Основи SEO: Як диверсифікувати ваш якірний текст

З змінами в SEO кращих практик, які відбулися після оновлення Google Panda і Penguin, я вважаю, що питання про те, як диверсифіковані якірні тексти повинні бути, щоб уникнути надмірної оптимізації штрафних санкцій, є однією з найбільш нагрітих тем у цифрових маркетингових спільнотах.

І хоча я не можу стверджувати, що з 100% впевненістю знає, що Google вважає прийнятним у цьому відношенні, я хотів би ознайомитися з процесом, який я використовую при створенні дистрибутивів прив'язки тексту для побудова посилання кампанії. Я сподіваюся, що ви знайдете цю інформацію корисною, коли мова йде про планування власних SEO-стратегій вашого сайту.

Перш за все, швидкий праймер на тему якорного тексту і чому він отримує так багато уваги в SEO новини в ці дні.

В основному, якірний текст - це серія слів фраз, які можна натиснути на посилання. У посиланні “ Суян Патель , "Слова" Sujan Patel "є якорним текстом, в той час як ціле посилання структуровано таким чином у HTML-коді: <a hrefs="https://www.sujanpatel.com"> Sujan Patel </a>.

Період тому, SEO, з'ясували, що в тому числі цільові ключові слова як якірний текст у зворотних посиланнях, які вони створили, вони допомагали своїм веб-сайтам більш високо оцінювати ті фрази в природних видачах. І з точки зору Google це мало сенс. Оскільки Google не може вручну визначити, що таке кожна сторінка в Інтернеті, вона покладається на вимірювані сигнали, наприклад, на релевантність тексту прив'язки, що використовується в посиланні, щоб визначити, як індексувати та класифікувати всі сайти в Інтернеті.

На жаль, як і багато інших методів SEO, цей швидко вийшов з-під контролю, в результаті чого веб-майстри створювали навмисно маніпулятивні спам-посилання, які використовували якірні текстові дистрибутиви без будь-якого різноманіття - лише кілька вибраних ключових слів, що включаються як якірні тексти знову і знову.

Результат - як і слід було очікувати - був гулом Google, щоб знецінити профілі зворотних зв'язків, чиї співвідношення тексту з якорем, що викривляються, зробили очевидним, що схеми посилань були відтворені. Хоча це була тільки одна частина впливу оновлення Penguin, це той, який, безумовно, привернув увагу веб-майстрів у всьому світі, які звикли затопити веб з спамом зворотні посилання, використовуючи нічого, крім довгого хвоста ключових ключових текстів прив'язки.

Але якщо ця стратегія не працює більше, як етичні веб-майстри, які хочуть захистити свої статки від пеналізації, керують розподілом якірного тексту? Хоча я не можу дати вам золотого правила дотримуватися в кожному випадку, наступний крок за кроком процес повинен дати вам деяке уявлення про те, як я працюю з цим SEO питання.

Хоча я не можу дати вам золотого правила дотримуватися в кожному випадку, наступний крок за кроком процес повинен дати вам деяке уявлення про те, як я працюю з цим SEO питання

Крок # 1 - Аналізуйте існуючі тексти анкерних профілів зворотного зв'язку

Перш ніж я можу навіть почати турбуватися про диверсифікацію якоря текстів посилань, які вказують на будь-який з моїх веб-сайтів, я повинен подивитися на всіх з них!

Для цього я використовую професійні інструменти SEO, як SEOMoz PRO , Величний SEO і Когнітивний SEO витягти список всіх вхідних посилань мого веб-сайту, а також пов'язані з ними тексти прив'язки. Незважаючи на те, що деякі з цих відомостей можна отримати безкоштовно за допомогою програми "Інструменти для веб-майстрів Google", цей маршрут надасть лише часткове уявлення про профіль вашого сайту.

Як тільки я отримаю повний звіт, я буду категоризувати посилання за типом, включаючи:

  • Фірмові ключові слова (наприклад, "Single Grain" або "Single Grain digital marketing")
  • Ключові слова URL (наприклад, "www.singlegrain.com" або "singlegrain.com")
  • Ключові слова довгострокового SEO (наприклад, "стратегії побудови посилання" або "magento SEO")
  • Неоптимізовані слова або фрази (наприклад, "Натисніть тут" або "[пусто]")

Крім цих початкових категорій, я також розбиваю окремі якірні тексти в кожній групі, щоб визначити, як часто кожен окремий текст використовується.

На цьому етапі я не вимірюю, як моє розподіл текстових якорів відповідає певному довільному ідеалу (як, наприклад, «не більше 50% довгого хвоста ключових текстів прив'язки»). Як я вже згадував раніше, ці типи правил не існують, оскільки ідеальні розподіли можуть і будуть відрізнятися в різних галузях.

Натомість, я шукаю які-небудь якірні тексти, які виділяються. Якщо я бачу, що в 50% моїх посилань я використав фразу "стратегії побудови посилань", тоді як інші 50% розділені на десятки різних якірних текстів, я б занепокоєний тим, що виділення однієї прив'язки до тексту може викликати додаткову перевірку пошуковими системами. Хоча я не можу сказати напевно, що я міг би його змінити (як перекіс розподілу, як це може працювати в деяких галузях), це, безумовно, те, що я буду стежити за всім моїм аналізом.

Крок # 2 - Виміряйте розподіл текстів конкурентів

Наступний, я б повторити той же аналіз на моїх конкурентів і на інших провідних сайтах в галузі мого веб-сайту з використанням інформації, завантаженої з тих же інструментів я посилався раніше.

Знову ж таки, я не дивлюся на цю інформацію, щоб сказати, чи я «правильний», а мої конкуренти «неправильні». Натомість, що я хочу побачити, це чи ні моє розпізнавання прив'язки тексту значно відрізняється від того, що я бачачи в моїй галузі.

Як приклад, якщо я закінчу з розподілом текстових орієнтирів на 25% ключових слів із довгим хвостом, 25% не оптимізованих фраз і 50% брендових слів і URL-адрес, я можу бути стурбовані тим, що всі мої конкуренти мають суттєво різні баланс. Хоча я ніколи не зможу сказати напевно, що маю моделювати їх розподіл, цей сценарій підніме червоний прапор до мене, що їхній метод змінювання якоря текстів, здається, працює послідовно.

Хоча я ніколи не зможу сказати напевно, що маю моделювати їх розподіл, цей сценарій підніме червоний прапор до мене, що їхній метод змінювання якоря текстів, здається, працює послідовно

Крок # 3 - Визначте необхідні зміни в стратегії зворотного посилання на якірний текст

Тепер, з результатами мого власного аналізу і аналізу моїх конкурентів, я можу прийняти остаточне рішення щодо того, чи потрібно змінювати мою поточну стратегію зміни якоря. Проте є кілька інших речей, про які я маю на увазі також:

  • У природній обстановці люди рідко використовують ключові фрази довгого хвоста як якірні тексти (насправді, це тільки наші SEO на роботі). Тому, якщо я хочу, щоб мій профіль для зворотного зв'язку виглядав якомога більш природним, я хотів би уникнути надмірних випадків точних відповідних текстових фрази і більше зосередитися на фірмових або не оптимізованих варіантах.
  • Деякі галузі можуть підтримувати більш високі показники використання ключових слів із довгим хвостом у своїх дистрибутивах прив'язки тексту. Зокрема, сайти в дуже оптимізованих галузях, як-от онлайн-азартні ігри та ніші для дорослих, як правило, вимагають більшого використання ключових слів з точною відповідністю, як якірних текстів.
  • Великі бренди, як правило, - несподіванки, сюрпризи - мають більше фірмових якорних текстів у своїх профілях зворотного зв'язку. Молодші компанії без розпізнавання бренду, необхідні для створення об’єму пошуку навколо цих фраз, можуть, природно, мати менше згадок про бренд у своїх якорних текстах.

На даний момент я також візьму до уваги, чи потрібно виправити будь-які сплески ключових слів, які я вказав у кроці 1, або будь-які інші синхронізовані розподіли, знайдені в кроці 2, або вони навряд чи можуть викликати довготривалі термін пошкодження мого сайту.

Якщо я визначу, що необхідно внести зміни, у мене є кілька різних інструментів для цього:

  • Я можу зв'язатися з веб-майстрами, які розміщують посилання, які вказують на мій веб-сайт, щоб попросити їх змінити якірні тексти моїх вхідних зворотних посилань. Крім того, якщо раніше ви користувалися платною обмінною послугою зворотного зв'язку (яку я дійсно не рекомендую), ви зможете змінити або видалити свої посилання, звернувшись до власника компанії.
  • Якщо я не можу змінити посилання, я можу також скористатися інструментом Google "Disavow Links", щоб вимагати, щоб пошукові системи девальвували вказані мною посилання. Хоча це може або не може вплинути на те, чи вважаються ці посилання чи ні, це принаймні демонструє Google, що я намагався відремонтувати невідповідності у своєму профілі зворотного зв'язку.
  • У більшості випадків, я вважаю за краще заощадити свої зусилля на створенні нових посилань, які навмисно змінюють баланс існуючого розподілу якоря. Наприклад, якщо я бачу сплеск однієї конкретної варіації тексту, яку я хотів би позбутися, я можу зосередитися на створенні нових посилань, використовуючи різні терміни - замість того, щоб витрачати час на спроби досягти інших веб-майстрів, щоб мати існуючий посилання змінені.

Дійсно, більша частина процесу визначення ідеального розподілу тексту вашого сайту на основі якоря виходить з досвіду та інтуїції. Незважаючи на те, що початок веб-майстрів може відчувати себе перевантаженим, дивлячись на електронну таблицю, повну зворотних посилань, невелика практика дає змогу визначити небажані тенденції текстового тексту і виправити їх, перш ніж вони можуть призвести до надмірної оптимізації покарання на ваш сайт.

Які-небудь питання? Я знаю, що дистрибутив якоря є складним предметом, тому, якщо є щось, що я можу зробити більш чітким для вас, не соромтеся розміщувати свої запити в розділі коментарів нижче.

Але якщо ця стратегія не працює більше, як етичні веб-майстри, які хочуть захистити свої статки від пеналізації, керують розподілом якірного тексту?
Які-небудь питання?