх у коментарі нижче.

Чи добре ви читаєте текст?
Ваші скріншоти виглядають так само добре, як вони можуть?
Чи виглядає це професійно?
Ви бачите, як все це висить разом?