Основи WordPress SEO Ви повинні знати, щоб оптимізувати свій блог

  1. Виберіть SEO-Дружній чуйний дизайн теми
  2. Встановіть плагін SEO WordPress
  3. Оптимізуйте свої URL-адреси
  4. Створіть файл Sitemap і Tell Engines про це
  5. Створіть вміст навколо цільових ключових слів
  6. Напишіть сильні та заманливі заголовки та використовуйте теги заголовків
  7. Посилання на себе та інших
  8. Оптимізуйте свої зображення також
  9. Регулярно оновлюйте свій сайт якісним вмістом
  10. Додати кнопки спільного доступу до своїх сторінок

Незалежно від типу веб-сайту, який ви використовуєте, - незалежно від того, чи продається, чи пропагує, чи просто виховує та розважає, - мета завжди приносити більше відвідувачів до вашого вмісту. І SEO є одним з найбільш ефективних способів підвищити трафік і поліпшити рейтинг вашого сайту в видачах. Це допомагає зробити ваш веб-сайт більш видимим і зручним для пошуку, щоб користувачі могли знайти ваш вміст, коли вони шукають ваші цільові ключові слова та фрази, що призводить до більш релевантних відвідувань.

Починаючи з SEO може бути заплутаним і залякуючим, особливо якщо ви повний новачок. Це одна з причин того, що багато людей починають з сайту WordPress, оскільки платформа вже добре оптимізована для пошукових систем. Тим не менш, існує додаткова практика, яка може бути застосована для покращення вашого органічного трафіку. Перш ніж потрапити туди, давайте спочатку побачимо, що таке SEO.

Що таке SEO і чому це має значення?

Пошукова оптимізація (SEO) - це набір методів і стратегій, які допомагають покращити рейтинг веб-сайтів і контенту в результатах пошуку, що призводить до більшої наочності та збільшення органічного трафіку. Це просто метод оптимізації коду та форматування веб-сайту, щоб полегшити його пошукові системи.

Подумайте про це. Коли ви шукаєте щось у Google, ви бажаєте отримати лише найбільш релевантну інформацію для ваших запитів. Забезпечити найкращі результати Google використовує передові алгоритми розуміти і правильно класифікувати всі сторінки. Якщо ваш веб-сайт і вміст не оптимізовані, пошукові системи не будуть знати, як їх класифікувати.

10 SEO методів використання відразу

Є багато способів поліпшити SEO і дати ваш сайт WordPress підвищення в SERPs, і наступні десять непрості, початківець дружніх методів для початку.

Виберіть SEO-Дружній чуйний дизайн теми

Тема WordPress, яку ви обираєте для вашого веб-сайту, визначає її дизайн, макет і функціональність, але що ще важливіше, вона також відіграє важливу роль у її оптимізації. Ви хочете вибрати тему з функціями, спеціально розробленими для покращення SEO вашого сайту, та ви хочете, щоб він відповідав . Як кількість користувачів мобільного та планшетного ПК продовжує зростати у всьому світі Ваш веб-дизайн повинен мати можливість адаптуватись до цих пристроїв, щоб забезпечити кращий досвід користувачів.

Встановіть плагін SEO WordPress

Це дозволяє вам мати повний контроль над численними аспектами SEO вашого сайту, автоматично і без особливих зусиль. Є безліч чудових плагінів для майже будь-якого на WordPress, і дві найбільш популярні з оптимізацією сфокусовані функції Yoast SEO і Все в одному SEO Pack . Ви можете завантажити їх безкоштовно з репозиторію WordPress або встановити їх безпосередньо з інформаційної панелі.

Оптимізуйте свої URL-адреси

Зміна структури постійних дозволів за промовчанням є одним з найпростіших SEO елементів для вдосконалення. Постійне посилання за замовчуванням WordPress не дуже чисті. Щоб змінити їх, перейдіть у меню Налаштування »Постійне посилання і виберіть параметр« Ім'я посади », оскільки він набагато чіткіше описує те, про що пов'язаний вміст, як для людей, так і для пошукових систем.

Google може краще зрозуміти URL-адреси, подібні до "www.yourwebsite.com/SEO-title-with-a-clear-keyword", ніж у випадку: "www.yourwebsite.com/2018/post279/s204.htm".

Створіть файл Sitemap і Tell Engines про це

Карта сайту - це список всіх посилань і основних сторінок вашого веб-сайту, які зазвичай організовані в ієрархічному порядку. Він дозволяє павукам пошукової системи сканувати та індексувати сторінки на вашому веб-сайті, а також краще розуміти, як вони стосуються один одного.

Додавання мапи сайту до вашого сайту WordPress просте, - ви можете або скористатися інструментом SEO, як Yoast SEO, або встановити Плагін Google Sitemaps для XML або можна додати файл мапи сайту Консоль пошуку Google себе. Інструмент буде швидко пройти через процес .

Створіть вміст навколо цільових ключових слів

Ключовими словами є пошукові терміни та фрази, які люди використовують для переходу на ваші сторінки. Вони описують тему вашого вмісту для читачів і сканерів пошукових систем. Вибір цільового ключового слова для кожної сторінки на вашому веб-сайті, а також використання його в заголовку, заголовках, мета описі і в самому змісті - дуже поширена практика SEO.

Збільшіть рейтинг свого сайту, визначивши та проаналізувавши популярні ключові слова з такими інструментами Планувальник ключових слів Google , а потім створення якісного та унікального вмісту навколо них. Переконайтеся, що ви включили найважливіші у перших абзацах, оскільки Google вважає це більш цінним при індексуванні ваших сторінок.

Тим не менш, будьте стратегічними у використанні ключових слів. Overstuffing є контрпродуктивним, і двигуни будуть позначати вас як спамера для покладатися на цю стару тактику SEO.

Напишіть сильні та заманливі заголовки та використовуйте теги заголовків

Хороший інформативний та привабливий заголовок, що включає в себе основне ключове слово, як і раніше має велике значення, коли справа доходить до SEO. Тримайте теги назви до 60 символів, оскільки Google може скоротити кількість фрагментів і використовувати теги заголовків часто і послідовно по всьому вмісту. Це конкретні параметри форматування, які допомагають структурувати ваші сторінки та статті в логічних розділах, а сканери використовують їх для визначення того, про що ваш вміст і як він організований. H1 означає заголовок 1, який є найбільшим, найбільш помітним заголовком на сторінці, а H2, H3 найкраще використовувати для підзаголовків.

Посилання на себе та інших

Ваш сайт WordPress не може існувати у вакуумі; пошукові системи повинні бачити, як ваші сторінки підключені до іншого вмісту, також на вашому або на різних веб-сайтах. Ось як вони знають, що ви цінні.

Щоразу, коли ви створюєте новий вміст, не забудьте додати посилання на відповідні сторінки вашого сайту, а зовнішні посилання на інші веб-сайти органів влади високого домену, які надають додаткову корисну інформацію для ваших читачів. Це допомагає збільшити час, який вони витрачають на вашому сайті, покращує їхній досвід, збільшує кількість переглядів сторінок і, в кінцевому підсумку, допомагає SEO. Однак, ви не хочете переборювати.

Оптимізуйте свої зображення також

Високоякісні великі зображення на сайті зменшують швидкість завантаження сторінок, що негативно впливає на SEO. Якщо ви націлюєтеся на трафік із зображень Google, ви повинні зменшити їх розмір, наскільки це можливо, не знижуючи їхню якість.

Пошукові системи не можуть «читати» ваші зображення, тому вам потрібно зробити якомога більше описів, пов'язаних з ними. Якщо це підходить, включіть цільові ключові слова в тегах alt і / або назв зображень, щоб краще оптимізувати їх для пошуку.

Регулярно оновлюйте свій сайт якісним вмістом

Мета пошукових систем, коли рейтинг веб-сайтів у видачах - це надання найвищих позицій найбільш релевантним і корисним веб-сайтам для людей, які шукають інформацію. Це те, чого шукають шукачі. Створіть якісний контент, що стосується їхніх запитань, подумайте, чого ваші цільові читачі хочуть і відповідайте на їхні потреби, а також регулярно додайте нові повідомлення, щоб читачі та двигуни були зацікавлені.

Детальна, добре підтримувана Тривалий вміст також ідеально підходить для SEO . Але переконайтеся, що перевіряєте факт і перевіряєте все, як це показує довіру. Є великі дешеві користувацькі есе послуги допомогти вам у цьому.

Додати кнопки спільного доступу до своїх сторінок

Пошукові системи перетворюються на соціальні медіа для реальних реакцій користувачів на вміст. Кожен подібний, закріплювати, обмінюватися, повторно творити, повідомляє Google, що ви бачите цей вміст як актуальний і цінний. Залучення користувачів до соціальних платформ є важливим фактором ранжування, і ви повинні використовувати кожну можливість, щоб бути його частиною. За допомогою кнопок спільного користування читачі зможуть легко обмінюватися своїми чудовими посадами зі своїми мережами, підвищуючи рейтинг.

Цей список охоплює основні кроки для оптимізації веб-сайту WordPress. Сподіваюся, ви знайдете його корисним, цінним і хочете поділитися ним. Якісний вміст завжди має бути пріоритетом, а методи SEO - це підтримка.

Незалежно від типу веб-сайту, який ви використовуєте, - незалежно від того, чи продається, чи пропагує, чи просто виховує та розважає, - мета завжди приносити більше відвідувачів до вашого вмісту

Що таке SEO і чому це має значення?