Основні методи розкрутки сайтів

 1. Розробка, супровід і розкручування сайтів SEO (Search Engines Optimization) - пошукова оптимізація...

Розробка, супровід і розкручування сайтів

SEO (Search Engines Optimization) -
пошукова оптимізація сайту для підвищення позицій
в результатах пошуку за запитами

Основні методи розкрутки сайтів

Для просування (розкручування) сайтів в інтернеті оптимізатори використовують безліч прийомів, причому в різні роки ефективність окремих методів змінювалася. У загальному випадку, можна сказати, що з ростом числа сайтів в інтернеті стає все важче і важче домогтися гарних позицій у видачі пошукових систем, тобто вивести сайт в Топ.

Перерахую основні методи розкрутки сайтів в інтернеті:

 • правильний вибір назви сайту (доменного імені),
 • підбір ключових слів,
 • внутрішня оптимізація сайту (SEO-копірайтинг),
 • контекстна реклама,
 • обмін посиланнями,
 • Банерна реклама,
 • розміщення посилань на сайт в каталогах,
 • оффлайн реклама (радіо, телебачення та інші ЗМІ),
 • розміщення реклами на дошках оголошень в інтернеті (можна також на стовпах і парканах),
 • збільшення контенту, насиченого ключовими словами.

Більшість з цих методів були детально розглянуті в попередніх статтях (див. Наприклад, " Десять кроків по оптимізації сайту "). Для різних сайтів основні методи розкрутки, на яких слід сконцентрувати зусилля, природно, будуть відрізнятися. Але, як в минулому, так і в найближчому майбутньому головним залишиться контент - Contents is King! Сперечатися з цим ніхто не збирається - див. Статтю " Як залучити відвідувачів на сайт ". Саме контент, статті, насичені ключовими словами, дозволяють максимально ефективно добитися високих позицій в результатах пошуку. Правда, слід зазначити, що спосіб просування сайту статтями не найшвидший, і результатів оптимізації доводиться чекати кілька місяців. Але якщо вже ви потрапили в ТОП за допомогою цього методу, то вибити вас звідти буде не так-то просто.

Головний біль будь-якого оптимізатора - де ж взяти цей самий унікальний контент. Банальна крадіжка статей з інших сайтів не принесе вам користі, так як пошукові системи швидко знайдуть першоджерело. Значно ефективніше писати статті самостійно, створюючи оригінальний контент. Незважаючи на гадану складність такого підходу, він цілком реальний. Розглянемо деякі прийоми створення нового матеріалу для сайту - прибуткового комерційного контенту.

1. Компіляція. Ви вивчаєте п'ять-шість статей по темі, а потім переказує їх своїми словами, не забуваючи включати в текст ключові фрази. При цьому ніхто не забороняє вам робити посилання на використовуваний матеріал - автор буде тільки задоволений, тим більше, що подібні посилання особливо цінні, тому що знаходяться у відповідному тематичному контексті.

2. Гостьові книги. Багато власників сайтів вважають, що наповнення гостьової книги - це відповіді на питання відвідувачів сайту. Ні в якому разі! На один відповідь гостя бажано самостійно згенерувати 20 - 30 "відповідей на листи читачів". Кому, як не вам, відомі основні гарячі теми вашої діяльності - ось і розкажіть про них в гостьовій книзі. Відвідувачі завжди з цікавістю читають розділ "питання-відповіді", а ваше завдання, поки вони не пішли з сайту, зацікавити їх своїми товарами і послугами. Крім того, саме в гостьовій книзі природна насиченість тексту ключовими словами може бути дуже високою, так як тут тавтологія менш помітна.

3. Розширення старих статей. Уважно перегляньте свої старі статті. Напевно ви виявите матеріал, який можна висвітлити більш детально, додати нові положення в зв'язку зі змінами у вашій фірмі (життя, світогляді, країні), розширити деякі розділи. А це знову матеріал для нових статей, яким гріх не скористатися.

4. Купівля готових статей. В інтернеті багато пропозицій, ціни дуже привабливі - і ви легко знайдете матеріал за вашими ключовими словами. З дозволу автора подредактіруйте статті і розмістіть їх на вашому сайті. Це хороший спосіб збільшення контенту, якщо ви не впевнені в своєму письменницькому дарування.

5. Призи та знижки. Організуйте на сайті конкурс з призами (знижками), наприклад, на кращий опис застосування вашого нового товару. Ви отримаєте чудовий матеріал, який також помістіть на сайт.

6. Дайджест новин. Обов'язково створіть на сайті новинну стрічку по вашій темі. Зробіть сторінку з переліком усіх новин, яку постійно оновлюйте, що не стираючи старі записи, - вони теж містять ключові слова! Якщо у вас багато статей на сайті, то також створіть сторінку з їх переліком. Не забувайте, що новини повинні бути свіжими - немає нічого гіршого, коли на сайті колонка новин має дату останнього оновлення тижневої (місячної, річної) давності. Це вже не новини, а архів!

Якщо ви бажаєте замовити створення сайту, а також його супровід і розкручування, тобто просування на перші місця в пошукових системах, то заходьте до нас.
Компанія SEOMARK зробить вам добре, навіть якщо ви цього не хочете! Welcome!

см. всі статті про розкручування сайтів >>