Переваги та недоліки веб-сторінок однієї сторінки

 1. Переваги
 2. Відвідувачі беруть подорож
 3. Трохи тексту йде довгий шлях
 4. Відмінно підходить для мобільного використання
 5. Вони унікальні!
 6. Зображення скрізь
 7. Недоліки
 8. Вимагає від відвідувачів прокручування… Багато
 9. Більше часу завантаження
 10. Спільне використання вмісту важко
 11. Важко зрозуміти точки заручин
 12. Не дуже добре для SEO

Веб- сайт прокрутки паралакса - це фантастичне ім'я для одного сайту. Замість того, щоб створювати свій веб-сайт на декількох сторінках, весь вміст існує на довгій, одній сторінці для перегляду відвідувачів. Я впевнений, що ви бачили їх там, так що я хотів поділитися деякими з плюсів і мінусів такого типу унікального веб-сайту.

Переваги

Ви керуєте потоком інформації

Веб-сайти на одній сторінці вимагають від відвідувачів переглядати інформацію лінійно, а не натискати та досліджувати навколо сторінки. Можливість направляти відвідувачів через інформацію на вашому сайті в заздалегідь визначеному порядку є однією з переваг ведення веб-сайту однієї сторінки. Parallax ідеально підходить для веб-сайтів, які хочуть надати певну інформацію, перш ніж відвідувач перейде до іншого.

Відвідувачі беруть подорож

Веб-сайти однієї сторінки часто розроблені для того, щоб бути естетично складними і залучати відвідувачів унікальним способом. Візит стає більше подорожі, а не пасивного досвіду; замість того, щоб просто дивитися на вміст на кожній сторінці, відвідувачі повинні прокручувати, щоб переміщатися по сайту. Дизайнери цих сайтів часто отримують креативність і приносять рух на сайт, запускаючи зображення або текст, щоб ковзати і виходити, коли відвідувач прокручує до певної точки.

Дизайнери цих сайтів часто отримують креативність і приносять рух на сайт, запускаючи зображення або текст, щоб ковзати і виходити, коли відвідувач прокручує до певної точки

Перевіряти Кожна остання крапля щоб відчути, як сайти прокрутки паралакса приймають відвідувачів у дорогу.

Трохи тексту йде довгий шлях

Макет веб-сайту на одну сторінку відмінно підходить для сайтів, які мають лише частку інформації про кожну тему. Веб-сайт на 7 сторінок з одним абзацом тексту на кожній сторінці може виглядати незначною і недосконалою, але сайт, створений з семи абзаців на одній сторінці, надає більш виразне враження. Горизонтальні зміни фону можуть чітко розділити інформацію, дозволяючи відвідувачам здійснювати свідомий перехід від однієї теми до іншої, прокручуючи сайт.

Відмінно підходить для мобільного використання

Зі зростанням числа людей, які отримують доступ до Інтернету зі своїх мобільних телефонів, веб-дизайнери думають з відвідувачем. Веб-сайти на одній сторінці пропонують користувачам легкий і приємний досвід; все, що потрібно зробити, це просто прокрутити сайт, не натискаючи на маленькому екрані, щоб знайти потрібну інформацію.

Вони унікальні!

Сайти однієї сторінки не є нормою у веб-дизайні, надаючи їм унікальну спалах. Не зрозумійте мене неправильно, добре розроблені багатосторінкові веб-сайти теж досить приголомшливі, але якщо дизайнер має зосередитися лише на створенні однієї сторінки, є більше можливостей для творчості та мислення поза стандартною веб-сайтом.

Зображення скрізь

Можливість інкорпорувати багато зображень на вашому сайті - ще одна перевага дизайну однієї сторінки. Розташування надає змогу створювати зображення, щоб утримувати відвідувачів під час переміщення по сайту.

Недоліки

Не підходить для веб-сайтів, орієнтованих на блог

Ми любимо блогів і заохочуємо інші підприємства включати блог зі своїм веб-сайтом. Однак ми розуміємо, що обробка блогу на одному сайті може бути досить складним завданням. Якщо ваш блог є основним компонентом вашого сайту, це може бути не правильним розташуванням для вас.

Вимагає від відвідувачів прокручування… Багато

Деяким людям це подобається, але інші можуть ненавидіти. Хоча прокрутка необхідна для того, щоб відвідувач активно займався веб-сайтом на одній сторінці, погано розроблений сайт, який вимагає неприємної кількості прокрутки, може залишити відвідувачів погіршеними, а потім швидко вийти з вашого сайту. Щоб уникнути подібних розладів, виконайте кілька тестів, щоб дізнатися, скільки часу потрібно, доки не з'явиться завивка.

Щоб уникнути подібних розладів, виконайте кілька тестів, щоб дізнатися, скільки часу потрібно, доки не з'явиться завивка

Очікування завантаження веб-сайту не так вже й погано, коли ви маєте щось цікаве.

Більше часу завантаження

Маючи стільки вмісту та декількох зображень на одній сторінці, це займе трохи більше часу для завантаження веб-сайту. Однак багато сайтів однієї сторінки компенсують це, показуючи розважальну сторінку завантаження, як-от Alstercloud.

Спільне використання вмісту важко

Оскільки весь вміст різноманітних тем існує на одній сторінці з однаковим URL, відвідувачам важко ділитися певним вмістом із вашого сайту. Кожен користувач завжди потраплятиме на ваш сайт так само на одній сторінці.

Важко зрозуміти точки заручин

На одній сторінці сайту також важко визначити, яка інформація або розділи приваблюють відвідувачів на ваш сайт. Оскільки для вашого веб-сайту існує лише одна URL-адреса, ваші аналітичні звіти не зможуть розповісти вам про вміст, який відвідувачі відвідують під час відвідування вашого сайту.

Не дуже добре для SEO

Кожна сторінка веб-сайту може бути оптимізована для різних ключові слова . Оскільки існує обмежена кількість ключових слів, на які можна орієнтуватися на одній сторінці веб-сайту, зменшення кількості сторінок на одній сторінці полягає в тому, що ви не можете націлювати стільки ключових слів, що не дуже зручно SEO .